Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
A to ja będę 2 a co! Kali wypiła mleczko z kaszką, prawie całą butle i się nie zrzygała więc dobry znak... Za to jej się coś poprzestawiało ostatnio... Zawsze zjadala butle i szła spać a teraz nie chce... Zmęczona, śpiAca ale spać nie chce... Amber!!! No to szacun:D niesamowity facet :D myśle że większosc gdyby w taki sposób weszla do gry by się spaliła a ten jak maszyna łapie te pilki ;) mam nadzieje że smuda go zostawi... Krzywdzącym by było gdyby go zmienilł z szczęsnym jak ten będzie mógl wrocic...d O to widze, że Nikola też "zapasiona" faktycznie... :D Vilia Kali też wczoraj miała muchy :) ale u nas to nie dziwota - much od pierona... Cisne ją uspać bo miauczy @ jedna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja trzecia dziś.U mnie po wczorajszej lepszej pogodzie dziś znowu leje.Co do meczu to my z m anty kibice wczoraj z ciekawości obejrzeliśmy drugą połowę,bo byliśmy pewni,że ruski nam dokopią.Mojemu też się poprzestawiało i teraz śpi tylko raz dziennie tak od 13.30 do 15.Dwa razy spać w dzień juz nie chciał,było to takie na siłę a teraz się zmęczy i wieczorem szybko zasypia.Ma jeszcze takie dosypianie rano tzn wstaje przed siódmą a przed dziewiątą usypia jeszcze tak na pół godzinki albo godzinke tak tylko żeby dospać.Rosną te nasze dzieci i niedługo całkiem przestaną spać w dzień.Pozdrawiam i pogody życzę tym u których jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje;) Nadaje z pracy, a co dzisiaj pracuje od 6;30 wiec sie troche poopierdzielam;) TNKS no Nikola tez szalu z waga nie robi, ale juz nie mam cisnienia, ze cos nie tak. Mocz ok, reszta tez juz sprawdzona wiec taka jej uroda. Ona chuda wcale nie jest, lekka tez nie, zwlaszcza jak na brzuchu w nosidle ja nosze:o Ma swoje waleczki tu gdzie trzeba I ok. Ach Aga gratki I ode mnie;) Milego dnia for all;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja mialam ten sklepik, teraz juz wyprzedaje ciuszki po cenie producenta, poniewaz nie mam czasu na ten interes, dostalam przepukliny kregoslupa i wyje z bólu, rehabilitacja nie pomogla:-( Kto jeszcze oprocz Agi zaciazyl? Ja nic nie wiem!!! Ładnie sie zapuscilam jak takie info dopiero teraz się dowiaduje...:-) Pozdrowienia i całuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej _aga_ gratuluje, duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa :) ciotka - ja wczoraj mialam taki bol glowy jak nigdy jeszcze, mysle ze to pogoda, u mnie leje i 13 stopni.. TNKS - zdrowka dla Kalinki, to sie nameczyla bidulka Efka - udanego urlopu i slonecznej pogody Hjk - miesiac szybko minie, ja tez odliczalam a tu juz po urlopie. teraz ja bede zazdroscila wszystkim. a jak tam dietka? walczysz dalej. ja po urlopie tak jak przed, ale od poniedzialku dukana zaczelam zas bo cos w miejscu ta waga stoi. mum to become - ciesze sie ze ci sie podobalo, ja tam bylam na jesien i bylo pieknie, ale w lecie musi byc jeszcze ladniej. kiedys sie tez wybiore bo chce zobaczyc Kehlsteinhaus. wtedy sie nie udalo bo w gorach snieg byl i nie puszczali na gore. misiaczkowa- co tam u Lenki wiesz juz co to za plamka co jej wyszla? Vilia - gratuluje zabkow, moja jak na razie 2 na stanie u nas ze spaniem ok, chociaz balam sie ze po urlopie sie poprzestawia. ale spi tak jak wczesniej. niedlugo koniec roku szkolnego wiec pewnie dziewczyny powroca do nas na wakacjach, jak nie to olinka i lady nagane z zachowania na swiadectwo dostana. ja wczoraj i dzisiaj w pracy po 4 