Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mt oglądałam Tobi ale on jest be z iso fixa i generalnie nie powalił mnie na kolana... Prrifix nam też koles odradzil - pokazal nam podobny i powiedzial że są lepsze foteliki w tej samej cenie Zoja ja Ci zazdroszcze i pewna jestem że dasz sobie swietnie rade!!! Ja jak tylko mój gin powie że mogę to będę się starac i mam nadzieje że szybko zaciąże :) Aga znalazlam ten stoliczek w necie - http://boboraj.pl/krzeselko-edukacyjne-hop-hop-rozowe-sun-baby-p-6899.html?manufacturers_id=4 M co do be sae to jest kilka opcji - najdrozsza za ponad 2 tysie to z mozliwoscia jazdy tylem na iso fixie i mozliwoscia odwrocenia fotelika przodem do kierunku jazdy ale wtedy już tylko na pasie , potem jest na iso tylko tylem bądź na iso tylko przodem - romer podobno ma 4 gwiazdki i bez iso i jako jedyna jego wade pan nam podal że się "słabo" rozklada do lezacego, ale czy ja wiem? Ja nie widzialam roznicy między nim a innymi - tobi mi wygladal jak troche wiekszy cabrio fix, i byl mniej zabudowany niż tamte - cybex może się sprawdzi przy dziecku innych gabarytow niż moja Kluska, bo ona się tam gubila - generalnie widzialam dziś z 50 fotelikow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, jadę z bratem, bo nie dałabym sama rady... M zostaje z małym a ja jadę. Cały dzień pewnie będę poza domem. Plus te przeżycia. Dodatkowo nie dostałam urlopu - nawet nie chce mi się rozwijać tego tematu. Nie ma sensu. Po prostu mam szefostwo bez serca. Biorę urlop na żądanie. TNKS, moje mleczarnie...Ściągam około150 ml na dobę(rano ok.90 ml, wieczrem ok. 60). OD jutra będę już chyba tylko raz lecieć... TNKS, jak to KAli chce wygryźć się z grona bezzębnych??? :D U nas nadal brak uzębienia. I jakoś nie widać,zeby coś na dniach miało wykiełkować. as- Ty uważaj, bo zaraz Ci się małarozbuja i będziesz ją ganiała po całym domu ;) Zoja, gratulacje :) JA tak jak ciotka, z podziwem walę pokłony przed Tobą :) Dziadek, trzymaj się. I już nie chudnij, tylko wracaj do zdrowia. Co do fotelików to my też się zastanawiamy nam Romerem King Plus (zakochałam się w krowie :D ) albo Maxi Cosi Tobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego maxi cosi pearl na family fix baze nie ogladalas? kurcze on ma b.dobre wyniki w testach. ty chcesz taki fotelik z pozycja do lezenia? czy juz taki do 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Melduje że żyję :) Kurcze normalnie czasu mi na wszystko brakuje przez powrót do pracy :) a o tej godzinie to juz padam na pysk . Muszę znowu 20 ston nadrobić .... Ja tak jak aga zakupiłam Martynce chodzić z myślą,że trochę mnie odciąży ale niestety się myliłam :( mała max 20 min w nim buszyje i już jest znudzona . Jej ulubionym zajęciem jest nauka wstawania . Łapie się wszystkiego czego może ,dupcie podnosi do góry i hop siup stoi :)))) a pozatym mamy juz 8 zębów :))))) Spadam juz do wyrka bo oczy same mi się zamykają a pewnie w nocy czeka nas pare kursów do łóżeczka bo mała ciągle budzi się z płaczem :( No a przed 5-tą wstawanko do pracy. Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę milego wieczoru i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt taki do 4 lat, ale niektore z nich da się lekko pochylic do "leżenia" i uwazam że to super sprawa jak się duzo jezdzi, perl nam koles powiedzial że mial dobre opinie 7 lat temu, ale od tego czasu powstalo duzo lepszych w podobnej kasie, generalnie odradzal nam maxi cosi i pokazywal na tobi roznice - np zabudowane boki, podwojne, materialy itp. Vilia u mnie też kiepsko :o a Kali chyba jeszcze dlugo się nie wygryzie, ale isc ida dalej zęby :D Jak daleko na ten pogrzeb jedziesz? Jeśli to ktos bliski to może urlop okolicznosciowy Ci się nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi. Tnks - no ja chyba bym be safe wybrala, i slyszalam o nich, i widzialam nowoczesny design. Bardzo ok są. A na buty to tak sie złozylo ze juz nie mialam zadnych szpilek porządnych a czekają mnie te weselicha