Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

tnks- no juz lepiej ale strasznie w skrocie, poza tym to nie wersja turbo bo ta ma wiecej dozwolonych produktow, jest rozszerzona. Ja kupilam ksiazke bo jest w niej tez program cwiczen i stwiedzilam ze mnie to zmobilizuje. Na pewno gdzies znajdziesz w pdf, jak cos to wysylaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady znalazłam ale chyba tylko tą zwykłą - nie turbo dla zainteresowanych dietami wklejam linki do fajnych chomików - mają duuży wybór diet :D http://chomikuj.pl/diety/Diety/Dieta+South+Beach http://chomikuj.pl/enka20/zachomikowane/Dieta+SOUTH+BEACH vilia czyli pracujemy na tym samym sprzęcie hehehe fotki wysłałam Ci raz jeszcze ;) co pediatra powiedział(a) na temat "dietki" Bartusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY TO TA DIETA?? I dzien 960 kal ? 250 g truskawki + pomarancz 150 kal ? Jajko + 100 g szynki z indyka 180 kal ? 250 g Truskawki + orzechy 200 kal ? Krewetki+ogorek+pomidor+ Salata 200kal ? 500 g truskawki+pomarańcz 200 kal ? Grejpfrut 100kal II dzien 1050 kal ? 2 sliwki+ 250 g truskawki 220kal ? Jajecznica (2 jajka)+50 g szynki z indyka 250kal ? Buraki z cebula 200 kal ? Fasola zielona i kurczak 150 kal ? Jajko+szynka z indyka 180 kal ? Cebula+ogorek +pomidor 50kal III dzien 1000 kal ? Salatka z tuńczyka (tuńczyk w sosie wlasnym ,por,troszke majonezu light)+jajko 200kal ? 250 g truskawki +pomarańcz 150kal ? Kurczak+buraki z cebula 250 kal ? Serek wiejski light +szynka z indyka 200 kal ? Fasola zielona +kurczak 150 kal ? Ogorek+pomidor+cebula 50kal IV dzien 950 kal ? 250g truskawki+pomarańcz 150kal ? Kurczak +fasola 150 kal ? Jajko +szynka z indyka 200 kal ? Buraki z cebula 200kal ? Cebula,pomidor,ogorek 50kal ? Salatka z indyka +jajko 200kal V dzien 780 kal ? Jajko +szynka z indyka 180 kal ? Serek wiejski light +pomidor 100kal ? Kurczak i fasola 150kal ? Orzechy 100kal ? Salatka tuńczyk +jajko 200kal ? Ogorek,cebula pomidor 50 kal VI dzien 1160 kal ? Jajecznica (2 jajka)+pomidor+szynka z indyka +pomidor 350ka ? Jajko + szynka z indyka 180kal ? Salatka z tuńczyka+jajko 200kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal ? Kurczak +plaster sera light 200kal ? Jajko+ szynka z indyka 180kal VII dzien 1000kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal ? Salatka z tuńczyka+jajko 200kal ? Kurczak +plaster sera light 200kal ? Buraki z cebula 200kal ? Krewetki +fasola 300kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal VIII dzien 980 kal ? Buraki z cebula 150kal ? Kurczak +ser light 200kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal ? Salatka z tuńczyka +jajko 200kal ? Salatka z tuńczyka +jajko 200kal ? Jajko + szynka z indyka 180 kal IX dzien 1000kal ? Jajecznica (2 jajka)+pomarańcz 250 kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal ? Kurczak + ser light 200kal ? Salatka z tuńczyka +jajko 200kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal ? Krewetki +jajko 250 kal X dzien 1050 kal ? Jajecznica (2 jajka)+szynka 250 kal ? Kurczak+ser light 200kal ? Cebula,ogorek,pomidor 50kal ? Buraki z cebula 200kal ? Salatka z tuńczyka+jajko 200kal ? Jajko+orzechy 150kal lady nie zabijaj mnie... aleeeee ja musze wiedziec juz, czekanie na knige mnie zniecheca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK, jak maleństwo? Współczuję biegunek i jelitówki...Na samą myśl mam ciarki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee zła jestem po prostu na siebie ze nie pomyslałam, jeszcze troche i zapomne mu pewnie zmienic pieluchę:-P ale to przez to ze jest bin ladenem:-D dzis rano towarzyszył mi nawet podczas porannego prysznica bo sie nie dało. aga a dlaczego to imie ci się podoba? chętnie bym się z wami zamieniła na przemianę materii- mnie juz spodnie z dupy lecą i chyba umrę z tym zakichanym rozmiarze xs. ciekawe czy to ma związek z tym ze nienawidzę słodkiego? nie pamietam kiedy czekolade jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. nie wiedziałm ze jelitówka trwa do 7 dni. mnie (no ale w kategorii dorosły) w najgorszej wersji trzymało 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu zawsze chcialam dla swojego chlopca macius :) jest super! i mam podobnie jak ty nie lubie slodyczy i rozmiar xs wiec dziewczyny rzucajcie te direty w cholere i nie jedzvire tyle slodyczy i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- sluze pomoca, lubie temat diet hehe;) To co wkleilas to zupelnie co innego, nie mozna jesc zadnych owocow w 1 fazie czyli 2 tyg. Korzystaj z tego co mi na maila wyslalas jak chcesz sprobowac SB, w miedzy czasie zamow ksiazke i wtedy bedziesz w ksiazce patrzyla, ja dodatkowo korzystalam kilka razy z przepisow bo mi sie pomysly konczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, ja nie widziałam niestety w Polsce tego niemieckiego Bepanthenu :o Na allegro i w ogóle w necie nie ma. Można zamóić na niemieckim ebay'u, ale koszt wysyłki zagranicznej jest wysoki :o (około 17 euro) Mnie kusi,zeby wypróbować jeszcze innych niemieckich cudów z rodziny Bepanthenów ;) TNKS, używałaś jakiś iinnych? Widziałam,ze tam mająspray do nosa, żel do oczu ;) I kilka rodzajów maści i kremików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- ja tez chetnie bym wyprobowala, zapytam moze jutro kobioety u ktorej chemie z niemic kupuje czy by nie przywiozla, lubie z nia gadac to moze uda mi sie zalatwic u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia o kremie pisałam - zanim się wchłonął to mała go wytarła - wole maść lady musze poczytać co mi wolno a co nie przez te pierwsze 2 tyg aga - następna chudzinka :o właśnie hjk jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora ma ten niemiecki sprawdzcie na ulotce gdzie zostal wyprodukowany? moze ang jest produkowany w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks zobacz oooj aga zeby to bylo tak latwo ze slodycze, ja prawie w ogole nie jem slodyczy bo nie moge a nie chudne, mam spowolniona przemiane przez to wieczne odchudzanie i diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS,rozpłynęłąm się :D Ten uśmiech :) I te tyci stópki :) hehe zapomniałam już, ze na początku maluchy miały takie sterczące kikuty pępowiny ;) U nas były zabandażowane, nie wiedzieć czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny figura to nie wszystko! figure moze mam szczupla i ok ale twarz 17latki :( a wy wygladacie jak kobiety!! i to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, przepraszam zatem, umknął mi ten wpis..pewnie przez ten pulsujący ból w skroniach...Chyba zaraz zmykam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wlasnie, tez mialam pisac o filmiku bo obejrzalam:D:D wspanialy film! jaka pamiatka! te stupeczki i usmieszek delikatny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa udalo sie ale nie ta miała byc chce kolejna tez! 🌻 Moje pierwsze kochane słoneczko: ❤️ Anastazja Anna 28.08 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z LAdy - ja słodycze jem raz na ruski rok, nie jem pieczywa, ziemniaków, makaronów itp od kilku lat tak na orawde... chleb sie u mnie kupuje jak mamy gośći :p a tyje z powietrza :p aga ja zanim się upasłam też nie wyglądałam na swoje lata i wszedzie mnie o dowód pytali - wole tą opcje :O vilia ja się rozpływam 100 razy dziennie bo tyle razy w ciągu dnia sobie ten filmik włączam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga możesz chcieć :p chce też ciotka:P i jeszcze inne kobity chcą :P a ja nie oddam :P :Litwo ojczyzno moja ty jesteś jak zdrowie" zgodnie z obietnicą hehehe vilia spoko, ja kiedys tam juz o tym kremie pisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, co do diety małego to M zapomniał zapytać... :o No i nie wiem czy mogę mu zacząć wprowadzać kaszki mleczne.Chyba poczekamjeszcze kilka dni i mu powoli zacznę dawać...Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×