Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS dzięki za wielokrotną :-D motywację. niestety nie mogę się z tej wynieść bo tu jest jedna przychodnia. musiałabym miec prawo jazdy ale nie mam. Dziadek czyli bardzo słusznie dostałaś furii- i swoje przeszłaś ale teraz na pewno 10x się zastanowią zanim ci cos powiedzą. kurka ja nie lubie sie kłócić ale nie mogę tez pozwolić żebym się bała numer do przychodni wybrać! Boże co za czasy że nie popłaca być miłym! hjk mojemu jak coś z jedzenia nie spasuje to właśnie takie ma policzki czerwone place błyszczące jak polakierowane. aga to zostaw jeszcze parę takich wpisów są jakies inne fora (nie pamietam teraz jak się zwą) o lekarzach. i ja np parę razy z cudzych opinii korzystałam przy wyborze lekarza. a i dobrze ze dodałas łazankę do stopki, zaraz się rozkręcą pity, dobrze to miec pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga rozpracowałaś mnie :) A tak serio to ja też neta przetrzepałam w poszukiwaniu pediatry i znalazłam bez 2 zdań najlepszego jakiego mogłam ;) ale fakt bez prawka ani rusz :o my 40 km mamy do przychodni Dziadek się nie czepiaj :D Ty też kiedys chcialas zebysmy się Twojej wypowiedzi na pamięć nauczyły :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,my dziś byłyśmy na szczepieniu kolejne mamy dopiero jak mała skończy roczek.I aż oczą nie wierzę moja mała waży 9600 i ma 72cm wagowo to chyba jest największym dzieckiem na kafie heheh.A wcale tak dużo nie je 5.00-7.00 mleko 150ml 12.00 obiadek słoiczek 190g 16.00 deserek około 20.00 mleko 120ml 22.30 na spiąco 150ml mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 ja Ciebie doskonale rozumiem:) Ja też nie lubię się kłócić, boli mnie, że żyjemy w czasach, gdzie chamstwo jest nie tylko wszechobecne, ale też stało się czymś modnym, czemu warto przyklaskiwać, coby "sztywnym" nie być. Ataku furii dostaję ciągle, ale zawsze najpierw kłócę się sama ze sobą :D:D:D i nadaję wszystkim w myślach, bo gdybym od razu próbowała wcielać w czy to co mi chodzi po głowie to już dawno byłabym osadzona za wielokrotne, ciężkie przestępstwa:D:D:D I po kilku godzinach, czasem dniach stwierdzam jednak, że może bez sensu....może jednak się nie rozwiodę, albo nie zabiję;) no dobra, tym razem się nie wyprowadzę:P itd.itp. Nosz ależ koorwasz jego mać są do kroćset granice, które przekroczone oznaczają rozlew krwi i dużo cierpienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, Ty to masz przejścia :o Ja bym tego tak nie zostawiła - w końcu na to wszystko idzie kasa z naszych podatków. Ja na szczęście nie mam tego problemu - panie w przychodni bardzo miłe, pediatra kompetentna - jestem zadowolona. I do tego jakieś 5 minut na nogach mam do przychodni :D Mania, duże to Twoje dzieciątko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czaję na strone pińcet:-D :-D :-D vilia chyba kiedyś w złą godzine wypowiedziałam że nie chcę się w życiu nudzić:-D trzeba widocznie uważać o czym sie marzy bo nóż widelec sie spełni mania jak sobie radzi twój kregosłup????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ;) Dzisiaj międzynarodowy dzień przytulania więc tulę Was Kochane i Wasze Dzieciaczki 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!! Ciotko- ja się nie dziwię, u nas jest to samo. Ostatnio chciałam się zarejestrować na cytologię, dzwoniłam, zajęte, zajęte, nie odbiera,zajęte, zajęte i tak 500 razy. Jak w końcu się dodzwoniłam to tylko po to, żeby usłyszeć...trzask odkładanej słuchawki!!!! Normalnie ręce opadają! Mąż pojechał mnie osobiście rejestrować, to nie mógł bo nr NIP musiał podać, i jak się potem dodzwoniłam, to