Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

To co dziś pijemy ? Ponieważ wcześnie to może martinie ze spritem na początek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
Jacku , ale tutaj sami niepijacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
oj Panno- zaleznie od nastroju ;)- dzis mi sie nie chcialo hasla wpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
panno- jak dzis samopoczucie? myslalas cos na poruszony wczoraj przez nas tu temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co o dziwo nastrój mam dobry,wierzę, że uda mi się zrealizować moje postanowienie, choć rano gdy zadzwonił byłam w siódmym niebie i na spotkanie poleciałam jak na skrzydłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co wczoraj nie skończyłam, ze spotkania wracałam jak zawsze z mieszanymi uczuciami dziś kiepski nastrój, od rana biję się z myślami bardzo boję się samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witajcie panienki ;) i chlopcy -jak sa Panno, opowiesz cos wiecej o sobie? pisalas ile masz lat, cale zycie jestes sam? nie mialas nigdy dluzszego zwiazku w swoim zyciu? masz dzieci? mieszkasz sama? masz kogios bliskiego ,np rodzine, przyjaciol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
*sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
nie ma tu dzisiaj nikogo czy nikt ze mna nie chce gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
milego i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś niedziela, nie lubię tego dnia, nigdy nie wiem co ze sobą zrobić ja a co mój najdłuższy związek trwał 1,5 roku i tak jak pozostałe nie dawał mi tego czego tak bardzo potrzebuję kiedyś, kiedyś poznałam kogoś, zapowiadało się naprawdę fajnie, zniszczyłam to i do dziś sama nie wiem dlaczego dzieci niestety nie mam i uważam to za największą porażkę w życiu wiesz, gdybym miała z kim porozmawiać o moich problemach to nie byłoby mnie na tym forum, owszem mam rodzinę, mam koleżanki, ale oni mnie nie rozumieją, kiedyś usłyszałam a czego ty chcesz?, robisz co chcesz, idziesz gdzie chcesz itp., itd., no to się zamknęłam, taka prawda, kto nie doświadczył, nie zrozumie to co teraz napiszę, wyda Ci się może dziwne, ale po każdym związku gdy już dojdę do siebie odczuwam wewnętrzny spokój i równowagę i jest mi dobrze, że jestem sama, ale za jakiś czas przychodzi coś zupełnie odwrotnego, ogromna pustka, poczucie beznadziei i zaczynam 'łowy', może to faktycznie kompletne kalectwo emocjonalne kończąc dodam, że w mojej rodzinie nie ma praktycznie żadnych więzi miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie zagadnienie 'neurotyzm' , czyli coś związanego z tym co opisujesz może masz coś z tym wspólnego . Także taki topik 'neurotyczna potrzeba partnera /miłości . Taki neurotyzm nie jest jakąś chorobą czy nawet zaburzeniem , a wyrasta z braku zaspokojenia podstawowych uczuć w dzieciństwie i potem ...dotyczy wielu osób ( nawet z 20 % podobno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a coWi
Witam! Dla mnie tez niedziela jest najgorszym dniem, poniewaz to dzien, ktory sie sperdza z bliskimi, a ja ich nie mam, tzn. mam ale tylko fizycznie, co jest jeszcze bardziej przykre :( To prawda, co mowisz, ze komus z boku nie bedacemu w takiej sytuacji latwo jest mowic a niektorzy potrafia sobie nawet zarty robic z takich osob jak my, co jest najbardziej przykre. Panno- a mam takie pytanie: czy moze juz za mlodu odczuwalas podswiadomie to , ze zostaniesz sama? ze nie wyjdziesz za maz, nie bedziesz miec tej ukochanej osoby..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
to oczywiscie bylam ja :) co wy dzisiaj robicie ? nie ma nikogo na temacie, wiec pewnie sie bawicie;) tylko gdzie i co robic w taka deszczowa i bura pogode?? bo ja nie mam ciekawych pomyslow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wyssany5 dzięki za podpowiedż, ciekawa lektura ja a co gdy byłam nastolatką, a potem na studiach moje związki w tamtym okresie też były chore, wiedziałam, że nie jest tak jak być powinno, ale miałam nadzieję, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przede mną, że spotkam kogoś z kim ułożę sobie życie, stało się jednak inaczej choć bardzo ubolewam, że nie mam dzieci, to nieraz myślę, że może to i lepiej bo jak bym je wychowała nie mając odpowiednich wzorców? też pewnie byłyby nieszczęśliwe wspomniałaś, że niektórzy śmieją się z takich osób jak my, to fakt, jakiś czas temu weszłam na temat kksp, chciałam poznać samotne kobiety, niestety nie dało się tam rozmawiać, te wpisy..., bez komentarza cieszę się, że tutaj spotkałam Was i mogę porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a co to jest kksp? no totaj u nas jest fajnie, prawda? :) nikt z nikogo sie nie smieje, nie szydzi a zawsze stara sie wesprzec. 17-latku- gdzie jestes??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) To prawda Panno 51, że tu nikt nikogo nie wyśmiewa, tylko stara się zrozumieć drugiego człowieka. 17-latek( 18 )pewnie gdzieś odpoczywa i nabiera sił przed ostatnim rokiem, bo czeka Go matura. :) A mnie jest dzisiaj tak jakoś smutno, nawet mnie nie cieszy perspektywa urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
A jest jakis powod Twego smutku Zosiu ? czy tak poprostu..?jesli to drugie to bardzo Cie rozumiem, choc ja akurat dzisiaj mialam bardzo fajny dzien, bo w koncu wyszlo u nas sloneczko, a wieczorem to juz swiecilo tak pieknie i na niebie nie bylo ani jednej chmury- poprostu czystym blaskiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja co kksp to topik Kafeteryjny Klub Starych Panien, niestety mnóstwo podszywaczy, nie dało się rozmawiać zosia samosia1 masz jakieś plany urlopowe? ja w przyszłą niedzielę wyjeżdżam do koleżanki, znamy się od liceum, bardzo lubię ją, jej męża i dzieci, to prawdziwa kochająca się rodzina wiesz, na smutny nastrój pomagają mi spacery, mam niedaleko piękny park i las, często tam chodzę, kontakt z przyrodą bardzo mnie odpręża pozdrawiam, miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja a co- czasami są takie smutne dni, żeby bardziej były widoczne te radosne. :) Takie życie, są dni wesołe i smutne. Panno- nie mam żadnych planów urlopowych. Pewnie spędzę go tradycyjnie. życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
Rozumiem, ze dzis jest ten lepszy dzien Zosiu? ;) a urlopy spedzasz tak jak ja - tradycyjne, choc niewykluczone , ze w sirpniu pojade chocby na weekend nad morze, ale to bardzo mydlane plany. Panno, dobrze, ze masz cos, co cie uspokaja, mnie np spacery jeszcze bardziej doluja- nie lubie spacerowac sama :(, zwlaszcza gdy w mijscu spacerow sa inni nie-samotni..\ Jaka u Was pogoda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj a ja co Ty nie lubisz spacerować sama, a ja kiedyś wręcz się wstydziłam, to nie były spacery tylko przemykanie się, teraz nie biorę tego do głowy wiesz co sprawiło zmianę podejścia do mało istotnych spraw i rzeczy? choroba nowotworowa, jestem po leczeniu raka piersi u mnie dzisiaj była ładna pogoda, może wyda Ci się to dziwne, ale z pór roku najbardziej lubię jesień i to nie tylko tą złotą dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
:( ojej i co ja mam teraz napisac, nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
no oczywiscie , ze jest to dla mnie troche dziwne,a czemu najbardziej lubisz jesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×