Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
http://www.sklepy24.pl/szukaj/fisher+price+nocnik+ze+spłuczką+fisher+price+grający+nowość Lady ja mam ten pierwszy od góry - typowy mały sraczyk dla małego człowieczka :D ale fp ma ich duuuużo :D ja w smyku kupowałam, to był tylko ten i ten różowy z ktorego się potem robi "podnóżek" czy coś, ale tamten mi się nie podobal :) w sumie bylam dosc sceptycznie nastawiona do grajacych nocnikow, ale uwazam, że to byl udany zakup :) Kali uwielbia wszelkie grajace zabawki wiec i nocnik pokochala :D a spuszczaniem wode "PO" rozbraja mnie ( i nie tylko ) dokumentnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona mama
Tnks duzo kasy jak na nocnik. Widac stać ciebie na to, choć to glupota. Forum wam powoli umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks my mamy tez problem ze zmiana pieluchy, ale to u wiekszosci dziewczyn chyba tak jest, dzieci nie chca lezec, moj tez odrazu siada i deneruje sie jak go klade, musze go czyms zajac, najlepsze sa do tego mokre chusteczki, ktore maly wyciaga z opakowania jedna po drugiej my kupilismy zwykly nocnik za 10 zeta bo ja znow slyszalam, ze dzieciaczki sie boja tych grajacych, ale poki co stoi i czeka na odpowiedni moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga_jabi mi czasem uda się Kali czyms zajac ale z reguly jest ryk :o dziś jej dalam do zabawy nektarynke ( że niby pileczka), chcialam jej pokroic i dac i nie zdazylam... Dorwala się do niej szybciej :) Jak kupowalam nocnik w smyku, to "zwykly" kosztowal 40 zl i sprawial wrazenie bardzo niestabilnego. Czy wszystkie te nocniki maja z tylu wyciete? Czytalam tutaj, że się dzieci przewracaja z nocnikiem i nie chcialam takiego..., nakladka na sedes 60 zl co daje w sumie 100 a ten byl w promo chyba po 119 i jest już z nakladka :) bralam pod uwage że Kali może się go bac, ale nie trzeba wlaczac muzyczek. Na szczescie go uwielbia :D i bardzo ochoczo z niego korzysta :) coraz czesciej też siusia do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super ja nie wiem czy sie bedzie wywracal bo jeszcze nie probowalismy ale fakt jest lekki wiec jest takie prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
No własnie przed samym zakupem czytalam tu że się niektore wywracaja i że się dzieci pozniej zrażają i nie chcą w ogóle na nocnik siadac, a te w smyku za 40 czy nawet 50 zl byly z tylu wyciete i już powyginane wiec pewna jestem że by się wywracaly. A Piotrus kiedy na nocnik wskakuje? Ja nie wiem już ile nocnik jest w naszym zyciu :D ale jak pisala Pocahontas ( chyba) są dzieci które siadaja na nocnik jakby to było naturalne- Kali od razu się spodobalo :) wszyscy tak strasza tą nauka robienia do nocnika, a to nic strasznego :) Dziewczyny jakie owoce zjadają wasze maluchy? Bo Kali uwielbia wszelkie pestkowce - śliwki, wiśnie, brzoskwinie itp. A one są dosc ciezkie i się boje jej dawac :o daje, ale z umiarem a ona się wscieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie mam kiedy go uczyc bo w ciagu dnia pracuje, wiec chyba jeszcze poczekam az bedzie bardziej kumaty nie chce nauka nocnikowania obciazac mojej mamy ale w sierpniu bedziemy dwa tygodnie na dzialce siedziec (mam nadzieje), wiec moze wtedy spróbujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki u nas dzisiaj leje,chyba ktos chmury przedziurawil, dobrze ze w poludnie krotki spacerek zaliczylismy. Tnks kochana dobrze panietasz, Kacperek juz3 razy zrobil 2.sprawe do nocnika. Ja mam taki bez bajerow, z glowa.foczki. Maly siada chetnie i wie co ma robic. Jak bylam u mamy z dziecmi to ona mu kupila.nocnik ale tamten jakos mu do gustu nie prypadl i niwchce na tamtym siedziec. Wiec to tez trzeba trafic. Tnks z tym gotowaniem to fakycznie sie rozpedzilas. Ja jak stwierdzam ze ide na diete to wtedy srasznie duzo zdrowego jedzenia kupuje. Teraz szukam jakiegos klubu fitnes,ale ne chcem karnetu tylko na pojedyncze wejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
