Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej Kasia_81!!! Super, że się udało i że widziałaś pęcherzyk. Ja mam nadzieję zobaczyć w tym tygodniu ;) Dopisujcie się dziewczyny, bo chcę zrobić porządki w tabelce i ją poustawiać wg terminów :) Wczoraj masakrycznie bolały mnie piersi, no i mąż mnie namówił na małe kochanie, bałam się strasznie, niby wszystko ok, ale potem czułam jak szyjka coś boli, więc do czasu wizyty nie ma mowy o kochaniu. Normalnie mam takiego stracha, że szok. Przez pierwszą ciążę pewnie, bo była zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Witam:) w takim razie jestem z wami bo ja tez jestem sierpniową mama.Termin mam na 15 sierpnia.Ciesze sie choc troche boje...15 sierpnia termin a 10 wrzesnia slub.Załatwilismy wszystko,i mówilismy ze tak rok po weselichu dzidzia.A tu!! Brak @ i 2x// hm......niby liczylismy sie z tym bo szlismy na całosc ale przez 2 lata nic i akurat teraz.:) Ale jest ok,mamy 3,5 roczną curcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Powiedzcie mi jak sie czujecie?? jak na usg?? wogóle co i jak:) pochwalcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia84
Wpisuje sie: nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu :) Ja mam córcię w podobnym wieku :) Fajnie, że się udało, będzie dobrze, z weselem też :) Megg, ja się czuję rewelacyjnie, piersi troszkę bolą, brzuch tak puchnie od środka i jestem dość senna, ale mam dużo energii, generalnie jest super :) Do gina idę w przyszłym tygodniu, to wtedy coś napiszę, póki co jeszcze jest za wcześnie na wizytę. Piszcie laseczki, co tam, jak tam się macie :) No i wpisujcie się do tabelki :) Na razie fajny przekrój wiekowy ;) 26 i 28 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Ja ogólnie tez nie było zle,naturalnie sennosc i.t.p ale w piątek troche plamiłam.Miałam takie brązowe upławy ale lekarz powiedział ze nic sie nie dzieje..dostałam duphaston.Od wczoraj mam dziwne twardnienie brzucha raczej w godz.wieczornych.Mam cureczke,bedac z nią w ciazy byłam na podtrzymaniu i praktycznie od 4 tyg.przez cała ciaze bylam w szpitalu.Boje sie ze bedzie powturka z rozrywki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakakaka
meeg24 znacz taką literkę jak "ó"?? córka i powtórka. Zajrzyj do słownika czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
U mnie plamienie pojawiło się, teraz już wiem, że trochę ponad tydzień po zapłodnieniu, ale było o tylko kilka kropel krwi i na tym się zakończyło:) Oczywiście wczoraj byłam u ginekologa, ale zapomniałam o to zapytać:/ skleroza, chyba zacznę na karteczce pytania zapisywać;) Co do piersi to też mnie bolą, ale wydaje mi się, że ostatnio jakby delikatnie mniej. No i wydaje mi się, że zaczynają się delikatnie powiększać, a to chyba fajne;))) To może i ja się wpiszę:) nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 Kaśka_81..................29........................ok. 8.08.2011 Czyżbym była najstarsza??:/ Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradcom dziękujemy i nie zapraszamy, może ktoś ma dysortografię, albo po prostu ma taki sposób pisania, nie wnikamy, tu ważne się ciąże i mamy, a cała reszta to na marginesie. Także aloha strażniku ortografii i nam tu nie troluj!!! Dziewczęta na pomarańczowo, zaczernijcie nicki, bo z doświadczenia wiem, że lepiej na kafee mieć czarny, bo jakieś durnowate podszywy mogą sobie jaja robić :) Kasia, na to wygląda, że jesteś najstarsza :D Megg współczuję plamień, ale skoro lekarz mówił, że to nic groźnego to pewnie tak jest :) Moja poprzednia ciąża była na podtrzymaniu od 7 tc, miałam poronienie zagrażające, plamiłam krwią, potem przedwczesne skurcze i na lekach do 37 tc, poród 5 dni po odstawieniu leków, dziecko z cechami wcześniactwa, dziś dorodna prawie 4-latka ;) Dzisiaj jakieś napinania brzuszka czułam, takie dość nieprzyjemne, poleżałam i jest ok. Do tego spałam prawie cały dzień. Spadł u Was śnieg? Bo u mnie deszcz i nie ma jak chodzić po chodnikach, bo normalnie oblodzone wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, teraz załapałam ;) Myślałam, że piszesz, że jesteś najdłuzej w ciaży, a nie że wiek, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Tak!! zrobiłam byka ale jak widze nie tylko ja je robie ale nie wpadam tutaj po to by krytykowac i pouczac tylko by sie cos dowiedziec i ewentualnie doradzic jak tylko bede mogła ale sa ludzie którzy wchodzą na fora by obrazac,poprawiac i.t.p Nic na to nie poradzimy,sa ludzie i ludziska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
misiaczkowa ..Ja w poprzedniej ciazy tez plamiłam krwia i bylam na podtrzymaniu i wlasnie z tego powodu teraz ciągle czegos sie boja...cała ciąze cos sie działo.Tu krwotok,odklejanie sie łozyska,powstrzymywanie porodu w poczatku 8 msc,potem wyciakanie wód plodowych i całą gama dolegliwosci a na koniec cięli mnie na szybkiego bo CÓRCE:) wstrzymala sie akcja serca i musieli ciąc.CÓRCIA w lutym skończy 4 latka i jest małym kochanym łobuziakiem;)i zdrowym.We wtorek ide do swojego lek.bo z tym brudzeniem byłąm u jakiegos innego i bede wiedziec co i jak dokładnie..chyba ze zaspie bo tak jak Wy spie gdzie popadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 Kaśka_81..................29........................ok. 8.08.2011 meeg24.....................24........................15.