Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Meeg24 to cesarkę serwują w 36 tyg ??? ale masz fajnie, zazdroszczę:):):) Ja wózeczek też mam zamówiony:) quinny buzz 4, oczywiscie wielofunkcyjny również z fotelikiem maxi cosi. Teraz oglądam się za łóżeczkiem. Ciuszków mam jak dla biźniaków:) Z lumpeksów więszkość, ale niektóre śliczniejsze niż nasze nowe sklepowe i lepsze gatunkowo, i kilka po chrześniaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megg24 - to w którym ty jesteś tygodniu, ze już za 8 tyg dzidziusia zobaczysz? Monisiacz3k - ja niestety nieznam nikogo w takiej sytułacji z kręgosłupem. Ciekawe co ci lekarz powie. aga15510- ja też mam dużo body, ale dobrze jest mieć 3-5 szt kaftaników, bo niewiadomo jaka będzie pogoda już w sierpniu, ale rozmiar chyba lepiej 62, oj sama się gubie w tym wszystkim a przecież już raz to przeżyłam. Odradzam takie kaftanikio wiązane, lepsze szą zapinane. A i jeszcze unikaj jak ognia zapięć na pleckach, niewiem kto to wymyślił. mikusiaaa - też zaczełam kupować ciuszki w ciuchlandach i naprawdę jakościowo są czasami o wiele lepsze niż niejedne w sklepie, a dzidzia i tak szybko wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie Meeg:) witaj w gronie cesarkowych, ja będe miała za 13 tyg:) To meeg musi byc teraz w 30 jesli za 8 tyg, bo przed 37 ttg nie robią planowych cc, tylko w razie zagrożeń ale to już inne wskazania Aga nie musisz kupowac kaftaników kopertowych, zreszta one sa najgorsze ile ja sie umieczyłam i spiochy ubieram a plecki gołe bo sie podnosiły, bodziaki najlepsze i stwierdziłam ze kupuje tylko z długim i krótkim bodziaki, żadnych kaftanów:)jedynie jakis z kapturkiem czy sweterek gdy chłodniej ale nie kopertowe do domu. Kiedy rodziłam starszego, trudno było o body, tylko te kafatany kopertowe z tasiemkami jeszcze, OKROPIEŃSTWO! i w noszeniu i prasowaniu, nie mówiąc o zakładaniu. monisiacz nie powinno Cie bolec, bo małe nie kopie przecież w kregosłup, jedynie ciężar gdy wiekszy będzie, będziesz musiała uwazać przy wstawaniu ostrozniej i no jak dla mnie masz wskazanie do cc, ale wtedy ogólne nie epidural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jaka jestem podekscytowana:) nie mnie nie boli, szew nie ciagnie, nie kłuje, nie ma skurczy, czuje sie super, na twarzy pojaśniałam i wyładniałam(słowa męża:) żadnych ale to żadnych dolegliwości i wiece jak nam zlecą te 3 miesiace? przeciez pierwsze 3 miesiace zleciały najszybciej w ciązy i teraz końcówka, juz sie nie moge doczekać!! ciotki mówią mi ze tez mi się chciało jeszcze miec 3, jak już dwoje odchowanych i tylko wyjazdy i luksus, ale ja już dziewczyny kurcze pół swiata zwiedziłam i juz mnie nie kręcą wyjazdy, i lezenie plackiem bo za dzieckiem biegac nie trzeba, ja teskniłam do nocy nieprzespanych , gdy wszyscy śpia a ja karmię, za spacerkami z wózkiem, za zapachem niemowlęcia...to jest dopiero instynkt:) i moja mama i tesciowa mówiły, że one tez ok 35 dostały chcicy na małe, ale tesciowa odpusciła a moja mama sie starała, lecz nie zaszła już, oj będe ściskać to małe i rozpieszczac pewnie jak dziadki, bo naprawde czuje dojrzałe macierzyństwo, a mój średniak 9 latek przytula sie do kazdych nowo kupionych śpiochów:) straszy zapewnia, że bujac bujać będzie, pewnie jak na spacer wyjdzie, to wezmą za jego dzieciątko:) aż mnie energia rozpiera, niech już będzie sierpień!!! macierzyństwo to cudowna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikusiaaa ..za 4 dni zaczynam 38 tydzien,cesarka w 38 tyg:) droga dedukcji wychodzi za 8 tyg:) czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze za 4 dni zaczynam 30 tydz:) pomylilam sie:) wiec zey nie bylo to za 8 tyg i 4 dni..dokladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to się zgadza:) Ale zleci napewno te 8 tygodni:) Pewnie większość potrzebnych rzeczy już masz? Myślalam że będziesz mieć w połowie lipca:) bo masz z tabelki poród dwa dni wczesniej niż ja:) Ale przypominam sobie, że wspominałaś coś o długości cyklów i dlatego jesteś do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie:) ja mam 25 dc. Zaczeło docierac do mnie ze to tylko 8 tyg!!Tak mam praktycznie wszystko,jeszcze tylko kosmetyki,pampersy