godz. bylam, a wieczorem o 20 mam zebranie w sprawie zlobka. ciekawa jestem co powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) dziękuje za wszelkie gratulacje ;) 👄 dziadek jacek napisz cos jak to wyglada u Ciebie przy 2 ;) jak było po urodzeniu tego drugiego? MT-78 zadowolona z wakacji rodzinka? kiedy nastepne:>?? koteczkowa1984 🌻 ja Cie pamietam ;) hjk u mnie wszyscy kibice nie idzie ominac jakiegokolwiek meczu ;) TNKS jak malutka? wiesz po czym były te wymioty? pije Ci juz lepiej? vilia a co małemu dajesz na kolacje i posiłek wczesniej ze Ci nie chce jesc? moze sprobuj zredukowac ten posiłek wczesniej albo wydłuzyc przerwe. ciotka jak remont zakonczony? i jak relacje z M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Aga 🌼 jak ja Ci zazdroszcze!!! Cały czas o Was mysle :) ktory to tydzien? Powiedz coś więcej!!! Ps. Komu w mistrzostwach kibicujecie? Polakom czy anglikom? Mała dziś nie rzygała - ufff! Coś tam wypiła i coś tam zjadła... Nie za dużo, ale ważne, że coś... Nie zmuszam jej bo domyślam się jak wyszarpana po tych wymiotach jest :( Ciotka właśnie jak z Twoim m? Villia jak dzien dzisiaj minął? Mt rozpoczęłaś sezon urlopowy u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dobrze ze Kalinka sie juz lepiej czuje. Nastka za to przez ostatnie 2 dni robiła rzadką kupkę w każdej pieluszce tak ma odparzoną pupcie jak nigdy jeszcze, wczoraj jak ją chciałam wykapac to byl jeden wielki pisk - pewnie ją szczypie :( tez bidulka pewnie się meczy! Na szczescie dzis była jedna kupka i juz normalnej konsystencji wiec mam nadzieje ze szybko jej sie to zagoi. termin mam na 26 stycznia 2013 czyli teraz leci mi 8 tydzien. jeszcze daleka droga do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ moja koleżanka z pracy też ma termin na styczeń 2013, może spotkacie się na jakimś forum ;) Dzięki FB okazało się że mój dawny znajomy pracuje teraz z Olesią, która na Kafe się kiedyś udzielała. A my poznałyśmy się tu na sierpniówkach. Świat jest mały. A myślałam że raczej wspólnych znajomych będę miała z dziewczynami z 3city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
_aga_ to tym mocniej trzymam za Was kciuki :D ciekawe co będzie? Chłopczyk czy dziewczynka :D Następna będę ja :D tylko musze "dawcy" poszukac i gina odwiedzic :P Aga15510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś LAdy się nie odzywa... HOP HOP As-Ty też się melduj 'krajanko' ;) _aga_ ja też znam dwie dziewczyny, które mają termin na styczeń 2013 r :) Życzę teraz dobrego samopoczucia i..odpoczynku :D A co tam :) _aga_, mały je kaszki łyżeczka wieczorem. Przerwę ma dość długą. Bo jak obiad je w okolicha 14ej to potem tylko jakiś chrupek, ewentualnie jakieś ciacho, albo owoc i kolacja dopiero w okolicach 19:30. Dziś zjadł np. cała michę kaszki. Nie wiemjuż od czego to zalezy. Nie często zjada tak ładnie kaszkę - nie wiem od czego to zależy. TNKS, dzień minął..to najważniejsze :) Czekam do weekendu. Zmęczon ajestem. Ale jak wracam do domu to normalnie nowych pokładów sił dostaję :) Praca mnie męczy, ale jakoś staram się odcinać od niej w domu :) TNKS, to trzymamy kciuki, żeby Twoje plany się szybko ziściły :) wiosna to dobry termin na poród - będziesz miała całe lato na spacerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-ja bardzo malo w sumie tam zobaczylam,bo tylko Berchtesgaden i Konigssee ale wystarczylo zebym sie zakochala,wiec wroce tam i skoczymy gdzies w gory wyciagiem.kupilam walsnie taki fotelik na plecy zeby wziac mala i sprobujemy w lecie.piekne tereny,ah!