Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Na szybko Ciotka szukalam gdzie się dalo i tylko na all znalazlam kaszki bez cukru wiec lepiej zamow zamiast tracic sily na poszukiwania. Co do mleka to nasz DR mowil że bialko bialku nie jest rowne i inaczej na nerwki wplywa mm a inaczej jogurt czy mieso. W przetworach mlecznych typu jogurt i serek bialko jest "rozlozone" czy coś w ten desen w kazdym razie latwiej jest trawione i wydalane - nie zalega nigdzie. Ja bym jednak ograniczyla to mm. OczywisCie zrobisz jak uznasz za sluszne ;) a co do infekcji drog moczowych to już kiedys tu pisalam że często jedynym objawem jest to że dziecko slabo na wadze przybiera! Tak było u mojej malej! Nic po za tym! Natomiast nie daj podac antybiotyku na podstawie moczu z woreczka! Nam w woreczku wyszly bakt to lapalismy do kubka po wczesniejszym wyczyszczeniu malej riwanolem itp. , w gre wchodzil nawet cewnik! Nasz dr nie podalby inaczej antybiotyku! Tak jak pisze Efka! Jakis debil tylko może podac antybiotyk na podst badan tak nie pewnych :o Reszta dziewczyn : Hjk, Lady, Vili,Dj, Pocahontas, Aga, Mt, aga_jabi, aga15510, Amber, Small, Efka, Olinka 😘 jeśli kogos nie wymienilam to ajm sory :p U nas ok, urlop się konczy :o Potomstwa nie będzie :p Ps. Aga wlasnie w tv slyszalam że ta szmate zmkneli i zmienili jej zarzut :o masakra! Masakra że tyle na wolnosci w ogóle byla! Że ja wczesniej wypuscili! Mam nadzieje że dostanie dozywocie a w pierdlu jej pomoga urozmaicic zycie :o ciekawe co wszyscy jej obroncy? Dalej będę mowic że biedna bo dziecko stracila? Ciekawe jak to zrobila? Jakim cudem m nie wiedzial? Zmykam bo najpiekniejsza dziewczynka na calym swiecie obok oczka otwiera :D Ps. Kali wpieprza wszystko! Wszystko co tylko się jej da :D jest 24 h na dobe usmiechnieta, z kazdym gada i do kazdego rece wyciaga :D wszyscy się tu dziwia że może być aż tak bezproblemowe, grzeczne i "głodne" non stop dziecko :D nawet znajomi z 3 l synem są w szoku że z malym dziieckiem może tak być :) ja też :p w domu nie jest taka "grzeczniutka" :p ani razu mnie tu nie opierniczyla :p caly czas zadowolona :) a po za tym moje dziecko zaczyna się puszczac :D wstaje bez podtrzymywania i stoi chwile bez trzymanki ;) ok lece robic kaszke :) Buziaki for alllll! Pps. Vilia super że urlopik Ci się udalo zalkatwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ło matko kobitki ja mam tych ogórasów z 7kg po rozdaniu bo zawsze sie dziele jak mam nadmiar. na małosolne sie nie nadają raczej myslałam zeby Lady pojsc twoim tropem i w czwóreczki i w chilii:-D a z połowy szwedzką - w plasterki z papryką np. moja tesciowa robi takie super ale od niej przepisu nie wezmę bo jak by sie zdarzyło ze spróbowałaby moich a cos by mi nie wyszło to by miała satysfakcje i naukom nie byłoby konca:-P Dziewczeta ale mnie się zdaje ze w papti jest to białko bardziej rozłozone to moze tak nie obciąza. w kazdym razie z nowosci zamiast jednego mleka jadł wczoraj tę kaszkę ( reszte jedzonko juz testowane) i taką kupe uwalił że ło! pierwszy raz miała taki kolor- rózne odcienie brązu z pomaranczowym a zapach że ho ho! przepraszam zapach to naduzycie- smród nieziemski miało byc ale taki dziwny na mój nos wyczulony to taki kwasny zapach. szperam po necie i wychodzi ze taka kupa moze byc przy nietolerancji laktozy. ale zeby nie zwariowac dzisiaj dostanie do jedzenia to samo co wczoraj jak sie powtórzy to za radą hjk zmienie kaszkę, a jak znowu bedzie to samo to.....nie wiem co zrobię. Lady ta lekarka ma opinię raczej dobrego