Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Monisia3k masz to aktywne centrum zabaw? Gdzie kupiłaś? Tyle czasu go szukałam :o masz polską wersje językową? Ile dałaś? Ten mój stoliczek jest nie do chodzenia tylko raczej siedzenia... Jest 0+ niby, ale wiadomo że takiego malucha nikt normalny tam nie wsadzi... W każdym razie Kali siedzi a w nim próbuje wstawac :p Aga_jabi ja oglądalam be safe ale sama nie wiem czy to dokladnie ten sam? Lady no widzisz Ty już masz po Wojtusiu, a ja będę miała dla drugieggo po Kali :D Ciotka popytaj w swoich sklepach czy nie "ciągną" tych firm, to są duze fiurmy wiec mozliwe że znajdziesz gdzies indziej ;) Tymkowa i jak Wam poszlo z chrupkami? Ps. Musze małej dziś zgrzać francola bo już kilka dni nie jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ja mam fotelik romer king ale starszy model od znajomych kupiony. Jestem z noego zadowolona. Monisiaczek nA czerwone policzki tez pilecam bepanthen. A jak nie pomoze to wylecz mascia sterydowa i duzo natluszczaj np emolium kremem. Pamietaj aby w nocy bylo chlodno i dziecko soe nie przegrzewalo bo wtedy nasila sie swedzenie. Z kacprem tez ciagle powraca problem ze skorka ale mam juz taki zestaw masci w apteczce dla noego ze zaraz wsystko zznika. Lady Ania Oliwia poszla do zerowki w szkole i pozniej normalnoe do 1 klasy. Jest to szkola na wsi i klimat prawie rodzinny. Ja jetem zadowolona i Oliwia rowniez. My juz o 10 tej bylismy na spacerku. Ale pomimo sloneczka zimno na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka TNKS jakie ty dokladnie te paroweczki dajesz malej?? jak sie dokladniej nazywaja chcialabym moze sprobowac swojej dac ale nie wiem cpo mam kupic. Jakby co dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsiaczek mozesz tez podawac fenistil w kropelkach,zmniejsza swedzenie. Ale to lepiej z lekarzem uzgodnic. A znasz przyczyne? A co to za kielbaski o ktorych piszecie? Jakos mi temat ten uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - ja kupilam wozek wtedy co pisalam ze nie wiem ktory i sie zdecydowalam na Maclaren xt. on jest caly czas w aucie w bagazniku, takze jak jedziemy na zakupy albo gdzies to wtedy z niego korzystam. ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiaczek mój już sam siedzi a od 3 dni próbuje wstawać na nogi gdzie tylko może,więc wsadzam go do chodzika ale tak nie dłużej niż 15 minut.Szybko mu to poszło dopiero co nauczył się siedzieć a już stoi na nogach,w łóżeczku,przy tapczanie i wszędzie gdzie może się złapać..Ciotka nie wiem z czego to uczulenie moze być,lekarka też nie ale przy takich słabych objawach do alergologa nie ma co iść narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa mój ma aż dwa zęby i radzi sobie ze skórką od chleba, z flipsami i wafelkami ryżowymi, oczywiście wszystko pod kontrolą nie radzi sobie natomiast jeszcze z herbatnikami hippa, są dośc twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja mam wypożyczone centrum zabaw nie wiem czy to te same które chciałaś kupić http://www.e-mama.pl/index.php?p1820,stolik-aktywne-centrum-zabaw-dzieciecych-bright-starts ja mam ta wygodę że pod domem wypożyczalnia i że jestem stałą klientką to zniżki super mam i bardzo tanio mi wychodzi np za miesiąc wypożyczenia 55 zł i skoczka tez w tej samej cenie mieliśmy wcześniej na miesiąc. betampen używałam niemiecki i linomag (tylko zielony) i maście różne(pimafukort,bactroban) przepisane przez alergolog która stwierdziła "że to raczej nie alergia"( i nawilżam cały czas oilatum no i czasami jak już widzę że zaczyna się goić i mam nadzieję, to mały w nocy na nowo rozdrapie już nawet plastry jałowe naklejałam mu na noc ale i tak zdrapywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Antos tez polubił chodzik. Jego ulubiona zabawa to teraz ściąganie wszystkiego z półek. Co do chrupkow to rzeczywiście najlepsze te długie z Tesco. Mam tez dla małego ciasteczka Hipolitki z Hippa i jak mu dałam to od razu pół włożył do ust, ugryzł całą głowę, ona przykleiła mu sie do podniebienia i zaczął sie krztusić. Lepsze są takie podłużne biszkopciki. Jutro ciężki dzień. Antek zostaje pierwszy raz w dziadkami, a potem z ciocia-niania. Zmykam, mam szanse na drzemkę w pociągu. Dzis samo nie było ogrzewania zmarzłam do szpiku kości i nie było warunków na sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
