Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Moim zdaniem to tez glupota takiemu malenkiemu dziecku robic zdjecia do paszportu ile ten biedny dzieciak sie musi nameczyc:] A ja dziewczyny czekam na mężulka i chyba pojedziemy na maternity bo wczoraj wieczorkiem tylko raz czulam kopniaka jak mezulek sprawdzal tetno a dzis znowu nic ;( jeden kopniak to chyba zamalo jak na 27 tydz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_Gosia_S spokojnie. zjedz cos slodkiego to powinno dodac energii malenstwu do kopniaczkow :), poloz sie na lewym boczku i poczekaj cierpliwie. moze niunia tylko spi. jesli sie nie ruszy przez dwie godziny jedz na pogotowie, tam podlacz cie pod ktg, albo przynajmniej dadza ci posluchac serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie z tymi zdjeciami to glupota bo malutka ma duze papuchy a na tym zjdieciu to ma poprostu ogromne + podbrodek :) bo musialam ja trzymac na siedzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia czemu uwazasz ze glupota jest robienie zdjec paszportowych niemowlakom?ja tez bede musiala zrobic swojej dzidzi,rodze ok 18lipca a ostatniego sierpnia jade do polski i musze miec paszport aby wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niedoczytalam dziewczyny o co wam chodzi z tymi fotkami.rozumiem o co wam chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka_x Słodkiego jejm duzo a na malego to nie dziala moze zjem loda w sumie to polozna kazala napic sie lodowatej wody ze niby to pomaga... Eva napisalam dlaczego tak sadze ale ja tez bede musiala zrobic hihi bo rodze w sierpniu a w pazdzierniku jade do Polski ale mysle ze dzieciatko sie meczy przy takich fotkach i my jako mamusie razem z dzieckiem to ciezkie ustawic takiego maluszka w danej pozycji;) Nio ale nie minie nas to ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ciekawa jestem czy wogole moj lobuziak bedzie lubial fotki bo teraz te na usg go chyba denerwuja hihi na kazdym zdjeciu zaslania twarz raczkami albo wogole nie chce pokazac buzi;D Az dziwne bo jego mamusia uwielbia byc fotografowana ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Czesc dziewczyny co do zdjec z paszportow to racja, Moj synek ma zdjecie w paszporcie jak mial 2 miesiace a paszport wydany na 5 lat. Obecnie ma 3 lata i nie jest w ogole do siebie podobny. Gosia wypij szklanke soku pomaranczowego to tez pomaga wybudzic malenstwo. Slodkie te Wasze malenstwa :) Az zazdroszcze. Rozyczko a co u Ciebie juz urodzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj takie zdjiecia robia kladac dziecko, ale moja niunia nie chciala sie patrzec na wprost w obiektyw tylko rozgladala sie po calym pokoju :), wiec musiala ja posadzic i potrzymac bo sama jeszcze nie siedzi, no i wyszla taka papucha wielka :) ewa z tym paszportem dla Karolinki bedziesz musiala sie pospieszyc zaraz po porodzie, nie wiem jak u was ale u nas czeka sie okolo 2 miesiecy na poaszport dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) A mi zostały 2 tyg,:)i jakos zero objawów jak narazie. Mnie tez czeka robienie zdjęcia Nathanielowi,bo pod koniec sierpnia ruszamy do pl,ehh zobaczymy moze uda sie zrobic bez problemów. O różyczka wkońcu sie odezwałaś,co tam u ciebie??pewnie już urodzilaś:) A mysmy wczoraj małemu kupili leżaczek z okazji dnia dziecka:)z 65 f przeceniony na 42,wiec sie opłacało,a właśnie ten chcialam kupic http://allegro.pl/bujaczek-fotelik-lezaczek-fisher-price-3w1-t4145-i1609734437.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
hej dziewczyny pisalam juz dawno dawno jak bylam jeszcze w Pl a teraz juz w Angli jestem i rodze 20 czerca boje sie strasznie:( nie wiem czy wytrzymam to wszystko nie wiem jak mam sie zachowac itd..:( zazdroszcze tym ktore maja juz to za soba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka@@@ hey i jak podoba Ci sie w anglii wszystko juz zalatwilas polozna itp. jak przebiega u Ciebie ciaza??? Wyprawke masz juz gotowA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Izunia jesli mozna wiedziec to w jaki sposob placisz na pl allegro ?? Ja tez chcialam kupic kilka rzeczy ale boje sie ze prowizja bedzie za wysoka jak zaplace karta z uk . Czy wy placicie kartami z uk ? Jesli tak to jaki to jest przelicznik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
tak tak juz wszystko mamy:) hmm w Angli podoba mi sie juz nie pierwszy raz tutaj jestem lecz teraz juz tak na dluzej musielismy wyjechac z mezem poniewaz dostal tutaj dobra prace a same wiecie jak jest w Pl z praca io kasa.. tak juz mam wszystko zalatwione polozna szpital itd.. teraz tylko czekamy z niecierpliwoscia na malenstwo jestemy tutaj od kwietnia i mam tutaj siostre ktora mieszka tu juz 4 lata takze z wszystkim nam pomogla:) co do ciazy to jestem bardz0o zadowolona u mnie ciaza przebiega bez problemowo wszystko jest ok maly wazy 2,5 kg:) i wszystko przebiega tak jak ma byc chciaz to juz 9 miesiac w nocy nie moge spac coezko mi sie ruszyc ale daje rade:)tylko bardzo sie obawiam porodu nie mam zadnego doswiadczenia mam nadzieje ze wytrzymam to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIE JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathaniel.