Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziewczyny macie jeszcze linię nan brzuchu (linea nigra)? Bo ja jeszcze jak zebra wyglądam...Mam nadzieję, ze do wakacji zejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Dawno mnie niebylo ale mam ostatnio jakis zapieprz, juz nie mam siły. Ciagle cos do roboty, nie wiem w co rece wlozyc. Dzisiaj po poludniu zrobilam z Wojtkiem aniołki z masy solnej. Wysuszylam w piekarniku a jutro jak bede miec czas po pomalujemy farbami. Fajnie to wyglada ze nie wiem :D Ja niestety slyszalam ze ten snieg to ma w piatek zaczac topniec i świeta nie bede juz takie białe jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nadrobiłam co pisalyście. sierpniowa mama ja tez chora jestem, katar mam straszny, glowa boli masakra! Dobrze ze moj mąż chociaz wyzdrowial bo z chorym facetem to gorzej jak z dzieckiem. Przygotowania do świąt u mnie na razie srednie. Ugotowałam bigos już, zrobię jedne sledzie , sałatkę jarzynową, barszcz czerwony a pasztet i ćwikłe biore od mamy. Oj w zasadzie po co mi to wszystko to nie wiem bo i tak codziennie bedziemy gdzies chodzic. Ja sie odchudzam wiec i tak planuje jesc po odrobinie. Moj Goska ciagle usmiechnieta i zadowolona, nie placze prawie w ogole. Swietna dziewczyna.Dobrze z nia mam :) Ja na razie planuje zostac w gosia. Mam jakies dorywcze zlecenia na tlumaczenia bo jestem po filologii angielskiej. Moze dopiero po wakacjach pojde do stalej pracy albo zaloze jakies biuro tlumaczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu lekarz potwierdził moją ciążę. Mam z tej wizyty pierwsze zdjęcie Antosia. Był wtedy małym bąbelkiem. A dziś to już duży chłopak. Z zainteresowaniem patrzył co jego mamusia robi, aż zaglądał do miski gdy dziś kręciłam cisto na piernik. I dziś pierwszy raz zasnął nie przy piersi, tylko sam w łóżeczku przy pomocy karuzeli. Nasz Antoś tak jak Twoja Gośka Lady_Ania. Bardzo pogodny, niewiele płacze, ominęły Nas kolki. Dużo się uśmiecha. Co do linea negra, to że ją mam zauważyłam dopiero po porodzie. Miałam tak napiętą skórę na brzuchu że dopiero jak mi spadł pojawiła się taka właśnie kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Hej :) Widzę, że nie tylko ja mam OGROMNY problem z włosami. To co u mnie się dzieje z nimi, to jest poprostu obłed... jedno czesanie i cała szczotka grubą warstwą kłaków otoczona.... normalnie kiedś, to bym musiała przez rok nie czyścić szczotki, aby miec taką warstwe na niej. :P a moje łoże jak wygląda... masakra jakaś, codziennie szczotką do ubrań wyczesuję z niego włosy... nie pomaga mi nic... Kupię sobie tą Placente, oby mi to pomogło... U nas śnieg (Leszno) dziś pierwszy tej zimy, ale chyba tylko dziś.... :P:P wkońcu poczułam że święta :P Buziaki Mamusie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki ❤️ Eh od czego tu zacząć :) Też jestem chora 🖐️ Ledwo zipię a przez zapchany nosal nie mogę spać i nic nie pomaga :o pocahontas - ojej to gorzej :( Mały wrażliwiec 🌼 Mam nadzieję, że po magicznych 6 m-cach wszystko minie.... Dziadek 🌼 Lepiej, lepiej :D Jeszcze nie idealnie ale duuuużo lepiej. Dzięki 👄 Oj chciałabym zobaczyć te Twoje Rozrabiaki :D vilia - mój brzuchol też jeszcze zakreskowany :) tymkowa - jak zaczęłam czytać Twój post o kłuciu w brzuchu to od razu skojarzyłam, że to był mój pierwszy objaw ciąży :D Hehe mam nadzieję, że to nic poważnego 🌼 Moja żaba też się nie przekręca - tzn czaem jak ją na kanapie na pochyłym położę to grawitacja ją ściąga :P Też już trzyma, obraca w rączkach i WSZYSTKO do buzi pcha. A jaki ślinotok :P I nareszcie skumała jedzenie łyżeczką :P A najlepsze, że jak widzi, że ja cokolwiek jem to aż się trzęsie i otwiera buźkę :P U nas też biało :D Będą prawdziwe Święta. Dziewczyny ja