Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

45-ka

Kruszynkowy zakątek nadzieja na spokojne miejsce dla odchudzających się 50-cio

Polecane posty

I mój poranny z Piernikowa poleciał......... Naprawdę brak słów. Już po wizycie :( I dobrze ,że chociaż Opty przeczytała o granatowej kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o kopiowaniu czemu kruszynki nie pamietaja??? Ja to juz mam ze 40 stron skopiowanych moich postow. I z tego powodu kawy nie mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze na pewno polecial moj wpis z moimi fotkami... z domu porzadek zrobie :P znaczy na nowo wkleje co wykasowano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goduniu❤️👄👄 Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, ile gwiazdek jest na niebie. Tyle szczęścia bez cienia goryczy w dniu urodzin Inka serdecznie Ci życzy. STO LAT,STO LAT NIECH ŻYJE NAM!!! 🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻YY🌻 http://www.riversongs.com/flas1/beautiful.html Pozdrówka dla wszystkich Kruszynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zrobic zeby byc ta
tu kruszynka ????? Pozdrawiam wszystkie kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myslalam jaki transport do pracy najbardziej mi pasuje, wybieralam miedzy lodka i podwodna lodka, zwyciezyla zwykla, u nas plyna rzeki i robia sie oceany i wodospady...brrrr Dziewczyny, serdecznie dziekuje za pozdrowienia :) Ineczka, jak zawsze jest niesamowita w pamietaniu :) ❤️ dzis mam ciezki poniedzialek, wiec nie popisze, ale moze jeszcze wpadne pozniej :) a teraz na poczatek http://www.degustacijos.lt/Images/sampano%20degustacija.jpg prosze sie czestowac:) i kawa > > > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat w szczesciu dla Goduni z okazji Urodzin !!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> tak, to moj wpis otwieral 18 strone a teraz jest na 17 i jeszcze po mnie Anoola. Koksiku, ja tez przeczytalam Twoj wpis o zmianie koloru kanap u Mani :))))) Bedzie pieknie, lubie niebieski kolor ! A u Mani wszedzie bedzie niebiesko - w domu i w ogrodzie :) Anoola, kwasna pieczen robie tak ze wolowine poprzerastana tluszczem przyprawiam roznymi przyprawami a nastepnie te kawalki zalewam w calosci octem na kilka dni. Pozniej, po wyjeciu z octu smaze na oleju i proze podlewajac woda, sos przyprawiam nie uzywajac juz wogole zalewy octowej. Zawsze jest super, a miesko kruchutkie az w ustach sie rozplywa ! Nie wiem czy to jadlas czy cos innego, ale ja to lubie i wszyscy wokol jak poczestuje. To nie bylo danie z mojego rodzinnego domu, jednakze po drodze w zyciu gdzies na to trafilam i bardzo polubilam :) U mnie malenki mrozik to i sniezku ubylo, ale juz we wtorek ma byc nowy. A ja przespalam pol soboty, cala noc i calusienka niedziele az do teraz, razem 28 godzin prawie bez przerwy :)))))))))) Pewnie moj organizm tego potrzebowal :) A teraz ide dalej spac bo to srodek nocy :) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zrobic zeby byz kruszynka?:) miec cierpliwosc do pisania, bo nasze wpisy chetnie kasuja, jak nie odchudzac sie , to przynajmniej miec takie postanowienia i zamiary:) a najwazniejsze - chec serdecznego obcowania :) wiecej nie pamietam, ale dziewczyny pewnie uzupelnia 🌻 na powitanie witam szarooka w naszym gronie:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Goduniu👄 Zdrowia, szczęścia pomyślności, spełnienia planów, moc miłości👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce]👄🌼serce] ❤️YYY🌼❤️YYY🌼❤️YYY🌼❤️YYY🌼❤️YYY🌼❤️YYY🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wykasowali z mojej ;) ksiazki 01:26 [zgłoś do usunięcia] Anoolka Nie mogac spac zadzwonilam i powiedzialam ze jak nie wroci i nie zrobi to ja sie pofatyguje w roboczy dzien z mlotem pod jego dom. Lodka mi nic nie zrobila ale