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NATANIEL agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm beatka witaj dopisz sie do naszej tabelki. biedronka ja nie kupuje nic na allegro,tego linka wrzucilam bo szybciej znalazlam.Kiedys mama mi pokupowala na allegro i potem wyslala paczke.Takze niestety nie wiem jak wyglada płacenie karta na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka_x w Polsce mieszkałam w Kietlowie, to jest ok 25 km od Leszna, tak w ogóle to mieszkałam 100 km od Wrocławia i 100 od Poznania więc tak pośrodeczku, a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z drugiej strony Wroclawia :), jestem z Bielawy i mam jakies 60km do Wrocka. ale tu cisza dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak tam maluszek, odezwal sie? mam nadzieje ze skopal cie dokladnie za to ze sie stresujesz i jego tez ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na allegro moj tesc kupował wozek i lozeczko wozek juz jest w domku ale boje sie czy to lozeczko mi dojdzie;( Bo to juz ponad miesiac:/ no nic jak nie dojdzie przez 2 tyg to teciu bedzie robil dochodzenie !!! A o placeniu z angielskiej karty na allegro nigdy nie slyszalam ale byloby to dla mnie wygodniejsze niz meczyc ze wszystkim mojego tescia wiec jesli ktos wie co o tym to prosze i ja aby napisac ;) Co do mojego synka to moze 3 razy po lodzie go poczulam ale slabiutko;( To napewno przez to lozysko;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na przedniej scianie....TZN bylo w 20 tygodniu ale oni sie sugeruja tym usg z 20 tyg i teraz polozna mi to samo powiedziala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalam to lozysko na przedniej scianie moze wygluszac kopniecia dlatego matki nieraz nie czuja tak ruchow, ale jesli ty czulas je dokladnie wczesniej a teraz nagle zanikly lub jest ich mniej niz 10 w cigu do dwuch godzin to ja bym pojechala to sprawdzic do szpitala. lepiej byc przewrazliwionym niz pozniej zalowac ze za pozno cos sie zrobilo. nie chce cie straszyc Gosiu ale pomysl o pojechaniu do poloznej albo do szpitala zeby upewnic sie ze z bobo wszystko ok. wierze ze tak jest i tego wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Dziewczyny podpytalam kumpeli ktora ciagle z allegro cos kupuje i mowi ze placi tak jak by placila polska karta i bank nigdy nie pobral jej zadnej prowizji za te transakcje, po prostu system przelicza kurs na zl. Tylko trzeba patrzec kto ma wysylke za granice i o koszt pytac. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam dzisiaj na usg to moje 3 tutaj bo polozna obawia sie malego brzucha, i tak mam umowione dwa kolejne usg za tydzien i za dwa- troche mnie to zestresowalo :( nie rozumiem opisu moze ktoras mi przetlumaczy?? reduced AC measurement. umbilical artery dopplers are approaching and above 95th centile.wiem tyle ze cos z obwodem brzuszka dzidzi o jejku zestresowalam sie :( moje lozysko tez jest na przedniej scianie ale to nie robi problemu- przez to mozna slkabiej ruchy odczuwac. co do paszportu to u nas paszport do 3 tygodni wyrabiaja a na spotkanie czeka sie okolo 2 tyg, z tym ze ja zadzwonie tam zanim urodze i umowie sie tak aby dzidzia juz byla czyli na poczatek sierpnia. co do allegro ja place angielska karta- jesli sprzedawca ma umozliwiona platnosc poprzez - wygodna wplata-Płacę z Allegro i tam sie wybiera platnosc karta - ja zawsze tak robie i nie place prowizji poprostu bank sam przelicza funta na zlotowki i tyle - jest to bardzo latwe i proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na mojego malego pomogla szklanka bardzo zimnego melczka ;)) Kopniaki daje jeden za drugim hihi ;) Ufff odrazu mi lzej na serduszku...;)) Moja mama sie smieje ze w dzien spi a wieczorem pokazuje co potrafi zeby tylko nie byl taki jak sie urodzi hehe ;) Moj brat tak zrobil ze dzien mial za noc a noc za dzien i wtedy najlepiej mu sie bawilo...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to super ze dzidzia w koncu dala znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za Ola :) pamiętam jak po porodzie najlepszy moment-znaczy taka miła ulga-jak wyszło dziecko a zaraz za nim ta krew, reszta wód.Co do łożyska to faktycznie przodujące może zagłuszać ruchy malucha. Ja miałam niemiłe wydalanie łożyska-nie urodziłam go sama, tylko położna je musiała wyciągać siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc panienki(-: no ale ja mam te skurcze!!!no niby nie takie bolesne ale dziwne.kupilam wczoraj matke do przewijania z mother care, taka sliczna rozowiutka(-; tylko za 10,a wy macie te changing table,bo mi sie podobal taki bialy w Ikei ale teraz nie maja go na stanie to poczekam na niego i jak nie to na poczatek bede przewijala gdzie indziej, no tak mi sie tamten spodobal,ze innego nie chce(-;dziewczynu bedzie ktoras sie starala o maternity allowance???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tak sie ciesze ze z maluszkiem wszystko dobrze, niech kopie zdrowo :). a to podobno prawda ze jaki teperament w brzuszku taki tez pozniej, tak samo z godzinami aktywnosci. ewa nie martw sie na zapas, skoro polozna nie wyslala cie jeszcze do specjalisty czy do szpitala to znaczy ze nie jest zle. a ten opis ktory dostalas zrozumialam w sposob ze obwod brzuszka u dziecka (AC) jest mniejszy niz powinien byc (zazwyczaj obwod brzuszka powinien byc zblizony do obwodu glowy HC), i ze tetnica w pepowinie jest za duza bo zbliza sie do 95 centyla, ale moge sie mylic z tym tlumaczeniem. nie wiem tez o czym takie jej spostrzezenia swiadcza, powinna ci wszystko wytlumaczyc a nie tak cie zostawiac zamartwiajaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×