prezenty mam ale z "Zarciowych" zakupów niewiele w domu i wiecie co.. jak patrzę co się dzieje to boję się wchodzić do sklepów, żeby wyjść z tego cało i bez urazów :P:P Dziś w nocy moja Mała 1wszy raz przespała 8 godz :D Dziewczyny Wy te obiadki/papki to grzejecie w mikrofali????? Aaaa najlepsze... namiętnie zaczęłam Nelę odstawiać od cyca i co?? Jakoś tak mi się niechcący laktacja rozkręciła, że pewnie jeszcze z m-ąc się zejdzie :P Dziewczyny aaale udało mi się wczoraj zrobić zdjęcia!! Mała na tle choinki w czapie Mikołaja i do tego uśmiechy pełną gębą :D Już dziś oddaliśmy do druku w 50 egzemplarzach dla całej rodziny:P Polecam - pamiątka będzie super :) :) Co jeszcze.. z odżywek też mam waxa i faktycznie jak któraś pisała jest wrażenie totalnego łysienia podczas użycia.. no cóż :o Aaaa mam pytanie - rusza któraś z Was na Sylwestra?? ;) Tzn gdzieś poza domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka 🖐️ znam ten ból z pościelą a raczej włosami na niej :o Hehe też macie problem ze skarpetkami i stopkami u śpioszków? Moja Neka tak dale czadu nóżkami, że skarpetki po 1/2 godz są na maxa skluchacone a połowa śpiochów poprzecierana na piętach :P Dziś będę zaśmiecać nasze forum bo na spanie mi się nie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Bombastyczna, mni też czeka odstawianie.. od stycznia zaczynamy :P Powodzenia Ci życzę:* Mój Filipek też już trzyma, wszystko oczywiście bo buzki, ślinotok to juz jak wodospad czasami :P Najpiękniejsze miny strzela, jak mu daję właśnie z łyżeczki i mlaska, wypluwa, język na lewo i prawo wywala hehehe tylko z butelki nic nie chce, więc herbatkę mu też na łyżeczce muszę podawać... przekręca sie na bok ale jak już go położe na brzuszek to jest taaaaaaaaki leń, ze masakra... ostatnio nawet nasza pediatra się zastanawiała, dlaczego jeszcze nie podpiera sie na rączkach i nie unosi wysoko głowy:P a mu sie nie chce poprostu albo nie lubi.. a i nie toleruje swojego łóżeczka, musi naprawdę twardo spać, aby go przenieś do niego na noc ale jak tylko sie pokapuje, tak jest ryk i większość śpi z nami w łóżku :P mi sie to nawet podoba, bo jak mąż rano jedzie do pracy to sie z Małym poprzytulam, a to takie super uczucie !!!!!! Miłość matki do dziecka - tego sie nie da ani opisać ani wytłumaczyć, to trzeba poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Równo 4 miesiące temu już rodziłam, o 2.30 Filipek pojawił sie na świecie :) Czy ktoś urodził też może 22.08? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Bombastyczna czy ja Cie nie mam na fb, bo mi nie pokazuje się zadne new foto :P :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Rybka - ja urodzilam 21.08 o 1.30 - jak ten czas leci Bombastyczna - ja podgrzewam troche obiadki w mikroweli, deserki daje na zimno. Moja corcia tez przespala pierwszy raz cala noc:) Ja mam prezenty juz dawno popakowane, zakupami sie nie martwie jade na gotowe jak co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Vilia--ojjj to mieliście przygody! Przy tak małym dziecku to nie ma co, ja też bym poszła do lekarza. Lena byle katar łapie a ja już lecę, bo się boję, że jej pójdzie dalej, także lepiej dmuchać na zimne :) Rybka--gratulacje rocznicy porodu ;) hihi Czas leci tak szybko... Postanowiłam najpierw skompletować akcesoria do kamienia, czyli zakupić krzesełko, jakiś ładny komplecik do jedzenia, porządną łyżeczkę, śliniaków mamy dużo i dopiero wtedy zacząć wprowadzać. Z tym, że zacznę tak jak ze starszą, od marchewki, jabłuszka, gruszki a potem zupka, kaszka manna i mięsko ;) Z butli pić nie chce, wiec mam problem :o Dziewczęta posiadające TROJE DZIECI, jak to jest, finansowo, no i w ogóle? Tak mi się chce tego trzeciego, mąż się wścieka, ale dał mi cień nadziei, że kiedyś może ;) Nie wiem, czy w tych czasach to dobry pomysł ;) Pytam całkiem z ciekawości bo najprędzej to za kolejne 3-5 lat, więc jest sporo czasu do namysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