niech tam! I jak mnie poda do sadu, to owszem bede placic, sama sie zadeklaruje ale DOLARA na tydzien bo stalej pracy nie mam i wiecej nie moge Trwaloby to do usranej... raczej mojej... i tak by wszystkiego nie dostal. Kolo 9 zadzwonil, ze przyjedzie tylko wpadnie do sklepu i ze to ja go wywalilam ! Lo MATKO??? Tak bez powodu? Od kiedy to taka z niego panna (ze znaku zodiaku obrazalska? Czemu ze stodoly wywalic nie moglam a tu juz nie pierwszy raz???? Zreszta ja bylam pozytywnie nastawiona. Misi sie pozbylam, jakies paseczki mu szylam i powie ze to ja??? Jak przegial pale to uslyszal ale nie myslalam, ze moje slowa tak powaznie bieze Aaatko, juz programik podalam. Latwo sie wyszukuje, jeszcz latwiej sciaga Teraz tylko mozecie mi podawac tytuly piosenek jakie sie Wam podobaja a na pewno takie sa. Chodzi mi glownie o polskie piosenki, please ! Nie martw sie mloda. Sama kiedys wymysli to co Ty juz wymyslilas.. Pamietaj, kazdy musi popelnic swoje bledy! Oj, pamietam Twoje zabawy biesiadne, zobaczysz bedzie fajnie! Lapko, zajrzyj w swojego maila I GON jak cholera! Tylko nie zapomnij chwalic tych co ubytki beda mialy I chyba wage to tak na poczatku miesiaca??? Nominujemy pierwszego???? A Szarooka gdzie sie podzialas? Nie widzisz, ze wladza sie odnalazla i zawsze wtedy latwiej sie chudnie bo gonia jak cholera Goda, Twoja waga dla mnie nawet w marzeniach za mala Inka, Twoja wagowa reakcja tak jak moja A ja chyba musze kupic nowa szklana cholere bo powariowala i podaje baaardzo ladna cyferke I mam takie same pytania Czemu??? Czemu??? Czemu??? Pamietam te czasy gdzie pracujac w fabryce pontomow i kamizelek ratowniczych lunch pozeralam na sniadanie i w porze lunchu kupowalam druga porcje i wazylam w granicach 52 kg! No ale do pracy chodzilam pieszo bo to byly tu moje poczatki i jeszcze samochodu nawet nie mialam.... ale za to mialam figurke http://i56.tinypic.com/34npiqa.jpg http://i55.tinypic.com/2d1oknr.jpg Kasiu, mozna byc zwierzeciem stadnym ale w wyznaczonych godzinach Najwspanialsze lata oddalo sie dla innych a z zaplata to roznie bywa. He he Sagus, tu w kazdym gymie takie wielkie lustra wrrrrrr Ale fajnie sie w nie patrzy po jakims czasie jak juz taki wieroryb z lustra nie odwzajemnia spojrzenia. Wiem cos na ten temat A wiesz, ja nie mam notesu adresowego Kazdy adres na mailowej skrzyneczce A co bedzie jak skrzyneczke diabli wezma??? Tego to ja juz nie wiem Jozia, musisz sobie sprawic maly osobisty laptopik. A ze net tam jest to wiemy bo nieraz nadawalas z Borow. Pomysl o tym. Sagus, "Opty" to od rodzaju diety sie wzielo jesli dobrze pamietam. Ale na czym ta dieta polega to juz nie pamietam Mania, nakopac? To ma byc ladny plot? On w niektorych miejscach to na lancuchu do drzewa przymocowany bo pewnie sie przewracal a chetnego na nowy nie bylo Aneczko, milo slyszec jak sie lepiej czujesz. Ja tez najbardziej na brzuszysko narzekam Kazda z nas chyba z wiekiem odnalazla jakas brzozke czy kamyczek do ktorego gada. Ja zwykle gadam do nieba Lubie niebo. Na nim co chwile cos innego a cos ciekawego widac. Zaraz wroce, ale to juz lepiej wysle bo juz kilka godzin pisze W miedzy czasie podcielam wlosy, wzielam prysznic i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goduś kochanie 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 Wszustkiego najlepszego,zdrowia ,spełnienia wszystkich marzeń i planów,wykończenia domku utrzymania wagi i pociechy i miłości od najbliższych. 