alergologa -pediatry moze to ja jej podpadłam bo od jakiegos czasu jesli chodzi o lekarzy to jestem mega nieufna nie patrze w nich jak w obraz i czepiam sie kazdego słowa. ale zeby miec czyste sumienie dała małemu skierowanie na panel pokarmowy którego oczywiscie sie nie dało zrobic od razu bo w innym miejscu i terminy. zobaczymy co wyjdzie... do pediatry ide w południe zobaczymy co powie , moze jednak jeszcze wstrzyma sie z leczeniem i bedzie chciał zrobic posiew. mogłam o tym posiewie pomyslec saa i zrobic go prywatnie ech.... TNKS mój mały jest taki sam- tylko towarzystwo i niech sie cos dzieje! na imprezach rodzinnych pytaja mnie czy on w ogóle płacze..... cos mi sie wydaje ze nasze dzieci się z nami nudzą:-D :-D :-D ja tez słyszałam o katarzynie w ( no nie da się nie słyszec) mnie to tylko ciekawi jakie maja dowody bo na pewno cos wiecej niz ekspertyzy. kurcze wiecie ze to dzieciatko w lipcu miało by roczek? ps. TNKS za tydzien mam okazję na transport czegokolwiek z niemiec, to juz poczekam tylko i tak musze przeszperac neta zeby nazwy tych kaszek przepisac. ps2 ta kaszka 8 zbóż jest niedobra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie, juz nie mam sily do tego sprzatania. Najgorsze jest to ze ledwo sie sprzatnie to zaraz to samo. Ciotka Ty z tego co pamietam codziennie sprzatasz podlogi, skad ty kobieto masz taka pare to ja nie wiem, szacun! Musze wejsc w wprawe bo nie cierpie brudu. Ja mleko daje dwa razy, rano w postaci kaszki a wieczorem daje jeszcze butle. citoka uwielbiam takie przetwory z ogorkow ale nie chce ich mi sie nigdy robic. Za to co roku ogóry kiszone musze byc na zime. Tez uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam właśnie od lekarza. mały spi a ja cóż ma myslenice...no to odpaliłam neta moze sie cos dowiem... słuchajcie ja chyba te siki za pierwszym razem rzeczywiscie zle pobrałam bo z wczorajszego badania wyszły bez bakterii:-D ale mam gorszy problem: lekarz osłuchał małego i mały ma rzeczywiscie szmery w serduszku!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostałam skierowanie na echo serca do kardiologa. niestety najblizszy wolny termin za miesiąc:-((( trzymajcie kciuki zeby to były szmery czynnosciowe czyli niegrozne. własnie o nich czytam i wbije sobie do głowy jak mantre ze to własnie one, bo nie przyjmuje innej opcji. Lady no bez przesady co dzien nie myje ale co drugi dzien juz tak., tez mnie to wkurwia niesamowicie bo w 80% mam parkiety i to stare mopem nie bardzo to jade na kolanach:-((( bo u mnie wystarczy ze pies na chwilę wejdzie do domu i juz siersci pełno, a i ja nie jestem bez winy bo robiac 10 rzeczy na raz wiecznie cos rozleję..no i moi goscie- tylko rodzice sciagają buty! reszta się ładuje w butach! ja nie wiem co za obyczaje chybe se jakas tabliczkę ozdobną walnę wielkimi literami o tym sciaganiu. a niestety mały raz się "przejdzie" i wszystko na nim widac. zacznie chodzic sam to juz te podłogi oleje. ogórki tez mi sie nie chce robic ale szkoda mi zeby sie zmarnowały, a komu mogłam to juz dałam. ok wracam do czytania o tych szmerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciotka dobrze ze te wyniki dobre wyszły. Chociaż jedno masz zgłowy. U małego mojej kuzynki tez wykryli szmery a teraz ma 3 latka i już nic nie ma wiec badż dobrej myśli. My byliśmy dzisiaj na badaniu moczu i wyszło idealnie wiec to zęby, które gnębią niemiłosiernie. Dzisiaj nie zjadł prawie nic, tylko ze 100ml zupki i 2 łyżeczki serka Danio i pare łyków cycusia. TnKS Fajnie że Kali taka grzeczniusia, odpoczniecie