Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Julka współczuje Ci :( . A Twój facet to Twoj maż czy partner-jesli moge zapytac?? I jakie formlanosci zalatwiasz dla samotnych matek?? Ja mysle,ze niektózy faceci nie powinni miec dzieci,skoro nie umieja byc odpowiedzialni za własna rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama patrze na skład bioferu i można go pozbiecznie stosowac w ciąży, tylko 60% zapotrzebowania dziennego, tak to wszystko zalezy od dawek, to dawki leku zmieniaja kategorię bezpieczeństwa stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozyczka moj facet to partner nie maz,a dlaczego pytasz?dzwonie po roznych biurach i orientuje sie jak wyglada tu zycie samotnej matki z dzieckiem,juz sie dowiedzialam ze lepiej dac moje nazwisko nie jego po potem moga byc problemy np.z paszportem.Rozyczka poprostu wydaje mi sie ze on kogos ma i tyle,a ja w 20 tygodniu ciazy i to bedzie tez jego pierwsze dziecko o ktore staralismy sie dobrych kilka miesiecy,troche i ja sie obwiniam bo moze moglam poczekac ale ile lat mozna czekac?powiem wam szczerze,do momentu zajscia w ciaze wszystko bylo naprawde super i nie rozumiem co sie stalo)-: chcialabym aby wszystko wrocilo do normy ale nie wiem czy to ma sens)-:walczyc o niego???dla rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka przykro mi, że spotkało Cię to teraz, ale co nas nie zabije to wzmocji, a ty wierze, na pewno dasz darę, oboje dacie radę:) Ewelina, jejku to miałaś przeżyć...ale masz cudownego mężczyzne przy sobie teraz, to najwazniejsze! Jak pmyslę, miałam 20 lat jak wychodziłam za mąż, na 1 roku studiów, mąż na drugim dziecko w drodze, i razem wychowywalismy się dla siebie przez te, w tym roku będzie 14 lat ale to taki szmat czasu...a przeleciał tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to,ze nie przewidzimy w 100% przyszłosci i to jakim rodzicem bedzie facet.. Niektórzy marza o rodzinie,snuja opowiesci jak by było cudownie,a jak przychodzi co do czego to podwijaja ogon pod siebie i uciekaja jak tchorze.Ja Cie po częsci rozumiem.. sama mam nei lepiej,ale jestem dzielna,dla mojego dziecka,i choc nie wiem co przyniesie jutro wiem,ze mam dla kogo zyc. Zawsze chciałam miec przy sobie męzczyzne dla ktorego bede wazna,na ktorego bede mogla liczyc.. zycie pokazlao cos zupelnie innego. I pomimo całej trudnej sytuacji nie mam nienawisci do niego.. Bede zyc dalej,na tyle dobrze,na ile moge.Teraz najwazniejsze jest,zeby dziecko urodziło sie zdrowe,a reszta sie jakos ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiaodmo,, że generalnie każdy zasługuje na 2 i ostatnią szansę, można spróbować ale czasami nie warto.. znam przykłady gdzie kobieta faktycznie wkładała energię w walkę o związek, o całą rodzinę i była poprawa na jakiś czas potem znów to samo, więc myślę że warto dac drugą szansę, ale taka jest prawda , że jeśli facet sam nie będzie chciał się zmienić-to można nerwy zedrzeć a on pozostanie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przekonalam ze nie warto bylo walczyc :( A teraz jestem w pelni szczesliwa ) Moj maz akceptuje mojego syna i traktuje go jak swojego :) Mamy tez wspolne dziecko a teraz oczekujemy kolejnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Julka już ma dawała niejedną szanse...prawda Julia?... Ewelina a ten dopler ma wyświetlacz czy jest taki jak mój? bo cena rzeczywiscie niemała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma wyswietlacz ogladalam filmiki na youtube :) Za 2 godz konczy sie nastepna aukcja i tam jest cena 52.01 kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Julka ja takze ci współczuję tak strasznej sytuacji...zwłaszcza w tym stanie.Na twoim miejscu