Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady ;) wysłane,ilość spora bo nie mogłam się opanować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As - praca.pszczyna@op.pl ja też poprosze! :D Vilia to dobrze że nic nowego nie wychodzi :) mowisz o kremie z bep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As jutro przy kawusi sprawdze i wyślę :) dziś już z sypialni nadaje ;) a u góry nie mam zasięgu z neta, żeby z kompa nadawać :p Vilia miałam pytać - czym ściagasz pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza. Od dzis pewnie tak codziennie będzie. Antos nakarmiony, a ja za 15 minut wychodzę do pracy. M chrapie smacznie. Szczęściarz ma jeszcze tydzień urlopu. Odezwę sie później. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to my wstalismy razem z Toba albo i wczesniej. Maly oszalal po tych swietach.... Dziewczyny mam problem, maly odrzucil piers......wczoraj nie chcial na widok piersi atak histeri nie chce jej wcale, wczoraj poszedl spac glodny bo nie chcial nawet butli, teraz to samo na piers atak zlosci, plakal prawie sie zanosil, posmarowalam ja woda z cukrem na sile mu wtykalam nic nie dalo, ale na szczescie wypil chociaz 110 ml mm. Nie wiem co robic piersi mi eksploduja zaraz, jesli to juz koniec karmienia to jal bezbolesnie zakonczyc laktacje? On tak lubil sie poprzytulac do mamusi ehhhh........ Plakac mi sie chcce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole strasznie krzyczy od wczoraj, na caly blok i ma jakis taki inny glos.....moze to jakis sskok znowu......zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Aga to moze od zębów, dziewczyny na FB kiedyś pisały o tym. Tylko nie pamiętam która. I właśnie bobas podczas ząbkowania odrzucił pierś. A jak tam Piotrusia z ząbkami bo nie pamiętam? A ja pozdrawiam z 3city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sierpnióweczki Ja też jestem sierpniową mamą. Mam synka Dominika. Podczytuje Was prawie od początku ale jakoś nigdy nie miałam weny do napisania pewnie przez to że podawałyście tyle rad że jak było coś potrzebne się dowiedzieć to wystarczyło cofnąć się najwyżej kilka stron do tyłu. Z racji że zawsze mi pomagałyście postanowiłam że też się podzielę swoimi przeżyciami z karmieniem piersią. Mój bobo 2 miesiące temu też odmówił piersi prężył się i wył w niebogłosy a zupki i deserki jadł ze smakiem też byłam załamana. Przez tydzień jadł tylko na śpiocha reszte musiałam odciągać i mrozić ,po tygodniu jak pojawiły się ząbki wszystko wróciło do normy. A teraz znowu moje kochanie cuduje i nie chce nic innego niż pierś do tego stopnia że wczoraj miałam nawał pokarmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello efka nawał? wow! szok! aga_jabi może ząbki, albo uszko jeśli nie chce w ogóle ssać... aga15510 i vilia młego dzionka w pracy!!! as dzięki za fotki!!! MArtyś przepiękna!!! jakie ma usteczka słodkie!!! Lady vilia posłałam Wam fotki :p Kali dzis o 4 sie obudzial i gadała, gdała gadała z pół godziny opowiadała zwierzakom na karuzelce co u niej słychać:) po 30 min m poszedł ją spacyfikować- smoczek zadziałał :) tymkowa znowu zwiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki 666 się zbliza:-D EFka to skoro juz przestałas byc niedziwidzialna to zapraszamy do pisania:-D słuchajcie mój potomek do południa jest przezadowolonym dzieckiem po południu zmienia sie we wrzeszczace diablę. nic mu nie pasuje! jeszcze trochę i mnie wykonczy. i zaczeły się pierwsze szkody- jak mnie nie ma w pokoju dostaje się 3 metry dalej ( nie wiem jak chyba się turla) i zadowolony wyciaga płyty z półek . nic go tak nie ksui jak ta niska półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! As-80- zdrowia