troszkę :) Co do ogórków to mam gdzieś przepis na takie krojone w ćwiartki z papryką selerem i cebulą. Poszukam jak mały pójdzie spać bo teraz marudzi strasznie a m do pracy na nockę poszedł. Od kilku dni Dominik umie też schodzic z łózka więc teraz jak zaśnie na łożku to mogę spokojnie wyjśc bo jak sie obudzi to przychodzi do mnie do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cioteczko bedzie dobrze z.serduszkiem. Efka ja tez niestety myje prawie codziennie odlogi a maly i tak juz przed obiadkiem ma brudne spodenki od lazenia na czworaka. Ale u mas chodzaa niestety w butach (tylko w salonie i sypialni nie) i musze myc czesto. Tnks.urlopik urlopikiem wiec odpoczywaj. Dzisiaj moja Oliweczka.spi.u.sasiadow,pierwszy raz i troszke to przezywam. Och oby do.rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znalazłam sałatkę z ogórkami :) 4kg ogórków 4 czerwone papryki 1/2 kg cebuli seler korzeniowy 2 łyżki gorczycy ZALEWA: 3,5 szklanki cukru 3 szklanki octu spirytusowego Ogórki, papryki i seler pokroić w słupki (mama te wielkie ogórasy kroiła w takie grubsze plasterki) , cebulę w krążki. Warzywa posypać szklanką soli, wlać 9 szklanek zimnej wody, wymieszać, odstawić na 3 godz. Odcedzić, włożyć do słoików, posypać gorczycą. Zalewa: cukier zagotować z octem i 6 szklankami wody(cukier powinien się rozpuścic). Gorącą zalewą zalać warzywa, zakręćić, wstawić do garnka z wodą, gotować 3 min. Mama dopisała adnotację ze tej zalewy z przepisu wystarcza na pół porcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Efka chyba wypróbuje ten twój przepis po powrocie.Podjęliśmy decyzje,że jedziemy mimo wszystkich przeciwności losu.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Zdam relacje jak wróce.Pozdrawiam wszystkie,trzymajcie kciuki za pogodę i do zobaczenia za prawie dwa tygodnie.Pa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hjk - ty jeszcze tutaj??? ja myslalam ze juz odpoczywasz. dobrze ze sie namysliliscie, w domu bys nie odpoczela bo zawsze cos sie znajdzie do roboty. a tak urlop to urlop! udanego wypoczynku i duzo slonca:) pocahontas - Oliwia pewnie zachwycona, nie stresuj sie tak dziewczyny ja jeszcze nigdy nie robilam zadnych przetworow. za to tesciowa to ma reke i do przetworow i do pieczenia. mi sie jutro szykuje imprezka bo M ma urodziny, takze ciacho juz gotowe. moja Livia tez sie juz potrafi fajnie zabawic, to nawet przy niej moge cos porobic. Efka - moja tez nauczyla sie schodzic z kanapy czy lozka, naprawde duza wygoda. tylkko ona jak wejdzie to biega tam i spowrotem i boje sie zeby nie spadla. czy wasze dzieciaki tez w ciaglym biegu? ona nie posiedzi piec sekund. dwie zabawki do rak, trzecia w zeby i jeszcze gramoli sie na kanape. dzisiaj siedze na kibelku bawimy sie w akuku, nagle mloda w tyl zwrot poczlapala do pokoju, to ja za nia predko a ona siedzi na srodku stolu bo mam taki niski, ze wlezie na niego. lady - a bedziesz podawala mleczko 3, bo ja juz od miesiaca daje Hipp3. u mnie jest od 10 miesiaca. bylam podpisac umowe w zlobku, narazie od 8 do 13. jestem zadowolona corcia tez, bo buszowala po zabawkach. jedna pani przeprowadzala taki wywiad co ona lubi czego nie, jakie ma zabawki ulubione itp. druga pani obserwowala ja caly czas. mozna przyniesc swoje miseczki, kubeczki, maskotki do spania,ogolnie wszystko co dziecko lubi w domu kupic druga sztuke i im zaniesc, zeby mialo tak jak w domu. ogolnie bardzo pozytywne wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!!!;) Może ktoś kawy się napije? Franek wczoraj wstał, zrobił kilka kroków przy meblach, potem odwrócił się i ....w dłuuuugą;) No i teraz mamy przechlapane:D Ciotka🌻 z Bronkiem jeździłam na kontrole do kardiologa, także z powodu tych słynnych dziecięcych szmerów sercowych. Ale już nie jeżdżę, przeszło;) Więc głowa do góry. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy? poproszę tylko duzo- najlepiej pare hektolitrów:-D przez swoja głup[otę poszłam spac o 2iej no a pobudka przed 6. Dziewczeta dzieki za pociechę 😍 no i ja myslę ze musi byc dobrze bo nie ma innej opcji. Dziadek a Bronko miał jakies inne objawy poza tymi szmerami? Mt z tego co piszesz to fajnie sie ten złobek zapowiada. Efka ja skorzystam z twojego przepisu tylko zrobie w mniejszych proporcjach (zalewe nie) dzięki hjk miłego wypoczynku i duzo duzo słonca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dół i wszystko do bani!!! mały ząbkuje, z tego co widzę to trzy ząbki sie szykują do wyjścia, przez to jest momentami mega marudny i zadnymi sposobami nie mogę go ogarnąć, żel pomaga na szczęście, ale przeciez nie moge mu go stosować bez ograniczeń. odwidzialo się też mojemu synkowi zmienianie pieluchy i ucieka z gołą pupą po całym mieszkaniu, jak go złapie to krzyk, dzisiaj nasiusiał na podłoge, łobuz; trzeba sie nagłowic jak go przewinąć, a że dużo pije to i dużo siusia; żlobek też nie zapowiada się obiecująco, byłam tam kilka dni temu, bo nie mogłam sie doczekać spotkania organizacyjnego. okazało sie że nie ma okresu adaptacyjnego, opiekunka grupy powiedziała że takie okresy nic nie daja, i od razu od września oddaje sie dziecko pod opieke zupełnie obcych mu ludzi, podobno dzieci płaczą przez pierwszy miesiąc. poważnie zastanawiam się nad oddaniem synka do tej placówki, ale innej nie ma, na nianie mnie nie stać, babcia nie wchodzi w gre, a do pracy i chce i musze wrócić. zastanawiam się jak to wpłynie na psychike mojego dziecka, jest jeszcze mały i nie zrozumie dlaczego oddaje go na tyle godzin pod opieke nieznanych mu osób, gdzie gromadka dzieci płacze. może jeszcze w lotka wygram, to by wiele zmienialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcjckdk
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawes mordka do góry! i nie dołowac sie tu proszę!!!!to rozkaz:-D :-D z tym żłobkiem to istna głęboka woda! a zostawiałas małego z kimkolwiek obcym do tej pory? u nas z pieluchą to samo. ucieka dupką jakby sie wciekł! u nie piekna pogoda -ciepło ale bez przesady słoneczko i fajny wiaterek. ale cóż z tego jak ja mam dzis lenia totalnego! he he mój chłop zaczał własnie tacierzynski- biedny jeszcze nie wie że za bardzo sobie nie odpocznie bo mam mase pomysłów do czego by tu go zaangazowac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ciotka, mój bratanek miał szmery na serduchu i mu przeszło samo z siebie. Pnoć u małych dzieci często się zdarzają. Trzymamy kciuki, zęby u Twojego malucha szybko przeszły i nie były groźne. Ba, nie moze być inaczej :) Co do picia mleka to Bartolini wypija raz dziennie ok. 200 ml i je kaszkę na mleku modyfikowanym wieczorem około 200 ml. Poza tym jakieś jogurciki czasem czy owoce z twarożkiem. No i białko w innej postaci. Co do mleka MM to u nas jest w tej chwili Bebilon. Wcześniej byliśmy (przed tymi eksperymentami z Pepti i Nutramigenem) na Nanie, ale zrezygnowaliśmy jak usłyszałam, ze jest najsłodszym mlekiem na rynku :) U nas dziś mały zrobił aż 8 kroczków :D Zaczyna być coraz bardziej odważny. Ale jak idzie to się tak śmiesznie 'kiwa' na boki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) lady