Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej kochane Terminku dzisiaj maly zrobil z samego rana nr 1 i 2 do nocniczka. Zachowuje sie jakby to byla normalka. Dzisiaj nocuje z dziecmi u mamy i ona specjalnie po nocniczek do sklepu poleciala,zeny jutro rano maly mogl zroboc wiadomo co. My mamy zjezdzalnie taka mala,chyba wlasnie 100cm i uwazam ze jest za krotka ale juz niedlugo bedzie taka dluga plastikowa to moze Oliwia poszaleje z kolegami. A Kacper to uwielbia chustawke,mamy taka z dobrym zabezpieczeniem i maly potrafi 40 min sie bujac i ptaszki podziwiac. Co robicie dzieciom na deserek? Bo moj juz sloiczkow nie chce i mu soe nie dziwie a jakos nie mam pomyslow. Tylko ze u nas odpada jajko i banan bo jest uczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nocników to u moich rodziców małemu udawało się kilka razy załatwić swoje potrzeby do nocnika. A my w domu nie mamy :o CAły czas zapominamy kupić :o Zastanawiam się w jakim wieku dzieci zaczynają sygnalizować swoje potrzeby fizjologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjajowan
Gość TNKS-terminn
Dziewczyny! Czy Wy dajecie już mleko 3? Bo ja daje wciaz hippa ha 2 i z tego co się orientuje hipp ha nie ma 3 :o nie wiem czy mam przejsc na zwykle 3 czy ciagnac tego hippa ha 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks po co dajesz caly czas ha? mowilam Ci kiedys zebys laczyla ha ze zwyklym i stopniowo przeszla na zwykla 2, nie ma sensu tak dlugo dawac ha.. mleko 3 jest chyba od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga_jabi w gruncie rzeczy to nie wiem dlaczego to caly czas kupujemy :) tak jakoś nam weszlo w nawyk ;) musze kupic to zwykle dzisiaj i zmieszac ;) jak je mieszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba robilam pol na pol tylko akurat mojemu hipp 2 nie podpasowal, ale szczerze polecam bebilon moim zdaniem tez lepszy w smaku ;) cenowo identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mloda spi to mam chwilke ale mnie sama spanie meczy, bo pogoda beznadziejna wiatr wieje malo glowy nie urwie. TNKS - ja juz od zeszlego miesiaca daje hipp3 ale zwykly, u mnie jest od 10 miesiaca.tez juz pytalam kto daje 3 mleczko. W DE jest combiotik 3 i combiotik HA3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! Tnks- fajnie ze wypoczelas, najwazniejsze to cos sobie zmienic, oderwac sie od szarej codziennosci. Ja po powrocie do domu nie cierpie sie rozpakowywac i nastawiac prania. Za to spakowac moge sie w godzine jak mozna gdzies pojechac;);) efka- tez mi przykro z powodu kolezanki. Oby znowu udalo jej sie zajść i utrzymać ciąże. widzę ze wasze dziciaki ostro szaleją z nocniczkami. To i ja musze sprobowac z malgosia. Niestety wspomnienia z nauki robienia kupy do nocniczka mam koszmarne. Wojtek pod tym wzgledem bił rekordy i uczyl sie cały rok. To był horror! Mam nadzieje ze z mała pojdzie łatwiej, podobno niektore dzieci uczą sie z dnia na dzien. U mnie pogoda do dupska, caly dzien zimno, ciemno i leje co chwila. Nosa z domu nie wychyliłam. Poza tym w ogole jakos nie mam sily. Jakas apatyczna sie zrobilam, niedawno poszlam sie polozyc i zasnelam, gdyby mała sie nie zaczela drzec bo sie obudzila w lozeczku to nie wiem ile bym spala. Nie mam sily na nic, i ciagle cos ciapie bo mi sie jesc chce jak tak siedze w domu. Poszlabym do tej pracy naprawde, nie lubie siedziec w domu i nie nadaje sie na prawdziwa housewife:( Mam depresję:( W takie dni