Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość tantarella
więc twierdzisz jako katoliczka, że bóg nie ma imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale sasiadki mnie nie obchodza.... nie patrze co robia inni... nie interesuje mnie to... moze was tak... a no tak zapomnialam ze uwielbiacie wpieprzac nos w nie swoje sprawy... tylko to wam najlepiej wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Bog objawil swoje imie.Brzmi ono Jahwe.Nie ma ono niczego wspolnego z jehowcowym jehowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Uwazaj 'smutna 12345" bo zlecialo sie tu chyba stado protestantow i bedziesz poddana zaraz przewracaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Oczywiscie nie licz na to ze ci przewracacze sie przedstawia-tak jak my-Katolicy do jakiego Kosciola naleza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam blędne informacje o swiadkach? ... a skad wiesz ze to nie Ty masz bledne informacje? ze sie jednak mylisz? jak Ci pokazalam, że to Ty masz bledne informacje to juz nie umialas na to odpowiedziec... a Ty chcesz wyjasnic jaka jest prawda?... Ty chcesz jak kazdy jehowy abym zwatpila i chcesz udowodnic ze tylko Twoja wiara jest wlasciwa tak samo jak wasza biblia jest najlepszym przekladem.... co Ci sie nie uda... dasz 1 powod... a ja Ci dam ich kolejne dziesiatki aby Ci pokazac ze nie masz racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
....albo do jakiej sekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantarella
imię boże to JHWH / Jahwe / Jehowa -----> uważajcie więc jak go używacie bo możecie obrazić imię Boga http://pl.wikipedia.org/wiki/JHWH hihi, a może jednak nie? "Koniec z Jahwe i Jehową. Papież zdecydował się zmienić imię Boga. Od teraz księża podczas mszy muszą używać imienia Adonai, co po hebrajsku znaczy Pan - donosi "Tygodnik Powszechny". Wszystko dlatego, że Watykan uznał,że trzeba przychylić się do hebrajskiej tradycji, mówiącej, że imienia Boga wymawiać nie można." http://nortus.pinger.pl/m/579911 skoro papież zmienia imię Boże, kimże on sam jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantarella
ps. nikt nie wie jak wymawiało się imię JHWH. Forma Jahwe jak i Jehowa istniały na przestrzeni stuleci i to nie swiadkowie Jehowy ją wymyślili. Sprawdźcie sobie choćby w Wikipedii ALBO GDZIEKOLWIEK. Jakoś tradycje z wypowiadaniem wedle różnych języków imienia Jezus nie wywołują takich kontrowersji (Jeszua, Dżizys, Hesus itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
tantarella-to sprawdz pisownie Imienia Jezus...... Jezeli chodzi o imie Boga-Jahwe-w naszej wierze-Rzymskokatolickiej wystepuje wlasnie jako Jahwe.Jehowa kojarzy sie wylacznie z jehowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wiarygodnym źródłem wiedzy jest wikipedia to po co dyskutować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
tarantella-zaden Papiez niczego nie zmienial.Przestan tutaj wypisywac te swoje protestanckie bzdury-OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
tarantella-na takiej plaszczyznie nie bedzie tu nikt z toba dyskutowal.Jako protestantka poslugujesz sie klamstwami,oczernianiem rzymskokatolikow.Adonai-znaczy Pan jest naszym Bogiem.Wiec NIE KLAM.Jak ja mam dosc tych waszysh protestanckich klamstw.Tego oczerniania,tych pomowien.Wmawiania nam waszych wymyslow.To jest po prostu obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nazywacie Świadków "jehowcami" to może podajcie podobną nazwę na katolików... Katole? Mohery? Faryzeusze? Ciemna masa bez wykształcenia ślepo wierząca w swych przywódców..? Plemie Rydzyka? Nic innego mi nie przychodzi do głowy. Może traktujmy wszystkich równo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
czy ktos cie tu zapraszal zeby obrazac innych?Jehowcy to sekta.Nie chodzi o obrazanie osob.Kogos osobiscie.A ty w ogole jaka wiare reprezentujesz-moze od tego bys zaczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
beni-jestes jehowcem-widze to po twoim jezyku i nienawisci do Kosciola Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujesz sie obrażony teraz palancie?? Nikt mnie nie zapraszał. Ale jak czytam takie posty jak Twoje to żałuję że jestem Polakiem. Żadnej tolerancji dla innej wiary , religii. Tego Cię nauczyli na religii lub w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Ciebie nauczyli u jehowcow nazywac innych palantami-jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
To nie ja nazwalem inych z wiary wlasnie tak ak ty przed chwila azwales nas-katolikow czyli "katolami,moherami,jakimis rydzykami" itd.To sa moje slowa?Czy moze jednak takich osob jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niewyedukowanym frajerem którego ochrzcili w 8 dniu swego życia, religia została Ci odgórnie narzucona. Całe szczęście nie mieszkam w Polsce , widzę jak w innych krajach jakoś jest inaczej, jakieś poszanowanie dla Hindusów, Żydów , Świadków czy podobnych. Religia to sprawa osobista i gówno wam do tego w co kto wierzy i dlaczego. szanujcie sie ludzie bo widzę że nie umiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
benji-cos tam-jestes pewien swoich oszczerstw i orzucania mnie blotem?Ja -tak sie sklada jestem po studiach.W odroznieniu od ciebie.Jak widac zreszta po jezyku,traktowaniu innych jak bloto ktorym rzucasz, tudziez inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jeszcze tak : słyszałem wiele barwnych określeń z ust Katolików na Świadków. Ale żadnego z ust Świadka na Katolika. Wnioski wyciągnijcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Wlasnie sie popisales ta zenujaca wrecz POGARDA dla innego-twojego brata polaka.Skoncz te swoje nauki osoby nienagannej-bo przed chwilka ,dopiero co popisales sie tym co masz w sercu.Nie mow mi o jehowcach ze sa swieci.Juz pisalem ze znam kilku-zlodzieji i klamcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Mnie obchodzi to jakiej jestes religii nie z racji tego zeby tobie dokuczac.Chodzi o zbawienie.Dla ciebie i dla mnie.Dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylu tu prawdziwych katolików co i ŚJ.Człowieku,jesteś na kafeterii :D Tu nikt nie wie o czym pisze ale każdy się zna na:polityce,medycynie i w ogóle na wszystkim.Grunt to głośno krzyczeć.Nie wiem za co ja lubię to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×