i dla mnie koszule i.t.p Dziewczyny patrzcie jak to zleciało,juz nie mówie o sobie ze za 8 tyg.ale wam tez nie wiele zostalo:) a dopiero co zaczelysmy pisac na poczatku naszych ciąz:) Podjelam dec.co do szpitala,bo w moim miescie bedac w szpitalu naoglądalam sie za dózo i ide do Krakowa na Ujastek,tam mam znajomego gin. Chyba musze dokupic bodziaków i spioszków bo mam same po córce a z nowych mam po 4 pary na 56;/ na 62 ani jednych:) tylko te po małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meegg czemu 8 tygodni? Byłam u lekarza, nie ma jednak zapalenia, liczne bakterie to norma w tym czasie i nic sie nie dzieje niepokojącego, Dziadek Jacek, nie spałam, bo chyba się martwilam, co dzis bedzie. No i uwaga: dziewuszka jak się patrzy!!! Zaraz znajde tabelke, hurra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*....PŁEĆ..IMIĘ meeg24..........................25.........01.08.11 CÓRKA....Lena agneskaa.................... ...38........ 01.08.11.......... happy............................20.........01.08.11 SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11 CÓRKA ..Julia PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Szczęśliwa przyszła mama!..30.........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.......................22..........04.08.11 CÓRKA waneska..................... .. 26..........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23..........04.08.11..BIANK A.. ninka.29........................29...........07.08.11 SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987....................23...........08.08.11...... .............. mamuska88 ...................23...........09.08.11 CÓRKA Ewelina29......................29...........10.08.11 SYNEK ryba510........................31...........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24...........11.08.11........ .. misiaczkowa..................28...........12.08.11 CÓRKA Peska44........................28...........12.08.11..... ....... OlesiaZ.........................27...........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26............13. 08.11............ kleopatra2011................31...........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28............13.08.11 CORCIA rosica86.......................25............13.08.11. ........... Bożi.............................22...........14.08.11 SYNEK Leeila...........................24............14.08.11 SYNEK hjk33...........................36............14.08.11 SYNEK Agulekk25......................25............14.08.11 SYNEK Myszaa29......................28............15.08.11..... . ... ... Pandzia_1......................27............15.08.11. .......... Angie S..........................27............16.08.11........... . osti .............................28.............16.08.11........ .. .. ewikos29.......................29.............16.08.11 2 SYNÓW Becik-83....................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984.............27.............16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24.............17.08.11.... .. ... ... mama_dzidka..................33.............18.08.11..... .. ... .. vilia..............................27.............18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011.......28.............18.08.11 SYNEK Ninka ...........................27.............18.08.11.......... . małp @..........................32.............18.08.11 SYNEK Mama Miłoszka................31..............19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31..............19.08.11 SYNEK dziadek jacek.................33..............19.09.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................32..............20.08.11 SYNEK jagódka1.......................28..............21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905.......................30...............mama Aniołka.... Izabelka_......................24...............22.08.11. . ... .... Grays77........................34...............22.08.11 SYNEK.. Alexander koteczkowa 1984............27...............22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k...................24...............23.08.11 SYNEK **TOSIA**.......................23...............23.08.11 ........ aga_jabi.......................28................23.08.11 . ... SYNEK, chyba Piotruś Wikula-33......................33...............24.08.11 CÓRKA ciotka julia....................31...............25.08.11 SYNEK anitia...........................29...............26.08.1 1.. ...... olin_ka .........................31...............26.08.11 SYNEK mama8327....................27..............28.08.11 CÓRECZKA..OLIWIA szczurkowa ..................34 ...............28.08.11-chłopczyk annika1983....................27...............29.08.11.. ... .... Mot ............................29 ...............29.08.11 SYNEK kotkowa.......................28...............30.08.11.. ... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megg, to ty się ssugerujesz terminem z OM, czy USG? Bo wg Om masz 1 sierpnia i tak się dziwię, że piszesz o 8 tygodniach, bo to wychodzi po koniec czerwca/początek lipca (pytam, bo w tabelce masz wpisany termin i trochę się nie zgadza) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugeruje sie tym ze jestem 29/30 tydz,lek.powiedział mi ze cc w 38 tyg wiec inaczej wyjsc mi nie chce??moze ja zeczywiscie zle licze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam ze dc mam co 23-25 dni,jak i z @ tak i z usg taki mam termin,jezeli zle to ;licze to prosze o poprawke i wyprowadzenie mnie z błedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no prostu, wg terminu wychodzi więcej tygodni, stąd zdziwienie ;) Za 8 tygodni to będzie koniec czerwca, czyli miesiąc do twojego terminu, bardzo szybko jak na cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Opalałyście się? Jak tak :classic_cool:... na balkonie ze względu na zakaz wychodzenia z domku. Całe szczęście, że balkon mam obsadzony kwiatkami 🌼, więc mam prawie jak na łące... :D Mąż odebrał moje wyniki: morfo i mocz w normie, cukier przed i po glukozie w normie, tsh, ft3, ft4 w normie, za to przypałętała się jakaś bakteria w ci-pce :O, tylko nie kumam skąd? Jutro wizyta u gin. Moja endokrynolog powiedziała mi, że brak tarczycy i wysoka dawka euthyroxu prowokują macicę do skurczy - może dlatego miałam je takie częste i silne... Wy już macie tylleee rzeczy do wyprawki a ja jeszcze nic. Jeśli dostanę zgodę na wychodzenie też zacznę kupować. Pierwszy zakup mebelki (bo gdzieś to trzeba będzie upchnąć) i wózek. Koteczkowa bardzo się cieszę, że wszystko ok :D! Gratuluję córci, bardzo ładne imię :). Tylko ta tabelka nie jest najbardziej aktualna bo nie ma w niej _aga_ i jej córeczki.... Meeg super, że wszystko załatwiłaś. 8 tygodni zlecą jak z bicza trzasnął! :D Grays powtórzę się: cieszę się, że czujesz się dobrze i tryskasz pięknem ;). Monisia znam jedynie 2 dziewczyny, które rodziły naturalnie mimo przepukliny kręgosłupa i dały radę. Dziadek Jacek dzięki za 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety inaczej byc nie chce,cesarke mam ustalona na 38 tydz.ciązy i choc jak bardzo bym chciała to inaczej wyjsc nie chce;/ i za chiny czasu zmienic nie moge.Ale dla waszego spokoju wewnetrznego mam jeszcze 3 dni do 30 tyg wiec 8 tyg z "grosikami" bo cc na początku 38 tyg:) Powoli kazda sobie uswiadomi ze to zostało tylko "garstka"czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny jak samopoczucie? koteczkowa- gratuluje , wrescie poznałaś płeć maleństwa. Grays - widze, że humorek dopisuje, a kobiety w ciąży są piękne, a jak to jeszcze czują to po prostu świecą jak anioły. megg24 - lekarz na pewno wszystko ci wyliczy i chyba poda termin kiedy masz się zgłosić do szpitala na cc. Ja tak miałam na ostatniej wizycie. Pewnie już wszystko szykujesz z większym zapałem. Mama8327 - ja opalałam tylko nogi, ale zauważyłam że skóra jest o wiele bardziej wrażliwa na słońce, bo prawie nigdy nie miałam zaczerwienień a teraz tak. Z tym balkonem to dobrze, ze masz gdzie chociaż wyjść na powietrze. Dziewczyny czy któraś z was jeszcze pracuje, czy już wszystkie na zwolnieniach jesteście/ Pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny :) pisalyscie ostatnio sporo o terminach, mój gin mówi, że liczy się termin wg OM - do liczenia tygodni i tego