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ;) Jestem codziennie i Was czytam ale mam bardzo podły nastrój,odezwę się jak będzie ze mną lepiej Ps,_aga_ gratuluję :) i mam nadzieję niedługo do Ciebie dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc As z jakiego powodu masz kiepski nastrój? jak chcesz to napisz moze cie podbudujemy Aga tez miałam kiedys termin na styczen....ale własnie miałam i tego miesiąca nie lubie trzyma kciuki co by było wszystko ok i ciekawa jestem co stwierdzisz: lepiej rodzic w lecie czy w zimie? TNKS jakby nie problem z oddychaniem bo katar po pas to ja bym sie nie kapneła ze małemu na gardło poszło. dzisiaj miałam isc do kontroli ale leje u mnie non stop juz mi sie rzygac chce tym deszczem. i ty uwazaj na swojego m bo jaakub i bimbrem nie gardził:-D :-D aczkolwiek przypuszczam ze dobrze zrobiony bimber "zdrowszy" od wszelakich wódek co do meczy- kiedys sie interesowałam chodziłam na nie a jakze ( lokalne) ale potem mi zbrzydło jak sie przyjrzałam lokalnym piłkarskim gwiazdom- mecze były w niedziele no to w sobote chlali na umór na drugi dzien byli na wykonczeniu i w efekcie grali jak patałachy ostatnie zero profesjonalizmu czy checi nawet ot tak odbebnic i tyle.ja wiem ze wszystkich do tego samego worka sie nie wrzuca ale jakos tak mi własnie zbrzydło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
As ale kiedy my tu mamy komitet do walki z podłym nastrojem!!! Ciotka a myślisz dlaczego na mazury jedziemy? Tam mieszka ojciec naszego przyjaciela - poczciwy staruszek mistrz bimbrownictwa :D ja głowy słabej nie mam a po "secie" zawirował świat ;) Co do piłkarzy, to ja znam kilku :) nawet całkiem dobrze ;) i my imprezowaliśmy i owszem ale w soboty po meczach :D ach co to byly za czasy... Ps. Podle się czuję :( rzygac mi się chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny reszte napisze wam jutro bo własnie zepsuł mi sie backspace i juz dwa razy po nacisnieciu skasował i tekst do saego konca i litera m tez mi szwankuje a nie bede dłubac teraz w przyciskach.to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygac Ci sie chce mówisz... może już do mnie dołączyłas ;) ciotka współczuje tego stycznia :( as-80 czekam z niecierpliwością. któras pytała czy tak wyszło czy planowaliśmy to powiem że chcieliśmy jak najszybciej dlatego nie brałam tabletek nie zabezpieczaliśmy sie ale też nie liczyłam dni płodnych. Postawiliśmy na nature i się udało! vilia z tą kolacją to może po prostu zależec od dnia, w pewne dni po prostu nie chce się jeść albo też moze zalezec od jego zmeczenia. Próbuj i bądź cierpliwa. powiem Wam ze narazie niemam czasu na inne fora ale na styczniowym i tak pustki ;) i niemcy wygrali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) U nas pada, pogoda do d...y :o Aż się nie chce nosa z domu wystawić :o Ale już czartek i zaraz weekend :D Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeń doberek:D:D:D:D:D:D:D Choc patrząc na opad za oknem nie wiem czy taki dobry:) Z drugiej strony...ja tam uwielbiam letnie deszcze...choć może nie koniecznie padające tydzień bez przerwy Aga🌻 zaraz po porodzie to dostaniesz żywiołowego;) szoku na widok swojego starszego dziecka, kiedy wrócisz ze szpitala:D:D:D:D Osobiście miałam wrażenie, że mój starszy potomek ma wymiary i wagę dinozaura:D:D:D Koteczkowa❤️ witamy!!! Starsze dziecko obudziło się dzisiaj ze słowem "sianka" na ustach. Najpierw wypowiedziane pogodnym tonem z dozą