W "Mamusie z kafeterii" - nick mam od mojego nazwiska panieńskiego, napewno rzuci Ci sie w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Bombastyczna - nawet nie chcę oglądać tych zdjęć - od razu mam przed oczami obraz mojej Calineczki w inkubatorze :(. Co noc zasypiam i cierpię myśląc jakie to były straszne chwile tej rozłąki jednocześnie tłumacząc sobie że inkubator ratował jej życie. Misiaczkowa my też chcemy mnożyć rodzinkę :). Jednak musielibyśmy zamienić m3 na domek. Vilia oj współczuję przeżyć :O! \całe szczęście jest już diagnoza. Piszecie o choince, świętach i prezentach - choinkę ubrałam w niedzielę ale jakoś na córce nie robi większego wrażenia - buuu 😭. Wigilię wyjątkowo spędzimy u teściów gdzie są zaproszeni też moi rodzice z siostrami - dotychczas od czasu ślubu (5lat) wigilię robiłam w naszym domku. Pierwszy dzień świąt organizuje moja mama a w drugi spotkamy się jak co roku z przyjaciółmi :D. Prezenty - my wprowadziliśmy zasadę zero prezentów! W sklepach aż roi się od tandet a pomysłów na prezenty brak do tego trzeba byłoby wydać min 1500zł żeby obdarować wszystkich. W tym roku zamówiłam w restauracji ryby w galarecie i mięsa oraz pasztety a w domu przygotuje jedynie piernik, ciasto drożdżowe i czekoladowe. Córkę mam aniołka. pappapapa ps: umie już łapać się za kolana - więc wie że ma nogi :) polecam topik o gotowaniu dla niemowląt: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3996089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Sylwestra to mieliśmy plan iść do znajomych na domowe, a corcie zostawić z dziadkami, ale dziadki jednak wybywaja więc siedzimy w domku. Ktoś tez tak bedzie spędzał sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też sylwester w domu ale to już trzeci z kolei więc mam już wprawę, dwa lata temu mialam żałobę, rok temu bylam w ciąży i chora, a teraz niuniuś i nie wyobrażam sobie go tak malutkiego zostawić jeszcze do pracy wracam 26.marca i też mnie to przeraża jak ja przeżyję te 8-9 godzin bez niego my pewnie też jakoś styczeń-luty zaczniemy powoli odstawiać karmienie, bo jak wrócę do pracy to tych w ciągu dnia nie będzie miał, jedynie pewnie rano i po pracy u nas 4.-ce będą w święta 25.XII o 9.15 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984 własnie nie,te chrostki sa duzo drobniejsze,moze nawet nie chrostki a kropeczki które tworza plamki a w rezultacie jest wysypana cala...smaruje ja czesciej mascia z hudrokortizonem( nie jestem pewna czy dobrze napisałam) i blednie.Jutro jade do kolejnego lek.zobaczymy co bedzie bo mała sie strasznie meczy,podrapala czolo do krwi;( Któras z dziewczyn pisala ze malenstwo zabkuje:) 2 wrzesniem to naprawde wczesnie:) Lena ma juz 1 ząbka a drugi juz tuz tuz:) Teraz beda sypac sie zeby po kolei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takie slowa chrostki!!!
skąd Wy bierzecie takie pojęcie jak chrostki??????????? zanim cos napiszesz najpierw sprawdź w słowniku bo aż ręce opadają sie jak to czyta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słoiczki podgrzewam prastara metodą- wkładam po prostu słoiczek do wiekszego naczynia z gorąca wodą. do mikrofali nie mam zaufania gorace jest tylko z wierzchu , dlatego słuzyn mi ona tylko i wyłącznie do robienia popcornu:-D sylwestry od paru lat bojkotuje na palcach jednej reki moge policzyć te fajne, bo kazdy sie spina że to własnie sylwester i MUSI byc fajnie. z czego tu się cieszyć? że bedziemy rok starsze? dlatego od paru lat książka łóżko ewentualnie winko i