Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Rany Boskie, nie nadążam... DJ, ja też kocham Ciechowskiego, tylko pamietam go z liceum... Ale ze mnie dinozaur... Bach? Jeden z moich bogów. Mozart? Nie cierpię. TNKS, jestem na diecie South Beach. Jedyna skuteczna na moją upartą przemianę materii w moim średnim wieku;-) już raz schudłam na niej 12 kg w 3 miesiące. Teraz nie liczę na tyle, bo moje ciało po tej ciąży kompletnie się niestety zmieniło, ale z 5 to bym się jeszcze chciała pozbyć. Dieta jest dla mnie spoko, tylko I faza mnie nudzi tym razem. Nie jest drakońska, a skuteczna. I zdrowa przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka po tym jak pisalas ze przechodzisz na te diete to nawet zaczelam czytac o niej ale od razu zrezygnowalam bo nie mozna ani kawy ani coli. Wytrzymujesz bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale daliście popalić tyle tylko powiem................................. przegapiłam 500strone :(:(:( ja podpisuje się bardziej pod gusta tymkowej. :) i dopisuje sie do apelu dopisania sie na fb - przeciez nie musicie sie logowac pod prawdziwymi imionami!!! np. dziadek mozesz zalogować sie jako "dziadek jacek" my bedziemy wiedzialy o co biega takie bardziej fikcyjne konto założyć. a i jak cytrynówka dalej potrzebna to rzucam swoją domową na stół częstować się proszę ja niestety podziekuje bo lecę już spać z malutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka jeśli chodzi o jazz to znam jedynie dobry kawał :D Czym się różni muzyk jazzowy od pizzy? Pizza może wykarmić rodzinę :D Hehehe a tak serio to nie znam nic co by mi przypadło do gustu Lady wszyscy oni - Rysiu, Tadziu, Czesiu, Janis, Hendrix, Morrison, Cobain, Ciechowski itd wszyscy oni odeszli zbyt wczesnie... Ale ja zakładając że jest coś takiego jak niebo ( do ktorego się idzie po smierci jak się jest dobrym) wmawiam sobie że moje niebo to będzie woodstok z nimi wszystkimi :D będą spiewac bez konca, będą tlumy fantastycznych ludzi i niekonczzonca się dovbra muzyka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nikt mi nie byl w stanie wytlumaczyc czym jest niebo i kto tam jest i co się tam dzieje wiec "wytlumaczylam" sobie sama!!! To jest dla mnie motywacja żeby za zycia być dobrym człowiekiem :D ja się z Janis southern'a napije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ania, dieta juz dawno została zmodyfikowana przez jej twórcę i KAWĘ WOLNO. Z colą gorzej, bo cukier, ale light jak najbardziej. Poszukaj South Beach Turbo. Może znajdziesz najnowsze założenia. Acha, nie karmię, ale karmiące z powodzeniem mogą zaczynać od II fazy, bo w niej nie ogranicza się żadnych ważnych składników, a się chudnie. Co do muzyki to miałam też epizod Kate Bush, i Pink Floyd, i The Doors... Za mojej burzliwej mlodosci...;-) Do dziś jeszcze kocham Stinga. W ogóle długo by wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS taaaa to kwestia gustow i guscikow, skoro wiek juz odpada. Ale tez mentalnosc, charakter upodobania. Jestesmy zwyczajnie rozne mowiac wprost, w tym samym wieku ale jakby z roznych epok. Na mnie wplyw tez mialo otoczenie bo wszystkie moje qmele z osiedla , z tzw klatki z ktorymi sie dorastalo i na imprezy chodzilo, to mlodsze byly i mnie ciagaly do "nowoczesnych" klubow. Przychodzily do mnie na ploty, to na kompie, jeszcze stacjonarnym wtedy, puszczaly mi mp3. Ale nie narzekam, jestem nawet teraz dzieki nim na biezaco hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, w tym dowcipie zamien słowo jazzowy na klasyczny i też będzie prawdziwie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to co tu tak bedziemy gderac :) pakuj się i chodź do mnie muzyki posluchac i się napic czegos slusznego :D Katienka jutro poczytam o tej diecie, ja kiedys bylam na atkinsie - dieta jak dla mnie super bo ja kocham miecho i sery a ich wolno do woli :D i w 2 msc 16 kg zrzucilam... Deklarowalam wtedy że kocham Atkinsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ja koncze na dzis pogaduchy tym optymistycznym akcentem, natchnieta przez Was posluchalam na youtube kilka kultowych kawalkow i moge udac sie na spoczynek:) Do jutra 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Varius - piękna i rycerz :D też z lipnicką lubiłam, ze stankiewicz jeszcze też, teraz już nie :P Tymkowa no a ja zawsze mialam towarzystwo starsze dlatego majac 9 lat odrzucilam teleranek i sluchalam dżemu :D hehehehe pamiętam dzień gdy Rysiu umarł... O Rany.... Ciotko jutro odslucham bo z tel dzialam i pewnie mi się po edge dlugo będzie link ladowal i jeszcze małą obudzę :P Katienka a klasyczna dziś to już w ogóle wymarly gatunek... Szkoda... Ale ciotka temat zarzucilas :P aż szkoda isc spac :D a taka zmeczona bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i podobala mi sie przerobka M.Fogga w polsacie Must Be The Music jak taki chlopak o imieniu Filip ja spiewal. Na wrzucie i youtubie jest. A przy okazji uznajac disco polo to ma tez swoje pamietne hiciory....np mydelko faaa..... Hehehe aga - niech sie wpisze np jako DziadekJacek ale sprawiedliwosc ma byc, niech foty doda. Jak wspomnialam nikt ich nie bedzie ogladal jak tylko nasza spolecznisc mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuu a ja mam neta jeszcze pół godziny! a tak w ogóle to trzeba by ustalić alternatywne miejsce"spotkania" jakby kafe wysiadło nagle. nie chciałabym was tracic. ok to ja jeszcze jakies linki pozapodaję. ps czyzbym była najstarsza??