Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

góra tydzien nie pamietam dokladnie a pozniej to tez jadła kilka łyzek nigdy nie konczyla małego sloika moze 3/4 jadła dopiero w swieta zjadla pierwszy raz caly duzy sloik bylismy w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa zgadza się wykrakałaś. spróbuj od chrupki ona rzeczywiscie się rozpuszcza jak załapie chrupki to twardsze potem. monisiacz ja tez parę lat nie wystawiałam ale opłata była własnie od zdjęcia, od szablonu+ doliczali % od ceny za którą sprzedasz. rzeczywiscie groszowe sprawy i jakby ktos kupił od ciebie i transakcja nie doszła do skutku to muszą ci te prowizje oddac. i nie pamietam dokładnie ale ja jakims programem pomniejszałam zdjecia bo takie prosto z aparatu miały za duzy format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde tv mi padło. ogladalam na wspolnej, co tam teraz sie dzieje, opowiedzcie mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście :) Ale doczytałam :) Tylko jużsił mi brakuje na odpisanie.... Wróciłam do domu jakieśpół godziny temu. Cały dzieńpoza domem... PAdam na twarz. TNKS, ja dziś rano 80 ml, teraz tyle samo. Chyba natura chce skończyć me męczarnie ;) Coś czuję, że niebawem się poddam. MAły Bebilon HA wcina chętnie, więc nic mu nie będzie...Ale też jakośniechętnie taka decyzja mi przychodzi...Niby nie znam tego uczucia co Wy - mamy dzieci, któe piją bezpośrednio 'ze źródełka', ale jakaświrtualna pępowina się wywiązała ;) Spadam spać. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa ale mialas akcje. Wspolczuje. Zacznijcie od zwyklych chrupek. Laski padam na twarz. Maly mnie terroryzuje. Wlasnie M go usypia ale slysze ze chyba potrzebuje pomocy-M oczywiscie,bo Kacper swietnie sobie daje rade. Pit juz mam rozliczony. Jutro wyladuje w skarbowce. Wisialo to nade mna. Mam balagan na maxa,pranie nie pochowane ,gore prasowania Kacpra ciuchow i wszedzie widze sliniaczki malego. Ktoras miala tesciowa maniaczke sprzatania-prosze niech ja do mnie na kilka dni wysle. Oj przydalaby sie. Ale ja sie nie stresuje, tylko piwko pije hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja tymkowa,dziadekJacek-wspolczuje Wam tych akcji.... ja na krotko,bo ciagle w biegu ostatnio,wysylam cv,szukam pracy,maz bedzie zmienial na lepsza,wiec stres jest,ja dzis gadalam z headhunterem,ale slabo wygladam na rynku,bo nie mam dosw wiec radzi robic praktyke.ahh moje dziecko spalo dzis 3h po poludniu,musialo chyba odespac godzine z wczorajszego wieczora.musze jej kupic tez te keksy,poki co nie dawalam stalych,bo sie boje wciaz ze sie zakrztusi.zauwazylam ze nie lubi specjalnie stalych,mam takie kulki w jednym kleiku,ona go nie lubi. jutro ide do zlobka podpisac umowe.ale wychodzi na to ze jak maz zmieni prace to ma tam zlobek,wiec na tyle sie zdalo moje poszukiwanie zlobka przez tyle miesiecy..... tyle,lece spac.dobranoc lasencje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki. Pierwsza Co takie pustki na kafe? Uciekam.dalej spac do lozka, maly mleko zjadl i zasypia. Milego dnia wszystkim zycze. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ooj tymkowa ale mialas nerwy!! Nie dawaj na poczatek nic trawdego, co to za teoria ze na poczatek dobre twarde bo dziecko bedzie ssalo... a jak wlasnie odgryzie kawal. Ja daje malej takie chrupki pałki długie, ale to juz obojetne ktore kupisz, te z hippa nie sa takie miekkie wiec lepiej kup zwykle i daj tymkowa, gwarantuje ze sie nie zaksztusi. misiaczkowa- cos bez sensu moim zdaniem, jak w miescie nauczycielki maja wiecej czasu jak grupy sa przeludnione, sama widzialam co sie dzialo, na poczatku kobiety nawet uwagi nie zwracaly ze dzieci weszly do sali, dopiero sprawa