Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość treacle
Wez sie Icencja ulotnij, bo nic nowego do tematu nie wnosisz. Ludzie chca sobie porozmawiac na poziomie, nie bedziemy sie znizac do Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę w Boga , Boga , który jest wszędzie , gotowy ,zeby przyjść do każdego kto tego zapragnie . Nie pisze o kościołach , wyznaniach czy denominacjach - pisze o Bogu , który posłał swojego Syna , aby za nas umarł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w pastora który przytula gdy nie mozemy zasnąc . Uwielbiam płacic mu dziesieciny by miał na nowy samochód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wziąć psychotropy . nie daje juz raady podszyw mnie wykonczył . nie wiem jak długo tak pociagne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
bardzo sie ciesze, tylko wiem, ze kazdy kto tak mowi ma to wtloczone na podlozu jakiejs religii i predzej czy pozniej wlezie jakis robal w postaci: ta religia jest dobra a reszta to dzielo sztana. Religie w gruncie rzeczy sa zle. Do Boga nic nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ten topik na początku - ale póżniej tu sie taki sajgon rozpętał ...:)że ani nic napisać ani sienic dowiedzieć nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie , nas czyli zielonych interesuje tylko seks z pastorem zarówno oralny jak i analny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja chciałbym sie dowiedziec ? ano ciekawska jestem , wredna su cz i musze wszedzie nosa wsadzic , bo pastor tak kaze by donosic co nowego w innych kosciołach sie dzieje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest coś w tym co piszesz :) podobniejest ze mna - wierząc w Prawdziwego Boga nie mogę jednocześnie twierdzić ,ze każda " wiara " tak ja nazwijmy :) jest tak samo prawdziwa . Bo gdzie tu sens ? gdzie logika ? Ale moje stanowisko odnośnie prawdziwości mojej wiary nie przekłada sie na język agresji i nietolerancji . Bóg stworzył świat bardzo różny i bardzo skomplikownay - nie mnie go ogarnąć :) a jednek wierzę ,ze serca pragnące poznania boga - znajdą Go . czy tu czy tam - czy w tym czy innym kościele . Bóg pozwala sieznaleść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem aagresywna i wredna . Tacy sa zielonoswiatkowcy . Tak uczy nas pastor . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
zeby tylko ludzie sie stosowali do zasady miluj blizniego swego, to sajgonu by nie bylo. Dlaczego religie powoduja taka agresje? Mnie jest wszystko jedno kto jakiego wyznania tak dlugo jak sa dobrymi ludzmi tylko nie narzucajcie swoich przekonan mnie. Peace & love ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajgon ? to ja go robie wszedzie , jestem najmadrzejsza i najpiekniejsza . musze swoje madrosci wszedzie napisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą taki schemat - " inny - znaczy obcy , gorszy " - jest niejako wpisany w naszą psychikę . Ale ludzie dojrzali potrafia dojśc do poroumienia - moze nie w kwesti prawdziwości Boga :) - ale uzgodnić ,ze się nie zgadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie - schudłam 0 , 8 kg przez dwa tygodnie czyli mam teraz 134, 2 kg chwała pastorowi zielonych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
inna sprawa jest to czym Bog jest dla kazdego czlowieka. wydaje mi sie, ze wyobrazen o Bogu tyle ile osob na swiecie. Moim Bogiem jest zycie w zgodzie z innymi ludzmi i nie dyskryminowanie nikogo kto nie krzywdzi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ,ze gdyby najpierw " kochali Pana , Boga swego z całej duszy ..." itd to to drugie przykazanie wypełnialoby sie niejak automatycznie :) Miłość do Boga i Bozą milość do czlowieka zmieniają najpierw samego człowieka - a później wszystko dookoła . Sama miłośc człowielka do czlowieka jest tak trudna - co zresztą widać na załączonym obrazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz - niedyskryminowanie innych o ile nie krzywdzą innych ludzi - wynika ,że mogłabyś dyskryminować tych , którzy cos ci zawinili ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka ze smietanka
licencja wyznajesz jakas wiare ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście - wierzę w Boga , jestem protestantką i należę do Kościoła zielonoświatkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka ze smietanka
:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
owszem, gdyby wszyscy wypelniali co do joty przykazania, to byc moze wygladaloby to inaczej, ale ludzie z natury sa ulomni. Byc moze przykazania zostaly w ten sposob napisane aby nie mozna ich bylo wypelnic? tak, moge dyskryminowac ludzi, ktorzy cos zawinili, bo musza poniesc za to kare aby wiecej tego nie robili. Takie jest zycie i tak to dziala w spoleczenstwie. Ja akceptuje odpowiedzialnosc za swoje bledy i przyjmuje kare w postaci braku akceptacji moich dzialan przez otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zdaje sobie sprawę ,ze nadstawianie drugiego policzka jest sprawą trudną :) ja sama powyrywałabym chętnie tutaj nie jednemu nie powiem co z czego :)i i nawet ich osobiście nie znam - ale Bóg nie wymaga od nas ,żebyśmy nadstawiali tan policzek " automatycznie " :) Biblia wiele miejsca posięca roztropności , mądrości a nawet przebiegłosćie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zielona suka która smiechem adoruje boga :p tanczymy spiewamy i bełkoczemy - to wszsytko dla boga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ajk tu nadstwic drugi policzek podszywowi - przez niego biore juz psychotropy :p donosze donosze i nic :p nawet moderacja nie daje sobie rady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
Niestety nie wierze w zasade nadstawiania drugiego policzka. Kiedys tak postepowalam ale czlowiek uczy sie na bledach. Jesli ja cierpie zamiast innej osoby, ktora to spowodowala to dlaczego mam na to pozwolic? To nie ma dla mnie sensu i przydatnosci zyciowej. Jak juz mowilam, zero tolerancji dla ludzi nie myslacych o uczuciach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
naturalna kolej rzeczy, co nie znaczy, ze sie nie boje ;) a jak to wyglada u Zielonoswiatkowcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×