chetnie zamieszkałabym w miescie zeby gdzies wyjsc do ludzi polazić a nie siedziec na tym odludziu:( Moze to wina hormonów bo założyłam sobie krążek i akurat wypadać mi bedzie okres. Stosowałyscie kiedys te krążki Nuvaring?? Kurcze, i ja musze wyslac jakies aktualne fotki, musze m przycisnac bo wszystko jest u niego w tel i trzeba to zrzucic na kompa. Chetnie zobaczylabym jak wygladaja teraz wasze dzieciaczki Tnks lipa z tymi wakacjami bo zupelnie nie mam pomyslu jak tu wojtka zagospodarowac zeby mu sie nie nudzilo. Czekam do sierpnia to pojdzie do przedszkola w koncu, widze ze sam juz nie moze wytrzymac i chetnie by poszedl. pocahontas jak tam sie wizyta u mamy udała? Moja mama niestety wiecznie w pracy, nie moge sobie zbytnio z nia posiedziec. Ja mam jeszcze dwa opakowania bebilonu 2 i jak zje to kupie juz 3. Ale bebilon 2 jest do 12 miesiaca wiec nic sie nie stanie nawet jak troche pozniej kupie jej 3. Kiedys byla promocja i kupilam wiecej mleka, zapomnialam ze mamy sie niedlugo przestawic na 3. HJK- mam nadzieje ze juz nie bylo zadnych niespodzianek, fajnie ze w koncu sie zdecydowaliscie. na pewno nie bedziecie zalować. Ja po wakacjach jak znajde robote to musze szukac nowej niani, podobno jest tu we wsi jakas pani chetna. Zobaczymy co to za jedna.Ciekawe jakby bylo w żłobku, ale niania chyba zawsze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lady, u nas też pogoda jakaś taka do bani. Tak się przyzwyczaiłam do ciepłych dni, ze teraz marznę :o Co do mleka. My wykańczamy puchę Bebilonu 2. Zostało nam na jakiś tydzień. I później rozpoczynamy już 'trójkę', bo u nas wolno mleko ostatnio schodzi i kolejna dwójka by nam długo zalegała. TNKS, my jak przechodziliśmy z HA na zwykłe mleko (czy nawet z Pepti na HA) to właśnie robiliśmy tak jak napisała Aga_Jabi - mieszaliśmy. Za radą pediatry zaczynaliśmy od jednej miarki tego innego mleka i stopniowo zwiększałam ilość. Ja chyba akurat codziennie dałąm jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dzień dobry! A co tu tak pusto? Gdzie wy wszystkie pouciekałyście? Aga_jabi zmieszalam ha ze zwyklym pol na pol i mala zjadla / wypila bez problemu ;) nie będę jej zmieniac na bebilon czy bebiko bo i po co skoro to pije? Na pewno to zwykle jest o wiele slodsze od ha i ma nieco inna konsystencje, ale malej to nie przeszkadza ;) Lady wspolczuje Ci :) Wojtus pewnie się strasznie nudzi a my na wsi nie mozemy dziecka tak zajac jak w miescie gdzie dzieci jest masa i zawsze jakis plac zabaw się znajdzie... Aga jak się czujesz kochana? Mdlosci są? Ciotka wciaz na foty czekaam!!! Lady Ty bys też mogla podeslac te dano obiecane ;) Aga Ty pewnie też masz jakas "swieżą" Nastusie? W ogóle dziewczyny się "chamicie" tymi zdjeciami :p jedyna porządna to vilia :D Mt już się nie mam sily nawet wkurzac że u Was jest coś a u nas nie :o czuję się jakbym mieszkala na koncu swiata - tam gdzie ludzie spadaja ;) Hjk odezwij się coś babeczko!!! Jak tam urlopik? Olinka a gdzie Ciebie znow wcielo? DJ jak Tam Twoi mężczyźni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lato wraca super! kupuje fotelik do roweru i bedziemy z mloda sie wozic. jakos ostatnio nie mam checi czlapac z tym wozkiem, juz mi sie trasy pokonczyly. przy byle jakiej pogodzie to tak w kolko domu w razie jakby sie rozpadalo. na poczatku sierpnia brat przyjedzie to jeszcze rowerek przywiezie to bedzie cos dla odmiany. z tym zlobkiem to mi sie udalo naprawde. a