Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

oo jaka fajna fotka, rodzinka w komplecie! Bardzo ładnie wygladasz i tez wcale nie uwazam ze musisz sie odchudzac!! No a Laura to juz w ogole laska ze nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady wejdź tu: http://www.winmaildat.com/ Pliki od TNKS zapisz gdzieś na komputerze i skorzystaj z "wybierz plik" i "Send file" na podanej przeze mnie stronce. Wówczas nic nie musisz ściągać. MT ale młodziutko wyglądasz,a jeśli cyfry z nicku to data urodzenia to jesteś ode mnie rok starsza. Może i ja wyśle Wam jakieś fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez obstawiam słonce. rany boskie juz mam stracha. cos mi tam świta ze aga pisała ale średnio to pamietam:-((( jak pamiętacie albo wiecie na której str to mi napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no ja mam ten problem co ty od pasa w dol. hehe siostry;) fajnie by bylo. Aga15510 - dawaj foty! mi juz w styczniu 34 stuknelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pamietam ze pisala ale na ktorej stronie to nie pamietam, wiem tylko ze mala dostala goraczki i wymiotowala, pojechali na pogotowie to lekarka powiedziala ze to od slonca i kazala kremem smarowac.Wtedy aga kupila zwykly krem bez filtra nivea bodajrze bo pytalam az z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wlanie nivea +50 dla dzieci. pilnowalam zeby slonce na nia nie swiecilo, a i tak czerwona byla chyba od ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelllo teraz to juz do reszty popadłam w kompleksy :O mt się też odchuda tak? no to ja się ide rzucić wilkom na pożarcie :O LAdy jeszcze nie czytałam tej diety bo na kompie nie lubie, w domu skończył mi sie tusz w drukarce, a w firmie m wydrukował i zapomniał :O a czy można na tej diecie pić napoje typu light? villia co z Tobą? aga_jabi jak tam? ps. ja odpuszczam walke o str 66 bo plus znów szwankuje:O na razie pisze z kompa, ale zaraz spadam do góry :O as ale ta Twoja Martyśka śliczna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uufffff... aga15 dzieki:D super ta strona, szybko mi sie udalo zamienic format , duzo fotek tym razem:) Teraz bez sciemy, Kalinka tez taka sliczna, same takie urodziwe dzieciaczki tu u nas są, serio, widuje rozne dzieci, nie wszystkie sa takie ładne a u nas kazde bez wyjatku :) Az milo popatrzec na te fotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ciotka ja pisałam ze trzeba z malenstwami uwazac na sloncu i smarowac za kazdym razem kremem przeciwslonecznym z filtrem 50 najbardziej bedzie narazona twarz. moja na poczatku miała wypieki potem zaczely sie te wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- spoko spoko;) jak patrze na te urywki Ciebie na fotkach to tez wcale nie uwazam ze masz cos zbednego... takze nie popadaj mi tu w zadne kompleksy bo nie masz powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz patrze Napoje light mozna, kawe tyż, mleko niby to chude 0,5% ale ja nie bylam w stanie tego scierpiec i do kawy lałam 1,5% czy nawet 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja juz wiem po kim te nasze dzieci takie urodziwe! no my mamuski takie laski, ze szok. TNKS- ja tam bokiem siedze to tez za duzo nie widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- ja tez chce chociaz te urywki zobaczyc i czekam na opis diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka mogło to być od słonca podobno nawet jesli nie była centralnie na słoncu u mnie tak było, dlatego byłam bardzo zdziwiona bo bardzo ja przed tym słoncem chronilismy a i to nie pomogło. Ciotka dawaj Maciusiowi wody. Dobrze Ci je? Jesliby wymiotował to - nam na pogotowiu dali najprawdopodobniej glukoze (tylko angielska wersje) miałam jej podawac 10ml co 15 minut po 6 dawkach jej przeszło i juz jadła normalnie. Jesliby to nie pomogło to też jedz na pogootowie. Ale narazie posmaruj mu twarz kremem nawilzajacym i obserwuj :) nie denerwuj sie wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ WYSYŁAM MT ;) A TAK W OGÓLE TO CIE JUŻ NIE LUBIĘ :P MYŚLAŁAM, ŻE CHOCIAŻ TY BEDZIESZ TAKI GRUBAS JAK JA :o SIE OBRAŻĄM TERAZ NA CAŁE 30 SEKUND :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, mam nadzieje ze ja mojej gosienki nie zalatwilam dzis na sloncu. Jutro lece do sklepu po krem z filtrem. Ma takie wypieki czerwone i jakas marudna sie na wieczor zrobila:O Tnks- to nie ta dieta, oprocz tej samej nazwy "turbo" to zupelnie na czym innym polega i inne produkty w 1 fazie np nie mozna w ogole owocow przez 2 tyg ze wzgledu na cukier. Ja kupilam taka na all http://allegro.pl/ksiazka-dieta-south-beach-turbo-a-agatston-i2257412084.