dla ciebie i gratki dla Martynki na drugiego zabka.dzielna dziewczynka. Aga15510-powodzenia w pracy! Vilia- dla ciebie tez powodzenia. Ciotka - moje dziecie poluje na kontakty i kabelki;) Aga Jabi- z karmieniem nie pomoge Ale trzymam kciuki zeby u ciebie szybko wrocilo do normy Lady- a tobie bardzo ladnie w tej fryzurce i kolorku.no i tylko pytam z czego ty sie chcesz odchudzac?! TNKS a Jak znajdziesz tego meila z SB to moglabys podeslac? Bo u mnie waga stoi jak zakleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki on na widok piersi dostaje histerii... będę próbować, ale boję się, że pokarm się "spali".... oby butle chciał ciągnąć to jakoś dam sobie z tym radę.... ząbki to bankowo mu idą...ma już dwa ale kolejne są w drodze już od dawna, ma bardzo rozpulchnione dziąsełka wczoraj mąż odkurzał ja go zaczęłam karmić, ssał sekundę i nie wiem może się przestraszył...od tamtej pory t o się zaczęło...może się teraz boi, no już nie wiem sama, nie miałam czasu rano ściągać pokaarmu, tylko trochę upuściłam żeby mi pierś nie eksplodowała kurcze on się do tej pory odkurzacza nie bał... a jeśli to ucho to jak to rozpoznać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wreszcie chwilkę bo Binladen chwilowo nas opuścił :) Najpierw mieliśmy mega kolki płakał całe dni nawet na spacerze było mu źle. Gdy kolki przeszły były aż dwa dni spokoju potem ,zaczęły się chyba ząbki bo jak się pojawiły to było tydzień spokoju i od nowa marudzenie. Oczywiście moi rodzice uważają ze rozpuściliśmy małego i dlatego teraz płaczem wyłudza wszystko ale jak nie wziąć na ręce dziecka które zwija się z bólu?? Za to mam super teściowa która jest na każde zawołanie :) Dominik urodził się 11 sierpnia wiec jutro będziemy mieli 8 miesięcy :) ważył 3470 a teraz 8885 g. turla się już dobry miesiąc, nie raczkuje ale pełza i wszędzie doczłapie gdzie tylko chce. Wczoraj za kotem poczłapał pod stół. Biedne kocisko ledwo ze sierść ma już przeżedzoną to nawet już 2 wąsy mu Dominik wyrwał :) tak kocha kotka zresztą psy też ubóstwia i jak go liza po rękach to aż piszczy z radości. Od tygodnia sam siada i potrafi tak godzinę siedzieć. Nauczył się tez wyjmować rzeczy z szufladek i jak zostanie na chwile sam to pokój wygląda jakby tornado przez niego przeszło. I ciągle robi prrrrrrrrrrrrrr i cały uśliniony przez to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Efka witaj w gronie ujawnionych. Aga jabi jeżeli to ucho to będzie odmawiał picia bo przy cofnięciu smoka boli i może też potrzasac dużo główką i ciągły płacz. Jak podejrzewasz ucho to lecz do lekarza,żeby małysza zbadał i dał leki. Żeby zakończyć laktavje to gin mo może specjalne tabletki przepisać. Ją ostatnich.io też chciałam sobie włosy zafaxować,ale się boję. Mam swój naturalny ciemny brąz i mi pasuje,choć zmiana czasami mi się marzy. a mój mały odkąd M wrócił przed świętami zmienił się strasznie. Ciągle marudzi, tylko ma rękach,budzi się w nocy kilka razy,jest jakby w niehumorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas to w takim razie to nie uszko, ponieważ z butli wypił 110 ml mleka i wypił 180 ml herbatki, nie płakał przy tym, tylko jak chciałam mu wetknąć pierś kurde ale możliwe, żeby tak nagle odrzucił mamusię? czy to ten cholerny odkurzać i teraz mu się źle kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo czytałam w necie, że dzieci w tym wieku same się odstawiają.... masakra :(((( jeszcze będę próbować go delikatnie przystawiać, ale obawiam się najgorszego dla mnie... bo on widzę jakoś sobie z tym da radę, a ja się tak przyzwyczaiłam do tego jego wtulania... buuuu będę ryczeć... oby tylko nie zrezygnował z butli, bo czym