wiecie jaki maja patent zeby dzieci nie plakaly za mama? zostawia sie na wieszaku kurtke, torebke albo buty pod drzwiami, mozna przyniesc co sie chce i zostawic. a nauczycielki mowia potem, ze mama zaraz wroci bo przeciez buty zostawila. i tak nabieraja dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja też urlopuje i nie mam na nic czasu. Kupiliśmy nowe auto, więc na żaden wielki wyjazd nie starczyło pieniędzy. Ale była u mnie siostra z córeczkami i zwiedzaliśmy razem Malbork, codziennie zapewniłam dziewczynkom jakieś atrakcje, że nie chciały wyjeżdżać. Weekend spędziłam u mamy w Borach Tucholskich, a jutro jedziemy do Jarosławca, nad morze do jakiś znajomych szwagra. Jest fajnie bez pracy, ale mam kłopot z Antosiem. Nie odstępuje mnie na krok. Taki zrobił się z niego przylepa, że każde moje wyjście z zasięgu jego wzroku kończy się atakiem płaczu. Mój M ma urlop ojcowski i nawet nie ma możliwości pokazać jak się opiekuje dzieckiem, bo Antoś toleruje tylko mnie. Boję sie że jak wrócę do pracy to się zapłacze, aż dostanie przepukliny. Aga_jabi chyba też miała taki kłopot z Piotrusiem po długim weekendzie. Jak długo to u Ciebie trwało. Zmykam sprzątać bo w domu pobojowisko, później poczytam co naskrobaliście. Antoś śpi i tylko wtedy mogę coś napisać, bo laptop to super urządzenie do ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, za czesto sie nie odzywam, ale moze odpowiecie:) Planuje malej kupno rowerka na 3 kolkach, na razie bedzie wiadomo zamiast wozka sluzyl, kojarze cos ze jakis czas pisalyscie o rowerkach. Mozecie napisac zcy macie rowerki z pasami czy z barierka i czy wszystkie rowerki na 3 kolkach maja pedaly przy przednim kole, czy sa tez takie z lancuchem, co maja pedaly tam, gdzie "dorosle" rowery? O tych pedalach to mysle w konktekscie przyszlosciowym, jak juz mala bedzie jezdzic, bo wydaje mi sie, ze z pedalami na przednim kole to tak trudno, ale moze sie myle. Pozdrawiam wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja dalej u mamy-mialam byc jeden dzien a juz jestem trzy,ale dzis jade do domku,bo M sie stesknil. Malakutka nie pomoge z rowerkiem ,my mamy jakis tam na strychu,nawet nie pamietam jak wyglada. Mt fajnie sie z tym siedzonkiem na pewno bedzie czas spedzalo,o wiele ciekawiej. Buziaki dla reszzty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATnks absolutnie nie mowie zebys zmieniala skoro malej hipp smakuje, akurat mojemu nie posmakowal, wiec zmienilismy, tak na wszelki wypadek napisalam :). Malkatunka my mamy smart trike 4w1, recliner, polecam. Aga u nas trwalo to ze dwa dni, ale maly byl wtedy mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak u Was dziś z pogodą? :) U nas deszczu ciąg dalszy (padało trochę), ale tak jakby cieplej (albo ja się do tego chłodu zaczynam przyzwyczajać ;) ). My od września też mamy zamiar oddać małego do żłobka (państwowego) i im bliżej tej daty to ja zaczynam mieć obiekcje :o Nie wiem jak to będzie. Nie ukrywam, że z opiekunką mi wygodniej. No i jak mały by chorował to nie muszę iść na zwolnienie, bo ona może z nim siedzieć (jak to nic poważnego). malkatunka, nie pomogę z rowerkami, bo my nie mamy. Dopiero byłoby 'wesoło' z rowerkiem ;) Mały robi się taki ciekawski i ruchliwy. Na wszystko zaczyna wchodzić. NA łóżeczko już sam wchodzi. Tzn. wisi na nim z zewnętrznej strony, podciąga się za barierkę i wisi, a nogami wchodzi, byle wyżej ;) Na niskie szafki też już nogi