Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Kulfonik, ja też miałam rwę w ciąży, która sobie po jakims czasie poszła i w zamian dostałam bóle rozchodzących się kości miednicy. Mam je do teraz i już raczej nie odejdą, boli tak, że raz nawet upadłam na kolana gdy chciałam szybko wstać. Co do ruchów, to jeśli masz łożysko na tylnej ścianie to możliwe że czujesz już ruchy ja chyba jakoś tak jak ty poczułam, zresztą mam to w stopce. Gosia ponowne gratulacje. To kto następny bo chyba nie ja??? Aaa nie Niunia jest przede mną. Trzymasz się Niunia jeszcze jakoś??? Czu już się rozpakowałaś>>??? Sorry dziewczyny że nie napiszę więcej ale serio padam na buzię. Buziaki i Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldujemy sie z polski,hmm my zamowilismy malemu sanki a tu sniegu nie ma heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających we wspaniałej atmosferze życzy Justyna i Laurka ps. wybaczcie ze mnie nie ma jestem strasznie zabiegana codziennie cos kupujemy do mieszkania az glowa boli od tego wszystkiego a wieczorami padam bo nie mam sil na nic nawet czuje ze przez ostatni tydzien mala zaniedbalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrówka, uśmiechu i miłości, bogatego Mikołaja, całuski Wam,dzieciaczkom i brzuszkom ciążowym .Zyczy Sylwia i Tomaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Mamusie i Ciężaróweczki! :) Ewcia13 To przykre,patrzeć jak maluszek tak cierpi... :( Życzę Wam szybkiej poprawy wyników i dużo zdrówka dla synusia!!! Maja Zdrówka dla córuni!!! Jejku...już myślałam,że u Was wszystko się unormuje a tu masz.... :( Trzymam kciuki za poprawę i życzę Wam dużo zdróweńka!!! ONA_81 Tak się cieszę,że jesteście już w komplecie w domku!!! Teraz to już odetchniesz mając swoje Skarby przy sobie!!! :) :) Ciekawe jak będzie u nas.... bo to już niedługo... :) Buziaki dla dziewczynek!!! Gosia32 Gratuluję tak dorodnej córeczki!!!! :) A karmieniem się nie martw! Wierzę,że dasz radę,tylko potrzeba trochę czasu i jakoś się zgracie! Mocno w to wierzę i trzymam kciuki!!! Kushion Fajnie,że się odezwałaś. :) Tak,moja droga,następna w kolejce jestem JA! Powiem Ci,że brzunio to ja mam ogromne a zdałam sobie z tego sprawę jak mąż zawiesił lustro w przedpokoju,hihi ;) Dziewczynki sprawdzają na ile mogą rozciągnąć mi skórę na brzuchu i czasem mam niesamowite kształty. No i w nocy jest ciężko,bo nie mam już za dużo możliwości przyjęcia dogodnej pozycji do spania. Śpię prawie na siedząco,ale co tam... :) moje córcie są ważniejsze! Moje drogie kobietki!!! :) Życzę Wam zdrowych,spokojnych,rodzinnych świąt!!! Dużo wypoczynku,zadowolonych i zdrowych Maluszków i tych co już są na świecie i tych w brzuszkach! Przesyłam mnóstwo buziaczków-ściskaczków!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Gosiu, wielkie gratulacje!!!!!!!! Data urodzenia Twojej Agatki jest mi szczególnie bliska:):):) Gratuluję z całego serca. Będziesz mieć absolutnie wyjątkowe i wzruszające Święta. Wszystkiego dobrego i żeby wszystko unormowało się z karmieniem. Czy piers, czy mm, ale żeby było dobrze i spokojnie:) Green, cieszę się, że u Was dobrze i spokojnie:):):):)) Nasze dzieciątka mając 6 tygodni ważyły co do grama tyle samo:) Ona81, dobrze, że już w końcu jesteście w komplecie w domu. Dzięki za informację o stosowaniu u dziecka glukometru. Nie mierzyłam małemu poziomu cukru glukometrem, byliśmy w laboratorium, ale z racji, ze dziecku ze strachu nie leciała krew z żyły, koniec końców pobrana została z paluszków. Tak w ogóle nawiązując do karmienia... Wyobrażam sobie, że z bliźniętami jest niezły sajgon. Ja Oleńkę również karmię butelkami dr Browna i miałyśmy ten sam problem, co Ty z Lenką. Ola musiała odbijać co chwila i jadła baaaaaaardzo długo. Pozdstawową porcję potrafiła jadać półtorej godziny, powoli ssąc, musząc ciągle odbijać, przysypiając.... Jak się zdecydowała na "dojadkę" jeszcze to już całkiem siedzenie godzinami... Zastanawiałam się, co by było gdybym ją karmła inną butlą, bo też jestem zdania, że Brown's są najlepsze.... Zauważyłam, że u Oli się to zmienia... tzn., jak chce "doajdki" no to nie ma wyjścia i trwa to wszystko długo, ale zaczęła szybciej jadać. Nie odbija już tak często. Czasem wystarczy karmienie podzielić np. na dwie raty..., kiedyś było tych przerw mnóstwo... Bardzo możliwe, że zmiana butelki podziałała, ale myślę też, że to, ze Lenka jest coraz starsza też ma znaczenie. Ola budzi się najczęściej raz w