Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Wy tu o slodyczach, a ja już prawie 2 tygodnie na diecie. Juz mi lekko bokiem wyłazi, ale pierwsze 3kg z dupy, że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa przepis wydaje sie prosty. sprzedam go chyba dalej bo ja....nie lubie słodyczy:-D :-D :-D Katienka to jest zwykły blog tylko jeden post dotyczył przepisów. sama mam zamiar je wykorzystac dlatego i z wami sie dziele. jak juz skoncze próby z wszystkimi warzywami- został mi jeszcze por i burak. koleda mnie omineła w tym roku a szkoda bo chciałam powiedzic ksiedzu co o nim mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, odkad nie karmie piersia, jem wszystko w ilosciach jakich chce. Nie przesadzam jakos strasznie ale qrna co wywloke moje jeansy z szafy, myślac sobie "a moze tym razem sie uda.." to qrde jak juz uda wcisne to mi dupsko wylewa sie z biodrówek. No i zapiąc w biodrach to jakas masakra... nie dam razy schudnac w biodrach przez te kosci. Mam praktycznie same biodrówki i jak tu schudnac no ... nie nawidze byc na zadnych dietach, zawsze jadlam co chciałam ale do tego byl ruch 3 razy w tygodniu, fitness club itd...a teraz, jestem uziemiona w domu i tyje zamiast sie odchudzac. A dobrze wiecie ze w domu przed telewizorek cwiczenie to nie to samo co w clubie...\ Łaze wiez w legginsach ile wlezie.... ale mi sie jezyk rozwiazal po tej cytrynowce twojej TNKS. ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, TNKS i Dziadek - są szanse ze my Was kiedys ujrzymy i Wasze pociechy?.. mam cos w stylu fb, chociaz wiem ze to potępiacie. Ale dalej jestescie z nami jakby anonimowe, a my na fb zawsze ciekawe dyskusje prowadzimy, i o was czasem;) i nawet mowimy sobie po imieniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...takze jakbyscie chcialy zacieśnic znajomosci, to my Wszystkie chętne ;) Tylko znajdzcie jakis sposob Wam odpowiadajacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻 naprawdę????:P A co o nas mówicie?? Ja też chciałbym Was "poznać" ale mój stary kochany małżonek...temat rzeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przyznam, że moje biodrówki cięzko znoszą nową "mnie" choć ja się im nie daję:P i walczę do ostatniego guzika:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Dzięcię trza było oporządzić ;) Jestem ja i cytrynówka ;) tylko oszczędzajcie bo mało mamy - tylko 3 litry :D żeby nie brakło ja standardowo jacusia "przytule" :D No własnie tymkowa!!! Co wy tam gadacie? Ja też mówie po imieniu np do Agnieszek :D Co do fb i innych tego typu zdania nie zmieniłam... I stara już jestem i zgorzkniała więc pewnie nie zmienię ;) Ale mam jakies "lewe" konto na nk, kiedyś znajoma mi swoje udostępniła żebym mogła znajomych poszukać ;) nie pamiętam w prawdzie loginu i hasła ale "mam" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka a co to za dieta? Karmisz? Kurde ja jak wprowadze 2 posiłek do diety małej to zaczne dietkować bo wyglądam jak w 7 msc ciąży :/ ach nawet gadać mi się nie chce o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 zakładam, że dramatyzujesz z tym 7 miesiącem:P Tymkowa🌻 no czekamy:D:D:D:D co tam dajecie??? o nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyrzuty sumienia. Mowicie mi tutaj czy Wy naprawde pijecie te trunki liczne czy tylko tak gadacie bo nie wiem czy ja jestem dziwna czy to normalne ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko jesteś na fb? Dziadek chciałabym przesadzac... Niestety mam do zrzucenia jakies 15-20 kg :/ i zrzuce bo ja zawzięciuch jestem straszny :P tylko muszę małą czymś dokarmiać bardziej... Nie wybaczyłabym sobie gdyby się za czas jakis okazalo, że coś jest nie tak bo np jadlam za mało węglowodanów :/ ale postanowilam że od jutra żadnych słodyczy i przekąsek typu chipsy :P małymi kroczkami zacznę ;) choć ja wolę drakońskie diety ;) reżim mi sprzyja heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wami codziennie ❤️ ale na portal nie wejdę i już. I tak kocham Was wszystkie bez FB czy innych NK:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja może wyjde na akloholiczke, ale na prawde mam w jednej łapie drina a w drugiej telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczlam diete 1000 kcal bo musze do wakacji jeszcze troche schudnac. Zobaczymy ile wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady czyli nie jestem jedyną przedstawicielką patologii na forum o macierzyństwie hehehhe? Dziadek ja się znów z Tobą zgadzam :) nie mam nic przeciwko spotkaniu się z Wami, ba zrobie to z przyjemnością :) ale nie skusze się na konto na portalu społecznościowym jakimkolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie nie jestem na fb i nie będę z róznych względów, ale gdybym pisała tutaj pod 2 różnymi nickami i dołączyła na fb to nawet nikt by nie wiedział że jestem w dwóch osobach.uff zagmatwałam, ale mam nadzieję że załapałyscie mój wywód jak to internet jest "bezpieczny" ps. ale jestem ciekawa jak wyglądają wasze maluchy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zeby sie zobaczyc to musimy to spotkanie zrealizowac i naocznie wzniesc toast i wypalic fajne pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku, no dostep do postow tych ciekawych tylko dla wtajemniczonych w naszej grupie zamknietej. Bo zebysmy sie zrozumialy, nie wiem czy znasz funkcje na fb. My nie gadamy ogolnie u kogos na tzw tablicy tak zeby świat to czytał. Tylko stworzylysmy sobie grupe zamknietą, tylko my tam jesteśmy i obgadujemy wszystko i wszystkich:))) i żadne pomarańcze nam się nie wpierdzielają!;) To bardzi prywatne forum, i nikt inny oprocz nas zdjęc nie zobaczy!! Żaden zbok, porywacz itd.... Przemyślcie to no......... tak faaaajnie by było. Ciotka - jesli jestes na fb, to dołącz do nas! Lady, - ja te żelko podjadam non stop, a jak sobie gaworzymy tu to staram sie miec cos rozgrzewajacego w szklaneczce. TKNS - ja wygladam na w 5 m-cu. Zadrecza mnie ta oponka! Moim qmpelom ze szkoły tak szybko zginela... Jak gdzies ide i musze cosik obcislego zalozyc do ubieram majtki wyszczuplajace rzecz jasna. Ale moze jakis zabieg kosmetyczny pomoglby ujedrnic ta skore?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak!!! Zakumałam :D jeszcze mnie jacuś nie odmóżdżył :) Ale maluchów też jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×