Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Druga. Ja herbatę poproszę i bigosik gorący . Wczoraj byłam z Oliwia.w innym kościele na mszy dla dzieci i było wspaniale, tam ksiądz prowadził aż wszyscy się śmiali. Normalnie jestem pod wrażeniem. U nas też słoneczko piękne a termometr pokazuje minusow temperature. uciekam kuchnię ogarnąć, myślałam że w nocy przyjdzie krasnoludek i posprzata ale nici z tego. villa jak mały? Jak nocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smigus Dyngus!!!!!!!! Helol Laura z M tak sie lali ze pol sypialni pod woda. Ja sie wybronilam bo mala szybko na rece wzielam;) U nas swieta spokojnie wczoraj znajomi byli.dzisiaj my idziemy na kawke. Zimno tez sie zrobilo wczoraj sniegu troche Vilia zdrowia dla Bartusia!!!!! DJ kuruj sie kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Vilia jak Bartolini? Lady, Ciotka ja nie mam zamiaru sama dekoloryzować :p Oczywiście że planuje pójść do fryzjera, tylko chcę się najpierw rozeznać jakim dekoloryzatorem warto robić, a jakim nie... Słyszałam że jedna bardzooo niszczą włosy, a drugie w ogóle dlatego pytam ;) ciotko widze że Ty zorientowana jestes w temacie wiec podpowiedz mi prosze jakis dobry dekoloryzator i podpowiedz mi prosze jak to z tym jest? Czy to sciaga farbe i pomaga wrocic do naturalnego koloru czy rozjasnia po prostu wlosy o kilka tonow? Po jakim czasie od dekoloryzacji mozna wlosy farbowac ? Lady ja nie szaleje jakoś wyjątkowo z zabawkami dla małej ;) m bardziej :p ale myślałam o tym skoczku bo stoliczka edukacyjnego u nas nie mogę kupic tego ktory chcialam dlatego zastanawiam się nad skoczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) ja jestem w posiadaniu takiego skoczka rainforest FP fajny jest mały za nim przepada ale na instrukcji obsługi napisane że przewidywany czas zabawy 20 min. Rzadko go wsadzam wcale nie wiem czy to takie zdrowe bo jak stawiam małego później na podłogę(trzymając pod paszki) to on nie staje tylko skacze cały czas. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks nurtuje Cie to samo pytanie co mnie....czy nie za malo mleczka. Ja daje dwa razy dziennie piers, oprocz tego kasze na mleku. Nasz jadlospis wyglada tak: piers, jogurt, kasza, zupka, owoce, piers. Boje sie co bedzie jak odstawie go od piersi, nie chce pic samego mleka modyfikowanego i koniexc, dzis zrobilam mu z herbatnikami hippa, to skubany mleko wypluwal a herbatniczki zjadal. Pewnie jak go odstawie to mleko bedzie dostawal tylko na sniadanie i kolacje w kaszce. Mysle jeszcze czy nie kupic tego bananowego hippa z niemiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks tu kupisz mleko ha i inne produkty hippa i nie tylko: hipp.dodomku.pl jak zamowisz produkty hipp za 100 zl to masz dostawe za darmo, a przy zakupie mleka,sloiczkow i cos tam jeszcze ta sumke osiaga sie moment wysylaja kurierem, polecam i tu jest i ha i zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Ja tez mam kłopot z mlekiem dla małego. Soczku jeszcze trochę wypije, ale mleka nie chce. Robię i za każdym razem wylewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Was tez takie piekne slonce? Ja od kiedy pamietam to zawsze robie sobie pasemka jasny blond ale juz mi sie znudzily i ostatnio nalozylam sobie farbe jakas taka miedzianą. Moze byc ale juz zatesknilam za moim blondem;) Małgosia wypija chetnie mleczko , karmie ja od poczatku bebilonem i jej smakuje. Za to gorzej z obiadkami ale zaczelam dodawac odrobione owocow do kazdego obiadku i od tej pory wcina chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to grays chyba na ktoryms zdjeciu miala Adasia w takim skoczku ale ona tu sie nie udziela tylko na fb. z tego co widze to vilia dawala Bartusiowi juz makaron, czy ktos juz eksperymentowal z makaronem? Kupilam juz makaron dla Gosi, czekam na zamowiona kure i chce jej nagotowac rosolku