Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

jestem! Szukam natchnienia na dobrą masę do tortu dla Franczesko mojego a Filip wydaje dźwięki z łózeczka i muszę wstać. M na noc do pracy poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber to aga_jabi ma kłopot z wysypką nie ja, ale rozumiem jest Nas tu dużo z nikiem aga. Miałam iść spać ale przeczytałam nowe rewelacje w sprawie Madzi. "Fakty" TVN podały, że prokuratorzy na komputerze rodziców Madzi z Sosnowca znaleźli niepokojące ślady, które mogą świadczyć o tym, że śmierć Madzi została zaplanowana. "Fakty" podały, że śmierć dziewczynki nie nastąpiła natychmiast, a to oznacza, że Madzia nie zmarła bezpośrednio po uderzeniu w tył głowy. Śledczy odkryli, że kilkanaście dni przed zaginięciem dziewczynki ktoś, korzystając z komputera rodziców Madzi, szukał informacji, jak organizuje się pogrzeb dziecka, sprawdzał cenniki trumien i wysokość zasiłku dla rodziców, którzy stracili dziecko. "Fakty" ustaliły, że w mieszkaniu rodziców dziecka znaleziono także kartkę, na której zapisane było 11 powodów, dla których warto się pozbyć dziecka. A ja ich tak broniłam, nawet po tym jak prawda wyszła na wierzch to tłumaczyłam wszystko depresją poporodową. Tracę powoli wiarę w ludzi. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga1551- dzięki! już patrzę. A co do sprawy państwa W. to ja jestem zbulwersowana do granic, nie moge po prostu... kurde Filip wyje coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki:) Zagalopowałam się:) Miało być do aga_jabi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol kurcze ktoras pisala ze idzie wiosna i coraz mniej bedzie nas na forum, a co tu sie dzieje i to w ciagu dnia, nadarzyc nie mozna. a ja tam za H&M nie przepadam, jak tam wchodze to wlasnie jakbym do lumpeksu weszla ciuchy tak sa porozwalane i wszystko w kulke. a jeszcze zakupy w sobote to porazka wszyscy tam sa. wole C&A taniej i ciuszki fajne maja. a w lumpeksie to bylam ostatnio chyba w sredniej szkole. tutaj jakos nie spotkalam ale na pewno sa. szwagierka za to ma znajoma co prowadzi i po nowym towarze idzie zanim otworza i sobie wybiera, a w domu mierzy na spokojnie. jak cos nie pasuje to odnosi. super ciuszki markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a mi karmi nie pomagało :o Na wysypki polecam physiogel i bephanten Co do sprawy Madzi... Brak słw!!! Wiecie co jest "najgorsze", że mamy 23 marzec, "zaginięcie" zgłoszono 24 stycznia, najprawdopodobniej Madzia wtedy już nie żyła (być może nawet od kilku dni :o) czyli mijają 2 miesiące a ich zamiast zapiąc za koski do rury wydechowej i przeorać jak należy a potem wrzucić do klatki to qwa płacą im te nasze pojebane media grube pieniądze za wywiady :o jakiś czas temu sobie "zażartowałam" że pewnie niebawem wystąpią u drzyzgi i co? Już jest qrwa odcinek nagrany :o w necie są fragmenty :o przecież to jest jakaś masakra! W jakim kraju my żyjemy? Że coś!!! Co podrzuca ciałko swojego dziecka żeby się pozbyć problemu chodzi po wolnosci i zaczyna być kreowane na celebryte :o gdy jolanta rutowicz zostala uznana za najseksowniejsza polke wiedzialam że zbliza się armagedon - wlasnie nadszedl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a mi karmi nie pomagało :o Na wysypki polecam physiogel i bephanten Co do sprawy Madzi... Brak słw!!! Wiecie co jest "najgorsze", że mamy 23 marzec, "zaginięcie" zgłoszono 24 stycznia, najprawdopodobniej Madzia wtedy już nie żyła (być może nawet od kilku dni :o) czyli mijają 2 miesiące a ich zamiast zapiąc za koski do rury wydechowej i przeorać jak należy a potem wrzucić do klatki to qwa płacą im te nasze pojebane media grube pieniądze za wywiady :o jakiś czas temu sobie "zażartowałam" że pewnie niebawem wystąpią u drzyzgi i co? Już jest qrwa odcinek nagrany :o w necie są fragmenty :o przecież to jest jakaś masakra! W jakim kraju my żyjemy? Że coś!!! Co podrzuca ciałko swojego dziecka żeby się pozbyć problemu chodzi po wolnosci i zaczyna być kreowane na celebryte :o gdy jolanta rutowicz zostala uznana za najseksowniejsza polke wiedzialam że zbliza się armagedon - wlasnie nadszedl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a mi karmi nie pomagało :o Na