byla poruszona na zebraniu to sie zmienilo, ale na wsi w grupie 5latkow ma byc 18 dzieci a w miescie prawie 30 wiec nie wydaje mi sie zeby nauczycielki mogly poswiecac dzieciom wiecej czasu. Powiedz mi jak ty sie znasz jak to jest dokladnie z programem w przedszkolu, czy dzieci ucza sie czytac i pisac cos bo podobno nie moga bo tak jest w programie a z kolei znajoma mowila ze jej corka w panstwowym ma jakies ksiazeczki i cos sie ucza, u nas w przeszkolu chyba nic z takich rzeczy nie robia. Oświeć mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haello Today :) My zalegalismy w łozko bawiac sie. Po wczorajszej akcji co chwila patrzałam na śpiącego malutka i całowałam rączke, taaki piętno na mnie normalnie odcisnelo. Dzisiaj zadowolony jest bo kupilam zestaw szczoteczek na pierwsze ząbki. Obecnie obgryza taką ktora całą wokół własnej osi ma wypustki rozne;) Ale mu dobrze musi byc gdy go ząbki swedzą;) Zajadam bułe maślaną i mam lenia co do zrobienia kawyyyyyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za pocieszenie :) poczekam jeszcze tydzień a jak nie będzie poprawy to najwyżej trzeba będzie jechać do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Pozdrowienia z pracy :) Młody dziś pierwszy raz bez rodziców. Teściom rano dał mały koncert, a teraz zadowolony siedzi z ciocią nianią. Informuję, że czytam, ale na pisanie nie mam za bardzo czasu. Tu w pracy mam mnóstwo roboty że nie wyrabiam się codziennie, a w domu też mam zawsze coś do zrobienia, no i muszę nacieszyć się synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Ja się martwiłam ,że Tysiak nie chce chleba ani flipsów i nie będzie sobie radziła z jedzeniem samodzielnym to już się nie martwię ;) wczoraj dałam jej kawałek jablka taki większy to sama trzymała w rączce i doskonale wiedziała co z tym robić ssała je sobie ;) ale wszystko pod kontrolą ;) oj smakowło jej chleba widocznie nie lubi bo jak bierze do buziaka to aż nią wstrząsa ;) Martyś już dwa dni była super cudowna i grzeczna i żeby nie zapeszyć zobaczymy jak dzisiaj ;) Dzisiaj mamy kontrole u okulisty,teraz drugie oczko jej zaczyna ropieć :( Buziaki dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia i Tymkowa współczuje wczorajszych przeżyć,ściskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i od wczoraj mamy już skończone osiem miesięcy,jak ten czas leci...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie dziś słonko ale zimno i mocno wieje niestety.Ja wczoraj za waszym przykładem dałam małemu piętkę z chleba i zjadł prawie całą.Monisiaczek ja na tą szorstką czerwoną plamę na łokciu dostałam maść ELOSONE,miałaś już ją na buzie małego?Na razie smarowaliśmy wczoraj i trochę zbledło czy będą efekty dam znać za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeloł Mt tak ja daję te jabłkowe po 10 msc, mała je sobie ciamka, ale woli chrupki ;) tymkowa ale miałaś przeżycia!!! wstrzymaj się z takimi ciatseczkami, zacznij od chrupek niech się mały nauczy w ogóle zjadać takie rzeczy i nauczy się radzić sobie z zakrztuszeniem ;) aga niestety rzadne z tych naklejek to nie te :o ale dzięki wielkie za pomoc :* wścieku dostane bo chciałam kupić od razu więcej ale m mnie przekabacił, żeby się wstrzymać :O a teraz mi brakuje :O a co do kiełbasek to wątpię żebyś dokładnie te u siebie znalazła, ale poszukaj innych względnie nie nafaszerowanych chemią ;) i jak będziesz w tesco to rozejrzyj się za motylkami heheheheh :D misiaczkowa współczuję tego ściągania:O moja w ogóle sobie nie chce dać ściągać także byłabym w czarnej dupie :O vilia ja wczoraj umęczone 100 rano i wieczorem 120, dzisiaj umęcyzłam rano już tylko 80... musze małej zacząć tego hippa podawać żeby potem nie było