Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emulinek

31 tc - czy niektóre z was miały podobnie? pilnie

Polecane posty

- koszmarny ból przy oddawaniu stolca - drętwienie rąk i nóg - chwilowe jakby słabnięcia - poranne krwawienie dziąseł - ciężkie nocki - napinanie brzucha szczególnie wieczorami - bóle wiązadeł - rwące bóle krzyża byłam dzisiaj na ktg dla św. spokoju i niby jest ok, szyjka u gina badana tydzień temu też niby ok więc dlaczego tak źle się czuję? jem zdrowo i regularnie, nie forsuję się, boję się o synka :-( czy miałyście podobnie? sama już nie wiem co robic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie dziąseł, bóle wiązadeł i rwące bóle krzyża też miałam:) Z tymi ostatnimi nadal mam problem chociaż jestem już 13 miesięcy po porodzie:D Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbsxcjhvSAJ
koniecznie podczas nastepnej wizyty zglos silne obrzeki ciala, dodaj tez ze masz bol przy oddawaniu stolca i to krawawienie z dziasel, prawdopodobnie bedziesz musiala rodzic przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama klocuszka - urodziłaś w terminie? mały zdrowy? pomarańczko - nie mam obrzęków ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam 10 dni po terminie;) A córka zdrowa 10pkt. Krwawienie z dziąseł może być objawem np. niedokrwistości, niedoboru witamin, cukrzycy... Jak będziesz u lekarza to zgłoś to wszystko ale myślę, że większość tych objawów są normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robioną morfologię, poziom glukozy, badania moczu itd. i niby jest ok mówiłam ginowi o dziąsłach i całej reszcie dzisiaj w szpitalu i powiedział, że normalne :( ale dla mnie to nienormalne tak czuc się jeszcze przez 2 miesiące? wymiękam :( kiedyś nie rozumiałam kobiet w ciąży :( teraz jak tylko się rozdwoję :) szacun i troska dla każdej napotkanej czy mogę coś poradzic na te "urocze" dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są normalne objawy w ciąży. Ja miałma (mam bo jestem w 35) tylko krwawienie z dziąseł i napinanie brzucha. Ale biorę nospę trzy razy dziennie (teraz juz zwykła, bo od 5-go miesiąca brałąm forte) i magnez, to nogi mi nie drętwieją. Na bóle krzyża polecam gimanstykę dla ciężarnych. Ja chodze na zajęcia i choć zawsze miałam problemy z kręgosłupem, to o dziwo w ciąży nie mam. Tak w ogóle to własnie kończe 8-my miesiąc i stwierdzam, że o dziwo najlepiej znoszę włąsnie 7 i 8-my. Bo przedtem to sie gorzej czułam - do połowy 5-goi miesiąca mdłości, potem napinanie brzucha. A teraz znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie odwrotnie - do 5 m-ca zero dolegliwości, a teraz jakaś masakra, ale najbardziej boję się, czy z małym ok, bo ja "stara" jakoś się "przemęczę" chyba, że coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie zdaje ze to normalne obiawy, mnie dziasla najbardziej podajrze krwawily w 16 tc ale teraz tez mi krwawia, plecy czasem bola - ale to jak mam dni ze jestem mniej aktywna , rano czasem boli mnie biodro - to wszystko lekarz mowil ze normalne w 3 trymestrze. nogi mi dretwieja czasem ale to tylko w nocy. oczywiscie calych nocy tez nie przesypiam ciezko mi sie ulozyc, duszno mi goracao brzuch przeszkadza. a najgorsze ze wszystkiego jest ciagle chodzenie siusiu w nocy jakies 3,4 razy . "Bol przy oddawniu stalca"- przypadkiem nie masz hemoroidow?? ja naszczescie tej dolegliwosci nie mam ale wiem ze wiel dziewczyn w ciazy cierpi na to. "bole wiazadel" normalne bo macica nadal sie rozciaga. a napinanie brzucha ja tez mam- to jest tzw stwianie sie macicy. na tym etapie to tez normalne - macica cwiczy do porodu. mozesz spokojnie brac na to no-spe. A przypadkiem nie przytylas za duzo,albo za malo sie ruszasz stad moze wiekszosc obiawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wszystkie objawy ktore opisalas, ktora teraz sa nasilone, rece mi dretwieja szczegolnie noca, w dzien zadko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanymarci...
laporushi,kiedy ty rodzisz??? czemu to tak długo trwa? nie boisz sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmaja staram się dużo spacerowac, przytyłam 12 kg, ale z ręką na sercu wielkiej D nie dostałam, wszystko poszło w brzuch, który też nie jest kosmicznie wielki. waga startowa 60 kg, teraz 72, mały miał w 30 tc 1331 gramy według ginekologa hemoroid był w ok 25 tc, ale wyleczone, a bóle ciągną z podbrzusza przy wypróżnianiu, a nie tylko odbytu fuuj suche fakty, straszne ;-) no nic - lepiej zapytac, niż potem w głowę zachodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie poprostu tak przechodzis trzeci trymestr. taki twoj urok. a magnez to ja tez biore i pomaga, wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×