zadziera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hello;) Malkatunka ja też nie pomoge Aga15510 u nas to samo! "Love mama ponad wszystko" :o Vilia i ja się przymierzam do żłobka i póki co jestem bardzo pozytywnie nastawiona :D zobaczymy jak dlugo :o Ale się dziś urobiłam :o ponioslo mnie :p nie dosc że wypucowalam cala kuchnie i znow uznalam że rzeczy leza na nieodpowiednich miejscach :D znow wszystko poprzekladalam i czyscilam wyjatkowo istotne miejsca typu pod szafkami :) a potem doszlam do wniosku że mam ochote coś dobrego dla mojego m ugotowac... Zaczelam kombinowac "co mój m lubi najbardziej" i tym oto sposobem mam: rosół, pomidorówke ( najlepsza jaka w zyciu jadlam - wyszla mi taka zajebista że sama się zdziwilam ) , żur ( nie mylic z zurkiem ) , barszcz, bigos, gulasz, kapuste czerwona, kapuste zasmazana z pieczarkami, a na jutro czeka schab i rolady, gulasz wolowy i pieczen wolowa :D nie! Nie mamy zamiaru tego wszystkiego zjesc :D pomroze :p żeby m mial obiady takie "na szybciacha" :) a dlaczego tyle napichcilam? Bo po raz milionowy postanowilam się odchudzac :p a zawsze gdy ja kg trace to m zyskuje bo gotuje jak porąbana! Ja chyba jakaś masochistką jestem :D zawsze jak się odchudzam to gotuje non stop :p po 3 dania 1 dnia i ciagle chodze po sklepach z zywnoscia :D zaznaczam że niczego nie kosztuje podczas gotowania i doprawiam na oko i wech :D wiem, wiem posralo mnie :D Dziewczyny a jak u Was wyglada zmiana pieluch? Kali tak się dre jak się ja kladzie... No masakra jakas! 15 sek nie chce lezec... Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski tnks rozwalilas mnie z tym gotowaniem usmiałam sie ;);) błagam chcesz wpasc do mnie na odchudzanie?? chociaz na troszke!!! plissss u mnie wszystko ok - wymiotuje dalej ale juz raz dziennie wiec da sie przezyc. i mała lezy spokojniutko jak ja przebieram ale tez czasem ma jazdy ze lata wszedzie ucieka itp. tnks moge ci podesłac filmik jak moja mała sobie chodzi i tanczy ale nie moge znalesc twojego maila jak masz mojego to przyslij Kali to ci odesle ;) tylko poprosze was rodzinnie w całej okazałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hello;) Malkatunka ja też nie pomoge Aga15510 u nas to samo! "Love mama ponad wszystko" :o Vilia i ja się przymierzam do żłobka i póki co jestem bardzo pozytywnie nastawiona :D zobaczymy jak dlugo :o Ale się dziś urobiłam :o ponioslo mnie :p nie dosc że wypucowalam cala kuchnie i znow uznalam że rzeczy leza na nieodpowiednich miejscach :D znow wszystko poprzekladalam i czyscilam wyjatkowo istotne miejsca typu pod szafkami :) a potem doszlam do wniosku że mam ochote coś dobrego dla mojego m ugotowac... Zaczelam kombinowac "co mój m lubi najbardziej" i tym oto sposobem mam: rosół, pomidorówke ( najlepsza jaka w zyciu jadlam - wyszla mi taka zajebista że sama się zdziwilam ) , żur ( nie mylic z zurkiem ) , barszcz, bigos, gulasz, kapuste czerwona, kapuste zasmazana z pieczarkami, a na jutro czeka schab i rolady, gulasz wolowy i pieczen wolowa :D nie! Nie mamy zamiaru tego wszystkiego zjesc :D pomroze :p żeby m mial obiady takie "na szybciacha" :) a dlaczego tyle napichcilam? Bo po raz milionowy postanowilam się odchudzac :p a zawsze gdy ja kg trace to m zyskuje bo gotuje jak porąbana! Ja chyba jakaś masochistką jestem :D zawsze jak się odchudzam to gotuje non stop :p po 3 dania 1 dnia i ciagle chodze po sklepach z zywnoscia :D zaznaczam że niczego nie kosztuje podczas gotowania i doprawiam na oko i wech :D wiem, wiem posralo mnie :D Dziewczyny a jak u Was wyglada zmiana pieluch? Kali tak się dre jak się ja kladzie... No masakra jakas! 