porządne i mąż mi fundnął bo teraz przeciez on ma kase:(ja juz na wychowawczym. Zrobilam dzis sałatke mega czosnkową ze pije i pije i pije. wode wiadomo.. A jutro jade co secondhandu bo mają tam nówki dziecięce ciuszki za grosze z primarka, bo w sklepach to juz taka drożyzna... a moze i mi coś skapnie. To bardzo modny secondhand, czysto schludnie i ciuszki w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa kochana nie odbieraj. Ten bojj oiedzi :) butki są super i jeśli omnie chodzi to możesz za buty 10 razy tyle zaplacic i to jest tylko twoja sprawa :) ps. Stoliczek też m małej kupił :D ja jestem spŁukana heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - to ja na razie szukam taki z grupy I. czy my mowimy o tym samym pearl-u, bo tu pierwsze testy tego fotelika w 2010 roku byly to jak on moze byc 7 lat stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to może prorifix stary? Hehe mam już balagan w glowie od nadmiaru info :D w kazxdym razie maxi nam odradzal, ale widzialam tylko tobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam metlik w glowie, a mialam dac sobie spokoj z fotelikami. ale ciekawa jestem opinii innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt najlepiej pojechac i na zywoi pooglądać , my bylismy w sklepie gdzie mają bardzo duzy wybor i mozna porownac... Na prawde widzialam dzisiaj z 50 modeli o 20 gadalismy i już nic nie wiem :D wychodzilam powtarzajac w kółko jak mantre "concord, be safe, romer, concor, romer, be safe" i tak w kółko :D :D bo resztę nam skutecznie Pan odradzil ale nie powiem Ci teraz ktory dlaczego :D jedne ze wzgledow bezpieczenstwa inne ze wzgledu na wygorowana cene w stosunku do jakosci, inne jak tobi bez iso fixa i tak dalej i tak dalej :) my na 100% jak nic nowego nie wyjdzie to kupimy ktorys z tych 3 z tym, że concord mnie przekonuje najmniuej, najbardziej pasi mi romer, a nad be safe jeszcze musze się zglevbic i poczytac bo malo wczesniej czytalam :) aaa i krowka mnie się też podoba hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze temat fotelikow na tapecie. Moge powiedziec z doswiadczenia ze te z mozliwoscia rozkladania.do spania to fantastyczna sprawa i naprawde dlugo sie to wykorzystuje. Oliwia w takim chyba do 3-4 jezdzila a pozniej w takim z regulowanym zaglowkiem tzn qwysokoscia zaglowka a od roku na samej podkladce. I od razu mowie ze podkladke kupowalismy nowa bo te z fotelikow sie nie nadaja,maja jakies wystajace elementy i uwieraja w pupke. Tymkowa butki.zajeb....e, szkda ze ja jestem wysoka i obcasy nosze rzadko,ale w tamtym tyg tez sobie kupilam na obcasie botki i juz 2 razy w nch chodzilam. O wiele lepiej kobieta sie reprezentuje. Villa przykre ze musialas urlop na zadanie brac. Szerokiej drogi i spokojnej podrozy. Tnks uroki bycia na wychowawczym , ze nie ma sie swojej orywatnej kasy. Buuuuuuuu dziadek Jacek och ty to.teaz sie nacierpisz,jeszcze pewnie po szpitalu nie ochlonelas a tu takie akcje. Zdrowiejcie i staraj sie cos jesc bo znikniesz za patykiem od mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas - ja dlatego decyduje sie na fotelik z grupy I bo wiem po starszej corce, ze jezdzila w nim do 3,5 lat. pozniej tak jak u ciebie zmienilismy na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki od 9kg-18kg.grupa II do 25kg chyba.i grupa III do 36kg. Jakos tak to ma byc. I na przyklad cybex fix2 zalicza sie do grupy I/ II/III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja widzę że mamy podobne doświadczenie z moczem w woreczkach. Nasza pani pediatra jest conajmniej nadgorliwa w przepisywaniu antybiotyków. Złapałam mocz do woreczka i wyszła PODWYZSZONA ilość bakterii moja bidulka dostał antybiotyk po którym dostał boleści i biegunki. Pojechaliśmy prywatnie do innej babki i jak się okazało to ten antybiotyk był wogóle nie potrzebny a przede wszystkim dużo za silny, babeczka powiedziała ze takie wyniki się obserwuje a jakby się troche pogarszało to furaginum a nie taki mocny antybiotyk. Odstawiliśmy