Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

coś w tym jednak jest że przeciwieństwa się przyciągają. ja z dużym popędem znalazłam męża prawie bez popędu. bez sensu. z drugiej strony gdyby miał wyższy ode mnie może też byłoby mi źle że ma za duży. tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mówiłaś to przed porodem było dobrze, czyli nie bez popędu, tylko gdzieś wsiąkł... Ps. ciekaw jestem jak wyglądasz. Dała byś fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście ;] Nawet nie śmiałem pytać o akt. Ale na jakieś bikini bym się nie pogniewał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, zgrabna ;] Fajnie! Szkoda że mało widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest, ale jeszcze nie żona. Może jeszcze coś pokażesz? ;] Może na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyki? Niepotrzebnie. Z tego co widać na tym co dałaś, nie ma co krytykować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale plastik. Fotograf zwiedzał gabinet figur woskowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wypierdalac mi tu ze swoimi smutami. brakuje wam seksu to sobie znajdzcie kochanka a nie wyzalacie mi sie w temacie. prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo zwalcie konia
tak jak Waldi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy mi tu jakies wypierdziny piszecie o tym, ze mezowie nie chca sie z wami ruchac. porazkowych facetow sobie wybralyscie i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kobietę tak dla przypomnienia, a ty nie bądź taki mądry. Ty też możesz nabrać obrzydzenia do swojej jak zajdzie w ciążę i urodzi. Wiesz- rozstępy, nadwaga, obwisłe piersi, luźna cipka... A że padło na twój temat to trudno. Będziesz musiał jakoś z tym żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka1357
Brakuje Wam czegos w seksie ? Polecam Wam super sklep dyskrecja.pl Jest to mega sklep i bardzo wielkim wyborem artykułów erotycznych;-) Sama z niego korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rus1, wlasnie na tym polega dojrzalosc malzenska, ze jesli sie z kobieta ma dziecko, to sie wie, ze po ciazy nie bedzie juz ta sama piekna ksiezniczka, ktora byla przed. to jest naturalne, a facet ktory tego nie potrafi zaakceptowac jest po prostu niedojrzaly i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×