tyle:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie czytaj:O...kontynuuj zgłębianie słownika;) A Franek świeżo po szczepieniu. Darł się jak jasna cholera, ale już po kłuciach;) Lekarz stwierdził, że nie rozumie jak on może tyle jeść i być taki ...hmm...nie spasiony:D Stwierdził, że chłop byk z niego wyrośnie. Teraz ma 70cm, 7500g. A ja się dziwię co mnie tak ręce ostatnio bolą:O Ale...stwierdził też, że dziecko jest leniuchem i trza go do galopu zapędzić, mam z nim dwa razy dziennie ćwiczyć dźwiganie za rączki, turlanie tak, aby samodzielnie swobodnie się obracał na brzuch z lewej i prawej i radził sobie z rączką. Wymagający doktorek...Bronek miał więcej luzu w wieku Frania:classic_cool: I jest ząb! Wyłaźcie z tych kuchni choć na chwilę i pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ja ostatniego sylwestra spedzilam w szpitalu. NA samym poczatku ciazy wyszly juz problemy, mocno krwawilam tak z 2 tygodnie i zostalam unieruchomiona na szpitalnym lozku:) W Sylwesta maz mogl u mnie zostac do 1 w nocy (jakos pielegniarke ublagal:), wypilismy Piccolo i tyle. Wszystko skonczylo sie dobrze, bo mamy teraz nasza corcie:) Ale Sylwester niezapomniany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek gratuluję ząbka. To Ci Franek prezent pod choinkę zrobił. Bombastyczna Twoja córcia słodka. A tyle się nacierpiała biedna przez tą skórkę. Teraz skoro już nie swędzi tylko jest sucha to może ten Diprobase pomoże. Ja Antosia już teraz tylko raz dziennie smaruję i ze skórą jest o.k. Ale wcześniej robiłam to przy każdej zmianie pieluszki na przemian Diprobase ( to najczęściej), Oliatum i balsam z Pharmaceris. Nasz Antoś w Nowy rok skończy 4 miesiące. Chyba z tej okazji upiekę jakieś fajne ciasto ;) Co do Sylwestra to przychodzi do Nas brat męża z żoną i robimy Foundee. Może jeszcze będą sąsiedzi. Rok temu mój M pracował w Sylwestra i Nowy Rok, ja w ciąży i też było u Nas kilku znajomych do 1 w nocy i też był foundik. Pozdrawiam i zmykam do kuchni. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ;) Aktualizuję tabelkę ;) Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............17.......7800........67cm......Dz. ... ....3670 Mama8327..............17.......6200.......64cm.......Dz.. ... ...2200 mikusiaaa...............16.......5800.......67cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka.............16.......6490........xxcm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......15.......7140.......XXcm......Ch.... ... ..3700 Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................14 ......6300 .......62cm......Dz.........3480 Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................14.......7300.........65cm.... ..C h.......3890 As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6000..........68cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................13.......6685.........62cm..... .Dz ... .....3890 MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................13 ......6600........60cm.......Ch.........3600 TNKS.....................15 ......6200.........64cm..... .Dz........3650 __aga__................13.......6420.........60cm.......D z.. ......3640 Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 tymkowa...............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 sierpniowa mama 2011...13....5800........