Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Witaj Mała_Agatko :) Gratuluję i kolejny raz słyszę o ciąży przy spiralce, a właśnie po drugiej ciąży chciałam się tak zabezpieczać, to chyba sobie daruję ;) Zabka, oj motywacja jest wielka, przy córci rzuciłam z dnia na dzień, a potem głupia na weselu przyjaciółki zapaliłam i pooooszłooo! A teraz już amen w pacierzu, nie zapalę. Kasy szkoda, zdrowia i wstyd smrodu! Ciągnąć czasem ciągnie, fakt, zapaliłam w środę bo tak mnie ciągnęło, wzięłam może ze 4 "maszki" i wywaliłam, nie czułam się dobrze, razem z tym wylądowała w koszu porządnie zmoczona reszta paczki ;) I koniec z tym syfem! Większość moich znajomych nie pali, ba byłam jednym z dwóch smrodów na imprezach, a teraz będzie święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
hejka! chciałabym do was dołaczyć bo dziś zobaczyłam dwie kreski na tescie i tak myslę, ze termin bedzie własnie w sieprpniu:) zaciazyłam po 8 cyklach, w ostatnim cyklu waszerowałam sie wiesiołkiem i mysle ze się do tego przyczynił, to moja pierwsza ciaża i strasznie sie boję, boję się wszystkiego, cała jestem w nerwach. dziewczyny po jakim czasie od zapłodnienia najlepiej udać sie do gina? jakie witaminki bierzecie oprócz kwasu foliowego? i w którym miesiacu zapisujecie sie do szkoły rodzenia? pozdrawiam was kochane serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kleopatro :) Gratuluję :) Myślę, że to już dobry czas na tabelkę ;) W odpowiedzi na pytanie, najlepiej po 6 tygodniu, widać wtedy pęcherzyk ciążowy, to relacja z dzisiejszej rozmowy z moim ginem :) W poniedziałek mam zadzwonić, to mnie umówi :) Już się nie mogę doczekać :) Dopadły mnie ostre objawy ciążowe: zaparcia i piekący ból piersi, nie mówiąc o narastającej senności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoptra2011
ja również gratuluję:) tak myslałam, ze na poczatku nie ma co leciec do lekarza więc może wybiore sie dopiero po świętach, teraz najlepiej jest leżakować jak najwiecej:) u mnie to dopiero chyba sam poczatek bo krecha nie była super mocna, @ miałam mieć z ok 3 dni temu, myslę ze to do 2 tyg max, no ale pewnosci nie mam. fajnie by było w sierpniu bo to mój ulubiony miesiąc:) ehhh najgorsze są te dolegliwości, ja to sie najbardziej boję wstrętu do wszelakich zapachów bo kocham pachinidła. 3majcie się wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie, bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneskaa
ja tez bym chciała dołaczyć jestem obecnie w 6t.1d:) strasznie sie cieszymy z męzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolkaEDZIA
Ja również chciałabym się dołączyć. Co prawda wydaje mi się, że termin będę miała na koniec lipca ale to do sierpnia niedaleko :). Według moich obliczeń to 7 t. 2 dni. W poniedziałek idę do lekarza to będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki :d Robimy tabelkę, wpisujecie terminy i co 100 stron będziemy ją przeklejać ;) nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamy :) ja nadal zmulona, spać potwornie mi się chce, na nic siły nie mam. do tego mdłości...ehhh uroki wczesnej ciaży :P na dodatek mam chore gardło :( niezbyt przyjemne doznanie - wymioty przy opuchniętej krtani :( no ale nic, gardło pomału przechodzi. kleopatra - do ginekologa to tak po 7 tygodniu bym poszła, zeby było widać serduszko :) co do witamin to ja tylko kwas foliowy łykam. co do szkoly rodzenia to po 28 tyg są u mnie w mieście. ale ja już chyba nie idę. raz rodziłam, to i drugi raz urodzę :) chyba że każą mi cc mieć :( przez oczy, bo po pierwszym porodzie bardzo mi się wzrok pogorszył. musze dokładnie siatkówkę zbadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
