Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ja tez sie meczylam zanim mala sie przyzwyczaila do butelki. Zadnej nie chciala i wymyslilam tak ze kupilam taki zwykly gumowy meiciutki smoczek i taka wąską szklana butelke i ten wziela bo byl bardzo miekki. Moze tak sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moje przywitanie ocenzurowali a..c.h.o.j. Albo a.h.o.j. Aga15510 maly zadbaa o swoj brzusek bo zmieknie w koncu jak bedzie mega glodny i zalapie butle od osoby ktora bedzie mu podawac. Przeglodzi sie i zalapie zobaczysz. Skuma ze wyjscia nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic z nuby. a dlaczego wycofują? a skojarzyłam że kiedys jakaś znajoma mówiła mi ze jak przerzucała dziecko z cyca na butlę to dzieciątko załapało dopiero jak zmieniła smoczek na taki ( nie wiem jaki to materiał) żółty i tylko z takich dziecko toleruje butlę a teraz pytanie techniczne? czy używacie odplamiaczy jak tak to jakich? odkąd daje zupki mimo sliniaków dziecię moje zniszczyło juz kupę ubran. zapieranie od razu raczej nic nie daje. a i bardzo się cieszę bo moje dziecię od jakiegoś czasu posiada szyję:-D skonczy się chowanie jedzenia w fałdkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczko ja uzywam z biedreonki oxy i tez taki proszek. Polecam , to podobno import z niemiec az, taki jest napisane na opakowaniu. Ja wlasnie tez takiego uzywalam na samym poczatku, taki brazowy smoczek jak ze 20 lat temu , miekki gumowy. Polecam na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego pytam bo gdzies któryś był wychwalany pod niebiosa tylko nie moge sobie przypomnieć czy to ten z biedronki czy z lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady sciskam Cie z okazji dnia przytulania.;) ciotka babka w sklepie mowila ze nie oplaca im sie export na Polske. Te zolte gumowe smoczki to kauczuk. Ja mojemu takiego smoczka uspokajacza dawalam jkak uczylam smoka. Bo silikon twardy na poczatek. Zrobilam dzis straszny blad, malemu sie ulalo czy haftnelo, i nie mialam tetry pod reka i odruchowo chwycilam chusteczke nawilzona i przetarlam brode. To wiecie co.... Wygladal jakby sobie ta brode poparzyl mial takie suche czerwone chropowate plamy. Jakim badziewiem to nasaczone.... Od razu bepanthem pare razy poszedl w ruch i juz na wieczor zlagodnialo. Na pupci te chustki spoko, a firma Dada. Czy wasi synkowie lapia sie za sisiolki? Moj od 2tyg namietnie gniecie pindolka i jajeczka. Patrze z podziwem, bo ja sie delikatnie obchodze a on sadystycznie! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jakies zakupy spozywcze porobic bo obiadow nie jem, lodowka pusta, na spacer nie chodze bo -12 na termometrze wiec nie mam jak zakupow zrobic... Mysle nad alma internetowo.... DJ ja juz lampke oprpznilam, polej jeszcze......btw. a kbory to rocznik? Bo miodzio jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odplamiacza ja stosuje Gallseife w plynie ale sa tez w kostce jak zwykle mydlo. Popytajcie w Rossmann lub Schlecker, naprawde warto. Ja zapieram najczesciej zaraz po zabrudzeniu i plamy schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ, dawaj kieliszek, leję czerwone hiszpańskie! Tymkowa, mój się bawi przyrodzeniem! Rany, tak ściska i ciągnie, aż mnie boli;-) Dziś mieliśmy pierwszy dzień w żłobku i poszło nawet nieźle! Chyba ja to gorzej przeżyłam niż on. Tylko jeść za bardzo nie chciał, choć normalnie zupki pochłania w ilościach nieprzyzwoitych (czego niestety nie można powiedzieć o mleku...). Może musi się przyzwyczaić do karmienia nie moją ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Lady🌻 dodam jeszcze, że cena jest zabójcza:D:D:D niecale 6 zeta za puchę, wielkość Vanisha. Z tematów nowych to: zakochałam się kosmatykach Tołpy!!!!