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Udało się i jestem w wymarzonej ciąży ;) We wtorek idę do gina, ale wątpię żeby juz coś zobaczył. Jednak najbardziej zależy mi żeby od niego usłyszeć, że wszystko jest dobrze i nie mam się czym martwić. Poród wg moich obliczeń to 16.08.2011. dopisuję się do tabelki nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 Kaśka_81..................29........................ok. 8.08.2011 meeg24.....................24........................15.0 8.2011 Angie S.....................27........................16.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną ciężarówkę :D Sierpień to wspaniały miesiąc na poród, taki w sam raz ;) Dla mnie to nowe doświadczenie, bo córcię rodziłam w styczniu, a teraz będę mogła zobaczyć, jak to jest rodzić latem. Przerażają mnie tylko upały i wielki brzuszek, no ale jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zimną porą:) luty a teraz sierpien!! super.... choc sierpien zleci i juz jesień....zima..... A jak urodziłam w lutym to zaraz było po zimie i cieplutko .Czyli są dobre i złe strony tego sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie juz bzika na punkcie oglądania rzeczy dla maluszka??Ja wszystko sprzedałąm bo mówilam ze juz nie bede chciala dzieci:) i wyprawka od nowa.Powoli musze sie rozgladac poniewaz 10 wrzesnia mam slub i sami go organizujemy.Ustalilismy termin juz w zeszłym roku,wszystko..katering..sala i cała reszta a tu prach!!! 3 tyg temu pokazały sie 2 kreseczki i sierpiren.25 dni przed weselichem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, i ja dołączam do Was. Wczoraj test pokazał nieśmiało //. Z moich obliczeń wynika, że poród będzie 20/21.08. Na razie się nie dopisuję do listy, poczekam na wizytę u gina. Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megg to będziecie mieć naprawdę rozrywkowo :D Gorzej, że to będzie tak szybko po porodzie, będziesz w połogu, nie da się przesunąć terminu o miesiąc? Ciuszki już oglądałam i powiem szczerze że mam mętlik w głowie, bo trzeba od razu kupić ubranka na lato i na jesień! Wózek to mam wybrany od dawna, imiona też. Jak będzie chłopczyk to będę musiała kupować ciuszki od początku, jak dziewczynka to tak do 2-3 lat potem będę miała po córci. Jak tylko dowiem się jaka płeć to zaczynam kupować, bo ja w przesądy nie wierzę, a w możliwości mojego portfela owszem i nie będzie mnie stać na zakupy na raz wszystkiego. Nie odłożę tak, wolę kupować po troszeczkę na wyprzedażach, lumpkach, bo do roczku to łatwo kupować i tanio, potem zaczynają się ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Meg mega bezsensu!!!!!!!!!!!!!!!!! Ślub w nie cały miesiąc po porodzie, powalona jesteś? Cała obolała, pozszywana, masakra jakaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co z maleństwem?? Na sali razem z goścmi czy Ciebie nie bedzie na weselu?? Zero logicznego myślnia - współczuję :):):P:P:P Aczkolwiek, gratuluję z całego serca maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
jest jescze opcja, przesunięcia terminu i pójdziesz z meg(a) brzuchem na swój slub, opuchnieta - super, no w lepszej i ciekawszej opcji zaczniesz rodzic na wąłsnym weselu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina chciała zebysmy przesuneli ale ja nie chce,dzidzia bedzie maleńka i łatwiej bedzie zostawic mi takie maleństwo niz np 6msc gdzie dziecko jest przywiązane.Ja jestem po operacji pomniejszania piersi wiec karmienie jest juz nie mozliwe więc mozna uznac to jako kolejny + jakos przeboleje i przynajmniej nie bede musiała z kazdym napic sie i tańce tez odpadaja.Chce miec to juz z głowy tylko boje sie ze bede musiała miec cesarke bo ja mam przykurcz miesni i biodra mi sie nie rozchodza i prawdopodobnie 2x cesarka;/ a po cesarce to jest dopiero masakra.Jestem pełna obaw i troche sie boje ale mysle ze jakos przetrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
:):):):):):):):):):):) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
rozśmieszyłaś mnie :) a gdzie je chcesz zostawić????? z kim???? bo 6msc będzie bardziej przywiązane??? Ile Ty masz lat???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moze i dla niektórych bez sensu ale wg.mnie najleprze rozwiązanie,dzidzia nie bedzie na sali tylko moja sąsiadka zostanie z dziecmi.Trudno,przecierpie i nie musze szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24!! a co to ma do tego?? niby 6 msc dziecko nie jest juz emocjonalnie związne??co?? takie dziecko inaczej znosi juz samą zmiane otoczenia a co dopiero brak matki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
nalepSZe - boszeeeeeeeeeeeeeeeeee Wróć Ty może do szkoły najpierw. Dzieci z sąsiadką a ona nie musi szaleć - słów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie twój problem,nie ty bedziesz bawic sie na moim weselu,nie ty zostaniesz z moimi dziecmi i nie ty bedziesz martwila sie jak ja sie czuje!! Proste.Pytasz o wiek a chyba sama nie jestes zbytnio dojzała skoro nie potrafisz jak DOJZAŁA KOBIETA spokojnie doradzic lub bez emocji wyrazic swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Jesteś bardzo (żeby nie powiedzieć meg a ) niedojrzała emocjonalnie i umysłowo. Przydałoby Ci się skończyć jakąś szkołę średnią i może studia, to byś takich byków nie sadziła i bzdur nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×