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie spac odechcialo..... Jutro bede umierala... A musze podlogi raniutko umyc. Gosc do mnie az z Krosna przyjezdza. Pracuje w hucie, to mi pewnie kielichy do naszych trunkow przywiezie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko a co ma do rzeczy ilość wiosen? Ja za to najgrubsza jestem :P Grunt że się rozumiemy :D Kiedy neta znow będziesz miala? Może zostaw na siebie jakis namiar? Np maila jakiegos żeby Cię w razie w znalezc :P choć nie zakladam że kafe zniknie :O Jakoś sobie nie wyobrazam takiego scenariusza :o Przez weekend jak tu pusto to już mi do Was teskno a tak na zawsze? Nieeeee Ja też zmykam spac bo obaiwam się że znow mi się dziś dziecie w nocy obudzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fb i tam nasza grupa zamknieta bylaby dobra alternatywa. Wiec gdyby kafe padlo to my tam czekamy Dziadku, Tkns i Ciotko jest nas tam az 33 osoby i wszystkie gderamy. nawet sobie nie wyobrazalyscie jaka z Grays laseczka po trojce dieci! ( mam nadzieje ze nie jestes zla Grays ze o Tobie wspominam tu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że tylko do srody...ale wiesz jak to jest-moge miec neta i nie miec czasu i jest ok ale jak wiem ze go nie ma zapewne bede po scianach chodzić..maila na razie nie dam bo mam teraz tylko oficjalnego z nazwiskiem.tzn. mam i 5 róznych innych ale rzadko uzywanych i nie pamietam haseł:-((( Krosno...piękne rzeczy robią. troche tego mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trio z belleville genialna bajka:-D http://www.youtube.com/watch?v=X-KChYBFiB0&feature=fvwrel Pan Z Ub:-D http://www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4 moi kochani górale z Bielska http://www.youtube.com/watch?v=pQgTPQcGcJc zmiana klimatu- swietny teledysk no i wykonanie http://www.youtube.com/watch?v=uUXkZHE207k a przy tym zespole bedzie usypiało moje dziecko jak juz klasyka mu się znudzi (czyli niebawem) http://www.youtube.com/watch?v=tFZnAO7_Mzw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no kochane, ale wzoraj szalałyście a teraz wszystkie śpia. Buziaki i kawkę zaraz bede robić. Może któraś ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałyście kulturalny wieczorek :D Aaaaa, kawusia mi się skończyła...A fusiatej nie przełknę :o I jak to tak? Poranek przy herbatce? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki.... od wczoraj ból w podbrzuszu i objawy jak na owulację - czyżby pierwszy pociążowy okres nadciągał?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Vilia no kiedys musi nadejsc ta przykra chwila :( Ja dzis wstalam w dobrym humorze i co... znowu wchodze na neta i nie moglam oprzec sie, przeczytalam ze dziecko nie mial obrazen glowki i pewnie seksja wykaze ze nie bylo zadnego wypadku :( Juz mam dosyc tych wszystkich infromacji, po co robic taka afere? Zycia to dzieciatku nie wroci, mialo matke psychopatke i tyle. Strasznie mnie to juz drazni. Lepiej sie w ciszy sie pomodlic niz robic ciagle sensacje z tego. Media sa okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie:D:D:D 5 stron w jeden wieczór:P Kawy? Ciotka🌻 już za Tobą tęsknię😭 ja też jak słyszę "sketches of spain" to aż mi się coś dzieje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawusię zapraszam. Nie nadążałam za Wami wczoraj, zresztą o 22 grzecznie leżałam już w łóżeczku. Ile to stron naskrobaliście. Muszę nadrobić kilka. Śniła mi się ta cała sprawa z Madzią. Nie wiem co dokładnie, ale po obudzeniu miałam w głowie że prawda będzie straszna. Vilia ja już tak kilka razy miałam wrażenie że okres będzie lada moment, nawet brzuch mnie tak bolał i chodziłam co chwilę sprawdzać do łazienki czy to już . Ale do tej pory nic. Nawet ostatnio zastanawiałam się czy nie jestem ostatnią na forum bez miesiączki. Pisałyście o muzyce. Z nowszych utworów to ostatnio zakochałam się w tym utworze: http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY&feature=share - Gotye -Somebody That I Used To Know, a tak to kocham DŻEM. Nigdy mi się nie znudzi. No i obowiązkowo stary dobry polski rock. To wszystko co wymieniły TNKS i ciotka. Zmykam, na razie. Mam nadzieję że jak tu zajrzę za godzinkę to nie będzie znów 5 stron do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×