co i jak, a termin z USG może nam jedynie dawać obraz kiedy dziecko wyjdzie ;) mi na USG wyszło, że zamiast 21.08 (termin z OM) 23.08 - ale to podobno żadna różnica, a dziecko i tak wyjdzie kiedy bedzie chcialo :) Kobiety :D ja już 26tc a nie mam skierowania na to obciążenie glukozą, w świecie internetowym piszą, że do 28tc się robi, wiec może mnie jeszcze skieruje ? :) Nie wiem sama, wiem, że to niedobre jest, ale chyba lepiej zrobić nie ? ale może jak meeg lekarz mi odpuści, bo mam ciagle badany mocz i cukru nie ma :) Ogolnie to sie zmartwilam bo cos ze mnie leci :P nie wiem czy mocz - nie sadze, bo nie "smierdzi" :) powiedzcie Ci macie takie małe chluśnięcia dość rzadkiej wydzieliny?? Nie wiem czy to jakieś upławy czy co? Dajcie znaka jak coś wiecie :) Mądre kobiety :) Chociaz z drugiej strony mam wyniki badania moczu i sa niepokojace troszke: dosc liczne bakterie, leukocyty w moczu i szczawiany wapnia :( wiec nie czekam na przyszly tydzien tylko chyba podjade jutro do lekarza, uff za co zycie :P koteczkowa gratulacje plciowe:) ciesze sie, ze badania ok, u mnie tez bakterie, ale skoro to norma? :) tylko te szczawiany i do tego nie bardzo wynik USG nerek, to ja już nie wiem, urolog się kłania na bank, mam tylko nadzieję, że nie bedzie tego drenu, bo na samą myśk mam dreszcze :( A co do ułożenia: też się tym martwię, ale lekarz powiedział, że dziecko układa się do porodu w 36tc i teraz mam się nie przejmować tym jak siedzi. mama8327 pocieszylo mnie bardzo to co napisalas o endokrynologu - bo mi powiedzial, ze kolatanie serca to skutek uboczny moze byc duzej dawki euthyroxu, ale nie powiedzial o skurczach, do endokrynologa ide 30 maja zapytam sie jak to jest? meeg nie mogę, że juz za 8 tygodni będziesz miała wszystko za sobą!? Fajnie :) ale sie rozpisalam :) ale nie mialam jak czytac od niedzieli, wiec troche było do nadrobienia :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984 ja jeszcze pracuję... nie byłam jeszcze ani razu na zwolnieniu podczas tej ciąży... chciałam iść na zwolnienie od czerwca, ale chyba jednak przedłużę do lipca, więc będę miesiąc tylko w domku przed porodem... no chyba, że czerwcowe upały dadzą w kość wtedy może zdecyduję się wcześniej... pocieszam się tym, że idę na urlop niebawem na tydzień i chociaż troszkę odpocznę na działeczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca ciazowa
Dziewczyny nie rozumiem was ze cieszycie sie z braku badania obciazenia glukoza, wydaje mi sie kazda kobieta w ciazy powinna miec to badanie i nie myslec o tym ze glukoza jest nie dobra w smaku i w ogole ... Ja mialam wszystkie wyniki rewelacyjne, krew badana co moesiac i rowniez poziom cukru glukometrem , ale okazuje sie ze to nie to samo. Po obciazeniu mialam poziom bardzo wysoki wyladowalam na patologii ciazy i spedzilam tam 3 dni na obserwacji, mialam mierzony poziom cukru co 3 godz. Oraz po raz kolejny obciazenie i wynik byl jasny CUKRZYCA CIAZOWA !!! Reszte ciazy spedzilam na ciaglych wizytach w poradni diabetycznej i musialam mierzyc stale poziom cukru glukometrem, oraz stosowac odpowiednia diete do konca ciazy .. Dzieki Bogu wszystko skonczylo sie dobrze chociaz synus po porodzie spedzil godz w inkubatorze a urodzil sie tydz po term, dostal 8 a nie 10 punktow, wlasnie przez moja cukrzyce ciazowa.. Pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerażona. Moja córeczka 30 maja idzie na operacje do szpitala, właśnie poznaliśmy termin i jakoś pozbierać się nie mogę.Myślałam, że będzie to koniec czerwca, a tu taki szybki termin-chyba dobrze Jeszcze mąż powiedział, że ja niepowinnam na chirurgii dziecięcej przebywać z "brzusiem", ale on chyba przesadza, to przecież nie zakażny. przecież ja w domu niewytrzymam z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka-te uplawy to moze grzybek? ja mam caly czas candide, biore nystatyne i zaczynam doustnie kapsulki brac. uciazliwe, ale niegrozne. biale moga byc ze swiadem, moga uplywac w roznej ilosci, moze swedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - dzieki za podpowiedz - nie wiem powiem szczerze, upławy nie wydają mi się "chorobowe" w sensie są czyste i nie mają zapachu, ale stresuję się więc pójdę