Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Kurcze to nie wiem czy ryzykowac, u mojego synka tez przeciekaly ale ja mu raz kupilam jakies inne dla starszego dziecka a nie newborn. Chyba i tak kupie bo cena mnie przekonuje a najwyzej dam je komus w prezencie :) Ja tez mam 1 paczke ta z talona darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jetem w 33 tygodniu. ja mam spotakanie z polozna w poneidzialek spytam o ten plan porodu i ja bede chciala zastrzyk dla malej z witamina k. ja czytalam opinie ze huggisy sa dobre dla dziewczynki dla chlopca jzu nie.ja raczej planuje pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak na poczatku walila kupki to nawet pampersy przeciekaly :), nie raz byla urobiona po pachy :). wiec nie ma reguly my witaminke K tez bralysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak przemyslalam sprawe i nie kupuje tych pieluch, tez zostane przy pampersach, bynajmniej sa sprawdzone :) A huggies tez mam ta jedna paczke darmowa, to sie przekonam w praniu jak sie sprawdza, wole jednak nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Gosienko ze dotarlas juz do polski, ja jechalam do polski w 20 tygodniu i nie bylo tak zle, no ale teraz brzuch znacznie wiekszy :) U mnie lozeczko i cale moje zamowienie dotarlo, jutro albo w poniedzialek powinnam dostac wozek :) nie moge sie doczekac, wszystko staje sie takie realne. Maly ciagle bardzo ruchliwy. Jesli chodzi o 4d to lekarz mi powiedzial ze w sumie to sie robi tylko ok 20-25 tydzien bo wczesniej dziecko male i niewyraznie widac, a potem dziecko za duze i tez juz nie bardzo cokolwiek widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi odnosnie 4d lekarz powiedzial zupelnie co innego ze jak chce sie pod kontem pieknej pamiatki to im pozniej tym dzidzia ladniej wyglada, moim zdaniem to prawda bo ogladalam filmiki po 30 tyg ciazy na youtube i moim zdaniem sa piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja 4 d mialam robione w UK 26tyg i maly juz mial oczka otwarte;) teraz nie wiem co robic bo do mojego gin i na usg mam jechac dopiero 30.06 a ja 2 dni pozniej wracam do Uk wiec to troszke zapozno bo nawet nie dam rady odebrac wynikow i mysle zeby isc do innego . 4D w Uk robia do 33 chyba tygodnia. Słuchajcie ja juz wozek widzialam i testowalam ale nie wiem czy tak do konca spelnia moje oczekiwania. Podroz po przekroczeniu granicy byla dla mnie straszna. A dzis mnie rozlozylo kregoslup mi peka brzuch na dole mnie bardzo boli mam goraczke i czuje sie bardzo polamana;(;(;( Wzięłam leki i teraz sie bardzo poce!! Moje łózeczko juz jest w Polsce wiec mysle ze ok srody juz je bede miala. Nie pamietam ktora z Was pisala mi co ma dla swojego malenstwa co jest potrzemne mam prozbe czy moze mi jeszcze raz to napisac bo szukac teraz tego to ciezko;) Z gory dziekuje !!! A co do mojego maluszka to czuje go wkoncu bardzo mocniutki;) Ciesze sie bardzo ze wkoncu sie caly czas rusza i wiem ze z nim wszystko Ok;) Pozdrawiam . P.S. Mam troszke do nadrobienia tego co pisalyscie ale moze jutro bede miala wkiecej sily i nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! mam prosbe,opiszcie mi prosze jaki macie czy mialyscie sluz okolo 33 tygodnia ciazy,bo ja zaraz oszaleje)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 33 tygodniu i mam i krew i wody plodowe i wszystko.nie wiem jak to jest przy prawidlowej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia a pytalas poloznej co i jak? Bo krew? Tak powinno byc? Ja nie nie mam pojecia. Gosianko przykro mi ze sie meczysz teraz. Ale przynajmniej juz czujesz malego mocno, ciesze sie bardzo, bo czlowiek juz wtedy tak sie nie martwi, prawda. Przynajmniej u mnie tak jest, ale powiedz mi prosze czemu wozek nie do konca spelnia twoich oczekiwan? Ja czekam na swoj wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja jestem w szpitalu od wczoraj zaaplikowali mi 2dawki zelu.mam skorcze dosc regularne w nocy mieli mnie wziac na kolejny zel i przebijanie wod ale okazalo sie ze na oddziale nie bylo miejsca wiec czekam nadal-meza mi wygonili ok 12w nocy bo mowili ze poki co sie jeszcze nie zacznie.i teraz czekam na niego.najgorsze ze to tyle trwa.w nocy bolalo dali mi jakies tabletki przeciwbolowe to troche pospalam.kochane to trzymajcie dalej za nas kciuki.moze w koncu dzis urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko moj wozek na zdjeciu wydawal sie taki zgrabniutki a okazalo sie ze tyl jego jest szeroki:/ kolor duzo rozni sie od tego ze zdjecia. I ogolnie mi sie wydaje ze nie jest taki leciutenki do prowadzenia ale tylko moje wrazenie bo i moj mezulek i moja mama mowia ze sie super prowadzi;)) co do ruchow malego to naprawde jestem bardzo szczesliwa. Ale ta goraczka,kaszel i katar to mnie wykoncza. Kasia a czy u ciebie jest cos nie tak na z ciaza?? Bo wydaje mi sie ze to moga byc objawy wczesnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,no ja mam ten sluz taki bezbarwny wodnisty juz myslalam ,ze to wody ale niby nie,ma ktoras tak???Ewuniu to juz lada moment urodzisz(-;trzymamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kciuki kochana!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Jula nie mowie ze nie jestem zadowolona ale nie spelnia do konca moich oczekiwan. No ale takie jest kupno przez internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tu taka cisza?? Przegladalam te wszystkie posty i nie moge znalesc tej wyprawki ktora ktoras z Was mi podawala a bardzo ja potrzebuje. Czy mozecie mi ja jeszcze raz napisac?? Ja ja wydrukowalam ale zapomnialam zabrac do Polski a teraz chce kupic malemu juz wszystko i nie mam pojecia co jeszcze potrzebuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi pisalyscie o tym USG 4 D i dzis zadzwonilam i wkoncu udalo mi sie takie znalesc;P Na wtorek mam umowione USG i badanie ginekologiczne. Lekarza nie znam ale polecil mi go jego przyjaciel rowniez lekarz ginekolog ale wydawal mi sie bardzo mily! Zobaczymy jaki okaze sie na wizycie;) A i mam nadzieje ze to nagranie nie bedzie takie jak w UK:/ Bo w UK mialam miec film a co okazalo sie to tylko zdjecia byly i to rozmazane:/ A moja znajoma miala film i pieknie bylo jej mala widac;) Kazdy usmiech wszystko wychwycone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia napisz o jaką konkretnie wyprawkę Ci chodzi, bo ja jakąś mam, ale nie wiem czy tą. Ja mam sporo śluzu i wcale nie taki gęsty,ale wody to nie są. A jeśli chodzi o sączenie wód, to nie chodzi sie z takimi cieknacymi wodami. Bo z tego co wiem, jak pęchcerz pęknie to w ciągu 24-48 godz trzeba urodzić. Więc wątpię, żeby to były wody. Chyba, że ja czegoś nie wiem Ewa trzymaj się dzielnie i daj znać jak urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztaanka kiedys ktoras z dziewczyn (nie pamietam ktora) podala mi wyprawke taka jaka ona ma. Bylo tak fajnie napisane ubranka jakie potrzebne akcesoria i kosmetyki. Ja dzis kupilam szczoteczke i grzebień z nuk-a kupilam herbatki z hipp dla mnie 2 na karmienie dla dziecka 1 rumiankowa i jedna uspakajajaca no i kosmetyki z nivea baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam wkoncu ta wyprawke ;) w sumie to juz malo co mam do kupienia. Nio ale jak ktoras z was ma ochote jeszcze napisac co ma dla maluszka to chetnie poczytam bo mozliwe ze jednak mi czegos brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu super ze dzidzius zrobil sie aktywny i ze zakupy robisz :) ja juz mam prawie wszystko a kosmetyki tez nivea kupuje, tylko wejdz sobie na pl stronke nivea to tam bedziesz miala wyszczegolnione ktorych produktow wolno uzywac dla noworodkow, zwroc uwage ze niektore sa po 1 miesiacu