No to trzeba pilnowac i wysadzac regularnie bo inaczej nie ma sensu. Rozmawialam z moim DR na ten temat i mowil żeby ale absolutnie dziecka nie zmuszac jeśli ono nie chce, bo pozniej dziecko może miec zaparcia itp. Wiec w sierpniu sprobuj ale nic na sile :) na dzialce będzie fajnie, bo na trawce może bez pieluchy biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mam wlasnie plan, ze jak bedzie upalnie (oby) to bedzie smigac bez pieluchy i moze zalapie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to masakryczne wspomnienia z nauki siusiania. Bylo zasikane wszystko, kanapa meble, dobrze ze i tak stare i do wywalenia jak bede sie przeprowadzac. Zanim opanowal robeienie kupy na nocnik to rok mu zajelo, caly czas w majtki, ile mialam z tym roboty to juz nie wpsomne.Tez sie kiedys naczytalam ze tych nocnikow z bajerami dzieci sie boja i wojtkowi nie kupwalam. Teraz sprobuje zainwestowac w taki, zobaczymy co sie bedzie dzialo, mam nadzieje ze malgonia opanuje duzo szybciej. Tez chce zaczac zanim w razie czego pojde do pracy od wczesnia. tnks- fajna ta kaczucha, i tez od razu zwrocilam uwage ze mozna z tego zerobic pozniej nakladke a to bardzo przydatne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga_jabi tak podobno najłatwiej nauczyć :) ja chyba też zaraz zdejme Kali pampersa i spróbuje w ciągu dnia polować :) Lady ale masz wspomnienia! Masakra! W tym nocniku fajna jest nakladka i to, że to jest maly kibelek ;) dziecko się uczy że trzeba spuszczac wode, zamykac klape itp. :D Kali to wszystko robi - taki rytuał :D Rozmawiałam dziś z moja kuzynką o nocniku właśnie. Jej syn na noc nadal ma pieluche ( 4 lata ma) i u nich nocnik to też była masakra! Mały się podobno przewrocil, wystraszyl i od tej pory na nocnik nie dal posadzic. Efekt byl taki, że jak chcial zrobic kupe to uciekal i się chował po kątach albo pod stolem żeby nikt nie wpadl na pomysl sadzania go na nocnik. Pampers na noc z tych wlasnie wzgledow zakladaja :o maly robi kupke dziennie wieczorem i nie zrobi inaczej niż do pampersa :o masakra! Ciekawe z czego to wynika, że niektore dzieci się boją? :o biedactwa tak na prawde! Gotowania ciąg dalszy dziś - teraz przymusowa przerwa bo mi coś z prądem grzebią i piec nie działa :o a ja już naszykowane w garnkach :D pieczen wolowa, gulasz wolowy i gulasz wieprzowy, bigosu cześć dalsza bo za malo kapuchy mialam :p cześć dalsza barszczu i zuru :D wszystkie garnki mam pelne :D kto chce wpasc? :D zapraszam na wyzere :D Kurde mam pol zamrazalnika mleka odciagnietego a Kali pije mm :o chyba je wywale. Nie będę jej już mieszac z moim... Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga_jabi tak podobno najłatwiej nauczyć :) ja chyba też zaraz zdejme Kali pampersa i spróbuje w ciągu dnia polować :) Lady ale masz wspomnienia! Masakra! W tym nocniku fajna jest nakladka i to, że to jest maly kibelek ;) dziecko się uczy że trzeba spuszczac wode, zamykac klape itp. :D Kali to wszystko robi - taki rytuał :D Rozmawiałam dziś z moja kuzynką o nocniku właśnie. Jej syn na noc nadal ma pieluche ( 4 lata ma) i u nich nocnik to też była masakra! Mały się podobno przewrocil, wystraszyl i od tej pory na nocnik nie dal posadzic. Efekt byl taki, że jak chcial zrobic kupe to uciekal i się chował po kątach albo pod stolem żeby nikt nie wpadl na pomysl sadzania go na nocnik. Pampers na noc z tych wlasnie wzgledow zakladaja :o maly robi kupke dziennie wieczorem i nie zrobi inaczej niż do pampersa :o masakra! Ciekawe z czego to wynika, że niektore dzieci się boją? :o biedactwa tak na prawde! Gotowania ciąg dalszy dziś - teraz przymusowa przerwa bo mi coś z prądem grzebią i piec nie działa :o a ja już naszykowane w garnkach :D pieczen wolowa, gulasz wolowy i gulasz wieprzowy, bigosu cześć dalsza bo za malo kapuchy mialam :p cześć dalsza barszczu i zuru :D wszystkie garnki mam pelne :D kto chce wpasc? :D zapraszam na wyzere :D Kurde mam pol zamrazalnika mleka odciagnietego a Kali pije mm :o chyba je wywale. Nie będę jej już mieszac z moim... Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już zaraz piątek i weekend :) Szalejecie z tymi nocnikami :) My jeszcze nadal nie kupiliśmy. Ale obiecałam sobie, ze w weekend to już na pewno :) Lady, Ty piszesz o Batku, ze urósł. A Małgosia? Ale z niej już duża dziewczynka :) a jak jej włoski urosły :D A swoją drogą mamy taki sam pchacz :) I takie same doświadczenia, na odłodze (panelach) osiąga prdkości nadświetlne :P TNKS, u nas często na obiad królują parówki ;) Szczególnie jak wracam późno z pracy. Co do mleka to ja też ostatnio wywaliłam moje odciągnięte. Nawet go dużo było. Brakowało mi miejsca w zamrażalniku i musiałam zrobić porządki...Jedną całą dużąszufladę miałam. A trochę już leżało, więc już nie dawałam go małemu. aga_jabi, Bartolini też uwielbia wyciągać chusteczki jedną po drugiej. Te mokre czy też higieniczne z pudełka. pocahontas, zapraszam na placki. U nas to wersja szybkiego obiadu (no w miarę szybkiego) - obieram ziemniaki, potem do blendera :) najgorsze to smażenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny mam mega doła kurde ta moja teściowa chora no dobra, kurde nie kocham jej ale nigdy nie powiedzialam, ze jej nie lubie a ta dzis do mnie dzwoni, ze ona czuje, ze ja sie z mezem kloze i w ogole to ona wie, ze ja jej nie lubie a ona idzie na operacje nie wie jak bedzie i musi mi to i owo powiedziec! wrrr moze jestem czasem niemila ale kazdy ma przeciez i lepsze i gorsze dni, ale nie powiedzialam nigdy nikomu, ze jej nie lubie! ok moja mama siedzi z malym, ale zeby ona mogla sie nim zajmowac moja ciocia musi brac do siebie swoja matke (a moja babcie ktora ma prawie 90 lat i one sie nawzajem nia zajmuja) a dzis mi moja mama mowi, ze ciotka poskarzyla sie jej, ze jej przykro bo nikt z nia nie rozmawial czy z ta babcia bedzie siedziala w ciagu dnia no zesz kurrrr dwa tyg temu z nia rozmawialam, powiedziala, ze jakos damy rade... chcialam nawet kupic lozeczko turystyczne i wozic malego do mojej mamy to ciotka powiedziala zeby narazie nie kupowac.... a teraz mowi co innego.... i zeby sie nie klocic musze jutro z nia znow porozmawiac i co udawac, ze tamtej rozmowy nie bylo? no kurde gotuje sie we mnie dzisiaj... jakos w ogole mam dosc.... a w zasranego totka znow nawet trojki nie trafilam...boze jakby mi to wiele ulatwilo... moglabym wtedy rzucic wszystko i poswiecic sie tylko syneczkowi, no ale w tej rzeczywistosci no ja musze