porozmawiałabym z partnerem co jest przyczyną jego zachowania i znikania... Może to być tchórzostwo i lęk przed tworzeniem rodziny (pełnej ,bo maluch w drodze)...albo inna kobieta Jeśli to pierwsze to jakoś mozemy dać mu szansę osamotnienia i przyzwyczajenia się do nowej sytuacji i roli w życiu...wystarczy pogadać. Jeśli to drugie,czyli inna kobieta to nigdy,przenigdy nie dałabym mu drugiej szansy,nawet gdyby chciał wrócić...szumowin to ja nie zbieram po kochance i jeśli mnie zdradza to nie zasługuje na mnie i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays a wiesz moze czy tu w uk mozna kupic cos na bakterie pochwy bez recepty ?? Pytam tutaj bo na tamtym forum to sie do wszystkiego czepiaja :( Mi w sumie nic nie dolega ale wolala bym miec cos w zanadrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ile ma twoj synek lat ? Ja mojemu ostatnio kupilam okazyjnie fajna zabawke : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200579055072&ssPageName=STRK:MEWNX:IT uczy kolorow literek cyferek i ogolnie maly ma swietna zabawe :) chociaz do niektorych gier trzeba pedalowac a to mu za bardzo nie wychodzi ;) Gry do tego sa rozne i mozna kupic osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina w uk tez jest clotrimazolum, można i w bootsie, i w tesco kupic i maść i globulki, ale jest w nazwie jako clotrimazolum a czasem jako canesten, w bootsie jest o połwę tańszy niż w tesco, chyba nawet 5 funtów mniej Super, że ma wyświetlacz, no to jak z wyświetlaczem, to rzeczywiście korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Julia współczuje,ale jezeli uwazasz ze tak bedzie lepiej dla ciebie i dziecka,to chyba najlepsza decyzja. A mój mały nam zrobił pobódke o 3 rano.Mój sie przytulił do mnie i poczuł jak mały kopie,no i miałam po spaniu,bo mały sie rozkręcił:)A potem kopal mojego po plecach.hehe. Dziewczyny z którym tyg miałyście glukoze??bo ja zaczełam 28 i nic nie wiem;/za tydzień mam wizyte u połoznej wiec moze mi coś powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia ja miałam w 25, i być może to zależy jakie choroby/obciążenia były u ciebie w rodzinie, być może też od wskaźnika BMI(ja mam za wysoki do swojego wzrostu) bo u mnie hurtem 7 dziewczyn w pracy na jednej zmianie zaciążyło, i pytałam jednej (szczupła osoba , nie było w rodzinie cukrzycy-to nie miała GTT) a zaś druga również szczupła ale za to u niej w rodzinie mama, tata, babcie mają cukrzycę- i oina własnie miała GTT. u mnie w rodzinie ma moja babcia dostała 2 lata temu i mnie również zrobili. a na 1 wywiadzie położna pytała o choroby, uczulenia które miałam ja i które są w rodzinie.więc może to ma jakiś związek z chorobami w rodzinie ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia1986 Nie wiem czy wszystkim ciezarnym to badanie robia. Ja je mialam dlatego ze w poprzedniej ciazy mialam cukrzyce i tym razem woleli ja wykryc szybcie. Ale na szczescie na razie nie mam :) Dzieki Grays za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pamietasz grays,ja mu juz dawalam kilka szans)-:i rozmawialismy i mowil ze kocha i ze sie postara i co?chociaz wiem ze gdyby wrocil to pewnie jeszcze jedna szanse by dostal i tak w kolko)-;i by sie upewnil ze wszystko moze robic , a ja zawsze go przyjme.Kobiety duzo sa w stanie zniesc ale tez do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka kurcze nie bede Ci doradzac sama wiesz co najlepsze dla Was, powiem tylko, ze moj 12 letni syn ostatni raz ojca widzial jak mial 3 lata.. byly maz okazal sie... hmm do kogo by tu go przyrownac... no normalnie slow brak... nie wiem kiedy zaczal mnie zdradzac ale moze jak juz bylam w ciazy a moze wczesniej? wyszlo to na jaw jak maly mial ze 2,5 