nocy, ale do niedawna oznaczało to np. "balowanie" z nią dwie, dwie i pół godziny, żeby zjadła, odbiła i poszła spać. Tej nocy udało się zmieścić ze 150 ml i dwukrotnym odbiciem i zaśnięciem w 50 minut. Jak dla nas to duży sukces:) Piszę o tym, bo zastanawiałam się z czego to wynika.... , najważniejsze jednak, że mija:) Trzymam za Was mocno kciuki i życzę dużo sił Ewciu, Superburku, Maju dużo zdrówka dla Waszych dzieci, żeby wszystkie dolegliwości minęły... Superburku, jestem zaskoczona tym, że dopiero drugi lekarz wychwycił to zapalenie... przecież pediatra przed szczepieniem też osłuchuje dziecko... ech..., no chyba, że wszystko się rozwinęło już po. Dziewczyny kochane dużo zdrowia dla Was, dla Maluszków i tych, które są już na świecie i tych jeszcze w brzuszkach z okazji nadchodzących Świąt... Dużo radości, spokoju i atmosfery rodzinnej oraz maierzyńskich wzruszeń dla Was wszystkich... Dla mam, których godzina "0" jeszcze nie nadeszła życzę spokoju do końca ciąży i szczęśliwych, możliwie łatwych rozwiązań.... Pozdrawiam Świątecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu kochana serdeczne gratulacje!!! Super, że Święta spędzicie już z Agatką :) Trzymajcie się i pisz jak malutka rośnie! Superbureczku strasznie mi przykro, że Tymek zachorował :( Trzymajcie się cieplutko i dużo zdrówka dla Was!!! Emmi dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) Lekarka też powiedziała, że to właśnie może być alergia krzyżowa i że tak naprawdę może być ciężko stwierdzić co uczula Hanulkę. Ścisła dieta i powolne wprowadzanie nowych produktów za jakiś czas. No i dostaliśmy Bebilon Pepti bo wieczorem lubimy wciągnąć butlę. Wieczorem i rano miała masakryczną buzie, a teraz nagle prawie wszytko zeszło... Dziwne bo wczoraj w dzie też miała mało. Nie wiem już o co chodzi. Ona super, że już jesteście wszystkie w domciu :) Szykują Wam się super Święta :) Dzielna jesteś bardzo!!! Taka rozłąka z maluszkiem to straszna rzecz! Najważniejsze, że już po wszystkim! Kochane, życzę Wam wspaniałych, rodzinnych i spokojnych Świąt! Wszystkim mamusiom, które borykają się z problemami zdrowotnymi maluszków życzę oczywiście dużo, dużo zdrówka i spokoju ducha, aby ten świąteczny czas był dla Was czasem odpoczynku i radości :) Jeszcze raz życzę Wam radości i wspaniałej atmosfery przy wigilijnym stole oraz samych smakołyków :) Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam moc całusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie MAMUSIE :) Moje Wszystkie drogie "stare"ale i obecne siostrzyczki... :) Pragnę się wcisnąc do Was by życzyć Wam kochane wszystkiego co najlepsze w Święta. Upragnione marzenie Wam sie spełniło , więc życze wam byście przy owym stole wigilijnym małe śliczności sprawiło byście poczuły że już macie rodzine, że macie dla kogo ubierać choinkę, świętować. A dla mamuś zaciążonych w momencie dzielenia się opłatkiem by wasze małe baby dało wam takiego kopa byście poczuły, że mówi "mamusiu Wesołych Świąt" Kochane - życzę Wam rodzinnej atmosfery, smacznej Wigilii, mase prezentów(choć one nie są tak ważne jak zgoda w rodzinie) Zapomnijcie prze te chwilę o wszystkim i jedzcie by 5 kolo więcej przybyło Wam po świętach :) A w skrócie Wesołych Świąt!!! http://www.robibooks.com.pl/swieta/swieta_201 1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Moc goracych buziakow dla maluszkow ( tych w brzuszkach rowniez) i ich mam...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczynki z okazji Świąt wszystkim wam moc buziaków, życzenia spełnienia marzeń i zdrówka dla was i waszych pociech! przepraszam że ostatnio mało wpadam ale zwyczajnie miałam tyle pracy przed świętami, same pewnie wiecie jak to jest. mężuś dzielnie pomagał i chwała Bogu jakoś dałam radę ze wszystkim. nawet dziś na spowiedź się załapałam. więc zaraz grzecznie siusiu, paciorek i spać :) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Życze Wam wszystkiego co najlepsze. Dla wszystkich maluszków (tych w brzuszkach oczywiście też)przede wszystkim dużo zdrówka i uśmiechu. Zdrowych spokojnych i radosnych Świąt spędzonych w gronie ukochanych osób. Niech ten świąteczny czas bedzie czasem miłości, radości i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamuśki i Ciężarówki jutro Wigilia i pewnie nie będzę miała kiedy do Was zaglądnąć więc już teraz chcę Wam złożyć życzenia, obiecuję, że za kilka dni sie poprawię i do Was napiszę długiego posta. KOCHANE ŻYCZĘ WAM I WASZYM RODZINĄ: Spokoju i radości, tylko miłych gości! Smacznej Wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, Przyjaciół jakich mało. Przez życie idźcie śmiało! Niech miłość bez ustanku Was dotyka. A w Nowym roku szczęście spotyka! Dziewczyny to będą dla mnie i dla Was pewnie też najszęśliwsze Święta ale pamiętajmy, że są osoby, które potrzebują naszej modlitwy za siebie i za swoje Aniołki, które patrzą na swoje Mamusie i Tatusiów z nieba. "K" jestem z Tobą!!! Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane życzymy Wam i Waszym bliskim zdrowych, spokojnych świąt, jak najwięcej odpoczynku i jak najmniej stresów zwiazanych z naszymi maluszkami, oczekującym na fantastyczny moment narodzin, lekkiego i szybkiego rozwiązania,a wszystkim czekającym na pojawienie się małego cudu szybkiego pojawienia się najgruszych kresek na testach,no i bogatego Mikołaja ;) Sabina z Gabrysią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna jest radość lecz nie każdy ją zna Piękne są święta i każdy z nas je ma. Jedni w oddali inni przy jednym stole Nieważne kto, gdzie, lecz ważne byśmy zawsze pamiętali o sobie. Wesołych Świąt. Ela i Maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Cudownych radosnych i zdrowych Świąt.Niech upłyną one w miłej rodzinnej atmosferze.Niech dzieciaczki te chore zdrowieja i niech sie smieja na pocieche rodziców,a te w brzuszkach niech radosnie poskakuję w rytm kolęd.Gory prezentów i wszelkiego dobra w te święta życzy Edyta i Lenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia sto lat dla Lenki:) Mamo urwisa również sto lat dla Piotrusia (trochę spóźnione ale wybaczysz):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - samych radosnych chwil w te Święta. Mamusiom tyle radości ile maku w makowcu a przyszłym Mamusiom spokoju, wyciszenia i bezproblemowego rozwiązania. Ściskam Was świątecznie!!! Ola i Jasio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie wam spokój i radosc. Niech kazda chwila swiat Bozego Narodzenia zyje własnym pieknem, a Nowy Rok obdaruje WAS pomyslnoscia i szczesciem. NAJPIEKNIEJSZYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA ZYCZY AGNIESZKA Z MEZEM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, zycze Wam, zebyscie przezyly te Swieta w atmosferze radosci i spokoju. Niech szczegolnie w tym czasie omijaja Was wszelkie problemy, a na Waszych twarzach gosci tylko usmiech. No i zdrowia oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę wam Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt bez trosk i zmartwień. Oby nasze najważniejsze prezenty rosły nam zdrowo a dla tych, które jeszcze nie odpakowały :-) prezentów życzę spokojnego czasu do ich rozpakowania. Jest to dla nas szczególny czas bo to pierwsze święta dla nie których z nas bo mamy swoje dzieciątka u boku. Oby takie najwaspanialsze chwile trwały wiecznie Ania i Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, życzę Wam zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, w rodzinnym gronie, pełnych miłości i ciepła oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tylko na chwilkę - Bardzo dziękuje wszystkim za gratulacje :) Postaram się szybko nadrobić wpisy forumowe - nie wiedziałam, że z małym dzieciaczkiem tyle zamieszania - ale miłego zamieszania :). Mamo Urwisa - tak, też pomyślałam o tej dacie :). Jeszcze w niedzielę chciałam złożyć życzenia Twojemu Piotrusiowi, ale nie zdążyłam :). Przepraszam, że nie do wszystkich, ale na pewno się poprawię :) Życzę Wam zdrowych i spokojnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju zauważyłam dziś rano, ale nawet nie miałam odwagi napisać choćby słowa... wiecie co robię od 2 godzin? czytam forum od samego początku o wielkim szczęściu Kasi i oczekiwaniu na Dawidka, potem o kolejnej nadziei i kolejnej.... o naszej Kruszynce, Malince i Kamcikos która na dziś miała termin porodu... siedzę zaryczana jak bóbr i ciężko mi się już oddycha a głowa boli że szok. mąż pojechał na groby i zaraz wraca więc chcę się trochę ogarnąć przepraszam Kasieńko że nic więcej nie napiszę, ale w tej chwili nie jestem już w stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nie wiem co napisać. To że jest mi przykro nie wyraża tego co czuję. Nie wiem co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-od kilkunastu minut siedzę nad klawiaturą i nie wiem co napisać.Trzymaj się kochana jestem z Wami myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×