wysypki polecam physiogel i bephanten Co do sprawy Madzi... Brak słw!!! Wiecie co jest "najgorsze", że mamy 23 marzec, "zaginięcie" zgłoszono 24 stycznia, najprawdopodobniej Madzia wtedy już nie żyła (być może nawet od kilku dni :o) czyli mijają 2 miesiące a ich zamiast zapiąc za koski do rury wydechowej i przeorać jak należy a potem wrzucić do klatki to qwa płacą im te nasze pojebane media grube pieniądze za wywiady :o jakiś czas temu sobie "zażartowałam" że pewnie niebawem wystąpią u drzyzgi i co? Już jest qrwa odcinek nagrany :o w necie są fragmenty :o przecież to jest jakaś masakra! W jakim kraju my żyjemy? Że coś!!! Co podrzuca ciałko swojego dziecka żeby się pozbyć problemu chodzi po wolnosci i zaczyna być kreowane na celebryte :o gdy jolanta rutowicz zostala uznana za najseksowniejsza polke wiedzialam że zbliza się armagedon - wlasnie nadszedl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga fizycznie, ale psychicznie pierwsza bo od 5.20 nie spimy. Kurcze amber my tez mielismy problem z glutenem i dopiero od 14.marca znow wprowadzamy i wszystko bylo ok, mozliwe zeby dostal wysypki po dwoch tygodniach? Chyba nie..ale pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to dzis wielki dzien :D:D czekam na relacje po otrzymaniu wozka!!! Widze ze z moim m to nie tak szybko pojdzie jak z Twoim, niestety wczoraj wieczorem jak wrocil to uslyszalam ze musi sie zastanwoic bo kolejny wozek przeciez nie jest mi potrzebny, a poza tym mamy teraz takie wydatki ( wlasnie kupulismy okurzacz centrany i wszystko do lazienek) No to prawda, niby ma racje ale jeepa sobie zakupie bo juz postanowilam musze go tylko urobic przez kilka dni. na uspokojenie wzielam bo juz nerwowo przy tych dzieciach nie moglam jakos wytrzymac, chora sama jestem i jeszcze musze sie zajmowac dziecmi 24h nadobe zamiast polozyc sie i sama troche odpoczac i wykurowac. W nocy tak mnie trzeslo, dopiero po gripeksie odzylam ale zaraz sie spocilam i tak cos w kolko. a dzis tez juz pojechal bo przyjechal facet alarm zakladac:O:O no niby obiecal ze zaraz wroci:O Przejebana ta budowa, jeszcze dwojka małych dzieci:O jestem ostatnio tak zdolowona:(:( Moze ten jeep troche mi humor poprawi;) tnks- praca na uczelni nie wyklucza wcale wlasnej dzialalnosci, wszystko mozna polaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooosz qrwa mac!! odnosnie madzi to dopiero przeczytalam te newsy!!! jestem wstrzasnieta!!! nie myslalalm ze sa tacy popierdolency na sweie ale jak widac calyczas sie uczymy w zyciu!! Teraz jednak bede miala wiekszy dystans do ludzi. Co z popaprancy, teraz wystarczy spojrzec jak sie zaczeli lansowac i od razu widac ze dziecka pozbyli sie celowo i wszystko to bylo zaplanowane od a do z!!! SZOOOK A ta szuja rutkowski powinni bo zniszczc raz na zawsze zeby tej swojej parszywej mordy ngdy wiecej w mediach nie pokazywal bo mi sie rzygac che jak go widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mała kolejny dzień z rzędu obudziła się przed 6 :o już ja wczoraj specjalnie przetrzymaliśmy do 21 żeby dłużej pospała :O villia wczoraj przed spaniem wypiłam ponad litr (1,5-2) bawarki... fdybym wypiła choć jeszcze łyk to bym się porzygała :O efekt- wczoraj ściągnęłam wieczorem 100 ml a dziś rano nic i jeszcze miałam za mało w sumie w obu żeby małą nakarmić :O może i karmienie zaczyna się w głowie ale na bank kończy w cyckach :O ide zrobić jeszcze gar bawarki i gar laktacyjnej z hippa tej w ekspresówkach bo ta granulowana to sam cukier :O mam też jakąś kawe - bocianek - też zrobię... jak wypiję dziś to wszystko i nic się nie zmieni tzn że koniec z karmieniem... małej zaczyna być mało...skoro po całej nocy nie jestem w stanie jej głodu zaspokoić :O szkoda cholera :( liczyłam że te 10 miesięcy ją pokarmię :O szczerze to nie dość, że to miłe, to jeszcze wygodne :O jak pomyślę, że rano będę musiała wstawać wcześniej, żeby butle zrobić to aż mnie trzepie :O Lady nie chcę ci wypominać :P ale czy to nie ty broniłaś "rodziców" Madzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- wierzę w ciebie, rozbujasz jeszcze tą laktacje. A tak btw, bo nie pamiętam, czy Kalinka (pięęęęęęęęeekne imie że się powtórze) próbowała już mleczka innego niż od mamy? Lady Ania- ale fajna sprawa ten odkurzacz centralny... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- ja ja, przyznaje sie!! wlasnie dlatego jestem w takim szoku i mowie ze cale zycie sie ucze bo nie wierzylam ze mozna byc tak podlym!!! jednak jestem zbyt naiwna wychodzi na to:(:( Myslałam ze jak skonczy sie ta nagonka to sprawa ucichnie, ze beda mieli spokoj, ale ten lans!! to siedzenie u tej swini i ta zmiana image-u!!! tnks-podziwiam ze tyle karmisz!! ja wotjka wytrzymalam 5 miesiecy karmic. Gosie tez bym troche pokazrmila ale dwa razy zaliczylam takie zapalenie ze mnie z nog scielo i juz 3 raz nie daalabym rady tego przechodzic. olinka- mam nadzieje ze fajna! oby bylo wygodnie ale ceny wszystkiego sa czasami zatrwazające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks-a wy w jakiej branzy dzialacie? ja to stweirdzilam ze teraz to tylko najlepiej na informatyce sie znac! A cos mowilas o wspolpracy???? chetnie wchodze w kazdy business!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie umyc bo przeciezmusze jechac na zakupy! Moj wojtek dzis 5 lat konczy i na niedziele zaprosilam gosci. Musze jakies sledzie zrobic i tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoooooo lat dla Wojtka!!!!!!! u mnie w niedziele mała impreza urodzinowa Franka, nie umiem się zdecydować jaką masę do tortu, biszkopt piecze mamusia:-) znalazłąm śmietankowo-mascarpone ale nie wiem czy ryzykować z moimi zdolnościami..... To w ogóle drugi tort będzie bo pierwszy na sobotę zamówiła teściowa bo teść ma dziś urodziny i stwierdzili, że będa obchodzić razem w sobotę u teściów, a ja swoich rodziców i siostrę w niedzielę do nas zapraszam. Dziwnie tak, ale przynajmniej Franio będzie 2 razy dmuchał świeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja też się obawiam, ze moje karmienie niedługo pozostanie wspomnieniem. Ja niestety nie znam tego uczucia malucha przytulonego do piersi, także co do uczucia się nie wypowiadam. Wygodne u mnie to też nie jest...LAktator plus podgrzewanie mleczka. Ale jak widzę, ze małemu smakuje, rośnie zdrowo. Plus to zawsze taniej niż modyfikowane. Czego chcieć więcej? Ano człowiek by chciał a natura decyduje inaczej... JA jeszcze piwa nie próbowałam. Dziś razem z colą sobie zafunduję. Mam herbatkę Hippa, ale tylko granulki (sąsiadce była niepotrzebna to mi dała). Nic nie pomaga...A wszystkie torebki mi się pokończyły...Ja na początku piłam taką do zaparzania "IV zioła" - muszę ją kupić, bo jak ją piłam na początku to laktację rozbujałam. Jak się po tych wszystkich miksturach nie poprawi to chyba mówię sobie 'game over'. Dziś rano udoiłam ledwo 100 ml :o A moje picie kończy się bieganiem do toalety - dziś nawet w nocy, bo się ożłopałam przed spaniem. Ja Was podziwiam za to kupowanie w lumpku. Ja nie jestem łowcą takich okazji :o Nie umiem szukać. Ale jak idę z koleżanką (teraz się nad morze wyprowadziła, więc nie będę miała z kim chodzić na łowy) to ona zawsze mi coś super wyszpera :) Co do państwa W. to się nie wypowiadam :o Zażenowana jestem do szpiku kości... TNKS, a ten physiogel to rozumiem dla takich szkrabów też? Dziś idę do pediatry - ciekawe co powie jak zobaczy mojego muchomorka :/ Cały w kropkach i plamkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc - villia :D mam 3 litry bawarki, 1,5 litra herbaty dla kobiet karmiących z hippa i 1 litr kawy dla matek karmiących "bocianek" TAK- mam zamiar dziś to wszystko wypić :D mam nadzieje, że poskutkuje to pelnymi cyckami a mnie nie rozerwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TNKS pomysł z lumpkiem świetny ale technicznie troche nie wykonalny. kazda z nas musiałaby robic zdjęcia a potem wysyłac paczkę, ewentualnie wysyłać wszystko do jednej i ona niech to wystawia ale to trudne zwłaszcza na znikomą ilosc czasu który teraz mamy. ale kombinuj dalej :-D a bawarkę kocham:-D ale nie taka mleko zwykłe do herbaty tylko mleczko zgęszczone do herbaty. wchodzi mi taka jak woda a po 3ej zaczyna mnie zgaga palic . ale pije ją rzadko- jak sobie przypomnę. moje dziecie wstało dzis nawet przed 6ą a kurcze miałam nadzieję że jak wczoraj mało w dzien spał to chociaz rano dłuzej pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×