pracowac maz tez bo trzeba z czegos zyc! chyba dzisiaj sie mega zresetuje.... o ile oczywiscie nie padne wczesniej niz synus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aga jabi współczuje, rzeczywiscie sytuacja jakas niejasna wynikneła, nie wiadomo o co chodzi. W zasadzie to nie rozumiem tej twojej tesciowej, idzie na operacje i w razie czego chce ci takie rzeczy jeszcze gadac. Dla mnie to troche niedorzeczne, chyba naprawde jest troche dziwna ale to juz nie ma w zasadzie znaczenia. Nie zamartwiaj sie tym zbytnio bo nic to nie da, skoro nic jej nigdy takiego nie powiedzialas to nie masz sobie nic do zarzucenia, a poza tym miala sie zajmowac SWOIM wnukiem a nie tobą wiec sorry, a ty przeicez nie musisz codziennie byc w swietnym nastroju i mozesz miec gorsze dni i mozesz byc zmeczona po pracy. Nie musisz jej nadskakiwac i sie sztucznie usmiechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w miare mozliwości wyluzuj sie, zrelaksuj sie troche i oderwij czarne mysli od siebie. Ja ide zrobic sobie zieloną herbate z truskawkami bo kupilam sobie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A co tu dzis tak cicho? :) Mam dobre wiadomości :) Już weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady aniu mały spi wiec relaksuje sie przy lampce wina bo widzisz ona twierdzi, ze moze juz nie wyjsc z tego szpitala i chce mi wszystkie zale powiedziec teraz, ok moze bylam czasem neimila, albo inaczej nawet niemila ale oschla, ale no kurde jak sie komus sto razy mowi zeby czegos nie robil a ta osoba i tak to robi to najcierpliwsza osobe moze to wyprowadzic z rownowagi, wiec nie bede jej wtedy slodzic generalnie jestem zalamana, jutro ide z ta ciocia rozmawiac czy bedzie w dzien z ta nasza babcia siedziala, zeby moja mama mogla z niuniusiem kurcze no nie chce go do zlobka oddawac, caly dzien bym myslala co sie z nim dzieje.... ehhhh...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ale tu faktycznie dzisiaj ( a w zasadzie wczoraj) pustki :o A więc dzisiaj jestem pierwsza :D Aga_jabi i zlej teściową czy też olej! Powodzenia natomiast życzę w rozmowie z ciotką... Widać sprawdza się stare mądre przysłowie że z rodzinką najlepiej na zdjęciu, a jak umiesz liczyć to... ;) ciotka pewnie nie zapomniała Waszej rozmowy :o żenada :o a teściowa... To taki szkodnik nie wart świeczki ;) upierdliwa jak mucha, wredna jak komar, a rajd na nią nie działa no :o musze do nich napisać ;) skoro mają coś na mole, mają na muchy, na komary a nawet na mrówki to może i na teściowe coś wymyślą? To by dopiero był hit! Wkładasz pstryczek do kontaktu i już teściowa nie wejdzie :) Vilia!!! WEEKEND!!! Masz czas tylko dla siebie i rodzinki!!! I przed sobą 2 dni bez szefowej :D :D :D wykorzystaj ten czas od 1 do ostatniej minuty :D Echhh padam :( na mazurach chyba został mój leń :( od rana do 23:20 noon stop zapierniczałam :o siedzialam w tym czasie 20 min w wannie podczas kąpieli malej... Porąbało mnie chyba, albo nawet i posrało :o A jutro w senise dziś mam gości :o ciesze się... Nie bardzo :o mam mase roboty i wolałabym się na tym skupiC, no ale cóż... Czasem trzeba :) Spadam w kimono bo padam a za jakies 6-7 godz moje dziecie będzie wyspane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł ;) Co tu tak pusto? No przecież wszystkie nie urlopujecie. Odmeldowywać się po kolei :) My dziś pół dnia na dworze spędziliśmy i padam...Taka dawka tlenu zabija ;) Może mały jutro dłużej pośpi? :D TNKS, dobry patent z tm