roku, zastalam ich w dwuznacznej sytuacji, potem znalazlam kasete z nagraniem z wakacji, ktore bardzo dokladnie zaplanowal, mianowicie najpierw pojechalismy razem a potem ja wrocilam do domu a on pojechal zalatwiac jakies tam swoje sprawy tymi sprawami okazal sie kolejny tydzien z kochanka w tej samej miejscowosci turystycznej co uwiecznil na wspomnianej wyzej kasecie.... wyprowadzilam sie dosc szybko i dzieki pomocy mamy poradzilam sobie ze wszystkim... Dzieki Bogu poznalam super faceta!!! Jestesmy juz razem z 8 lat :))) Mysle ze i Ty spotkasz tego wlasciwego! Najwazniejsze jest zeby sie tylko nie zamykac, tj. wychodzic do ludzi ! :))) Bedzie dobrze trzymam kciuki!!! Izunia zazdroszcze poranka :))) a jak tatus - zadowolony ze mu dzidzius spuscil lanie :)))? Sluchajcie dziewczyny czy ja oszalalam :P od kilku dni czuje takie delikatne pukanie w szczegolnosci gdy sie spoziomuje :) znaczy sie poloze jestem w 12tc, czy to tylko jelita? :P Chociaz jest to o tyle dziwne ze dzieje sie to w okreslonej pozycji i czasie... hmm chyba zwariowalam... :))) ajjjj ide gotowac zupe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że na ruchy za wcześnie ale kto wie ;) może mały rozbójnik już tak szaleje , że czujesz smyranie ?? ja taką ''rybę'' czułam ok 16 tygodnia, a 2 później już porządny kopar.Mój mąż cieszy się jak dziecko kiedy odwraca się do mnie pupą, ja przysuwam brzuch i mały bębni go po tyłku :D i nie może się nadziwić jak ja się nie budzę, że jak on onejmuje brzuch ręka a ta cała skacze, mały tak szaleje a ja śpię w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wyjątkowo dokuczają mi plecy, kończę prasować ciuszki (no jeszcze do wyprania rożek i kilka ciouszków od teściowwej) prasuję i co 20 minut musże się położyć bo mi krzyże wypadną zaraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ale ci zazdroszcze szykowania ubranek dla maleństwa:)ja sie wezme za pranie po wielkanocy.Jutro zaczynamy mały remoncik mieszkania,pomalowac trzeba i moge sie brać za urządzanie pokoju dla młodego:)za tydzien jedziemy po łóżeczko. Mój sie cieszy za każdym razem jak poczuje kopniaka,ja zresztą też,Bo to jest najcudowniejsze uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia tak szczerze to właśnie szykowanie i robienie wyprawki dla małego odciąża mnie od myślenia o porodzie.. jutro w planach rozwalanie szafy tzn przeglądam moje i męża ciuchy, składam , i może spakuję torbę do szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podczytuje to forum i powiem Ci Julia, ze czasami by lepiej sama niz zyc z facetem, na ktorego nie mozna liczyc. Taka sytuacja moze byc nawet bardziej stresujaca, wiedzac ze jest ktos obok ciebie , kto cie nie kocha, oszukuje i zadnego pozytku nie ma. Czasami kobiety decydujac sie odejsc otrzymuja taki zatrzyk enegrii, ze gory moga przenosic. Lepeij sa zorganizowane, skupione na sobie i dziecku. Oczywiscie zycze Tobie jak najlepiej. Pamietaj, ze samotna matka ma duze ulgi, zapomogi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzownialm dzis do mojej fetility clinic i mam 1 usg 22 marca. Pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 09.02.2011 myslicie ze bedzie widac bijace serce? to bedzie 6 tydzien ,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze mialam w 5 tyg to jeszcze zdecydowanie za wczesnie, drugie natommiast w 7 tyg i juz seduszko bilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina mój synek ma 2.5 roczku i chyba jest za mały na takie coś, ale powiem ci że to super sprawa bo mały poznaje kolorki i się uczy:-p No faktycznie za tanie pieniądze to wytargałaś... Może coś takiego mu sprawię na trzecie urodzinki.Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×