niespodzianek... tylko kurde ja wiem, że jak otworze to opakowanie to będzie już po wszytskim :( serce mi pęknie :( a z 2 str rozpisałam sobie plan diety od poniedziałku :p także raczej bez sensu będzie ją już karmić... achhh... muszę szybko schudnąc, szybko zajść w ciąże i znów będę mogła karmić :D tylko kurde nie moją Kluseczkę :( pocahontas dzięki, że mi o picie przypomniałaś :O ja w torbie woziłam cały czas :O mum - najważniejsze że macie żłobek ;) widzę że trzymanie kciuków przyniosło efekt i m udąło się zmienić pracę? super!!! gratki lady - mi sie tez wydaje ze im mniejsza grupa tym lepiej! wiadomo, że jak masz 60 min i 30 dzieci to nie zrobisz tyle co z 15 ;) nie łam się ;) aga15510 jak Antoś z ciocią nianią? polubili się? możesz zdradzić na jakich warunkach ją zatrudniasz? bo tez się zaczynam zastanawiac nad jakąś pomocą :O as - moja dla odmiany zakochała się w chlebku :P az specjalnie dla niej m wczoraj kupił ;) za to jak jej jabłko kiedys dałam to wywaliła bo jej nie smakowało ;) a co do tego, że Martyś grzeczna, to pewnie już minął ten etap marudzenia ;) a oczkiem się nie martw! na pewno wszystko będzie w porządku!!! no i wszystkiego naj z okazji 8 miesiąca :d na jeszcze tydzień został :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie u nas tez juz wrocilo spanko do normy czyli bez pobudki w nocy spi do 7-8. dziewczyny a jaki chleb dajecie jasny czy moze byc ciemny? bo ja jak mam wogole w domu to tylko ciemny no i z ziarnkami na dodatek. najwyzej je wyskubie:) moje dziecie raczkuje ale chce tak szybko ze momentami rece zostaja jej pod brzuchem i wtedy wywrotka. ale smiesznie to wyglada. no ale teraz faktycznie oczy dookola glowy. w przedpokoju mam porzadek jak nigdy, bo mala uwielbia buty doczlapie sie tam i je mietoli. wiec kazdy sprzata po sobie od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja mam dzisiaj jakiegos doła!! nic mi sie nie chce a tu kupa sprzatania, dół ogarnęłam ale musze odkurzyc na gorze , poprasowac bo lezy wszystko i sie kurzy i jeszcze zmienic pościel w sypialni. Poszlabym to wszystko od razu zrobic ale nie moge małej samej na dole zostawic, jak ja wkladam do kojca to zaczyna tak plakac ze az sie krztusi wiec siedzi na podlodze i sie bawi a ja na nia patrze i przenosze jak za daleko zawedruje;) POgoda po prsotu masakra!! czego ciagle jest tak zimno ze nei mozna wyjsc i z przyjemnoscia pochodzic tyle wiecznie sie tak opatulac i marznąć z zimna! co za porażka! aga15-🖐️ fajnie masz ze mozesz czasem cos skrobnąć zpracy i do tego srzemke uciac jak w nocy nie zmruzysz oka:) moja tez za tymi chrupkami nie przepada, zje jedna ale bez rewelacji i ja je w wiekszosci dojadam ;) jakbluszko lubi barzo ale boje jej sie dawac tak jeszcze w kawalku zeby w gardle jej nie stanelo. mt- moze sproboj z jasnym bo jest chyba smaczniejszy na poczatek, ciemny moze byc troche za kwaśny no i taki bardziej wypieczony to skorka grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT co chodzi o ciemne pieczywo to ponoć nie najlepsze bo zawiera soję która małym dzieciom nie jest wskazana ponieważ zawiera genisteinę która wywołuje białaczke u dzieci (15% przypadków), w ciazy i matki karmiace tez nie powinny jej jeść tylko nie wiem jak to zrobić bo nawet w kostce rosołowej jest soja. O tej soi mówił nam nasz profesor na zajęciach bo On osobiście przeprowadzał na ten temat badania. Jego siostra jest ordynatorem na onkologi dzieciecej we Wrocławiu i dlatego sie tym tak zainteresował ponoć. Co chodzi o chleb jasny to nie wiem czy też niektóre piekarnie nie dokładają do niego soi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, dzieki dziewczyny to kupie jakis maly chlebek jasny to i Laura sie ucieszy, bo lubi. a tak to my caly czas na ciemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Efka nastraszyłaś mnie z tą soją :o jja, jak mała miala miesiac musialam być na diecie 6 tyg , między innymi bez mleka krowiego i wtedy wypijalam mase mleka sojowego :( mam nadzieje że nie zaszkodzilam małej :( kurde będę się teraz martwić :o krew miala dobra caly czas do tej pory, mam nadzieje że nie narobiłam jej szkód w organizmie :( Buuuuu teraz i ja mam doła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudik125