go zaraz po wizycie ale co z tego jak mały przestał jeść i zaczał chudnąc i do dzisiaj a jest to już 2 miesiące są problemy z jedzeniem. W ramach testu zrobiliśmy badania moczu z użyciem woreczka i bez użycia i wyniki strasznie się różniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0-9 to sa te nosidelka Co teraz mamy A ktoras kiedys pisala ze Jak fotelik ma kilka Grup to mniej bezpieczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 0-18. Ale dlatego ze nie siedzial w wieku 4 miesiecy a jechalismy na swieta daleko a w grubym kombinezonie nie miescil sie do nosidelka wiec tam mial komfortowo jak na tronie no i inny plus taki ze wychyla sie mega bardzo do lezenia, a te 9-18 mają trzystopniowy wychył tylko. ale tez sa fajne. Maly nadal moj nie siedzi wiec teraz tez kupilabym 0-18 a minely 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks sa takie jakk piszesz. Ja jednak kupilam z 1 gr bo te 9-36 mi osobiscie wydaja sie za szerokie i maly przesuwalby sie na boki. Ale to moje zdanie. I tez zadziej maja gunkcje spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic do cybexa czy innych na wszystkie grupy, ale taki fotelik ma starczyc praktycznie na ponad 10lat. Jakos tego nie widze ze siedzi w nim 9miesieczne dziecko i tak Az do 11lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - jak to jest z ta skorka od chleba? dawałas malej w takim wiekszym kawalku a ona tak cumkala? Bo ja sie boje dawac cokolwiek co twarde i do odgryzienia w kawałku. Przeciez to dziecko moje zabkow wielu nie ma, tylko kasownik i jak ma to gryzc... Nawet flipsy hippa kupilam i qrde boje sie dac no odgryzl latwo a to suchy twardy kawal, zanim sie rozpusci to moze sie ukrztusic. Qrcze, robie chyba powazny blad, nie daje nic do gryzienia. No w rosołku jest ryz w calosci to ewentualnie to, jak mam zmienic swoje obawy no ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa- ja daje mojej ciasteczko hippa to lamie kawaleczek i Ona to ciumka. Tak samo sucharek. Ale Jak jablko i marchew starlam na paseczki to sie naciagala. Musisz posiedziec przy nim, ja tez nie daje bez pilnowania bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa ja daje maleemu chrupaczki ryzowe a dzisiaj kupilam o smaku jablkowym i one w miare szybko sierozpuszczqja. A maly jaak je zjada to az mruczy jak maly misiu nad miodkiem. Pietke od chlebka tez daje raz dziennie i ja smokta. Ale oczywiscietrzeba pilnowac. Kupilam tez z hipa ciasteczka ale pne sa twarde i od razu pol w buzi laduje, dalam tez jablko to sobie zabkami tarl jak na tarce. Musze M od Xboxa odciagnac i kladziemy siespac,bo rano ciezko wstawac. Dobranoc kochane mamuski. Zycze spokojnej nocki bez goraczek,biegunek, wymiotow i krzykow. Hjk co u was z ta biegunka,co lekarz powiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS zle mnie zrozumiałas!!! na dziecko nie zaluje sie pieniedzy jesli jest taka potrzeba, tylko chodziło mi o to ze mozesz byc szczesliwa ze jak wejdziesz do takiego sklepu to nie wyjdziesz tylko z marzeniami, wiem ze czasem oczy stają deba przy kasie bo w tych sklepach to wszystko takie piekne i ciezko odmowic. stoliczek fajniutki wydaje mi sie ze ma wszystko co powinien moja uwielbiala by ta kulke lubi sobie takie kolki paluszkami krecic. a i organki tez uwielbiałaby. firma jak firma najwazniejsze zeby było bezpieczne. http://www.ebay.co.uk/itm/320854613495?var=510056280696&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 taki chodzik sie zaopatrzyłam mam nadzieje ze mała nie wybrzydzi i cos ja tam zainteresuje. a jesli nie to nadal bede uwieziona ;) fotelik zaraz wam znajde i wkleje jakiegos linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa Kalinka zebów nie tylko ma niewiele ale chyba wogóle niema!chyba ze sie cos zmieniło a ja przeoczyłam - a kiełbaską daje rade, musisz tylko małego pilnowac przy jedzeniu ja tez sie bałam ale teraz mała daje rade juz ze sporymi kawałkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×