❤️ POLECAM!!!!! A...jeśli dzieciaczki nadal mają problem z a topową skórą to polecam balsam, krem DEXERYL! jest świetny, porównywalny z Emolium, za to 2 razy tańszy. Ma świetne recenzje w sieci. To tak jakby ktoś potrzebowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek lej :D ciotka kazała uważać na ilości jacusia więc się dziś szamopnem ucjhleję :D przyłączam się do pytania-skąd Ty takie zapasy masz? Podziel się :P Dziewczyny ja nie mam problemu z butlą bo od początku małą uczyłam butli - co najmniej 1 posiłek dziennie z butli dostaje - tyle że mojego mleka, ale współczuje tym które teraz z takimi kumatymi już dziećmi muszą walczyć żeby nauczyc :O Co do chamstwa to wiecie ja zanim zaszłam w ciąże to miałam depresje (serio) że ten świat jest jaki jest, że dookoła obłuda, fasz, żądza zysku... Ach... Smutno mi i dziś że nikomu ufać nie można, że wszyscy są interesowni... Siedziałam w domu i wyłam a m wracał z pracy i nie wiedział co się dzieje a ja bexczałam że przyszło mi żyć w takich czasach gdzie prawda nie ma żadnej wartości gdzie przyjaźń przelicza się na złotówki i gdzie na nikogo liczyć nie można... Niestety tak jest! życie nauczyło już mnie tego, że polegać można na sobie, że niestety chamstwo trzeba zwalczać chamstwem, że o swoje trzeba walczyć i zaraz po wyciągnięciu do kogoś ręki trzeba spinać tyłek żeby kopniak zbyt mocno nie bolał :O nie powiem, dalej jestem mięczak i zawsze pomogę zanim ktoś poprosi, zawsze robie to bezinteresownie ale już nie mam złudzeń że dobrem za dobro ;) i wiecie nie czuję się zobligowana do tego by się szczerzyć do baby w sklepie która nie mówi mi dzień dobry tylko dlatego że ślubu kościelnego z m nie mam ( nie miałam)... Ach długo by się rozwodzić ale po co? Wierze, że mimo tego że "ten świat tak skurwiały" (cytując Nwpomucką) uda mi się wychować moje dzieci na mądrych, wartościowych ludzi, którzy jak ich rodzice mimo tego iż świat oczekuje czego innego- mają zasady i nimi się w życiu kierują bez wzgledu na okoliczności ;) Dziewczyny czy któraś używała kaszki manny z nestle? Ile jej dać żeby były 2-3 gr glutenu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 ja to coraz częściej myśle, że powinnam mieszkać w Texasie...albo podobnej mega dziurze:D gdzie psy doopami szczekają, swój swojego nie tknie, a obcy na wszelki wypadek w ryj na dzień dobry dostaje. A jak mi kto wlezie na moją ziemię z butami i mówi jak mam żyć, komu i za co płacić to dwururkę tylko ze ściany odwiesić i wyprowadzić delikwenta z błędu:D:D:D Ostatecznie! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lu, DJ:-) Niech chcę być podła, ale ja mieszkam właśnie w takim miejscu. Malenkie miasto, wieś prawie, w środku olbrzymiego lasu. Nie wiem, ile mieszkańców, ale mało. Cicho, bezpiecznie, wszyscy się znają choćby z widzenia. A swoją przychodnię będę wychwalać do ostatniego tchu. Podobnie jak szkołę. Zaścianek, ale jaki miły:-) Pamiętacie "Przystanek Alaska"? To ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo moje dzisiaj pierwszy raz konsumowało szpinak. Zaprzestało na 240ml:O Z torbami przez nich pójdę:O A....zapomniałam się pochwalić, że rozpoczęłam wysiew własnych ziół i zielsk rozmaitych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, myślisz, że to moja wirtualna rzeczywistość?:-D Nie. Ale nie każdy lubi zaścianek. Ja też kiedyś nie lubiłam. Zmieniłem zdanie. W dodatku tuż za miastem jest po prostu pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, znaczy: nie wirtualna, po prostu rzeczywistość. Chyba czas odstawić wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ ja Tolpe testowalam'w szkole rodzenia, na rozstepy na brzusia i taki na celulit na nozki. Bez zastrzezen. W dodatku Polskie,i jakie fajne. Lecem spac .. Cos mnie lampeczki zmulily... Smutno mi w tym domu poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa moze to nie od chusteczek? podobno to ślina jest tak drazniąca ze takie historie wychodzą dziadek to jutro sobie obejrze to oxy i nabędę szampana ale obawiam się ze bąbelki szybko mi uderzą:-D hymm ten krem ma dobre opinie i ...tani. a ty go uzywałaś? TNKS ja to chyba powinnam w innej epoce sie urodzic.ale z drugiej strony chamstwo jest ponadczasowe mój sobie nigdzie nie gmera ale najwidoczniej robi sobie zawody pod tytułem "ojszczam matkę czy zdazy uskoczyc? jak na razie wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 używałam i polecam. Kupiłam przez przypadek...dobre to było:D Wchodzę do pobliskiej apteki, dzień dobry itd...poprosiłam o maść z witA...nie ma!, drugiej i trzeciej rzeczy z mojej listy też nie było. W tym emolium Pan mnie zaczyna przepraszać, że zakupy się nie udadzą, ale jego apteka jest nowa, na zadupiu i on jeszcze nie wie co i jak:D:D:D:D:D To mówię mu, że hola hola:P ZAMIENNIKI poproszę! I polecił mi DEXERYL, że w sumie to on nie wie (polecił!!!:P), ale....wzięłam i POLECAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×