szybciej do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U Was też dziś taka ładna pogoda? Byłam rano na spacerku i chyba przed wieczorkiem jeszcze raz pójdę :) A co ;) Meeg, to wcześnie Ci tą cesarkę zrobią. Już niedługo zatem dzidzia będzie z Wami :) Mnie też po 30 tygodniu czeka wizyta u okulisty i ortopedy (z racjii moich problemów ze stawami biodrowymi). Widzę, że zwiększa się grono "cesarek" :) Ja wolaąłbym jednak naturalnie chyba rodzić. Ale najważniejsze żeby dobrze było i co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukrzyca ciążowa-a co, jak mi wyszedł pierwszy wynik wysoki a drugi po 75 w normie? Też może być cukrzyca? pocahontas-nic by mnie nie powstrzymało przed byciem z dzieckiem na oddziale, nie wyobrażam sobie zostawić córci w takim momencie tylko z ojcem. A co to za operacja? megg tak też i ja myślę, że termin wyznaczy lekarz :) U nas sie dzisiaj chmurzy a ja padłam, reaguję na gwałtowne zmiany pogodowe i chyba będzie u nas lało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na wizycie,wiem tyle ze jezeli chce to moge od 38 tyg,ale moge ustalic nawet na 40 tydz.tylko ze w tym tyg juz moge zaczac rodzic sn.A co najgorsze to szyjka sie skraca i mam"początki bezbolesnego otwierania ujscia"czyli nawet tego nie poczuje wnioskuje,mam kupic krązek i za 2 tyg zakladamy.Wystraszyłam sie bo powiedziała zebym wytrzymała choc do 34 tyg.ale przeciez 34 tydz.to malenstwo chyba nie do konca gotowe:( ale czytam i czytam i z krazkiem dotrzymuja dziewczyny do konca...mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko:D Baby, jak wy nawijacie i jak tu człowiek ma nadążyć??? :P Ale może teraz coś się zmieni, bo nareszcie mam nowy, własny, malutki komputer, który waży tyle co nic i wszędzie mogę go zabrać:D:D:D Jagoda___ja też miałam takie chluśnięcia;) i faktycznie była to infekcja, trza podać pimafucin, jeżeli swędzi można smarować taką maścią bez recepty Ziaji na C....zapomniałam, jak trzeba sprawdzę. Ale trzeba to opanować, bo ciąża to wymarzony stan dla rozwoju wszelkiego rodzaju cholerstw, a w konsekwencji chorób, które mogą zagrozić dziecku. A tak w ogóle to 👄 dla Ciebie🌻 Mum___🌻 mama__🌻 Misiaczkowa__🌻 Meeg___tylko spokojnie, kobiety rodzą zdrowe dzieci nawet w 30 tygodniu, wiadomo, że im dłużej tym lepiej, bo chodzi o płuca, ale spokojnie...dasz radę❤️ pocahontas___współczuję Ci stresu i zmartwień, tak jak dziewczyny piszą też sobie nie wyobrażam pozostawienie dziecka w szpitalu samego, a mąż pewnie martwi się o Twoje nerwy, a konsekwencji o dziecko🌻 Będzie dobrze... Olinka__gdzie łazisz?? :classic_cool: Dostałam od koleżanki bardzo dobre witaminy omega med pregna, dla ciężarówek i karmiących...podobno są rewelacyjne i stymulują rozwój mózgu dziecka....zobaczymy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,ze juz jest wiecej szans ale wiece.. szyjka ma 1 cm, gin.powiedziała zebysmy dotrzymały choc do 34 tyg!! dla mnie to jest nie pojete a co najleprze to nie wiem czy ze stresu czy cos ale caly brzuch i podbrzusze mam twarde jak kamien;( katygoryczny zakaz chodzenia, a ja nie wyobrazam sobie tego!! jak wy dajecie rade??ile płaciłyscie za krązek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek- wywołałaś mnie do tablicy, się wiec zgłaszam. kurde, łaże wciąż choć leżęć niby mam jak najwięcej ale przy moim Franciszku torpedzie nie sposób poleżeć jak mój stary ma do pracy od południa. Tak załuje,że go do przedszkola nie zapisałam na popołudniową grupę, bo na dzienną nie ma szans. Dopisałąm go dzisiaj i jest 5 na liscie rezerwowych. Popołudniówka u nas jest od 12 więc zaprowadzałabym go tam, szła po Mikołaja do szkoły, kurde, najgorzej to logistycznie zimą. to ubieranie i wyprawa z tymi najmłodszymi mnie przeraza. a w tym tyg jestem na L4 bo dorabiam siedzeniem w komisjach maturalnych w szkole dla dorosłych, ale od poniedziałku wracam. POwinnam już zwolnić, ale póki sama czuje się na siłach to do wystawienia ocen pochodze do pracy- jakieś 3tyg jeszcze. Zalezy mi na robocie. Przy okazji wolnego i bytności w centrumie miasta mego, odwiedzam lumpki i obkupiłam trochę moją czelotkę- luuuuuuuubię to!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×