z makaronem, chyba juz moge co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi dzięki za link ;) ja daje mleczka jeszcze mniej niż Ty :o Lady ja dawałam malej sloiczek z hippa z makaronem - nic się nie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi---gratulacje!!!!!! Będziesz miała wesoło :D Wszystkiego dobrego oczywiście!!!! Pisz jak tam, będę śledzić twe losy z zaciśniętymi paluchami!!! Ciotko---siiiii moja Lenka, dziękuję 👄 TNKS---racja z tym paleniem, goń chłopa ile wlezie! Dziadek---super, ze chłopaki zdrowe! A kg się nie przejmuj, chudym się lepiej żyje ;) Wiem co pisze, bo mam za dużo kg ;) Lady--no ja niestety nie mam możliwości zostania z małą. Napiszę ci szczerze, że na nianię trzeba trafić. Ta moja niby ok, ale zupki nie chce małej gotować, teraz ją przycisnełam i będzie gotowała (ja naszykuje a ona tylko ugotuje i zmieli), także tak czy siak, mala idzie od września do żłobka, jak się dostanie to do państwowego a jak nie to do prywatnego. Zobaczymy też, jak się przyjmie w żłobku, bo jak będzie źle w pastwowym (dużo dzieci) to damy do prywatnego. Różnica 300 zł w cenie. Zobaczy się. Osobiście wolę żłobek, Lidka chodziła do państwowego i byliśmy super zadowoleni. Rozważ sobie jeszcze tę możliwość. Jedzonko pod kontrolą, piguła jest, na dwór pójdą, z dziećmi się pobawi, panie też się fajnie zajmują. Teraz żłobki poszły pod oświatę i będą coraz lepsze :) Ja chyba dzisiaj walę sobie rudy na łepetynę. Leży już od zimy farba a ten kolor szybko się spłukuje, nawet jaki trwała farba. Ryzyk-fizyk ;) Nasze święta spokojne, teściowa wielce obrażona nadal, nie wiem, jakim prawem, więc tylko wczoraj u rodziców byliśmy, potem do babci męża, a dzisiaj my mamy gości. To miłego dnia, aaa dom mi też rano pływał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundę : u mnie zajebiste słonce ale zimne wiatrzysko ze hej! TNKS no niestety moja wiedza na temat dekoloryzatorów jest nikła najlepiej będzie jak pochodzisz od salonu do salonu wypytasz na czym pracują i sprawdzisz np w necie.tzn słyszałam o nich sporo ale ze juz nie planuję ściagac koloru to jednym uchem wpuszczałam a drugim wypuszczałam. zapamiętałam tylko że nakładajac farbę na takie włosy wybiera się o ton jasniejszą od koloru docelowego czyli jak chcesz docelowo miec ciemny brąz to nakłada się jasny. ja sciagałam kolor tylko raz ale to było kupę lat temu i robiłam to za pomocą rozjasniacza jak jeszcze w sklepach była tylko farba typu paleta i joanna:-D misiaczkowa mnie się bardzo podobają ogniste czerwienie no ale niestety wszystkie te kolory własnie za szybko się wypłukują i trzeba farbowac non stop. ok spadam zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesta?? Ja ostatnio tez mialam faze na marchewe na wlosach ale sama nie wiem, nawet ost moj m mi mowil zebym sobie zrobila ale troche sie boje gosia byla taka marudna ze poszla juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam do marchewy :D ale po ciemnym brązie nie jest taka jak powinna dlatego o dekoloryzacje pytam :p i fakt rude włosy ja musiałam farbować co 3 tyg bo kolor się wypłukuje bardzoooo szybko :o ale rude jest fajne :D Kali słucha jak m czyta kubusia puchatka, a ja w wannie siedze :p Kali wyszła, ja zostałam... Rotawirus dziś wyjątkowo długo jak na swoje możliwości siedział :o standardowo mnie wkuriwła bo ubrała sobie bez pytania moje klapki :o wiem, wiem niby dups, ale ja jestem dedektyw monk i się brzydze po kimś buty ubierać - po kimkolwiek :o a po teściowej to już w ogóle :o i croccsy do wywalenia :o :o :o :o :o Echhh Oczywiście prezent dla Kali na zajączka przywiozła z ceną, żebym widziała, że wydała aż 66,99 zl na kluczki z fp :o ranyyyyy jak ja tej baby nie trawie :o Lady - Kali ostatnio ma biede do 19 wytrzymać :o po 17 jest już tak marudna, że też ja wczesniej kladziemy spac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady przemyśl dobrze ten rudy kolor, bo mimo, że rudy fajny, to: po 1 fajny rudy kolor ciężko osiągną - u mnie to zwykle wychodzi dopiero po ok 20 farbowaniach :o ( ale ja mam z natury ciemne włosy wiec może dlatego) a po 2 wiem że rudego się potem ciezko pozbyc :D ja nawet jak pofarbowałam ciemnym brązem to mi wyszedl kasztan :D heheheh zawsze te rude gdzies mi przebijają ;) choć mój przyjaciel twierdzi że to "natura ze mnie wyłazi" - bo rude jest wredne podobno :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheh no to dopiero przyjaciel;):D:D:D Oj ja to chyba nie zdecyduje sie na ten rudy bo troche sie boje gdyz to bylby pierwszy raz taki kolor... tnks- i tak dobrze ze cos przywiozla. no i z tymi butami to dobre ;);) Kiedy zamierzasz konczyc karmic, pytam odnosnie dietki bo potrzebuje towarzyszki w meczarniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlady długo już raczej nie pokarmie, ale spróbuje jeszcze te 2 tyg aż mała 8 msc skończy... Poczekasz na mnie? Co do butów to wiem, że Wam może się wydac że przesadzam, ale ja nic nie poradze na to że mam takie natręctwa :o a klapkow "gościnnych" mam w domu mase :o z reszta te dzisiejsze to już będzie 3 para ktora dzięki niej dołączy do takowych :o co przyjedzie to sobie inne moje klapki ubiera :o :o :o :o :o a mnie zalewa krew :o :o :o już bym wolała żeby kochanka m moją bielizne włożyła :o chyba nawet kochanke m bym większą sympatią darzyła :o A co do przyjaciela i mojej wredoty to nie ma się co czarować - potrafię być wredziol :p jak kogoś nie lubie to można by rzec że mam aż ogniste włosy ( skoro rude wredne ) hehehehh Lady musze poszukac dokladnie info o tej sb diecie bo ja to tak ja kojarze 5 przez 10 :p i już z 10 razy do niej "zasiadalam" żeby poczytac i zawsze nici :o A co do fot to mialam Ci jeszcze pisac - jaka Gosienka jest duza dziewczyna !!! Dopiero w jeepie to widac :D widzialas jaka moja Kali w nim mala się wydaje? A Gosienka to już taka fajna dziewuszka jest :) i sobie fajnie siedzi!!! Moja dalej się giba :p no i widzzialam że kierownica też jej się spodobala? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Lady dobrze że teśiowa zrozumia wreszcie że mamy niemowlaka w domu ktory nie potrafi liczyć czytac ani rozwiazywac zagadek w ksiazeczkach dla 6 latkow, nie potrafi też przyklejac naklejek :o ani nie ma 150 cm wzrostu :o bo do tej pory takie prezenty dostawala Kali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- spoko moja jak wojtek sie urodzil to tez dawala ubrania na 3 latka albo kiedys dala mi jakie stare ubrania po bracie m co to niby 15 lat mlodszy od niego ale bez przesady buehehehe chyba cos jej sie pomyslily czasy, buehehehe normalnie rozsmieszyla mnie tym . No dobra ale juz cicho sza b\o to nie byla zła kobieta i nie bede gadac;););) Oj poczekam poczekam, polecam Ci kupic naprawde te knige gdyz juz rozne diety przerabialoam , wlacznie z dukana i ta mi podpasila. mam takich ksiazek o dietach od grona ale ta jest jak dla mnie trafiona bo jest prosta i te cwiczenia, dzisiaj z rana nawet wykonalam serie cwiczen. A i w necie nic nie znajdziesz bo sama szukalam i nic nie bylo wiec zamowilam na all. A i to jest dokladnie SB TURBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie ze nawet pisalas ze takie dwie Kalinki by sie zmiescily a u mnie wcale tak nie jest... no gosienka widze ze jest zachwycona tym jeepem. Ja to caly czas pamietam cytat jakiejs babki z youtube ktora mowila o swoim synku na temat jeepa: "He absolutely adores it!" No i u mnie jes tak samo z tym ze "WE absolutely adore it!" hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS---hehe to i tak tanio dała za te kluczyki ;) Swoją drogą, fajne są ;) Moja też zawsze zostawiała ceny. Cudownie, że nie mamy kontaktu od prawie 8 miesięcy :) To była toksyczna baba :o A fu ;) TNKS, Lady--to ja