Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość boszeeeeeeeeeeeeee
jestem dojRZała :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby gdyby dziecko miało rok to do rana byłoby na sali??hm...??to cwaniaro gdzie bys dała dziecko??moze do okienka gdzie oddaje sie dzieci albo do kosza??Jezeli mozesz to 5 m .zdala ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
I całe szczęście, że nie mój problem :) Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
No powiem szczerze, troszkę się nudzę :) Nie denerwuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje i wsadz nos tam gdzie potrzebuja takich jak TY!!!!!! Bo raczej nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj zafajdany trolu, wypieprzaj z naszego temu i gówno ci do tego, co która z nas planuje. Zgłosiłam już cię do usunięcia, spieprzaj truć gdzie indziej!!!!!!!!!!!!! A nie nam tu atmosferę psujesz pindo jedna!!!!! Znalazła się znawczyni ortografii :o Wypieprzaj rozumiesz? Czemu nie masz odwagi pisać pod czarnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megg od tej pory nie odpisuj nic tej osobie, tylko tak można się pozbyć takich debilek. Ignoruj wszystko, bo karmimy trola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A le jak mam sie nie denerwowac,myslisz ze jest to komfortowa sytułacja?? nikt na tym nie ucierpi a mysle ze przekładanie terminu nie wiele zmieni,tylko to ze ja bede w leprzej kondycji fizycznej,nic więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Misiaczkowa może troszkę grzeczniej - bo trolem i debilem to może Ty jesteś. Nie piszę pod czarnym nickiem bo nie mam na to ochoty. Meg, nie wiem co bym zrobiła bo ja napierw skonczyłam szkoły, znalazłam pracę, potem wzięłam ślub a teraz czekam na moje Maleństwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś trolem bo nikt cię nie prosił o komentarze, wręcz przeciwnie. Jesteś do tego tchórzem, bo nie masz odwagi pisać pod czarny, czyli jesteś zwykłym, nic nie znaczącym, trolem, podszywem i wypieprzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ..Nie lubie czegos takiego,mogla wyrazic swoje zdanie bo po to jest to forum ale jezdzi jak po łysej kobyle.J a sama nie bede szczęsliwa ze moje dzici sa z sasiadka a;e gdybym nawet przełozyla termin to i tak zostałyby u sąsiadki i trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megg nie doczytałam, byłaś już na wizycie? Ja się ostatnio dowiedziałam, że teraz kobietom w ciąży robi się badania na hiv, w pierwszej ciąży nie miałam tego badania. Te wszystkie wzw itd to wiem. Jutro mam dzwonić, im bliżej wizyty tym większe nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeeeeeeeeeeeeee a ja prowadze swoja działalnosc i niestety ale nie miałam szczescia w zyciu tata mojej córki nie zyje!!! i teraz ulozyłam sobie zycie!! a termin ustalilismy rok temu kiedy jeszcze nie byłam w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megg a co ty się przejmujesz takim byle czym co do ciebie pisało, takim zerem skończonym, zalatuje mi tu jagodą na kilometr. Sluchaj naprawdę nie podejmujmy dyskusji z tym czymś, bo to do niczego nie doprowadzi a tylko nam zaśmieca temat. Ważne, że tobie pasuje, dasz radę i już, nie przejmuj się. Skoro masz plan, wiesz że będzie ok to nie przejmuj się, ja sie zapytałam o zmianę terminu, bo to pierwsza myśl, ale tobie pasuje i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Dlaczego mówisz, że jeżdzę po Tobie jak po łysej kobyle???? Wraziłam swoje zdanie. Pytałam. Odpowiadałam. Poprawiałam, kilka rażacych błędów cobyś wiedziała jak się pisze pewne słowa, które będą Ci potrzebne na tym topicu. A misiaczkowa - wyjechała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa tak byłam,miałam juz usg i jest ok:) w piątek byłąm