ania - w pracy probuje sie nie przemeczac ale udawanie ze cos sie robi jest bardzo meczace hehe pracuje 35h tygodniowo. vilia moja tez jak chodzi to chodzi jak robokop i nie panuje jeszcze gdzie idzie tylko lezie tam gdzie ja nozki poniosą hehe ciotka super ze tych bakterii wogole nie było. ;) co do pogody to u mnie non stop leje :( TNKS postaraj sie o tego potomka no nie zartuj kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł wieczorową porą;) Cioteczko🌻 poza szmerem żadnych objawów nie było. Podczas kontroli miał robione ekg (sztuka u tak malego dziecka:O) za każdym razem, przeszło samo. Bronek natomiast staje się....hmm...;) mężczyzną:D:D:D prawie trupem padłam jak weszłam dziś do pokoju...no tak, zaczyna odkrywać, że jest chłopcem i kombinuje do czego ten fiflok;) służy:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki dziadek jacek moj tez ciagle sprawdza ,naciaga w kapieli az sie boje ze urwie soboe hehhe. Cioteczko super ze bakterii nie bylo. Och jak dobrze. Aga dbaj o siebie kochana. A u nas dzisiaj Kacperek duza sprawe do nocnika zrobil. Posadzilam go i po niecalej minucie bylo po wszystkim. Nawet on byl zadowolony,bo w pampera nie musial cisnac. Ciekawe czy jutro rano tez sie uda. Milej niedzieli , korzystajcie z urokow lata- raz zimno, raz goraco hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek he he ani się obejrzysz a dziewczyny zaczna walic drzwiami i oknami palenie papierosów i nie tylko po kryjomu, piwko itd :-D :-D :-D pocahontas ale ci dobrze że mały załapał nocnikowe sprawy:-D nasz nocnik stoi i się kurzy..moja bestyjka nie usiedzi na nim ani sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :) Wstawać śpiochy :P Ja zaraz do pracy idę :o ehh.. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej dziewczyny! Melduje się już z domku :) wczoraj wróciliśmy :j) Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej ;) Podróż powrotna była wykańczająca :/ jechaliśmy nową drogą i nawigacja nas gdzieś źle pokierowała... W efekcie o 6 dopiero byliśmy w domu :o Ciotka super że u Maciusia wszystko ok! Ps. Ja wcuaz na fotki czekam!!! Hjk jak Twój urlopik? Mt już to mowilam, ale powiem jeszcze raz - zazdroszcze Ci tego żłobka!!! Vilia 😘 Pocahontas - Kali odkad usiadla na nocnik po raz pierwszy ( już nawet nie pamietam kiedy to było?) To woli się do niego zalatwiac! Teraz robi i siku i kupke :) oczywiscie siku nie kazde bo jak ona potrafi litr wypic to musialabym ja caly czas na nocniku trzymac :p zastanawiam się tylko jak nauczyc dziecko dawania znac że mu się chce? Bo ja ja wysadzam wg wlasnego widzi mi się :p DJ aż się boje zapytac co na mysli mialas z tym mezczyzna :D ale to moja Kali wychodzi z kolejki do Bronka bo ona nie jest tak "dojrzała" :D Lady jak tam Twoje łobuziaki w wakacje? Dajesz rade? Aga jak się czujesz? Cala reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej dziewczyny! Melduje się już z domku :) wczoraj wróciliśmy :j) Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej ;) Podróż powrotna była wykańczająca :/ jechaliśmy nową drogą i nawigacja nas gdzieś źle pokierowała... W efekcie o 6 dopiero byliśmy w domu :o Ciotka super że u Maciusia wszystko ok! Ps. Ja wcuaz na fotki czekam!!! Hjk jak Twój urlopik? Mt już to mowilam, ale powiem jeszcze raz - zazdroszcze Ci tego żłobka!!! Vilia 😘 Pocahontas - Kali odkad usiadla na nocnik po raz pierwszy ( już nawet nie pamietam kiedy to było?) To woli się do niego zalatwiac! Teraz robi i siku i kupke :) oczywiscie siku nie kazde bo jak