zycia dopiero.. A tego usg to juz Ci kochana zazdroszcze, szkoda ze tutaj tak sobie je cenia :( ja z poprzedniej ciazy mam piekny filmik z tym ze robilam w 23 tyg. Lekarka mi radzila zeby zrobic jeszcze w wysokiej ciazy to podobno widac nawet do kogo podobne :) zycze Ci pieknego filmiku, a przeziebieniem sie nie przejmuj tam na pewno masz fajna pogode i duuuuzy wybor lekow homeopatycznych. Ewcia trzymam kciuki za Was :) Dziewczyny wody moga sie saczyc i wiem ze sie uzupelniaja ale musicie poczytac jak to wyglada a najlepiej zasiegnac opinii lekarza lub poloznej. Ja mam normalne uplawy nie za duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gosia tylko nie szalej zabardzo w pl:) ewa pewnie juz tuliswoje maleństwo:) dziewczyny jezeli chodzi o kosmetyki to powiem wam z wlasnego doświadczenia ze bedziecie uzywaly tylko plynu do kąpieli,oliwki ikremu do buzi.i tyle.A i ja uzywam jonhsona i małemu nic nie jest.mydelko szampon leża w szufladzie.takze nie kupujcie za duzo.same sprawdzicie co wam sie rpzyda i zawsze mozecie dokupic. Jezeli moge wam coś doradzić to kupcie sobie GRIPE WATER,wode koperkowa.Na zaparcia.jest super.niby jest od 1 miesiąca,ale jak czytalam na necie ze daja wczesniej.ja małemu daje pół łyżeczki dziennie.I odpukać jest ok.Pierdzi niesamowicie,ale dobrze przynajmniej brzuszek go nie boli.A i herbatka z hippa z koperku,tez mu daje.ja kupilam w aptece,ale w morrisonie tez widzialam. mój mały ok.jeszcze 5 dni i skonczy miesiac.jejku jak to zlecialo:)juz sie taki fajniutki zrobil,poliki mu sie zaokrągliły:)i jest bardzo aktywny.czasami nie spi 3-4godz.ale naszczescie nie moge narzekać. uwielbia jezdzic wozkiem i autem,tylko jak sei zatrzymujemy to sie budzi,wiec kilometry trzeba nabijać. no nic uciekam bo mój mały domaga sie zainteresowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia1986 Ja kupilam szamponiki tez ale jak nie teraz to pozniej mi sie przydadza. Ja nadal chora i to bardzo ale dzis wybieram sie na ruchome mosty;) Trzeba zrobic kilka zdjec mojemu brzucholowi;) A maly jak byl spokojny po 2 dni sie nic nie odzywal tak teraz od rana do pozniej nocy wariuje hehe i brzuszek mi skacze ;D Juz sie nie moge doczekac tego USG ;D No i badania czy oby napewno wszystko jest oki bo te skurcze mnie troszke martwia:/ Prosze Was jeszcze raz napiszcie co macie dla swoich pociech bo mozliwe ze czegos jeszcze nie mam :/ A czy te waciki nasaczone do pepka to musze kupowac?? Czy lepiej niczym nie przecierac niech sam odpadnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do herbatek to czytalam ale nie pisze na nich ze po 1 misiacu wiec raczej od noworodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te waciki nasaczone do pepka, ale tutaj polozne nie kaza niczym takim przemywac tyko woda, a potem sam odpada ten cosik nalozony na pepek. No ale ja mam. Mam tez fride do nosa, gruszke, wode morska, a jesli chodzi o szampony czy oliwki to jeszcze nie. Kupilam tylko krem bempaten, sudokrem i tormentiol czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja rowniez mam te waciki, jakos wole zeby to miejsce sterylne bylo. Popatrz sobie np na majtki poporodowe bo w pl sa duzo tansze a jesli chodzi o dzidziusia to trudno powiedziec, poszukaj moze w necie tych wyprawek i je pozmieniaj troszke, a szampon z nivea jest napewno po 1 miesiacu. Jesli o mnie chodzi to ja na poczatku mylam synka mydelkiem, zele do kapieli i plyny sa rowniez po 1 mc zycia, tylko glowke musialam myc szamponem bo synus mial gaszcz wlosow :) Ja J&J wprowadzilam po 3 mc dopiero, wolalam nie ryzykowac na poczatku. No i wit d sobie kup bo tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka a na co witamina D ?? Ja jestem poprostu ciemna :/ Czym blizej to ja mniej wiem to chyba ze stresu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×