w związku z tym plamieniem i teraz musze isc we wtorek,ja w 1 ciązy tez juz miałąm to badanie na hiv i na wzw ..to są badania wirusowe.Miałam je robione w sumie w szpitalu bo jak wspomniałam bylam na podtrzymaniu ale z tego co wiem to w przychodniach tez je robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megg strasznie mi przykro...to musiał być dla ciebie bardzo cieżki czas. Cieszę się, że teraz w Twoim życiu znowu jest dobrze :) Nie pisz do tej osoby, przestań, nie jest warta twoich tłumaczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Misiaczkowa te epitety pod moim adresem, skieruj do siebie. Ty dałaś świadectwo swojej osoby. Żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, ważne żeby się te plamienia skończyły :) Czyli pierwsza ciąża zakończona cesarką? Boże ja się paniczni boję cesarki, jakoś myśl, że mają mnie ciąć do mnie nie dociera ;) Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ..Cesarka jest dobra pod tym względem ze nie musisz przec,dostajesz zastrzyk przeciw bólowy i ok tylko potem ta 2/3 doba przełomowa jest gorsza;/ no i dluzszy czas rekonwalestencji.Kobiety które rodza naturalnie zaraz dochodza do siebie a cesarka..niestety nie.Ja musiałam buc cieta ze wzgledu na biodra ale wczesniej musieli ciąc bo mala miala brak tetna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wszystkim bardzo serdecznie gratuluje :-) Ja rowniez jestem w ciazy, jednak wizyte u ginekologa mam umowiona dopiero na 29 grudnia. Podejrzewam, iz to jest pierwszy miesiac i data porodu wypadnie wlasnie w sierpniu, dlatego narazie nie dopisuje sie do tabelki. To jest moja druga ciaza i podobnie jak w pierwszej- nie czuje sie zbyt dobrze. Jestem bardzo zmeczona, nie mam na nic ochoty. Odrzucilo mnie od kawy, ktora codziennie pilam, dopiero w poludnie po wypiciu zielonej herbatki nabieram sily i dostaje energii do dzialania. Bedac w pierwszej ciazy, wymiotywalam, az do dziewiatego miesiaca! Mam nadzieje, ze teraz bedzie inaczej. Dziewczyny, ktore mialyscie cesarke, napiszcie prosze o swoich doswiadczeniach. Ja mialam bardzo ciezki pierwszy porod i lekarz juz wtedy stwierdzil, ze gdy ponownie zajde w ciaze, beda mi proponowac cesarke. Troszke sie jej obawiam i wolalabym rodzic silami natury. W kazdy badz razie bede robila wszystko, zeby rodzic sama, ale wole byc przygotowana na taka ewentualnosc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy,jak napisałąm wyzej ..miałam cesarke.Ogólnie nie polecam.Masz ten + ze nie musisz męczyc sie z parciem ale bó jaki jest juz po zabiegu!! hm..to jest cięcie mięsni wiec potem kazdy smiech,kazde napiecie tego cietego miesnia boli a po normalnym porodzie w ciagu paru dni dochodzisz do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia witaj :) Wpisuj się i zapraszamy :D To twoja pierwsza ciąża? Mam dzisiaj jakiś kiepski dzień, taka rozmemłana chodzę, ani spać, ani robić, jutro siedzę w domku z córcią i we wtorek, to sobie troszkę odpocznę :) Ja nie neguję cesarek, bo jak trzeba to trzeba, po prostu przeraża mnie to, że ktoś mnie rozetnie i wyjmie mi dziecko z brzucha. Mam więc nadzieję, że nie będzie problemu z sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneskaa
hej dziewczyny moge sie do listy dopisac u mnie juz 6tydzien6dzien znaczy mozna powiedziec ze dopiero we wtorek mam pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaa
GRATULACJE DLA WAS DZIEWCZYNY, JA W ZESZLYM ROKU, DOKLADNIE 4 GRUDNIA DOWIEDZIALAM SIE O CIAZY. NO I OD 16 SIERPNIA MOJ SYNECZEK JEST ZE MNA, NIE MOGE UWIERZYC ZE ZARAZ SKONCZY 4 MIESIACE. DZIEWCZYNY CIESZCIE SIE CIAZA, ZOBACZYCIE JAK TO SZYBKO ZLECI. POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE SIERPNIOWE MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×