tu przepraszam sama cyckająca zostanę?!? O fak ;) To walnę sobie tego rudego na łeb, a co! ;) Lena moja będzie miała chyba kręcone włoski (mąż też ma) :D Tak się z tyłu fajnie zakręcają, cudo moje niebieskookie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe my też jeepa uwielbiamy :D a co do knigi, ktoś mi kiedyś wysłała na maila diete sb turbo, musze poszukac na kompie, a jak nie znajde to na all poszukam książki ;) właśnie mleko dla KAli upolowałam :O ciekwe czy je będzie chciałą pić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Święta, święta i po świętach :o I jutro czas do pracy ruszać :( Normalnie doła łapię jak o tym pomyślę... MAły przespał noc ładnie,już żadnych ekscesów nie było. Tylko obudził się przed 5tą głodny i bez jedzenia zasnąć nie chciał. A potem pospał do 8ej :) Jest dobrze :) W dzień tylko miał podwyższoną temp. (37,8), ale nic się nie działo. Jutro M idzie z nim do lekarza, ciekawe co nam powie... Co do teściowych...Ja mam 'poprawny' kontakt, choć mnie czasem wkurza.OStatnio komentowała, ze nie czuje się zaproszona na chrzciny, bo nie dostała zaproszenia na papierze... M ją wyśmiał :P Też ma tendencję do kupowania dużych ubrań. Np śpiochów na 98 cm...Hmmm czy takie duże dzieci chodzą w śpiochach... Mały miał może ze cztery razy śpioch y na sobie. No ale nic to... Dziś dałam małemu mleko HA i nagle mu apetyt skoczył :) Zaczął wypijać 150-160 ml :) Swoją drogą wcale mu się nie dziwię, bo ja wolałabym skonać z głodu niż pić te śmierduchy (Nutramigen i Pepti).Ale za to dziś kiepsko jadł obiadek (40 ml) - może zraził się tymi wczorajszymi kluseczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Jutro wracam do pracy. Trochę się cieszę, bo lubię to co robię, ale gdy patrzę na Antosia łezka mi się w oku kręci :( Misiaczkowa, ja mam zamiar karmić tak długo jak mi starczy pokarmu. Ale obawiam się że po powrocie do pracy, nie będzie to za długo... Zmykam, jutro czeka mnie wcześnie rano pobudka. Może napiszę z pociągu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, a próbowałaś ten niemiecki Bepanthen "Antiseptische Wundcreme" w tubkach po 20 g? aga15510, łączę się w bólu :) Też jutro śmigam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, dałam mu na razie Bebilon HA, bo taki miałam w domu. Na razie nic nowego mu nie wyskoczyło - te zmiany które były są nadal, ale żadnych nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga---udanego pierwszego dnia!! Poleci, nie myśli się tak, ja rypię ile się da, żeby nie mieć czasu na myślenie ;) Ja mimo początkowych trudności uratowałam laktację. Staram się małą karmić tak często jak chce, ostatnio mam więcej pokarmu niż ona da radę zjeść ;) Także optymistycznie nastrajam :) Mam dzisiaj doła, jasna cholera, poryczałabym ale mąż w domu i zaraz się nasłucham :( Oczywiście chodzi o sprzedaż. W innej agencji zaczyna wszystko schodzić a nasz do stoi, tam już dwa niedawno wystawione pójdą a nasza agentka gówno robi. Zmieniam agencję, jak tylko się umowa skończy :o Marzy mi się schudnąć z 10 kg, ale nie mam siły ćwiczyć, może za jakiś czas ją znajdę, bo cieniutko widzę wakacje i ja taka tłuściutka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ;) I już po świętach,Martynce wyszedł dziś drugi ząb ;) mamy dwie dolne jedynki,na szczęście był się bez żadnych ekscesów ;) U mnie teściowa to temat rzeka,nie jest zła ale czasami wyprowadza mnie z równowagi,uwielbia mi dosrać,zawsze wszystko wie lepiej Ciotka bardzo się cieszę,że już mamy to za sobą,kochane jak przypomnicie swoje maile to z chęcią podzielę się zdjęciami mojej kruszynki z chrzcin ;) Ja od jutra w domku,zdrowie szwankuje ;) bardzo mnie to cieszy,ja to typowa kura domowa,mogłabym całe życie siedzieć w domu i tylko dziećmi się zajmować,jak ja zamęczam mojego m o drugiego dzidziusia ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×