zarejestrowałam się (za miesiąc) i nie musiałam już NIP-u podawać :o Chooora ta nasza służba zdrowia :o U nas jest kilka poradni, z jednej się przeniosłam, bo mnie lekarka wkurr ciężko. Teraz jestem u pediatry, lekko rąbniety koleś, ale generalnie może być ;) Fajne piguły za to tam pracują. Dzisiaj Lena w południe poszła spać w furce na taras, ale na popołudniowy spacer brakło mi odwagi, niby termometr pokazywał -7, ale odczuwalnie bylo chyba z -500 ;) Mania---łaaaał! Twoje młodsze od mojej a waży piknie! Lena aż 7200 ;) Tego obiadku to ładnie wcina, moja daje radę max 120-130 ml. Dostaję lekkiego stresa przed powrotem do pracy. Zaczynam już główkować, jak by tu nie wrócić ;) Wzięłabym wychowawczy, ale z czego potem żyć. Dzizes chyba się zaryczę normalnie :( No i jak nauczyć pić z butelki?!? Ni cholera nie chce pić, próbowałam już z NUK-a, Tommee Tippee, Avent :o I nic. Będzie musiała dostawać około 6:00 cycka, potem koło 8:30 kaszkę, no i po 11 obiadek i lulu. Chyba może tak być co? A picie to łyżeczką chyba, bo kubka-niekapka też nie czai. as-80---szkoda, że nie wiedziałam, że dzisiaj dzień przytulania, cały dzień kłóciłam się z mężem, nadarłam się na starszą i ogólnie w nastroju poligonowym :o Wódki tu trzeba ;) Spadam coś zeżreć, może herbatę w końcu na siedząco wypiję. Zaczynam się mocno zastanawiać nad tym trzecim dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak serio, to bym wypiła takie zimne piwo, albo Vernę, ale taką z lodówki ;) Mam zakamuflowane winko, from Chorwacja, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek stawiam wino! :D:D Juz mnie lubisz??? Wiedzialam kiedy przyjsc, nie dosc ze wino sie leje to jeszcze stronnke moge sobie doliczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa no moja mała 28 skończyła 6 mies. Mój kręgosłup daje jesczzzeeeeeee rade,w sumie to nie muszę małej dużo nosic,ale noszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wszystkie pochowalyscie???? Cioteczko rozumiem Cie doskonale. Ja tez wczesniej bylam w takiej przychodni ze baby zabijaly Cie wzrokiem. Istna masakra! Od razu sie przepisalam. Teraz jest miło, sympatycznie i kameralnie bo mala przychodnia. Ale fakt ze podstawa to prawo jazdy. Walcz o swoje, popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa mam tez ten sam problem. Antoś żadnej butelki "niet". I też już wypróbowałam TT, Avent, Canpol. Smoczki wolne i szybkie. A mnie nie będzie w domu od 5 rano do 17. Pierwszy raz wyjadę na cały dzień 16 lutego. pojadę gdzieś koło 6, wrócę ok. 14-15 - jak dobrze pójdzie. Będzie musiał jakoś przeżyć na obiadku i owocach. Albo w końcu załapie o co chodzi z tymi butelkami. Ściągać nie potrafię, mam taki najtańszy laktator. A z mlek dawałam Gerbera i teraz Nan. Spróbuję jeszcze jakiegoś innego, ale myślę ze to nie w mleku problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna:D Bez sensu tak siedzę przed kompem z tą pustą lampką:P Chyba sobie jednak szampana otworzę:P Może któraś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a próbowałaś robic tak zeby kto inny podawał butlę? dzieciątko pewnie czuje mleko od ciebie... dziadek skąd ty masz taką ilosc szampana w chałupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj! Ano ja chetna. Bylam dzis w hurtowni dzieciecej i z Polski wycofuje sie firma nuby, wiec wykupilam caly zapas produktow tej marki bo nam bardzo sluza. Kupilam tez smoczki od 6+ chociaz dopiero 5 skonczyl ale do jego wagi ma zasysac wieksze. Zaczal mi wyskakiwac z lezaczka nawet zapiety. Zostaje juz tylko podloga do zabawy. Qrde smutno mi bez M....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×