15 sek nie chce lezec... Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hello;) Malkatunka ja też nie pomoge Aga15510 u nas to samo! "Love mama ponad wszystko" :o Vilia i ja się przymierzam do żłobka i póki co jestem bardzo pozytywnie nastawiona :D zobaczymy jak dlugo :o Ale się dziś urobiłam :o ponioslo mnie :p nie dosc że wypucowalam cala kuchnie i znow uznalam że rzeczy leza na nieodpowiednich miejscach :D znow wszystko poprzekladalam i czyscilam wyjatkowo istotne miejsca typu pod szafkami :) a potem doszlam do wniosku że mam ochote coś dobrego dla mojego m ugotowac... Zaczelam kombinowac "co mój m lubi najbardziej" i tym oto sposobem mam: rosół, pomidorówke ( najlepsza jaka w zyciu jadlam - wyszla mi taka zajebista że sama się zdziwilam ) , żur ( nie mylic z zurkiem ) , barszcz, bigos, gulasz, kapuste czerwona, kapuste zasmazana z pieczarkami, a na jutro czeka schab i rolady, gulasz wolowy i pieczen wolowa :D nie! Nie mamy zamiaru tego wszystkiego zjesc :D pomroze :p żeby m mial obiady takie "na szybciacha" :) a dlaczego tyle napichcilam? Bo po raz milionowy postanowilam się odchudzac :p a zawsze gdy ja kg trace to m zyskuje bo gotuje jak porąbana! Ja chyba jakaś masochistką jestem :D zawsze jak się odchudzam to gotuje non stop :p po 3 dania 1 dnia i ciagle chodze po sklepach z zywnoscia :D zaznaczam że niczego nie kosztuje podczas gotowania i doprawiam na oko i wech :D wiem, wiem posralo mnie :D Dziewczyny a jak u Was wyglada zmiana pieluch? Kali tak się dre jak się ja kladzie... No masakra jakas! 15 sek nie chce lezec... Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze dużo gotujesz to jeszcze dużo razy wklejasz posty :D:D ale strona i tak moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W sprawie rowerka nie pomogę, bo jak narazie nie mamy. Co do zmiany pieluch to u nas już ok. Z 3-4 tygodnie temu było kupe darcia i uciekanie ale kosekwętnie trzymałam małego za nóżki i nie puszczałam aż nie przestał uciekać i teraz już zrozumiał ze mama i tak wygra i nie ma co walczyć. Pewnie mnie zaraz jakas pomarańczka tu zjedzie że jestem bez serca, ale te nasze maluchy dużo juz rozumieją i sprawdzają na co im pozwolimy, dlatego nie można dać sie terroryzować. Dominik już kuma ze jak mu powiem zejdź z fotela to z krzywą miną ale schodzi do niedawna z płaczem. Jeszcze tylko muszę go ucywilizować w czasie zakupów w markecie bo dzisiaj biegał sam po całym sklepie i zrzucał wszystko z półek a ja zamiast robić zakupy próbowałam łapać kaszki, pampersy itd. A tak z innej beczki to jakie rozmiar bucików noszą Wasze dzieciaczki?? bo nie wiem czy mój odziedziczył wielkość stopy po tatusiu że mu tak szybko rośnie czy to normalne że co 2 tygodnie potrzeba kolejny rozmiar. Miesiac temu biegał w 18 a od 5 dni już w 21 Aga dobrz że te wymioty Ci już troche złagodniały, bo to bardzo męczy. Ja do końca 5 miesiąca kilka razy dziennie obejmowałam porcelankę:P TNKS jak już zabraknie Ci miejsca w zamrażalce zapraszam do mnie :) Ja chyba przez ostatni miesiac tyle nie nagotowałam co Ty dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porankiem :) Szkoda, ze do pracy trzeba iść...Ale pocieszające jest, ze coraz blizej weekendu :) TNKS, rozwaliłaś mnie tymi ilościami dań :) Już miałam zapytać czy