Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
Chodzi mi o to czy nie żałujesz tego że on się tobą zabawil, bo jak rozumiem, jest z żoną a ty już z nim nie jesteś. A co do twojego pytania, to nic nie ma, taka luźna znajomość, ale wydaje mi się że mu się podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
dobranoc samotnicy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale mentolowe
pierwszy wolny nick heh no moze nieco smutne, ale jakos sobie radze hehe. mimo ze autodestrukcja to przynajmniej nie siedze i nie biadole ze jestem samotna..... pogodzilam sie z chorobami i one mnie wspieraja:P walczyc byloby za dlugo......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A jaka choroba psychiczna cię dopadla? Przeprszam że pytam, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pale mentolowe - można i tak. ale uważam, że nie trzeba. nie odkryję ameryki pisząc, że alkohol niszczy, ale nie tylko Twoje szare komórki, ale i ciało. twarz. a w połączeniu z mentolowymi, to już w ogóle. destrukcja. ;) Dzień dobry! Witaj Czujna ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
hmm, ogolnie jest mi przykro ,ze zrobil jak zrobil i ze stalo sie tak a nie inaczej , ale nie zaluje ,ze go poznalam, ze przezylam to ogolnie gdybym jeszcze raz miala wybor- zrobilabym to samo w tym przypadku, a moze potoczylo by sie inaczej gdybym inaczej postepowala, moze ja tez popelnilam blad i zniszczylam to..:( moze byla szansa dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Witaj A JA TO CO , witaj PIERWSZY WOLNY NICK. Ja dziś mam straszny spadek nastroju, hormony szaleją , ogólnie trudny dzień. Co zrobić, gdy nie ma się do kogo przytulić w trudnych chwilach, nie chcę też zapijać czy zajadać tego. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witaj a ja Go chyba dzis widzialam katem oka :O oj , czemu zly nastroj? tak ogolnie, czy z tego jednego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Widujesz go? I jak? Utrzymujecie jeszcze jakie s relacje? A mój nastrój jest spowodowany psm i wiem że minie ale muszę to przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
nie ma tu dziś nikogo???? to trudno, ja spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Dzień Dobry :))) Pierwszy wolny nick - obie ogolone i lewa i prawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witaj -cie :) tak trezba byc zawsze przygotowanym i ogolonym ;) ale ja zwyczajnie nie mam motywacji do tego czujna - nie mamy kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Dziś mi jakoś tak radośniej, lżej, może dlatego że piątek, że ładnie biało się zrobiło, że w sobotę nie trzeba rano wstać o 6tej. Na dziś mam pytanie do was samotnych. Chadzacie na imprezy ze znajomymi, czy do znajomych? Pytam o imprezy typu sylwester gdzie raczej same pary. I jak was odbierają znajomi. Moi trochę ubolewają nade mną, ale są w porządku, zawsze o mnie pamiętają gdy coś organizują tylko ja czasem nie mam ochoty iść na imprezę, bo jestem sama. Czasem chadzam, niby dobrze się bawię, ale tak trochę na pół gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywałem na imprezach gdzie wszyscy byli z kimś, a ja akurat sam. nie bylo mi jakoś specjalnie smutno, ani żal. przeważnie jakas para pokłóciła się na tej imprezie. czasem jedno z pary za dużo wypiło. różne sytuacje. "...niby dobrze się bawię, ale tak trochę na pół gwizdka. " co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
bedziecioe patrzec na mnie przez pryzmat tego jak wygladam ? :( nie mam dla kogo i tak nic sie nie trafi :P a nawet jak sie trafi to od razu nie bede sie rozbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia Ty ;) ktoś będzie chciał Ci sprawić przyjemną niespodziankę i zamówi Ci masażystę do domu. a tu co? cudowne lata siedemdziesiąte? poślizgniesz się, złamiesz albo skręcisz nogę, przystojny pan chirurg będzie gips zakładał a tu niespodzianka grudnia. pomyśl o tym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
moze i glupia ,ale takie niespodzianki mi sie nie zdarzaja w moim smetnym zyciu swoja droga lata 70-siate ostatnio w modzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ta- akurat przystojny pan hirurg bedzie wolny i zwroci uwage na taka prosta i przecietna dziolche jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Pierwszy - znaczy to tyle że mam cały czas w sobie tą smutną prawdę że jestem sama, a inni mają kogoś. I czuję się przy nich gorsza, bo przyszłam sama, wiem, że mogą tak na mnie patrzeć. ja a co - może zrób to dla siebie samej, będziesz się przynajmniej czuć pewniej.Mnie tam zadbany wygląd poprawia samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
*chirurg :O no wlasnie chyba , ze chirurg przez "h" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
wiem ze zadbany wyglad wzmacnia poczucie wartosci ale u mnie jednak z tym ciezko , mam prace taka , w ktorej nie da sie wygladac elegancko i arakcyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
czujna przypomnij ile masz lat bo mi umknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×