Dołączam do was nieśmiało. Dzisiaj rano test pokazał 2 kreski. Cieszę się, ale jednocześnie stresuję, bo jestem już po dwóch poronieniach. Może tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chciałabym do Was dołączyć, jeżeli by się udało to termin wypada na ok 23 sierpnia. W tym cyklu brałam clo w celu wzmocnienia mojej owulacji, pierwszy cykl i tak naprawdę trochę olałam sobie starania o dziecko ponieważ jakoś nie wierzyłam w skuteczność tych tabletek, a jeszcze miałam przyjmować je bez monitoringu (według wskazówek lekarza do 7 dc) także już w ogóle myślałam że się nie uda. Dziś jest 29 dzień cyklu a ja nie mam @ i tak naprawdę nie wiem kiedy powinnam go mieć, zawsze miałam nieregularne @ przychodziły kiedy chciały, w tym cyklu mierzyłam temperaturę która wynosiła ok 36,6-36,8 niestety przez roztargnienie zapominałam i dopiero przedwczoraj ponownie zaczęłam mierzyć i wyszło 37 a wczoraj i dziś 37,1, rano w pochwie. Teraz nie wiem co się ze mną dzieje, czy miałam owulację czy udało się zajść, przecież sobie odpuściłam, nie wiem co robić, chyba muszę cierpliwie czekać aż przyjdzie @, nie chcę się też nakręcać ale to oczekiwanie będzie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
ja tez sobie odpusciłam i nie zamierzałam robic testów przed @, najlepiej poczekac na jego spóźnienie, wtedy to w samym środku dnia wychodzą wyraźne krechy i masz pewność. ja jeszcze jestem szoku, niby nie mam żadnych objawów ale sobie wmawiam, ze dziwnie sie czuję. jakbym nie wiedziała to nic bym sobie z tego nie robiła. do lekarza wybiore sie po nowym roku i jeszcze musze go sobie wybrać. tak sobie mysle ze termin przypadnie na koniec sierpnia lub poczatek wrzesnia, oby lato nie było zbyt nieznośne;) miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się rozkręcamy :D Ja też nie polecam robić testów przed @. Ja zrobiłam z durnej ciekawości w 24 dc, wyszedł pozytyw 8 dni po owulacji, wiecie co ja przeżywałam przez 5 dni! Masakra!! Taki strach, ciągłe sprawdzanie majtek ;) Dzisiaj nieco gorzej, spać mi się chce na potęgę, cycki bolą bardziej i ciągnie mnie w jajkach-dzisiaj wszystko jest bardziej ;) Zmęczona, zdołowana, ach te hormonki ;) Małp@, a w pierwszą ciążę zaszłam z clo, masz pierwszy cykl stymulowany? Ile razie dziennie brałaś tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 30 dc. temperatura utrzymuje się na poziomie 37,0 i pobolewa mnie brzuch i przy dotyku bolą sutki. Z testem jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Activeee, no to trzymam kciuki :) Objawy są obiecujące :) Ja dziś zrobiłam sobie test ;) Bo czuję się tak dobrze, tak lekko, jak nie w ciąży :p Zero jakiś kłopotliwych przypadłości, jedynie piersi nieco pieką, a tak luuuz :D Nie mogę się doczekać wizyty :) Moja córcia codziennie wita się z dzidziusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa - a u mnie zupełnie odwrotnie. nie musze robić testów zeby mieć pewność. zapowiada sie powtórka z rozrywki. mdłości od rana do nocy, a właściwie do rana, bo w nocy też są. śpię na pół siedząco, bo leżąc mdli mnie mocniej. co chwilę latam do łazienki bo do gardła podchodzi jedzenie. jeść nic się nie da, od rana pół banana zjadłam i to wszystko! poza tym brzuch pobolewa. no i spałabym, spałabym spałabym całe calutkie dnie.... mój synek jeszcze nie wie o obecności dzidziusia. powiemy mu później, chyba dopiero wtedy jak brzuszek zacznie być widoczny. czekam na wizytę u lekarza i coraz bardziej chciałabym żeby była szybciej, ale nie da rady. na święta wyjeżdżam do rodziców i dopiero po powrocie mam isć na wizytę. w sumie po co isć wcześniej, jeszcze nie będzie serduszka i będę sie zamartwiać, wolę myśleć że skoro mam takie jasne objawy to wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
no ja własnie tak się zastanawiam, czy pójście na wizyte dopiero po świetach to nie za późno, u mnie to bedzie gdzies 5-6 tydzien moze, bo jesli jest cos nie tak, kurcze jak sie boje i chciałabym miec pewnosc ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra - w 1 ciaży byłam u lekarza w 6tyg i 5 dniu i było akurat :) widziałam już śliczne małe serduszko :) teraz też bym tak szła ale jadę do domu tydzień przed świętami, a teraz to jeszcze za wcześnie, więc pójdę po świętach. ja uznałam ze wszystko jest dobrze, musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peska44