pytania..potem już nieco mniej cierpliwości można było usłyszeć w "siance", następnie zwiększył częstotliwość i decybel "sianki"...oczywiście zanim matka zakapowała, że to chodzi o Owsiankę już i teraz!!!!!! dziecko wylało wiadro łez;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jak tu gwarno dziś od rana i Vilia dziś tak wcześnie.....U mnie też kolejny dzień leje niestety.MT jak cię nie było to zawiesiłyśmy z TNKS diete na czas nieokreślony ale dziś po twoim pytaniu weszłam na wage i tam z -5 zrobiło się tylko -3kg.Postanowiłam więc zmniejszyć porcje żywieniowe przez miesiąc do wyjazdu.Pozdrowienia dla wszystkich i słoneczko niech w końcu zawita do nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dołączam do grona dziewczyn z wisielczym humorem. Od wczoraj mieliśmy siedzieć nad morzem a siedzimy w domu z mega katarzyskiem. Przedwczoraj złapało mnie a wczoraj Dominika. Wyjazd narazie odłożony na niewiadomo kiedy :( Macie jakieś sprawdzone sposoby na walke z katarem u maluszków??. Nasivin tym razem wogóle nie pomaga. Młodemu tak cieknie z nosa że zaraz mu chyba śliniak uwiąże :( Noc nieprzespana bo co troche bidula się krztusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Efka!A pogoda to u nas straszna nie?Nam kiedyś pomagało clemastinum a przy ostatnim katarze juz nie pomogło ale pomógł zyrtec( i disnemar i nasiwin) ale to wszystko chyba z przepisu lekarza jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK a ten zyrtec to jakis specjalny dla niemowląt jest?? Bo na tym co mam to pisze ze od 6 roku życia i zeby nie brać jak się karmi piersią. Ale tak sobie myśle żeby jednak moze wziąść bo mi zawsze pomaga a przy okazji młody by może też skorzystał skoro Wam lekarz go przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pogoda straszna u mnie cały czas coś leci albo słabiej albo mocniej na szczęście temperatura nawet przyzwoita bo u mnie na termometrze 19 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrtec przepisał nam lekarz więc chyba bezpieczny tylko dawke zmniejsz a nie jest on od trzech lat?Muszę sprawdzić.U nas żadnych skutków ubocznych nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jak milo zagladac gy tutaj tyle napisane. Ja w niedziele mam chrzciny i dzisiaj bylam na zakupach. Tylko nie umiem liczyc, bo schabowego kupilam na 30 kotletow zamiast 18. Hehhe najwyzej bedziemy dwa dni swietowac. Ach robimy w domku,wiec musze troszke przyszykowac jedzonka. Ale ja to lubie gotowac,tulko opieke dla malego musze miec. Dzisiaj do Oliwii przyszla.kolezanka z klasy i Kacper byl w szoku,papuga otwarta i wielkie oczy zrobi, bo.zamiast 1dziewczynki sa 2. Ciekawe co on sobie myslal. Pogoda sie popsula to forum ozylo. Cos mialam.odpisac,ale juz niepamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na stale bierzemy ketotifen, on jest chyba od 6 mz. To lek przeciw alergiczny i nam pomaga,tzn Kacperkowi. Jest na recepte. Zyrteku nam lekarz nie chxial przwpisax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Żyję, ledwo ;) Padam na ryj, przede mną do sierpnia samotność wtórna, mąż jedzie na kurs :o Faaak mada faka!!!!!!1 Sianka super, biedny, ale podziwiam wyczyn słowny :) Lena zdrowa, miałam ropne zapalenie skóry, dostała antybiotyk, maść i zeszło. To jakaś tam choroba, w tłumaczeniu na polskie dr powiedział, że to choroba dzieci zdrowych :o Wychodzi, że trza dziecko w gównie maczać, żeby zdrowe było :o Spadam, pozdrawiam czule babole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×