*rano. Sorki za błędy. Pisze z komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie paróweczki ( te raczej nie wyglądają zbyt ciekawie jak się skład poczyta ) tylko frankfuterki ;) ja kupuje z 2 firm (paruzel lub kania) takie które z przyprawami maja ok 5 skladnikow - rzadnej chemii itp. :) wątpie żeby je do anglii wysyłali, ale może poszukaj u siebie jakichś naturalnych :) na bank coś znajdziesz :) jak się Nastce chodzik podoba? Monisia3k tak to ten! Ale on mi się podobal - ale w pl nie do kupuenia :o jak go upatrzylam to byly 2 na all uzywane ale m powiedzial że ma być nowy ( nie wiem czemu bo to ja się zreguly wzbraniam) a potem już nawet uzywek nie było :o nie wiem jaka tam dziecko ma pozycje ale chyba musi siedziec... Spronbowac możesz, będziesz widziec czy jest ok... Ja też daje tylko na kilka chwil małą do stoliczka Mt jakie dajesz te ciasteczka z hippa? Ja daje te male po 10 msc bez cukru, ale mala woli zwykle chrupki :p zjada je ale woli chrupki ;) A co do pilnowania to wszystko jest ok ale jak mala dostaje francka to jest masakra! Ugryzie sobie taki kawalek dlugosci 2 cm i nie chcę oddac małpa mała :o i rzuje, rzuje, rzuje aż to rozpolowi, pol sobie do rączki wypluje a resztę ciamka i zjada, potem ładuje następne pół :D ale nie ma opcji, żeby jej zabrać! Zaraz krzyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pamiętam że jeden z dzieciaczków ale nie pamiętam który:( miał zapalenie przełyku. Prosiłabym o napisanie jakie towarzyszyły temu objawy. Bo ja już kota do głowy dostaje. Mały nie da sobie nic włożyć do buzi oprócz jogurtu a reszta to mleczko z piersi którego tez nie ma jakichś dużych ilości i tak sobie myślę że jak on może ma coś z tym przełykiem to mleko delikatne i go nie boli a jak zupka to go podrażnia i dlatego nie chce jeść.Dzisiaj jadł tak 3.40- pierś 5.30- pierś 7.00- pierś 13.00-nieudana próba podania zupki, ostatecznie zjadł jogurcik i popił mleczkiem z piersi teraz pewnie jak wróci ze spacerku ok 17 zje mleczko i o 21 troche sinlaca i znowu pierś :( Juz do tego doszło ze jak zobaczy swoja miseczkę to zaczyna się wić jak węgorz i ryk. Dodam że badania z moczu idealne i te ostatnie z krwi tez były idealne (jakieś 2 miesiące temu ale już się wtedy zaczęły te schizy jedzeniem po tym antybiotyku) A i dodam ze przez ostatnie 2 tygodnie bin laden u nas prawie nie gościł oprócz momentów z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Lena jest chora i właśnie zalicza pierwszy w swoim życiu antybiotyk, Zinnat :o Padam na ryj, bo katar ma nieziemski i co kilka godzin w nocy na odsysanie smarków i karmienie. Czadzik :o Aga--nie wiem która---pisała coś o ujarzmianiu grupy, jesteś może nauczycielką? Czysta ciekawość :) A może nawet przedszkolanką ;) Ja uczę w oddziale przedszkolnym, ogólnie dużo się robi, bo i czytanie, nauka liter, cyfr, przeliczanie, nauka piosenek, słuchanie opowiadań ojj długo by wymieniać, ale w przedszkolu miejskim więcej robią. Z prostej przyczyny, mają więcej czasu. No i zazwyczaj przyjmują dzieci od 5 roku życia, więc traci się dwa lata. No chyba, że ktoś dużo z dzieckiem pracuje w domu, ale widzę różnicę między przedszkolem a oddziałem przedszkolnym. Tak, czy siak, do 1 klasy dzieci się podobnie przygotowywane. Co