Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

NIE zdazyłam bo mała mi cyferki pisała a ja znam tajemnice tych stron!!! Kochane na stronie jest zawsze 30 postów!!!!! nie wazne jak długich. wiedziałam to juz jakis czas ale czekalam do tej strony a ta mała istotka mi przeszkodziła ale jej wybacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, nie ciesz sie bo to maja byc prawdziwe flaszki a nie takie wirtualne, poplyniesz z naszymi mozliwosciami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden snajper tylko szybkie długie przepiekne paluszki:-D byłoby szybciej jakby nie ten cholerny komunikat "błąd od twojej ostatniej wypowiedzi..." to kiedy pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos flaszek to my z LAdy trenujemy cały czas także masz przekichane :D a ja bardzo serdecznie przepraszam wszystkie koleżanki za mój syf :P zaraz, zaraz... a jak zgłosze swoje posty do usunięcia to cofniemy się do strony 665? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, ten twoj szyderczy usmieszek na 666 stropnie musi miec jakies glebsze znaczenie... ciekawe co symbolizuje... hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to tym miłym akcentem kończę dzisiejszą aktywność :) Trzymajcie się :) Spokojnej nocy życzę :) Trzymajcie za mnie kciuki jutro - obym nie zabiła nikogo w pracy :P P.S.TNKS, KAlinka 🌻 aż zachciało mi się córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-aga- faktycznie jak 17-latka, baaaardzo mlodziutko. Nastka sliczna gwiazdeczka, to zdjeciu ze chrztu. A jak stoi twardo na calych stopkach, moja jak baletnica na palcach. Wogole duza wyglada na tych zdjeciach. TNKS i Lady - co do odchudzania mam to samo. bez slodkiego bez chleba a waga stoi w miejscu. ale tej diety SB jeszcze nie robilam tylko tam jogurtu nie wolno? dobrze doczytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady,pójdęjutro za Twoją rada i udam się do pobliskiego sklepu z niemieckąchemią:D Może sprowadzą Bepanthen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele co to bylo??? ja tu sobie spokojnie pisze z mysla ze trafie stronke, a tu co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pana tadka to możemy teraz wypić :D Vilia trzymam kciukasy mocno!!! Ciotka lej!!! Byle zimne ;) Mt ja jutro poczytam - spróbuje najpierw tej turbo którą Ci w pdfie wyslałam chyba - chociaż nie wiem jeszcze - musze poczytac o roznych... Na razie zyje atkinsowo tj bez węgli - zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ostatnio spotkałam z terminem na necie "rozdwojenie jazni" co do młodych matek. jestes z dzieckiem wkurza cie masz ochote wyjsc z domu. wychodzisz- juz tesknisz ps zaraz wam wkleje zajebistego linka do bloga. co niektórzy to maja pomysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już SB, MOntignaca, Dukana przerabiałąm w życiu swoim i wiem,że działają, szczególnie jak się je po raz 1 stosuje. Turbo SB jeszcze nie stosowałam a komunia tuż tuż więc moze się pokuszę. A od stycznia mnie 8kg ubyło, ze się pochwalę. no i TNKS- wetna sie z Tobą, żech jest rubszo od ciebie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówmy sie na inny dzien bo ja zaraz musze spadac. o ile pamietam najlepsze chlanie odchodziło w czwartki:-D tu link moje "zdjecie tygodnia to to z tą rurą na srodku. chociaz wyciete drzwi tez niczego sobie... http://ekskluziff.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka coz za gwara;) ja na dukanie tez bylam ale mi nie podpasil, za bardzo mi to bialko organizm obciazalo, czulam sie jakas ciezka na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko my tu trenujemy :) obie z Lady nie boimy się "rzony" komendanta ani innych co to nam dzieci chcą pozabierac i przyznałyśmy się obie, że nie potrafimy sobie odmówić smakołyków :D ja raczę się niemalże regularnie soco i z każdym dniemm bardziej rozumiem dlaczego Janis Joplin skończyła właśnie tak jak skończyła :p soco co prawda słabe - ok 20 % a ja to jeszcze z colą pije ale jest tak zajebiste w smaku, że gdyby nie fakt, że mam zycie, dziecko, prace, dom, szkole, meza - obowiazki generalnie i szkoda mi stracic prawko na kat A bo nie chcę 2 raz zdawac egzaminu - gdyby nie to wszystko to pilabym tylko soco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buheheehheeheheh tnks rozwalilas mnie twoim szczerym wyznaniem!! Ja tez nie raz mowie ze jakbym jeszcze sobie panienka byla to tylko relaks z wieczora z dobrym drineczkiem w ręku:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buheheehheeheheh tnks rozwalilas mnie twoim szczerym wyznaniem!! Ja tez nie raz mowie ze jakbym jeszcze sobie panienka byla to tylko relaks z wieczora z dobrym drineczkiem w ręku:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×