Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Hej mamusie:) ja teraz nie ma czasu siedziec na kafe wiec tylko zakladam co naskrobałyście. mamunia jasne idz na macierzynski jak masz sie meczyć,a wiem ze te ostatnie tyg to masakra. Mój maly grzeczniutki,spi je chwile polezy w koszyku i znowu śpi,ale nie ciagnie mi piersi:(no i dzisiaj cyce jak balony,bola i mam 39 st goraczki.Właśnie mój pojechal po kapuste i paracetamol,a ja siedze z laktatorem i odciagam.a ból straszny.Do tego mam infekcje na szwie i jestem na antybiotyku,jejku to jest jakas masakra. ide sie polozyc bo jestem tak słaba ze zaraz padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tej stronki;( ale ja jak keidys patrzylam gdzies tam to wyszlo ze dziewczynka no i niby ma byc dziewczynka hah a bylyscie na tej stronce? http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 no ja tam w to nie wierze ale czasem sa smieszne pytania. ja na 86 procent mam miec dziewczynke a na slodkie nie moge patrzec przez cala ciaze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzilam na ta twoja strone wczesniej i tam mi pokazalo 52% chlopak 48 dziewczynka, a jesli chodzi o ta co ja podalam wczesniej to wejdz na nia, i tam z boku bedziesz miala nowosc - kalkulator plci czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Uff no ja juz sobie zalatwilam z tym macierzyńskim. :) Nie bylo zadnego problemu-mila Pani w biurze naniosla tylko nowa date na podaniu i od dzis moge juz szczesliwie sobie leniuchowac bez zadnego stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
anita mi sie sprawdzilo:) a moj malutki tez dzisiaj cos strajkuje i malo sie rusza bo tak to codziennie szaleje ze az mnie brzuch boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zdecydowanie nie strajkuje, no chyba ze w odwrotna strone, nie ma chwili zeby nie brykal, caly brzuch mi sie rusza, nie wiem jakichs krokow tanca cwiczy czy co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:))))
cieszcie ze sie rusza;) moja sie rusza jak na lekarstwo. no w tym twoim anitko wyszlo mi ze chlopiec hihi czyli raczej sie nie sprawdzi;p dzis zaczynam 31 tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie sprawdzilo bo wyszlo ze bedzie chlopiec a na kazdym usg mowia ze dziewczynka :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa podaje wymiary: HC-316, AC-297, FL-65 i z tego im wyszlo 2324g Badanie robione 34tc1 Napisz jakie Twoja dzidzi ma wymiary, ciekawa jestem. Julka pytałam położną o poród w wodzie i u mnie nie ma takiej możliwości, ze względu na ta bakterie. A tak chciałam spróbwac rodzić w ten sposób. Ale moge korzystać z wanny w pokoju do rodzenia, by usmierzyc ból, wiec chociaz tyle. I podobno bede miała wenflon, do tego antybiotyku, choć to zrozumiałe skoro maja go podawać przez cały poród co 4 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka a u mnie jest tak - HC-299 AC-273 FL-59 I wg usg to 33tc i 2 dni- wg miesiaczki wychodzi ze moja malutka troszke mniejsza - ale tydzien roznicy wiec podobnie beda wazyc :) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
ewa i kasztanka a skad wy macie te wymiaryi ?? Mnie tu nawet usg nie chca zrobic , Tylko widze polozna co 2 tyg teraz bo juz blisko terminu i tyle :( A mam takie pytanie czy ktoras z was palila przed ciaza ? Czy mialyscie robione badanie na poziom nikotyny w org? Jak tak to ile razy w ciagu calej ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katty mi na usg mierza dzidzie, a mialam dodatkowe 3 usg bo martwili sie wielkoscia mojej macicy i to dlatego, kasztanka chyba z tego samego powodu miala dodatkowy scan, jesli ciaza przebiega prawidlowo-ksiazkowo nie wykonuja dodatkowych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