ona potrafi litr wypic to musialabym ja caly czas na nocniku trzymac :p zastanawiam się tylko jak nauczyc dziecko dawania znac że mu się chce? Bo ja ja wysadzam wg wlasnego widzi mi się :p DJ aż się boje zapytac co na mysli mialas z tym mezczyzna :D ale to moja Kali wychodzi z kolejki do Bronka bo ona nie jest tak "dojrzała" :D Lady jak tam Twoje łobuziaki w wakacje? Dajesz rade? Aga jak się czujesz? Cala reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki nowy tydzien sie zaczyna. Wstawac kawke leje. Obecnosc na forum troszke widze ze kulejaca,wiec pedem wracac. Uciekam dzisiaj z dziecmi na caly dzien do mamusi-urlop zaczela. Al bede do was zagladac. Ciekawe co tam dzisiaj nasze maluszki-prawie roczne szkrabki powymyslaja? Tnks-wypoczeta ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witaj TNKS ;) urlop uwazasz za udany?? wypoczeliscie?? pocahontas milego dnia u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale Wam zazdroszczę tych wyjazdów... my w tym roku tylko na działkę... jeszcze miesiąc do urlopu, mam nadzieję, że go dostanę ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy do budyniu wlasnej roboty moge zamiast owocow dac cukru waniliowego troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga-jabi nie pomogę w sprawie budyniu bo mój budrys nie chce go jeść, ale myślę że w tych wszystkich kaszkach, jogurcikach itd są gorsze rzeczy niż cukier waniliowy :P TNKS odespałas już podróż?? Kurde pierwszy dzień po powrocie to człowiek wogóle nie czuje że był na wczasach. Dzisiaj się dowiedziałam że moja koleżanka, która po 6 latach starań zaszła w ciąże, poroniła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam zapytać dziewczyn, które mają starsze dzieciacki o poradę w sprawie zjeżdzalni. Bo chcemy kupić małemu bo na placu zabaw aż piszczy jak zjeżdza. Jaką wielką najlepiej wziąć?? 100ch ślizg czy większą?? Ażeby mi się na niej nie zabił i żeby za 2 lata jeszcze mu służyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Czy wypoczęliśmy? Hmmm.. Generalnie, zebym wypoczęła to musiałabym jechać na miesiąc i być przynajmniej 3 dni samiusieńka :D Ale! Prawda taka, że przez pierwsze dwa dni urlopu wychodziłam z założenia, że się zesram a wypoczne (czytaj) zapierdalalam jak głupia "bo ja MUSZĘ nad wodę" "bo ja musze pozwiedzać" i wykonczona byłam total! 3 dnia doszłam do wniosku, że są wakacje :D jest urlop :D jak wstaniemy to wstaniemy, jak zjemy śniadanie to zjemy, nie to nie ( wazne że dzieci coś zjadly) i generalnie tak przeżyłam pozostałych 5 dni :) było całkiem fajnie - pogoda nam dopisała bo było i skarno w sam raz nad wode i znośnie w sam raz na zwiedzanie :) W kazdym razie - fajnie było :) i już odliczam do nastepnego wyjazdu :D :D :D Aga potomka nie będzie bo ten czas to byly wlasnie te pierwsze dwa dni urlopu gdy zasypialam przed Kaliną :D a mój m 3 minuty pozniej :D Pocahontas jak wam wychodzi przygoda z nocnikiem? Aga_jabi mysle że spokojnie możesz dac cukru waniliowego zamiast owocow :) Hej! A co z naszą załozycielką szanowną? A As gdzie wcięło? Aga15510 też jakby ucichla... O Tymkowej już nie wspomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka 😘 przykro mi z powodu koleżanki! Los bywa bardzo niesprawiedliwy :( mam nadzieje, że szybko dojdzie do siebie i zaciąży, donosi i urodzi cało i zdrowo :) Podpinam się też pod pytanie dotyczące zjeżdżalni :) u nas chyba rodzinka chce Kali na urodziny zorganizowac plac zabaw :) a ja już jakis czas o zjezdzalni mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×