hejka moge dolaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klaudik,jasne :) dzis kupilam malej ciasteczka alete, dalam jedno,na poczatlku nie wiedziala co z nim zrobic,w koncu dalam w lapke i zaczela pakowac do buzi, raz sie zachlysnela,ale dala rade,a raz musialam interweniowac.co wieksze kawalki wyciagalam z buzi,naprawde latwo o zadlawienie... kupilam tez chrupki takie kukurydziane krazki podroznicze,dam jej pozniej. dzis podpisalam umowe o zlobek,od wrzesnia.hmmm bedzie ciezko sie rozstac.. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) My po wizycie u okulisty i na szczęście to nie jest niedrożność i oczko ropieje od alergii,spojówki też alergiczne,no i na policzkach pojawiła się delikatna kaszka,ciekawe na co mała jest uczulona :( w każdym razie to wszystko delikatne więc mam na razie odstawić jogurt bo to okulistka podejrzewa i obserwować no i Tysia dostała kropelki,może to być uczulenie na pyłki zarówno ja jak i m jesteśmy alergikami więc wszystko możliwe Martyś kolejny dzień grzeczna oby jej tak zostało ;) Kupiłam sobie butki,a właściwie m mi kupił na imieniny ,które mam w maju ;) Jutro idziemy na bilans ;) ciekawe ile nasza kluska waży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale tu pusto!!! As super że z oczkiem nic poważnmego ;) a alergia to niestety paskudztwo nie do pozbycia :o Lady jak nastrój? Vilia jak tam? Ja własnie ściągnęłam 20 ml :o poddaje się :( rano dam małej cycka i zobacze jak będzie, ale chyba już koniec... Na wieczorne flachy mam ściągniętych ponad 30 woreczkow po 100 ml a rano będzie dostawała butle... Mam nadzieje, że będzie ją chciała pić :o w weekend spróbuje z tym hippem :o tzn m spróbuje jak ja będę na uczelni... Ach... Coś się kończy :o smutno mi z tego powodu :( choć wiedziałam że kiedyś to się skończy :o myśle sobie, że lepiej teraz niż póżniej bo nie będzie kojarzyć :p i nie będzie w wieku 3 lat biegać i się cycka domagać :o Jakoś to przeżyję :( ale póki co mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady w pracy to ja nie dam rady się zdrzemnąć, ale w drodze do i z jak najbardziej. Jadę prawie 2 godziny w jedną stronę, więc wykorzystuję ten czas na naładowanie akumulatorów. Roboty mam mnóstwo - dostałam pod opiekę akta osobowe 1600 pracowników i już czekają mnie 2 pełne kartony dokumentów do wpięcia, a oprócz tego zawsze jest coś do zrobienia na wczoraj. TNKS ciocia sprawiła się zawodowo, udało jej się nawet wcisnąć małemu trochę soczku. Na razie zatrudniam ją na "czarno", ale chyba skorzystamy z programu dla niań - jest zainteresowana. ZUS finansuje składki na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne . Niania opłaca sobie podatek i jeśli chce ubezpieczenie chorobowe. Nie ma po tym "kuroniówki". Kwota umowy powinna opiewać na najniższą krajową - czyli teraz 1500 zł, jeśli więcej trzeba dodatkowo zapłacić ZUS od nadwyżki. Tu masz link z informacjami na ten temat: http://kobieta.dziennik.pl/porady-prawne/arty kuly/358608,jak-zatrudniac-i-rozliczac-nianie-oto-nowe-przep isy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto bo wiele
Koleżanek omijacie. Więc po co pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×