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tnks pewnie Ty tez gruba nie jestes!!! mnie nie wysłałas swojego zdjecia! obraziłam sie i to nie na 30 sekund tylko na dłuzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny a przewaznie pamiętam o kremie! ale i tak ja go dobrze budką osłaniam, a tesciowa zdaje mi się nie tylko go wózkiem woziła ale i nosiła po polu na rękach. je bardzo ładnie pic pije miałam resztkę bepanthenu nasmarowałam go, bo wydawał mi się lepszy niz zwykły krem.no i zobaczymy. gorączki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka wiec nie łam sie! sama widzisz ze dobrze sie Macius czuje. PS. uwielbiam to imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka jak posmarowalas to nic sie nie bój, zregeneruje sie do jutra i bedzie dobrze! laski jak z tym niemieckim bepanthenem, mozna go gdzies w polsce kupic? Dzis zobaczylam u mojego starszego dziecka strasznie sucha skore, kurde az sie przerazilam, musze to szybko czyms zwalczyc. Chyba kupie jutro zwykly bepanthen w aptece ale ciekawa jestem czy da rade gdzies kupic ten niemiecki to bym sobie na zapas kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeeeeeeeeee, trochę mnie nie było a tu znowu fotki latają, i dieta jakaś. Żądam diety, nie cofałam się z czytaniem do tyłu więc wybaczcie, ale ja chce szybko tą dietę:) mam 3 tyg do komuni, i TNKS kochana, mojej wagi nie przebijesz więc relax take it easy, mozesz czuć się dobrze w moim towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA DAWAJ MAILA JAK KOSZMARY CHCESZ MIEĆ ;) OLINKA CHCESZ SIĘ "WETNĄĆ"? ;) LADY SPRAWDZ JESZCZE COŚ :p BO JA TYCH PLIKÓW MAM TROCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie pociesze ze mam jedyne 168cm wzrostu, a ty wysoka jestes. no i Lady ma racje bo z twarzy to tych zbednych kg nie widac. A jak ty mlodo wygladasz!! Dzieki za dietke. No to dziewczyny kiedy zaczynamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt lady mówi zę to turbo to to nie to :P tam pisało, że 3 kg co 9 dni ;) a mam ją od znajomej któa na niej bya i chwaliła - tą turbo i tą 2 w pdfie :P czekaj grzebie w necie za tą sb, na bank jest gdzieś na jakimś chomiku do pobrania :P na książke czekac nie moge heheh a tak w ogóle to ja bym Tobie tez 34 lat nie dała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nasmarowałyście stron :) Ja padam...Po 7 godzinach w pracy głowę mam 7x7 i jeszcze rośnie :o A tak serio to boli niemiłosiernie...Coś czuję, ze w tej atmosferze i w takim pędzie długo nie wytrzymam..Odzwyczaiłam się. Jak usłyszałąm opiernicz od szefowej jaki oberwał się dziewczynom z działu, ze w piatek o 16:40 już nikogo nie było to mi ręce z nogami opadły...Dodam, że godz. pracy to 8-16, a pt dodatkowo był Wielkim Piątkiem... Ja twardo będę pracować od 9ej do 16ej i mam wszystko w odwłoku :D Jak mnie wku..ą to idę na wychowawczy :) M sobie poradził z małym :) Nawet byli u pediatry :) Choć nie ukrywam, że napisałam chyba 10 SMSów i 3 razy dzwoniłam :D Chyba bardziej ja przeżywam tą rozłąkę niż Bartolini... Mały schudł 200 g przez tydzień...Od wczoraj mu się pozmieniało i prócz mleka (w małych ilościach) nic nie chce jeść..Ani owoców, ani obiadku...Poczekamy jak rozwinie się sytuacja... Ja w nocy miałam gorączkę 39 stopni, spadłą mi dopiero po 3ech ibupromach. Pociłam się jak lekkoatleta na zawodach :o Masakra. Jak mi nie przejdzie to idę na zwolnienie :D Ucho mi dodatkowo przytkało i na prawe jestem głucha :o od tego kataru... as-poproszę zdjęcia na maila :) TNKS,pytałam właśnie o krem z Bepanthenu - BEPANTHEN Antiseptische Wundcreme. Miałaś? TNKS, ściągam pokarm laktatorem Aventu ręcznym. Mam też elektryczny Medela, ale nie podpasował mi, więc przez 7 miesięcy jadę ręcznym :D aga_jabi, ściągaj pokarm tak jak piszę TNKS, zeby Ci się żadne zatory nie porobiły. Może małemu wróci chęć na pierś. A nawet jeśli nie to i tak długo dałaś mu to co najlepsze. Wiem, że pewnie Cię to boli, ale... Ja chyba też już długo nie pociągnę. Już i tak długo walczę z laktatorem. Niestety nie znam uczucia przytulania małego do piersi :( Ja karmię moim mlekiem a nie piersią :o A na zakończenie laktacji faktycznie dają Bromergon. U mnie stoi awaryjnie w szafce ;) Koszt niewielki, ale jest na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×