Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady dawaj linka!!! Ciotko normalnie się w Tobie zakochalam do reszty :D Dziadek a Ty czego sluchasz? Tymkowa r'n'b to jak dla mnie fajne żeby tylkiem na syskotece pomachac :D eheheh ale ja lubie muzyke o czymś :D taką z emocjami :) ale ja dinozaur jestem :P massz racje + o gustach się nie dyskutuje a dodam jeszcze że źle by było jakby się nam wszystkim to samo podobalo ;) Ciotko polecam płyte dvd z woodstoku - przystanek republika - świetny hołd dla Ciechowskiego!!! Jeśli lubisz breakout to polecam też plyte z festivalu" z 2007 roku Gadowski, Markkowski, Kowalska, Maleńczuk, Kukiz, 1984, Dżem, Skrzek, Nie -Bo z rewelacyjną Jean Lubera - co ma dziewucha głoscho!!! Adel wysiada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva już niestety zeszła była:O ja też zaraz zejdę, a typów muzycznych POZA klasykami moimi ukochanymi:P to nie wypisuję bo przeklnie mnie ktoś jeszcze;D:D:D doorsów i janis to z liceum pamiętam...podobnie jak ten cały polskie zestaw "stary dobry" moje muzyczne namiętności są tak rozległe, że aż wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dziękuję za propozycję matrymonialną:-D ale chyba z racji preferencji seksualnych nie skorzystam:-D ale......mozesz mnie zaadoptować:-D :-D do ostatniej twojej list dodam jeszcze jantar, demarczyk, z nowszych swietliki lipali homo twist Lady eva (śp) to spokojne kawałki takie mnie to podchodzi pod blues kocham jej "imagine" tymkowa to ja w twojej aktualnej muzie się nie orientuje:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnialam rnb bo ....ja w sumie muzyke to kojarze z imprezą, klubem, i tam lubie electro sluchac, rnb, dance... czyli do tanczenia, i do słuchania inna. Czemu ja sie nakierowalam od razu na impreze...? Głodnemu chleb na mysli... jeszcxe troche tego karnawalu zostalo, w koncu sie wybiore. Do posluchania to Malenczuka lubie, Video, ostatnio kupilam płyte Gaby Kulki - specyficznie niesamowita, No i Amy Winehouse....to jest moc w głosie... a przy okazji Rihanna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek dawaj :D Ciotka ja Ci seksu nie proponuje tylko małżeństwo :D w lóżku albo sama albo z chłopem chcę być :P hehehehhe Demarczyk.... Jantar.... Ach już nic nie mowię :D a ja myślalam że dziś już nikt "tego" nie slucha skoro plyty takie tanie... Adel 50 zl a breakout 20 zl za dvd + 2 cd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne pytanie....ale postaram się... Nie, kurna, czasu zabraknie:P JA mam z 1000 płyt w chałupie, nie tylko klassik:P:P:P Do waszych "staroci" dołączyłabym Led Zeppelin, Deep Purple, moją kochaną Kate Bush❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciechowski - Republika, pamietam jak moj tato tego słuchal, a ja miałam wtedy z ,.12 lat ;) Czyli dzieli nas troszke wieku widze.....ale z piciem szamponu i trunków za Wami jeszcze nadążam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez przede wszystkim lubie jak piosenka oprocz melodii i glosy wykonawcy ma do przekazania jakas tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek dawaj:-D TNKS tej lubera nie znam (ale sprawdzę) dvd z woodstoku tez nie znam Gaby lubię "co mi panie dasz" z czesiem Amy wielki talent szkoda ze juz jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana....Ciechowskiego to słuchałam w podstawówce i w tejże modliłam się do jego płyt:D:D:D DAVID BOWIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do "orientowania się" to widze ciotka że mamy tak samo :D my z m jak tuki odcięte od świata :) ktoś coś mówi o współczesnych "gwiazdach" a my pytamy a kto to? :D Dziadku zgadzam się z Ciechowskim!!! Ale ja tych "Bogów" mam więcej... A za Rysiem Riedlem to tak raz na póŁ roku płacze :P m wraca z roboty a ja szlocham, wyje jakby się nie wiadomo co stało, wpada, podbiega wystraszony z pytaniem co się dzieje co się stało a ja zaślimtana mówie że Rysiu nie żyje :D albo Janis :D a propo Janis polecam Perle poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sting , The Cranberries, The Police (ze stingiem wiadomo) - tez zdarza mi sie posluchac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az jutro lukne co to za Kate Bush , nie znam tej kolezanki. teraz ide spaciuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy rysku tez czesto plakalam, Sen o Viktori, list do m i inne sa bardzo sentymentalne i ten film o nim tez strasznie wzruszajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa z tego co się orientuje to my w jednym wieku jesteśmy więc to raczej nie kwestia "wieku" ;) trzymałabym się gustów i guścików :) echhhh dziewczyny adoptuje Was wszystkie bo bigamia zakazana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks to ile masz lat jezeli mozna spytac?? Ja tez raczej nie stara jestem ale dusza naleze do przeszłosci zdecydowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady z mniej znanycj posłucjhaj taniec śmierci bądź uśmiech śmierci ( ma 2 tytuły) koniecznie w wykonaniu akustycznym... Dziś już nikt nie tworzy takiej muzyki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Floydów led zeppelin, Deep purple to typy mojego chłopa. ja znam ale juz np tytułów piosenek nie rozrózniam (no chyba ze te najbardziej znane.) Tymkowa stinga to mi się podobało jak ten chłopaczek wykonał w x factor czy cos. laseczki a jazz? stary albo nowoczesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie, nie nadążam... DJ, ja też kocham Ciechowskiego, tylko pamietam go z liceum... Ale ze mnie dinozaur... Bach? Jeden z moich bogów. Mozart? Nie cierpię. TNKS, jestem na diecie South Beach. Jedyna skuteczna na moją upartą przemianę materii w moim średnim wieku;-) już raz schudłam na niej 12 kg w 3 miesiące. Teraz nie liczę na tyle, bo moje ciało po tej ciąży kompletnie się niestety zmieniło, ale z 5 to bym się jeszcze chciała pozbyć. Dieta jest dla mnie spoko, tylko I faza mnie nudzi tym razem. Nie jest drakońska, a skuteczna. I zdrowa przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×