ja wtedy zastąpię te posiłki mleczne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. mam prosbe do amber i MT zapodajcie mi waszego maila bo chcialam wam zdjecia wyslac a na poczcie mam taki balagan ze tydzien bym go szukala albo wyslijcie mi pustego maila :) dzieki ja w kazdym razie bede szukala. teraz zycze udanego dnia spadam na spacerek bo dawno nie bylismy bo całe swieta padałooooooooo. paaa ps. aga nie łam sie pewnie z tym mleczkiem to tylko tymczasowo sciagaj sobie pokarm jak chcesz dalej karmic bo stracisz pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ tylko ja już pracuję i nie mam kiedy ściągać... a jak ściągnę sam nadmiar to wystarczy żeby nie stracić?? czy musiałabym całą pierś opróżnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi starczy tylko ze pozniej bedziesz miała znacznie mniej pokarmu bo organizm bedzie produkował tylko tyle ile ty bedziesz oprozniała a do wiekszej ilosci mleczka pozniej ciezko dojsc Vilia i TNKS probuja teraz zwiekszyc latkacje wiec cos ci moga powiedziec na ten temat. jakby co karmiłas juz 7 miesiecy mozesz z czystym sumieniem przejsc na modyfikowane, czytałam gdzies ze udowodniono ze mleczko do 6 miesiaca ma najwieksze zalety pozniej to tylko sama woda nic nadzwyczajnego juz w nim niema. jestes tylko człowiekiem jak wróciłas do pracy to wybacz ale raczej nie zrobisz wszystkiego bo fizycznie sie nieda albo musiałabys niespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... ehhhh tylko żeby on z tej butli chciał pić chyba zamówię mu to bananowe hippa może polubi.... jestem tylko w szoku, że to tak nagle on tak uwielbiał ssać cycucha no trudno co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jak udoiłam ten nadmiar (całe 10 ml) to właśnie wyglądał prawie jak woda ten pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy:) Ja tylko na chwilkę:) Później się odezwę wiecej:D Mój mail amber_11@wp.pl Aga_jabi możliwe, że mały przestraszył się odkurzacza, bo moja mała boi się teraz suszarki do włosów. Jak była mała to sie przy niej uspokajała, a teraz ryczy wniebogłosy jak słyszy suszarkę, już nie mówiąc o wysuszeniu jej włosów:O Buziaki i do później😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie to będzie koniec, skoro mu się to źle kojarzy mój od początku boi się suszarki i blendera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi spokojnie! Daj małemu troche czasu ;) i ściągaj większe ilości bo 10 ml to za mało... ściagaj wtedy gdy możesz ( w domu) ale więcej - ja polecam 7/5/3 ( po tyle minut każdą pierś) wtedy laktacja nie powinna zaniknąć Ja słyszalam że chłopców warto karmic do 10 msc a dziewczynki do 12 - potem to faktycznie sama woda, a chłopców krócej bo za dużo hormonów rzenskich potem się przekazuje w mleku - tak słyszalam ;) Moja mała skosztowała dziś kolejnego słoiczka z hippa - risotto z brokulami i indykiem ;) smakowalo :D A aga_jabi znalazlam na all wczoraj hipp ha 2 za 36 zl - tanio chyba nie? Mt przypomnij maila - znalazłam te diety ;) mam kilka plików ;) wyśle Ci wsio :D Lady gdzieżeś? Olinka co tak rzadko bywasz? Ciotka z taką częstotliwością wpisów zmniejszasz swoje szanse na 666 ;) DJ jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks tylko, że ja dziś sciągałam z 20 minut i wyleciało tylko 10 ml a pierś nabita, moze ja nie potrafię poprostu sciagac bede probowac jak bede miala chwilke, zobaczymy co z tego wyjdzie 36 zl tanio, tylko ile przesylka?? w sklepach kosztuje ponad 40 zl, a patrzylas na tej stronie? dziewczyny jaki syropek na kaszel polecacie dla maluszkow? tesciowa dzwonila,ze maly kaszle, co moge mu podac bez wizyty u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×