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 http://i52.tinypic.com/2my7y2t.jpg Czeka mnie pracowity tydzień ,ale to dobrze :):):):):) Pati ma wylecieć w sobote do Grenoble i musimy ją zawieżc do Warszawy. Jestem załamana tym kasowaniem :(:(:(:(:(:( miłego,spokojnego tygodnia ..............do wiosny coraz bliżej:):):) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Najpierw z życzeniami, bo nie zdążę: Goduś, duuużo sił na wykończenie domku, pracy - żeby były na to pieniążki, dużo śniegu żebyś mogła pobiegać na nartach, no i duuużo zdrówka, żebyś mogła to wszystko wykonać. Wszystkiego najlepszego !!!! Klikam z pracy, rano wyrwana telefonem z wyrka spędziłam chwilki na innej "rozrywce". Za to teraz długo tu nie posiedzę, spadam do domu. Maniu, pokaz ten strzyżony aksamit !!! Wyślę, bo muszę jeszcze coś sprawdzić. Do wieczora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kruszynki, bardzo serdecznie dziekuje za wszystkie przepiekne zyczenia i kwiaty, jestescie kochane ...cmoooooook :) aatko twoje sloneczniki sa chociaz male, ale bardzo optymistyczne i w moim ulubionym kolorze:) W pracy dostalam ladna wiazanke i ogromny tort czekoladowy z konjakiem i nie moglam odmowic, ale juz postanowilam - od jutra dam na wstrzymanie ze slodyczmi, a od srody mam abonament w klubie sportowym:) i jeszcze raz wszystkim cos mocnejszego Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 i kawa > > > > > z tortem to tu nawet boje sie pokazywac...hihi...Lapka paskuda wrocila i teraz to juz nas skontroluje:) az strach sie bac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze u Gody balujecie ? Czy znów kogoś wykasowano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla biednego futrzaka zimna a nawet lodowata kawka bo tam goraco u Niej :) (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka dziki za kawe, dzis mam czas ylko na wypicie kawy i znikam na zajecia z angielskiego, u nas dalej paskudnie mokro, ale kiedy ogladam jak innchy zatapia, o i tak mowie ze u nas raj na ziemi... ech co sie porobilo...a raczej , co my ludzie robimy z ta biedna nasza planeta, a potem dziwimy sie, ze coraz gorzej jest.... musze sie pochwalic, wczoraj otrzymalam od meza przepiekne roze w moim ulubionym kolorze zoltoczerwonym , 25 sztuk i mialm problem ze znalezieniem wazonu:) a od dzieci abonament na sport i witaminy, teraz to juz bede super zdrowa mama:) Aneczka gratulacje :) podwojna babcia - to dzwieczy dobrze:) u nas jeszcze mowia- kochaj swoich wnukow, bo oni zemszcza sie na twoich dzieciach...tyz prawda, ja w swoim czasie dalam popalic mamie, ale moja Jolka to dopiero podarek, tylko wtedy zrozumialam jak ciezko bylo mojej mamie ze mna pozdrawiam wszystkie kruszynki i lece na angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam całe trzy dni WOLNE :D Co będzie później, nawet nie napiszę.... 😭 A teraz do obowiazków, później przyjemności, czyli topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........jak maluszek sie urodzi, to moja pierwsza wnuczka juz bedzie miala 18 lat :))))))))))))))))))...........ale to od innych rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie stwierdzam, ze starosc stworcy nie wyszla. W dosc expresowym tempie, na prawej rece, rece kierowcy (w kangurowie) powylazily mi takie brzydnie starcze plamy... Juz patrzec na to nie moglam. Poszlam do apteko-drogeri i kupilma krem. Niby pomaga. Jak nie sprawdze to nie bede wiedziala. Smrod kremu mi nie pasi ale te plamy bardziej nie. W pracy zakretu nie wyrabiam :O:O Naczelny gadke mi puscil, ze jak nie wyrabiam to mam troche nadgodziny pociagnac! O nie, co to to nie! Dziecka w domu zamkniete na 11 godzin. Starczy! On dobrze wie, ze nie dam rade na dluzsza mete ale chyba probuje moja wytrzymalosc :O Czyli znowu plany do sytuacji dostosowac musze. Jak najwiecej posplacac a patio i plot niech poczeka na swiety nigdy! Bo nie wiem kiedy recznik rzuce wrrrr! Opty, a wiesz, ze robala-patyka przerzucilam na drzewko i on dalej jest :D Ciezko po pracy go znalesc bo sie przenosi i wyglada jak jedna z galazek. I odkrylam ze ma sliczne skrzydelka. Nie udalo sie cyknac bo je otworzyl tylko jak reka dotykalam. Nie, cos