do fotelików to ja mam Romer King, też stara wersja, zachowałam po Lidce, teraz szukam ładnego pokrowca, bo ten taki brzydki się zrobił ;) Spadam odsysać, frida my love :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS napisalam paróweczki bo franfurterki to angielska nazwa a ja na polski przetłumaczyłam od razu :)). Jesli chodzi o Tesco to miedzynarodowa siec i zazwyczaj wszedzie maja te same artykuły za wyłączeniem produktów regionalnych i dlatego chciałam sprawdzic czy w naszym tesco tez takie maja, jesli sprawdzone. zapodaj firme ;) dzięki misiaczkowa wspolczuje odsysania mam nadzieje Lenka wkrótce wyzdrowieje. aga wspolczuje Ci tych 2,5h snu mam nadzieje ze odespisz. Efka19840 moja mała też miała taki etap ze niec nie chciało procz mleka ale przeszło jej. Moze to tylko chwilowe nie załamuj sie. MOja na przykład nie otworzy ust jak zupka juz jest za zimna, probuj innych obiadków moze za któryms razem załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa u nas katar już od ok 2 tyg i tragedia bo mały nie daje odciagnąć trzeba siły normalnie i jest krzyk i płacz. A dzisiaj chrypę ma straszną. Dziewczyny mam pytanie do tych które sprzedawały ubranka na allegro jak to wygląda?? ja jeszcze na allegro nigdy nie sprzedawałam a chciałabym. Dużo się płaci za wystawienie jednego ogłoszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k za wystawienie placisz groszowe sprawy, ale wszystko zalezy od ceny jaka podasz czy aukcja czy kup teraz, za dodanie zdjecia ok 0,10gr jakos tak ale zaden majatek. wejdz sobie w wystawianie aukcji przejdziesz pare etapow to wyliczy ci, na koncu wcale nie musiasz akceptowac i wystawiac aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aga a później jak mi już wyliczy i zaakceptuje to jest tylko jednorazowa opłata czy jeszcze później prowizja od sprzedaży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooooooooooj masakraaa. Kupilam ciasteczka owsiane w rossmanie dla niemowlat od 7 miesiaca. Sa twarde po to zeby dzieci go nie odgryzły tylko ssały. I co??? Jak mi sie zaczal krztusic, do góry nogami wyklepywalam, palcem pogrzebalam mu w gardle a on dalej powietrza nie moze złapac, W koncu wyklepalam. Zaczal plakac...pewnie ze strachu co z nim robilam, albo tez zadrapalam go paznokciem na podniebieniu. Normalnie wykrakałam to sobie. Wiecie co, teraz to sie dopiero boje dawac mu cokolwiek twardego.:( Dzisiaj te flipsiki hippa dawalam tzn ja trzymalam. Normalnie mam dosyc.. mlody z przerazenia usnal a musze go wykapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wystawiasz kup teraz to od razu ci wyliczy a przy aukcji nie wiem jak brat wroci to spytam on jest ekspertem w wystawianiu rzeczy wiec wie lepiej ja juz dawno nic tam nie wystawialam. Tymkowa!!!!!!!!!!!!! Boze Kobieto to sobie wykrakałas!!! jestes pewna ze nie dał by rady sobie sam tego cofnac? moja tez czasem tak jakby sie krztusi ale jezyczkiem sobie cofa to na przód jezyczka i jest ok. Dawałas mu kiedys zwykle flipsy nie zadne Hippa tylko zwykle flipsy kukurydziane one sa miekkie i rozpuszczaja sie w mgnieniu oka! daj mu przez pare dni odpoczac bo pewnie bedzie pamietał twoja akcje i na nowo sprobuj! a jak sie poisz flipsow to sprobuj ugotowac brokuła badz kawalek kalafiora tylko nie rozgotowanego! tak aby mogl sobie trzymac w raczce i daj mu niech sie uczy mielic w buzi i panowac nad pokarmem w buzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziewczyny - tak na szybko a propos tesco - przed świętami były w sprzedaży naklejki 3d motyle jakby z plastiku - kojarzycie? Potrzebuje pilnie a nigdzie znaleźć nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga allegro przekopalam :o niestety wszystkie tekturowe :+ te jedne nawet podobne ale z tektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×