A jaki mialas wymiar macicy i w ktorym tc ? Czy mierzyli ci tez cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 32tc mialam juz 31cm ale powiedzieli ze beda mi kontrolowac wzrost macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Aha to nie jest az tak malo :) Ja mialam ostatnio w 34tc 33 cm i co mi powiedziala , ze na tym wykresie bmi w mojej ksiazce to wychodzi dokladnie pomiedzy tymi dwoma liniami , wiec ze macica rosnie ok. Chyba nie mam sie czym przejmowac . I tak chcialabym wiedziec jak duze jest dziecko hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dla kazdej z nas ten wykres jest robiony indywidualnie w szpitalu po ostatnim usg, w zaleznosci jak dziecko jest duze, jakie nasze bmi bylo przed ciaza itd, i wtedy ten przyrost jest indywidualny, dla jednej 33 to malo a dla drugiej duzo, wiec bez stresu dziewczyny, oni wiedza co robia. To nie jest ich pierwsze prowadzenie ciazy. A ja siedze i umieram, katar, kaszel, gardlo, chyba sie wybiore dzis do lekarza, bo to juz 4 dzien mnie tak trzyma i nic nie pomaga z tych domowych srodkow, a szczerze mowiac jest jeszcze gorzej, dzis to juz i glos stracilam, tak mam gardlo zawalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia ma racje, dla każdej ten wykres jest robiony indywidualnie. Ja mam 30 cm i to jest pod tą dolną kreską na mój wiek ciąży, a poza tym nie zmieniło sie przez 3 tyg, wiec mnie wysłała na dodatkowe USG. Ale ze skanu wyszło ze dziecko waży dokładnie tyle ile z wykresu powinno, bo po prawej stronie macie wagę dziecka podaną. A ja właśnie sie dowiedziałam, że koleżanka któa miała termin 3 tyg po mnie właśnie dzisiaj urodziła. Tylko że ona brała leki na podtrzymanie i wiele innych problemów sie nałożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziewczyny nie przejmujcie sie tak bardzo wielkością brzucha.mi każdy mmowil że mam bardzo wielki brzuch,i sie pytali czy napewno jest jedno dziecko hihihi:)a mały wcale nie był bardzo duzy bo wazyl 3420 i mial 51 cm,wiec nie był olbrzymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak samo jak u mnie;) Moja przeloznona sie ze mnie smiala ze naoewno mnie oklamali i tam jest 2 a nie jedno hehe ;) Brzuszek mam naprawde duzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosia s
jakzej popalała papierochy z poczatku ciazy to tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.mam pytanko odnosnie antyperspirantow.znacie jakies dobre i sprawdzone?ostatnio wiecej sie poce-uzywalam roznych i w kulce i w sprayu owszem brzydkiego zapachu nie mam,ale mam problem z mokrymi plamami pod pachami. uzywalam-nivea,sure,vaselin,ale nie pomagaja. moze macie jakies sprawdzone angielskie?moze jakies z apteki?czytalam ze antidral jest skuteczny-ale to w polsce nie wiem czy tu tez mozna go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosia s ....... A co ma palenie papierosow do wielkosci brzucha ;D Ciekawa jestem czy Ty jestes taka idealna ciezarna??? A po 2 juz nie pale bardzo dlugo wiec nie wiem o co Ty sie jeszcze czepiasz!!!!! Dziewczyny myslalyscie juz o jakis herbatkach na laktacje i o herbatkach dla maluszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja kupuje herbatki hiip dla dzidzi na trawienie,i dla mnie na laktacje czekam na paczke z polski-bo wlasnie tam je mi brat kupil. zakupilam rowniez w razie "w" kropelki na kolki dla dzidzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to i ja te kropelki chetnie kupie a jakie wybralas??? Mam do Was dziewczyny pytanie czy wiecie cos o tym znieczuleniu ''tens''?? Bo czytalam ale zabardzo nie rozumiem o co w nim tak dokladnie chodzi??? Chyba jednak bede rodzic tylko z gas&air a w ostatecznosci poprosze o pethidine.... Wlasnie robie sobie plan porodu i dlatego was pytam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
dziewczyny ja wlasnie wymiotuje czy to znaczy ze porod juz bardzo blisko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×