Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość małaB
ja też, ja też chce ;)) mam męża, 24 lata; chciałabym spróbować zupełnie niezobowiązująco. Któraś z Krakowa/okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze tak ktoras poda jakies Mankato Bo inaczej nigdy sie nie znajdziemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewe
Mam 35 lat też mam męża z ktprym jestem 10 lat a pragnę sprobować czegoś innego myślałam o kobiecie lub o sexsię z mężczyzną i dwoma kobietami. Mam takie pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma takie coś za sobą i muszę przyznać że sex z kobieta był boski. I chodzi mi po głowie powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś ma ochotę pogadać o tym to mogę dać e mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca przygody z kobietą
czy jest tu jakaś Pani z okolic Zielonej Góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam zdecydowanej kobitki na szaloną noc ( lub popołudnie ). Mam 26 lat, chętnie spotkam się ze starsza, lubię kobiece kształty :-) woj dolnośląskie (moge gdzies dojechać) jesli jesteś zainteresowane zostaw mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zg
hej ja jestem z okolic zg podaj maila to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie nie wierze, przez przypadek trafiłam na temat a od pewnego czasu mam identyczny problem !! :D mam chłopaka od 3 lat i właśnie te 3 lata temu spodobała mi się pierwsza dziewczyna... też nie wiem co robić, teraz to już nie mogę przestać myśleć o innych kobietach.. idę ulica i po prostu nie wytrzymuje, są piękne po prostu... chciałabym spróbować pocałować... dotykać ciała innej lecz właśnie bardzo się wstydzę nie wyobrażam sobie podrywać jakiejś itd :P mam 20lat i może to tylko przejściowe, ale żeby to aż tyle czasu trwało.. :) a najbardziej to mi się podobają takie delikatne blondyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 lata i od dłuższego czasu też chciałabym zobaczyć jak to jest . Jestem z górnego śląska. Jak ktoś chętny to pisać szalona55@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewe
Jestem z okolic łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość douslyszenia
Czy któraś z Pań chciałaby jeszcze spróbować. Bez pośpiechu, poznając się by móc rozwinąć ewentualną fascynację i zaufanie, które da swobodę i zniweluje stres podczas bliskości? Jestem osobą zdecydowaną, lubię prowadzić ale jednocześnie dawać dużo z siebie. Lubię poezję i lubię fantazjować. Cieszą mnie długie noce poprzedzone nastrojowym wieczorem. Z miłą chęcią porozmawiam, by choć może uczynić dzień przyjemniejszym ;) Dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też cos takiego przyszło na myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice bydgoszczy, grudziadza, 20 latka. Juz dlugo marze o seksie z kobieta. Piszcie. Percy@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce kobiety
To widze nie jetem sama.Mam ochote piescic sie z kobietą itd.... zanim maz wroci z pracy ogladam filmk z kobietami,podnieca mnie to jak ....,Chce sprobowac i kropka -szukam zdecydwanej kobiety mam 38lat jestem z Bytomia woj.slaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 22 Kraków
Hej, ja mam 22 lata i też mi ostatnio przez myśl przychodzi spróbować z kobietą. Mam chłopaka od 4 lat prawie, mimo że jest bardzo przystojny, wysportowany i ciało ma sexowne to jednak nie jestem do końca spełniona w kwestiach łóżkowych... Ja bym chętnie spróbowała czegoś nowego, i dotyku kobiety :) Szczególnie bardzo podobają mi się starsze od siebie zadbane kobiety w wieku ok 30-35 lat. Kobiety w tym wieku są piękne, dojrzałe a mimo wszystko bardzo sexy :D Oczywiście, warunek musi być zadbana i kobieca (nie interesują mnie typu 'chłopczyce') Ja jak wspomniałam mam 22 lata, mam 172 cm/56 kg - jestem dość szczupła, ale wysportowana. :) Jak ktoś chce o czymś porozmawiać to czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniD
Interesowala by Cie szczupla 22latka wzrost 164. Chcialabym sprobowac jak to jest z kobieta bo nigdy tego nie robilam a bardzo mnie to kreci. Masz lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również od dłuższego czasu mam ochotę spróbować seksu z kobietą. Mam 25 lat, jestem szczupłą, kobiecą dziewczyną o ciemnobrązowych włosach. Może znajdzie się ktoś zainteresowany z Warszawy? Kontakt: ewela1077@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chcialabym sprobowac seksu, pieszczot, dotyku z kobietką. W miarę mlodą, ja mam 21 lat. Okolice Olsztyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja mam 39 lat nie szczupła chce spróbować z kobietą ale tylko w obecności męża lub mężów nie inaczej jestem bez doświadczenia poznan okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam młoda mężatka
Cześć kobietki! Mam 22 lata i szukam chętnej koleżanki w wieku 18-25 z okolic Poznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała spróbować z kobietką:) Jestem z okolic Katowic i mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisałam ja 39 lat poznań widzę że jest nas wiele które chcą spróbować i każda z nas się boi jak to będzie i jak to wyjdzie bo u mnie mąż wie o tym i na to się godzi a mimo to mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i chce tez z kobieta....jestem z pily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_zwariowana
Hej. Jestem spełnioną mężatką i matką z Krakowa ale od dawna mam marzenie żeby spróbować z jakąś doświadczoną kobitką. Niedługo 30-tla o chyba najwyższy czas spełniać marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Chciałabym spróbować seksu z kobietą ... Nie oznacza to że jestem lesbijką, jestem w normalnym, moim zdaniem udanym związku. " x To tak jak HETERO facet będący w udanym w związku chciałby uprawiać seks z innymi mężczyznami :P Autorko jesteś biseksualna albo lesbijką a męża masz za przyjaciela i seks robisz dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same lesbijki na kafe to dlatego tyle bluzgów na mężczyzn leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam wszystkich wypowiedzi więc wybaczcie jeśli ktoś pisał to przede mną.. Mianowicie, ostrzegam. Jestem lesbijka która spotyka się z mężatka, miała to być przygoda.. A w efekcie jest miłość, zastanówcie się czy jesteście w stanie odłączyć uczucia. My meczymy się obie już prawie rok bo się kochamy a nie możemy być ze sobą, ona ma dzieci więc to dodatkowy aspekt który trzyma ją przy mężu. Musi udawać w domu że wszystko jest ok a ja muszę znosić fakt iż zasypia i budzi się przy nim. Kobiecie hetero łatwo jest się zakochać w lesbijce, kobieta jest pełna empatii, ciepła i czułości, czego często facetom brakuje, nawet sie nie obejrzysz a to nie będzie tylko seks. Uważajcie bo takie "układy" potrafią być bardzo bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę _spróbować
Witam. Mam 23 lata i od dłuższego czasu marzę o seksie z inną kobietą. Jestem w stałym związku. Szukam kogoś w podobnej sytuacji i podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×