ostatnio nie cwicze. Nie mam po prostu czasu. Do sklepu tylko wpadam po najpotrzebniejsze rzeczy i pedze do domu. Zanim cos zrobie do jedzenia to juz po 19-tej. Zjesc, pozmywac, pare slow do Was i pora spac zeby na nastepny dzien znowu gonic jak kretynka. A lottus ma mnie i moje dzieciunki w doopie :( Sagus, no i kasowali a panienki nie byly przygotowane i ja nie wiem co bylo napisane :( A ciagle o kopiowaniu przypominam! A pomaranczowa kruszynkowa ochotniczka niech popisze tylko pamietaj kruszynko zeby skopiowac i gdzies schowac zeby bylo tak na wszelki wypadek bo tu nie wiadomo co ktorej modemie pod sufitem drzemie :D Nawet mi sie ;) rymlo :D Goda, u nas tez powodzie, ludzie gina, inni traca wszystko :( Dlaczego? Aneczko, ja tlustego nie jadam a octu tez nie lubie :P Czyli ja bym sie tym nie uraczyla. Ja jadlam w wykonaniu niemieckiego czy austriackiego kucharza. Nie smakowalo mi mimo ze Eric swietnie gotuje. dawniej czesto tam na golonke jezdzilam. Teraz to bym musiala brac kanapki na droge bo zanim bym dojechala to bym z glodu ... schudla :D:D:D No wlasnie, Goda Szarooka wspomina a Ola nam pod ziemie sie zapadla :( Aaatko??? Juz w sobote Pati wylatuje??? Ale ten czas pedzi! Aneczka, no to synowi niedlugo wolnosc sie skonczy :D I znowu kasuja bo zginal Yoany wpis z tym tortem :O:O:O K O P I O W A C !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anooko, u nas kazdy dzien w TVv pokazuja, co u was tam robi sie i opowiadaja, ja w tym miejscu, gdzie jest teraz powodz nie bylam...zawsze mi Australia kojarzyla sie z brakiem wody, oszczednosciami tej ze wody i roznymi zbiornikami, nawet pamietam jeden rok, kiedy ty pisalas, ze macie zabronione polewanie trawnikow, a tu prosze...woda i woda wszedzie...w Europie tez, no i te wypadki smierci tysiecy ptakow i ryby...nie nastraja to pozytywnie...ja mysle, ze ludzie na ziemi sa najkrociej, ale zdazylismy juz tyle zlego zrobic, ze chyba ona chce nas pozbyc sie... Ja jeszcze zdazylam zobaczyc pozzdrowienia i tort Yoanki:) Yoanko, dzieki za pozdrowienia, tort byl urokliwy, az szkoda by bylo go jesc, wiec moze dlatego zniknal? a moze po zjedzeniu mozno bylo zrobic sie piekna ksiezniczka?:) Anoolka, widze, ze masz duzo tej roboty w pracy, ale za nadgodziny to chyba lepiej placa, wiec moze nie bedziez potrzebowala laski B i nie trzeba bedzie trzepac nerwy? co ja Ci moge powiedziec, ze ja juz sama umiem i powiesic pokle i zrobic jako taki sufit, o ile to male pomieszczenie no i pomalowac to juz bez laski:) ale do tego jeszcz trzeba miec potrzebne narzedzia , ktore to moj kochany chomikuje juz od lat, teraz to tylko moge cieszyc sie, ze mial bzika na punkcie elektrycznych narzedzi, nawet spawarke sobie kupil:) A moze szarooka nie przepadla, i ta pomaranczowa tez cosik napisala, tylko moderatorzy nam powycierali nie zwracajac uwage zyczliwa, czy nie byla pomaranczka?? zamowilam na jutro stolik u chinczykow i pojdziemy z cala paczka ze starej pracy, juz dawno nosimy sie z zamiarem spotkania a teraz znalazlam chwilke czasu i zorganizowalam, bo przez ta budowe, to na nic czasu nie mialam... Aatko, a nie probowalas na te bole opaski magnetyczne doktora Lewina?? u nas jedna znajoma sobie bardzo chwali, mowi , ze jej pomagalo i na kolano i na bolacy nadgarstek Sagus ciekawe, czy po procedurach jeszcze bedziesz miala chec i zapal do robienia tej gimnastyki? bo ja na ile siebie pamietam, to tak z kilka miesiecy jeszcze w domu robilam ,a potem, to wstyd wspominac....taki ze mnie len no wszystko zabieram sie do pracy... aha... Jozinek i Ineczka ,zdjecia wasze wspaniale, takie damy, ze hoho...nie jeden sie ogladnie:) a Anoolka zrobilas wrazenie z ta "szewielura" jak u nas mowia, takie wlosy superowe:) i jeszcze tak malowniczo rozwiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×