jakąś imprezę szykujesz :) Ja, tak jak Efka, przez ostatni miesiąc tyle nie ugotowałam, co Ty przez jeden dzień. Jak już będziesz obskakiwać wszystkie dziewczyny to zapraszam też do siebie :D Ja wczoraj z braku weny (czasu i ochoty) robiłam placki ziemniaczane. NA nic więcej nie miałam siły... _aga_, dobrego samopoczucia życzę :) Zaczynam Ci powoli zazdrościć tej drugiej ciąży :) A co :) Co do zmiany pieluch to u nas też jest w 50% walka :o Mały siada od razu, albo schodzi z kanapy... Czasem uda mi się go czymś zająć - dajęmu coś w łapki. Czasem pomaga, czasem nie. Chyba leżenie dla nich (jak nie śpią) jest stratą czasu ;) Ja się zastanawiam skąd te nasze maluchy biorą tyle siły i energii?? Od jutra chyba zaczynam jeść to co BArtolini :D Może też będę miała takiego powera :D Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! _aga_ ja poprosze o filmik:D tnks- nie wiem kiedy tyle nagotowalas! Ja jak przychodze po zakupach to nie mam na nic sily taka jestem nimi zmeczona a czasu przy dwojce dzieci to ledno mi starcza na ugotowanie podstawowego obiadu, dlatego zastanawiam sie jak ja ten roczek naszykuje a to przeciez juz 1.08. Z m nie mam pozytku bo ciagle na tej budowie, jakis maniak, zupelnie tego nie rozumiem ale widocznie faceci maja inaczej. To jego ulubione zajecie. Ja wysle kilka fotek malgosi ale nie znad morza bo te sa dalej w jego telefonie a on teraz prawie nieosiagalny. Tnks- a propo kuchni pochwal sie jakie masz szafki, ja w przyszlym tyg jade cos wybierac bo przymierzam sie do zamawiania kuchni:) Aga wspolczuje mdlosci, mnie w drugiej ciazy tez tak zaatakowalo i wymeczylo. vilia 🖐️ udanego dnia w pracy, moze nie bedzie tak źle.;) Obejrzalam fotki, bartuś śliczny:) ale sie zminil od tego jak go ostatnio widzialam, tak dojrzał:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga do Ciebie lece pierwszej :D nagotuje Ci ile chcesz :D Efka ja przez ostatnie pol roku tyle przy piecu nie stalam ;) wiesz, parowki to podgrzewam w mikrofalowce a to najczesciej mój obiad :D Lady sama nie wiem skad mialam tyle sil i checi ;) Vilia a placki to niby takie szybkie danie? Szybkie to są parowki z mikrofalowki :D Dziś dalszy ciag gotowania :D Kurde Kali chcialaby ciagle na mnie wisiec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- fotki przecudne:) Uśmialam sie jak Kali przybiła gwoździa na jednej:D:D Musiala byc bardzo stargana;) Jakie macie nocniki bo nie wiem czy nie kupic jej jakiegos zbajerowanego np z fp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ostatnio często tak zasypia ;) My mamy nocnik zbajerowany :p kupilismy taki, żeby mala się na nim nie nudzila i w sumie nie zaluje :p jak zrobi coś to on jej spiewa i ona się tak cieszy - bezcenne :D a do tego ma "spłuczke" i zawsze po kupce spuszcza wode heheheh :D nie wiem czemu po sikach nie spuszcza, ale będę się tym martwic pozniej ;). A co do kuchni, to ja mam standardy :) wenge + beż :) szafki wenge, front nie wiem jak się nazywa, dopytam i dam Ci znac ;) do tego beżowy blat :) Lady a jaki masz pchacz? Nie przewraca się przy nim Małgoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks pokaz linka to tego nocniczka, moze tez taki zamowie i bedzie miala frajde z nauki. pchacz sie sprawdza naprawde z nim chodzi, bawi sie tymi zabaweczkami.stabilny, nie przewraca sie tylko trzeba uwazac bo na podlodze moze niezla preddkosc z nim osiagnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×