odtsraszaczem teściowej :) Można by na tym myślę zbić miliony :D Oddasz pomysł? ;) TNKS, jak goście? aga_jabi, jak po rozmowie z ciocią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane kobietki villa oj to bedziecie dobrz spali po takich harcach na dworze, tnks skonczylas juz z gotowaniem? a u mnie masakra. wczoraj m kupil kompa a dzisiaj pralka sie spalila(smierdzialo ze szok w calej chacie) i musielismy nowa kupowac. kurcze jeszcze troche to wakacje mi uciekna, a za dwa tyg roczek kacpra i trzeba bedzie imprezke szykowac. Ale praleczka juz zamontowana i pierwsze a nawet drugie pranie zrobione. aga jabi wspolczuje nieciekawych relacji rodzinnych, oby wszystko pomyslnie sie ulozylo. Dasz rade silna kobiecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity co tak pusto?? gdzie nasze nocne pogaduchy, musimy wrocic do naszego zwyczaju!!! wstawilam troche fotek na fejsa wiec jutro powysylam tez cos do tych nie fejsowych znad morza. pocahontas co w koncu robisz na roczek bo u nas juz 01.08 a ja dalej nie wiem, do tego mam 26.07 imieniny i tez nic nei wiem:O bo mi sie nie chce. Chyba zrobie serniczek z warzonego mleczka i na tym poprzestane. Ciotka a ty gdzie zniknelas?? Jak maciuś i jego zdrówko?? napisz cos Całusy dla Was, dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa aga jabi miala jeszcze napisac ze zrozumialam o co tesciowej chodzilo tylko ze raczej w takich sytuacjach to sie patrzy inaczej na ludzi i jak sie cos przeczuwa to ludziom wszystko sie wybacza i chce sie zalagodzic sprawy doczesne zeby odejsc bez zadnych konfliktow a widze tesciowej wrecz odwrotnie, chce zebys miala reszte zycia pretensje do siebie i wyrzuty sumienia. No moim zdaniem nie przejmuj sie az nadto kobieta moze ma jakies kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę uwierzyć, ze już po 10ej a ja pierwsza ;) Chyba zaczynam wierzyć w te Wasze urlopy i tym tłumaczę Waszą nieobecnośc :) pocahontas, jednak się nie udało. Ja bym oczywiście pospała dłużej a mały wstał po 6ej :o Poszedł spać póxniej niż zazwyczaj a wstał wcześniej. Także ja niedospana jestem :o lady, czekam na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Lady dzieki za foto, fajna Gosienka duza jest. ja mialam w zeszlym tyg imrezke bo M mial urodziny to z ciasta zrobilam cappucino a torta kupilam. 1.salatka gyros z salata lodowa 2.salatka z zupek chinskich i pekinska 3.malutkie mlode ziemniaki ugotowane na pol przekroic, boczek i cebule w kostke podsmazyc, szczypiorek koperek i sos jogurtowy, wymieszac wszystko 4. kotlety z piersi szarpane z zoltym serem gosciom smakowalo, moze cos ci przypasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tu pusto. Ale jak wszystkie mają tak cieżko z organizacją dnia jak ja to się nie dziwię :P. Czym bardziej samodzielne moje dziecko tym mniej mam czasu, bo jak tylko pozwoli mi coś zrobić to wynajduje tyle zaległości do nadrobienia ze nawet jakby dzień miał 48 godzin to i tak bym sie pewnie nie obrobiła :P. Aga- jabi współczuję kłopotów rodzinnych. Ja też liczyłam na pomoc od mojej mamy i sie przeliczyłam. Obiecywać to każdy potrafi a jak co do czego dojdzie to człowiek i tak zostaje sam. Ja na szczęście mam dobrą teściową, która zawsze cos wymyśli zeby mogła sie zająć małym. Ponawiam pytanie . Jaki rozmiar bucików noszą Wasze dzieciaczki?? Ja też bym chciała zobaczyć Wasze dzieciaczki. Odwdziecze sie zdjęciami Dominika. ewelina.glab3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×