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............17.......7800........67cm......Dz. ... ....3670 Mama8327..............20.......6660.......62-68?.......Dz.. ... ...2200 mikusiaaa...............16.......5800.......67cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka.............16.......6490........xxcm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......15.......7140.......XXcm......Ch.... ... ..3700 Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................14 ......6300 .......62cm......Dz.........3480 Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................14.......7300.........65cm.... ..C h.......3890 As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6000..........68cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................13.......6685.........62cm..... .Dz ... .....3890 MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................13 ......6600........60cm.......Ch.........3600 TNKS.....................15 ......6200.........64cm..... .Dz........3650 __aga__................13.......6420.........60cm.......D z.. ......3640 Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 tymkowa...............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 sierpniowa mama 2011...13....5800........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............17.......7800........67cm......Dz. ... ....3670 Mama8327..............20.......6660.......62-68?.......Dz .. ... ...2200 mikusiaaa...............16.......5800.......67cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka.............16.......6490........xxcm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......15.......7140.......XXcm......Ch.... ... ..3700 Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................14 ......6300 .......62cm......Dz.........3480 Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................14.......7300.........65cm.... ..C h.......3890 As-80....................18 ......6150.........65,5cm ......Dz........3180 grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....14.......5700........64 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............14.......6490..........65cm......C h......3200 Misiaczkowa...........14.......6000..........68cm......Dz ........3580 wikula-33...............14......7200.........64cm.......D z..........3900 ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................13.......6685.........62cm..... .Dz ... .....3890 MT-78...................13.......5940.........60cm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................13 ......6600........60cm.......Ch.........3600 TNKS.....................17 ......6400.........68cm..... .Dz........3650 __aga__................13.......6420.........60cm.......D z.. ......3640 Aga15510..............13 ......6400..........62cm.......Ch........3780 tymkowa...............13 ......7500.........XXcm.......Ch........4080 sierpniowa mama 2011...13....5800........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........407 To i my się aktualizujemy ;) Vilia dobrze, że to nic poważnego! My z racji tego, że wczoraj mała dalej ryczała zadzwoniliśmy do naszego super DR po wywiadzie telefonicznym kazał zrobic bad moczu i zadzwonic z wynikami! zrobilismy, zadzwonilismy, dalszy wywiad i: - uszka wykluczył i powiedział, że "wwiedzielibysmy że to to" bo nie chcialaby leżec na pleckach ani pić w ogóle czy to cycka czy butli - stwierdził że to raczej nie jest płacz "bólowy" bo wówczas bez paracetamolu by nie przeszło ;) Wspólnie doszliśmy do tego, że mała drze się przy cycu i nie chcę pić bo jej nie smakują cebulowe chipsy które zjadłam :D matkooooooo na to bym w życiu nie wpadła! Ale faktycznie dziś już jest ok ehehehhe ale taki cyrk odstawiła.... A dr super! Krórki wywiad po czym - a czy jadla pani cebule lub czosnek? Hehehehhe. Czosnek mała "lubi" ale cebula jej nie pasi :P i przez paczke głupich laysów miałam 2 dni wrzasku takiego jak nigdy! Biedna! Głodna była jak cholera amleko jej "śmierdziało" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×