Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość niby ja
zapach pomarańczy bliskich przy mnie Śnieg i mróz na dworze ciepło w domu rozjaśnionym lampkami krzątaninę przedświąteczną radość dzieci z prezentów kolację wigilijną kolędowanie wspomnienia starych wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Wszystkim Tworzącym ten topik od samego początku i tutaj piszacym Życze Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających sie Świat Bożego Narodzenia :):) Niech ten czas przyniesie Wam duzo usmiechu i szczescie :) Życze Wam duzo zdrowia, pieniedzy, radości a przede wszystkim Miłości bo ona jest najważniejsza w Życiu, nie ma nic piekniejszego od Kochania drugiej osoby i dawania jest Szczescia :):):) Wszystkiego Najlepszego;);) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby szybko minęły
nie lubię żadnych świąt,czekam az to qqrestwo szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt spędzonych z najbliższymi oraz Szczęśliwego Nowego roku..:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wrzosik🌼 Oczywiscie o oby najdluzej sie utrzymywal ten stan i Szczescie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, Tobie rowniez życze tego samego :) Mikołaj mnie nie zawiodl i obdarowal mnie pod koniec roku najlepszym i najpiekniejszym prezentem jakim mogl :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman, bardzo się cieszę z Twojego szczęścia, bo zasługujesz na nie:) Cudownych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
najbardziej lubię w święta paszteciki z ciasta francuskiego z nadzieniem kapuściano-grzybowym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) niestety u mnie nie ma białego puchu:( Życzę Wam zdrowych ciepłych i rodzinnych Świąt BN:) Deadman no to cieszę sie że u Ciebie tak pozytywne zmiany zaszły:) Powodzenia Ci życzę:) Wrzosik a jak u Ciebie?Też ok? Pozdrawiam i Wesołych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosik umrze jako
dziewica orleanska ze swoimi przekonaniami , Az to zabawne jest by wieku 35 lat miec taka filozofie jednoczesnie widziec jaki jest teraz swiat. Sama sobie zgotowala taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa-prze u mnie wielka niewiadoma. Nie chcę pisać tak na forum,ale nie wiadomo ,jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy / a to życzę Ci dobrej zabawy skoro to takie zabawne. Zresztą to moja sprawa,czy umrę jako dziewica orleańska czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia z okazji Świąt: dużo zdrowia, spełnienia marzeń, pomyślności oraz samych radości w każdym dniu Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicz Kołtun
sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oigloo
Niczego nie lubie, bo przez tydzien stoje przy garach, pozniej zwala mi sie 30 osob i latam nad nimi jako wspaniala gospodyni i tak przez 3 dni. Pozniej jestem tak zmeczona, ze nawet nie chce mi sie myslec o zblizajacym sie sylwestrze. Zabieraja swoje nazarte dupy do swoich czysciutkich domkow a ja zostaje z syfem i mam modlitwy i kolendy przy wiadrze i mopie. Raz sie postawilam, jeden rok odpoczelam ale tylko jeden rok. Darmozjady, brudasy i leniuchy znow mnie odwiedza, przywioza w prezencie nastepny komplet recznikow, poscieli i talerzy... Niech sobie to w d... wsadza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i również pozdrawiam:) :) Mikołaj zaczyna chyba rozumieć o co go prosiłam tyle lat i spełniać to powoli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Swieta. 2 dni temu zaczelam pakowac juz prezenty. Juz nie moge doczekac sie 21 i wyjazdu do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coraz Blizej Świeta
Ho ho ho !!! Święta coraz bliżej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2342342rffsfsf
nie lubie świat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
ale nie cieszę się w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kswq0w00w0w
Jingle Bells !!! Lubie karpia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×