Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Urodzilam dzis o 8.22 karolinka dostala 9/10pkt waga 1900gr jest malutka ale zdrowiutka.temp.ma dobra,troszke podjada z piersi.jest piekna.porod zaczeli wywolywac od piatku ale zele nic nie daly.i dzis o 1 w nocy przebili wody.podlaczyli pod kroplowke i sie zaczelo.wzielam zastrzyk przeciwbolowy-pochodna morfiny,pomogl na godzine przespalam sie troszke,na epi bylo za wczesnie.w ostataecznosci urodzilam bez epiduralu-mialam juz wbity w kregoslup ale nie zdazyli puscic kroplowki bo juz mialam parte w trakcie zakladania epiduralu-akcja nagle postapila b.szybko bolalo jak cholera ale zaraz zapomina sie o wszystkim.jestem szczesliwa mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak w skrocie.szczegoly opisze jak wypoczne-jestem zszyta.wykapalam sie godz.po.czuje sie b.dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Ewa moje gratulacje :):):) Miałyśmy ten sam termin porodu :) a Ty juz masz swoją dzidzie w ramionach ::) Jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moje gratulacje :) Czyli ze nie jest Karolinka w inkubatorze ??? Ucaluj ja od internetowej cioci, ale Ci zazdroszcze ze juz malenstwo masz ze soba, no i porod z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus gratulacje, az mi lzy w oczach stanely, juz nie moge sie doczekac zeby swoje malenstwo tulic w ramionach. Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu gratulacji wielkie mowilam ze urodzisz wczesniej ode mnie:) napisz jak bedziesz miala wiecej czasu jak to wszytko wygladalo.. Karolinka jest w inkubatorze? najwazniejsze ze zdrowa moj uparciuch nie chce wychodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka jest ze mna.nie musiala ani na chwile sc do inkubatora.wlasnie zjadla cyca i smacznie spi.ciesze sie ze porod za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wszystko dobrze sie skonczylo :) a tak sie martwilas, jeszcze troche i do domku Was wygonia, no i na cycusiu jest :) zuch dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko to moja pierwsza dzidzia.jest piekna.ma ciemne wloski,maly nosek piekne usteczka-cudenko. cyca ssa,pomaga mi polozna,kupki jeszcze nie bylo. jestem taka szczesli a. szwy nawet nie bola,obmywam sie woda co korzystam z wc.ogolnie czuje sie b.dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak fajnie Ewuniu,az sie poplakalam z Twojego szczescia(-:dziewczynki ja po rozmowie z polskim pediatra(a akurat to moja kolezanka)postanowilam tez dawac witamine d w kropelkach i k w kropelkach.Zastrzyku nie daje z wit k bo to zastrzyk domiesniowy,a skoro mam podawac wit d to i przy okazji mozna i k.Tak ze witaminki przywozi mi mama i rowniez wode morska dla niemowlaczkow ,ktorej sie uzywa po czyszczeniu noska do nawilzania sluzowki w nosku,najlepsze na rynku jest ponoc ,,Sterimar''.pepowinki nie bede niczym smarowala ani przemywala,bo tu uzywaja klamry nie gaziki jak w Polsce po przecieciu,tak ze trzeba tylko uwazac zeby sie klamra nie odpielaB WAZNE!!!.Jedzie jeszcze z polski do mnie olejek na ciemieniuche(w razie co)i chyba to wszystko(-;jak cos mi sie jeszcze przypomni to napisze(-:ale dzisiaj goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa gratuluję :) najważniejsze że Karolka jest zdrowa i Ty masz się dobrze :) całuski :) ja nie kupowałam tego dziurawego kocyka do szpitala, bo miałam szpitalne takie cienkie bawełniane nakrycie dla dziecka.Potem jak wyszłam to kupiłam w mothercare w promocji za 8 Ł ten dziurawy i polarowy kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Biedroneczko ja nawet nie wiedzialam,ze juz klamry tez zakladaja w Polandzie(-:a to dobrze.Ja akurat kupilam 2 te dziurawe kocyki(bialy i rozowy,jak jeszcze nie wiedzialam ,ze bedzie dziewczynka)bo tez byly w promocji.Moze sie przydadza,w kazdym razie jeden juz spakowalam do szpitala.dziewczyny ,a kupujecie te rozki do spania???czy w czym wasze fasolki beda spaly???ja mam troche cieplych pajacykow i te takie spiworki na ekspres,a rozki???dobre to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja co prawda mam rozek po synku ale chyba nie bede go uzywala, wydaje mi sie ze na rozek jest za cieplo. Na chlodniejsze dni mam spiworki zamiast kolderki. Rozwazam jeszcze zakup takiego otulacza : http://www.mothercare.com/SwaddleMe-Monkey-Swaddling-Wrap-Small/dp/B004ORVAFO?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=42769041&sr=1-1&qid=1309118367 mysle ze to moze byc fajna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gratualacje!!! Dużo zdrówka dla Twojej perełki, i dla Ciebie oczywiście. Wracajcie do domciu szybciutko, bo chyba nie będą Karolci zatrzymywać dużej?! Ja miałam kupić ten z dziurkami z Mothercare, ale czytałam nie zbyt dobre opinie na jego temat. I w końcu nie wiem czy kupować. Do szpiatala żadnych kocyków nie biore, chyba ze mąż na wyjście weźmie. W szpitalu podobno są koce. Ale spakowałam ten Swaddle me w razie czego. Nawet w ciągu dnia może się przydać. A śpiworki mam do użytku w domu- na razie 2, a mama przywiezie jeszcze jeden dla wnusi, nie wiem czy więcej potrzeba?! Dziewczyny czy akt urodzenia, to się dostaje od ręki, czy trzeba na niego czekać. I za każdy odpis trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghuyby
ja rodzilamkilkamiesiecy temu ale zajrzalam z sentymentu. W szpitalu maja kocyki,ja swoj uzylam tylko na wyjscie(to bylo zima). Akt urodzenia daja od reki i placi sie za odpisy.warto wziac wiecej bo co ktorys to cena nizsza a wierzcie ze sie przyda kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc a ja dzisiaj umieram z bolu lydki, a chcialam sie tylko porzadnie przeciagnac po wstaniu i chwycil mnie taki skurcz ze myslalam ze zwariuje, miesien teraz nadwyrezeny :( a w domu wszedzie schody mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dziewczynki termin mam na 16 lipca- od 2 dni czuje mniejsze ruchy dzidzi- zawsze wiercila sie jak szalona. Teraz tylko kilka razy wypchnie ciałko- bardzo rzadko:( myslicie ze to normoalne? ze ma poprostu mniej miejsca ? Czy powinnam leciec dzis do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia jestes mamusia :D GRATULACJE!!! i duzy buziak dla Karolki :-* :) dzielne z was dziewczynki :), szybkiego powrotu do domku i duzo cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki(-:czesc mamunia-pewnie to i normalne,przynajmniej tak pisza ale znajac mnie ja bym pojechala do szpitala,a tak kontrolnie i tak przed porodem jest duzo stresu to po co jeszcze dodatkowy.dziewczyny wy tez nie mozecie spac przez brzuszki,bo u mnie to masakra-malutka sie wierci cala noc i puka i kopie,a nad ranem zasypia(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny u mnie dalej nic juz tak sie niepokoje.. wiem ze moze sie tak spozniac ale kurcze to czekanie jest najgorsze z dnia na dzien mam coraz wiekszy stres.. mogl by juz wyjsc ten moj maly uparciuch..Juz probowalam tych domowych sposobow i tez nic:/ Julka ja juz nic nie moge robic nie tylko spac.. co do spania to nie spie do 3 nad ranem bo tak mi zle z brzuchem nogi takie popuchniete eh..:( Ewcia jeszcze raz gratulacje i nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze.. super ze nie musiala dzidzia w inkubatorze byc tylko jest caly czas z Toba i pewnie dzisiaj juz do domku wyjdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam ze im blizej porodu to niby sie moze mniej ruszac, bo ma mniej miejsca, ja np juz nie czuje takich agresywnych kopniec jak wczesniej tylko takie napinania i widze jak sie przemieszcza, bo caly brzuch sie rusza, ale teraz sa to o wiele lagodniejsze ruchy, czasami tylko maly bawi sie z mezem, maz mi popuka w brzuch a maly mu odpowiada i tak kilka razy :) fajna zabawa. W kazdym badz razie, dzis odebralam wozeczek, jest przesliczny, tez kupowalam w ciemno i troche sie balam jaki bedzie, ale jest idealny, duza gondola, kolory takie jakie chcialam, funkcjonalny jak chcialam, fajnie sie prowadzi, po prostu idealny. Alez sie ciesze, jak male dziecko kiedy dostaje zabawke :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa gratulacje:)ale Karolcia maleńka,pewnie wszystkie ubranka zaduze na nia:)pewnie jest słodziutka. ja rożek kupiłam ale w sumie wogóle malego nie owijałam w niego bo jest ciepło,ale uzywam go jak klade malego na sofie,klade go na nim,zeby wykorzystać.jakbym wiedziala ze tylko tak bede go uzywac to bym nie kupowała.no ale zawsze tak jest ze dopiero w praniu wychodzi co sie przydaje a co nie. Kładłam małego na noc do spiworka bo strasznie sie rozkopuje,ale w nocy jak sie budzil na jedzenie to sie awanturował bo nie mógł nogami wierzgać,dopiero jak go rozpiełam to był spokj,wiec tylko lekko go przykrywam,ale i tak sie odkrywa.Mam nadzieje ze do zimy mu przejdzie bo bedzie marzł:) ja odpis dostalam na miejscu,po jednej kopii skróconego i full mialam zadarmo a za jeden full(bo chcialam wiecej miec)płaciłam 7f. mamunia pewnie dzidzia odpoczywa i szykuje sie do porodu,moj tez juz pod koniec nie szalał jak wczesniej,a po drugie to ma tak malo miejsca że nawet nie daje rady.no chyba ze bedzie tak przez kilka dni to mozesz to sprawdzic ale spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki.do domciu puszcza nas najprawdopodobnie we srode. karmie piersia.mala ssie ale nie mam chyba duzo mleka bo piersi nie sa nabrzmale. badali dzis ja i wszystko ok.jutro powtorza badania i zwarza ja zeby zobaczyc czy spadla na wadze i ile bo wiadomo ze na poczatku waga spada pare gram. czujemy sie obie dobrze. bola mnie troche szwy jak chodze ale nie jest zle. pozdrowionka.jutro dam znac co i jak. zmierzylam kruszynke ma 45cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki.do domciu puszcza nas najprawdopodobnie we srode. karmie piersia.mala ssie ale nie mam chyba duzo mleka bo piersi nie sa nabrzmale. badali dzis ja i wszystko ok.jutro powtorza badania i zwarza ja zeby zobaczyc czy spadla na wadze i ile bo wiadomo ze na poczatku waga spada pare gram. czujemy sie obie dobrze. bola mnie troche szwy jak chodze ale nie jest zle. pozdrowionka.jutro dam znac co i jak. zmierzylam kruszynke ma 45cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba zwariuje.. jeju dobija mnie to czekanie.. jesli do czwartku nic sie nie stanie to musze isc na wywyolanie.. a nie chce wolala bym zeby sam wyszedl.. eh.. zalamuje sie powoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×