Wpisuje sie: nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem tutaj nowa i chce do Was dołączyć prawdopodobnie termin będę miala na sierpień ale dopiero w poniedziałek się dowiem na 100% to moja pierwsza ciąża i pierwsza wizyta u ginekologa i już zaczynam się stresować :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i maleństwa w Waszych brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć misiaczkowa znalazłam Cię wkońcu na tym nowym topiku.Witam też wszystkie pozostałe przyszłe mamuśki.Ja w środe zrobiłam test i pokazał 2 kreski po 4 cyklach starań.Jestem mega szczęśliwa,termin według kalkulatora ok 14 sierpnia.Też myśle kiedy do lekarza się wybrać żeby już serducho ,biło bo w poprzedniej ciąży byłam za wcześnie i nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu zaznaczam, że w ciąży nie jestem:P ja tylko na moment tutaj... mała agatko - gratuluję i powodzenia życzę!:) Dawno mnie nie bylo na forum, wasz topik listopadowy jeszcze istnieje? Kiedyś tam lubilam zaglądać jak byłam w ciązy. No i gratuluję oczywiście wszystkim spodziewającym się maleństwa. Spokojnej ciąży życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara - dziękuję za gratulacje :) nie nas już tu nie ma :) jesteśmy na prywatnym :P gratuluję kolejnym przyszłym mamom :) z czasem zrobi nas się tu coraz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk witaj :D Dopisuj się :) Dziekuję tararara :) Dzisiaj samopoczucie dużo lepsze, brzuszek się rozpycha i nieco ciasno zrobiło mi się w spódniczce ;) No ale ja rzuciłam dopiero co palenie, to mi wskoczyło jakieś 2-3 kg, w sumie to mała cena za zdrowie moje i dzieciątka :) Dzisiaj też mąż przeszedł badania na misję w Afganistanie, więc prawdopodobnie wyleci w przyszłym roku. Cieszę się o tyle, że nam to strasznie pomoże na kilka lat, pospłacamy, dokończymy remont domku. Dzisiaj pozytywnie :) A jak u Was? Jak samopoczucie fizyczno-psychiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny byłam gin I usłyszałam Piękne słowa Wczesna ciążą :) Na USG mam się zjawić między świętami a Sylwestrem Maż miał fajną minkę jak wychodziłam od lekarza takie duże oczka i wielkie oczekiwanie :)Objawy mam paskudne mdłość i zawroty głowy Lekarz kazał mi jak najwięcej wypoczywać ale mi jest bardzo ciężko w tym stanie ogólnie jestem bardzo energiczną osobę a teraz muszę się hamować ze względu na dzidziusia Mąż mnie pilnuje jak dziecka mogłabym z łóżka nie wychodzić Mówi że tylko tak może mi pomóc :) Gratuluje wszystkim mamuśkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje sie: nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 024sylwia 27 ok 04-08-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje sie: nick........................wiek....................data porodu misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 024sylwia.................28.......................ok04.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja to już 3 ciąża wystarana od lipca 2010... z moich obliczeń termin 17 sierpień ale do gina idę we wtorek (może wczesnie ale mam problemy z tarczycą i kiedyś też poroniłam więc wole wcześniej...) Teścik zrobiłam we wtorek i czwartek i zobaczyłam piękne krechy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
Witajcie moje drogie:) Dziś bylam u mojego ginekologa, no i mamy zdjęcie pęcherzyka:D Prawdopodobny termin porodu wypada nam na 08.08.2011 r. :) Bardzo się cieszymy, bo to nasze pierwsze dziecko. Jesteśmy prawie 3 miesiące po ślubie. Mialam bóle brzucha, ale wytłumaczyl mi, że to macica się rozszerza, więc juz jestem spokojniejsza, no i oczywiście plecy mnie dość często bolą. Następny termin wizyty mam na 28 grudnia:)) Bardzo sie ciesze, że już pojawił się temat terminu na sierpien 2011:) Pozdrawiam Was cieplo:) Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×