Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Biedna Malinka, trzymam mocno zaciśnięte kciuki - wszystko musi być dobrze a maluszek, jak napisała Kasia silniejszy od wszelkich przeciwności. Kushion przeczytałam Twojego posta mężowi, żeby wiedział co mnie czeka za parę tygodni :-). Łatwo się czyta co piszesz, ale domyślam się co musisz czuć. Przypomnij kiedy masz termin porodu, chyba jakoś całkiem niedługo? iwi - moja koleżanka ma krzesełko z ceratki, rzeczywiście lepiej i łatwoej się czyści. Ewcia współczuję maluszkowi, rzeczywiście jak płacze to serce się rozdziera, nie wiadomo jak mu pomóc. Kruszyna - to pospałaś sobie kochana :-) pewnie że się należy. Przepraszam, że nie piszę do każdej z Was z osobna, ale czytam wszystkie posty, ale nie mam nic do powiedzenia jeszcze w kwestii maluszków. Bardzo wam kibicuję i przejmuję się gdy wasze dzieci chorują - tak mi szkoda że Maja tak wymiotuje. Nie wiem skąd jesteście, ale może warto by było udać się do Centrum zdrowia dziecka do jakiegoś specjalisty? U mnie jutro zaczyna się 24 tydzień, cały czas staram się być aktywna - spacery z psem (dziś rano nie było nas godzinę), basen. Jak na razie przytyło mi się tylko 2 kg! Weszłam w stan "wicia gniazda", sprzątam, gotuję, planuję, gonię męża za źle położone kapcie i nie wyniesione śmieci :-D Nie wiem jak wy ale mnie odrzuciło całkowicie od sklepowych kiełbas - dlatego przed świętami robimy sami swoje kiełbasy :-) oraz odrzuciło mnie od puszek wszelakich typu pasztet itp. Zaczęłam zdrowo się odżywiać i ograniczyłam drastycznie słodycze - na szczęście mój Jasiek nie ma ciągot na nie, a jak już ma to dostaje ciasteczko owsiane z ziarnami :-) Ciągle myślę o Malince. Trzymaj się maluszku!!!! dziewczynki miłego dnia mikołajkowego, dużego wora z prezentami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Ciężaróweczkom! Malinko Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo!!!! Oby to faktycznie był ten polip... Wesoła 81 No to masz wesoło ze swoimi szkrabami! :) Fajnie,że są takie ruchliwe i radosne. Ale Ci zazdroszczę! Już są odchowane a przede mną jeszcze tyle.... Emmi82 Dziękuję! Staram się oszczędzać i naprawdę robię wszystko w żółwim tempie. Poza tym kręgosłup daje sam znaki kiedy mam robić przerwy. :) Cieszę się,że z bioderkami już wszystko ok. A jak będziecie nadal ćwiczyć stópki na pewno przyniosą one pozytywne efekty. Superburek Dzięki! ;) To super,że już u Was też doszło do normy. ;) I że Tymonek zdrowo rośnie. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć synusiowi w tej koszuli z muchą! A może uda Ci się zrobić mu z włosków irokeza,hi hi ;) Kushion Mam nadzieje,że już całkiem wyzdrowiałaś. Mnie (odpukać) jeszcze nie dopadło żadne przeziębienie,ale to pewnie przez to że prawie nie wychodzę z domu,bo mi ciężko. No i chyba od dziś masz w pracy pomoc,co? Ewcia 13 To smutne,że Maksiu tak cierpi przez ta stulejkę. Oby jak najszybciej udało się temu zaradzić. Gosia32 Pomyśl,kochana,jakie będziesz miała w tym roku wyjątkowe święta!!! Już ze swoją Królewną!!! Trzymam kciuki za 20.12!!! :) Mama urwisów No to Oleńka to zuch-dziewczynka,że nie straszne są jej igły!!! Piotruś powinien brać przykład z siostry. Życzę dużo zdrówka dla Twojego synusia! Iwi.83 Będę pamiętać i dziękuję za dobre słowo! :) Super,że Lenka tak pięknie rośnie i zdrowo się rozwija. No i daje rodzicom dużo czasu wieczorem na bycie sam na sam. Korzystaj,moja droga! Kasia Nie było jeszcze parapetówki i chyba nie będzie (przynajmniej w tym roku). Jakoś się tak złożyło,że pomagała tylko moja rodzina a oni raczej są nie trunkowi. Poczekamy na pępkowe :) :) Serdecznie gratuluję Ci dwóch Skarbów pod sercem!!! Niech zdrowo rosną ku Twojej radości!!! Kruszyna Jakoś daje radę. :) Najlepszy tekst jaki usłyszałam na szkoleniu z robienia zastrzyków z insuliny,to "proszę zrobić fałdę na brzuchu".... A mój brzunio jest mocno napięty i zrób tu fałdę,hi hi.... Nadzieja Gratuluję nowego mieszkanka! Ona, Olafasola,Ines Co słychać u Was? Dzisiaj wybieramy się do gin na wizytę kontrolną. Ciekawe czy zrobi nam usg? A poza tym powiem Wam,że mam utrapienie z tą cukrzycą ciążową....Mimo zwiększonej dawki insuliny ciągle mi ten cukier skacze jak chce.... :( Do zastrzyków w brzuch można się przyzwyczaić jak się je dostatecznie szybko zrobi ale te kłucia w palce są dla mnie gorsze. No i opuszki mnie bolą.... Do tego kręgosłup też daje znaki,że mu ciężko nosić ten "słodki podwójny ciężar". W nocy ciężko mi znaleźć dobrą pozycję do spania,ale to nie jest tylko mój problem. Takie są przywileje na tym etapie ciąży. Poza tym jest OK! I tego będę się trzymać choć ostatnio dość często łapię "chwiejność" i ryczę bez powodu.... :) A i najważniejsze....wczoraj kupiliśmy na allegro wózek! Nasz pierwszy tak poważny zakup! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Ciężaróweczkom! Malinko Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo!!!! Oby to faktycznie był ten polip... Wesoła 81 No to masz wesoło ze swoimi szkrabami! :) Fajnie,że są takie ruchliwe i radosne. Ale Ci zazdroszczę! Już są odchowane a przede mną jeszcze tyle.... Emmi82 Dziękuję! Staram się oszczędzać i naprawdę robię wszystko w żółwim tempie. Poza tym kręgosłup daje sam znaki kiedy mam robić przerwy. :) Cieszę się,że z bioderkami już wszystko ok. A jak będziecie nadal ćwiczyć stópki na pewno przyniosą one pozytywne efekty. Superburek Dzięki! ;) To super,że już u Was też doszło do normy. ;) I że Tymonek zdrowo rośnie. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć synusiowi w tej koszuli z muchą! A może uda Ci się zrobić mu z włosków irokeza,hi hi ;) Kushion Mam nadzieje,że już całkiem wyzdrowiałaś. Mnie (odpukać) jeszcze nie dopadło żadne przeziębienie,ale to pewnie przez to że prawie nie wychodzę z domu,bo mi ciężko. No i chyba od dziś masz w pracy pomoc,co? Ewcia 13 To smutne,że Maksiu tak cierpi przez ta stulejkę. Oby jak najszybciej udało się temu zaradzić. Gosia32 Pomyśl,kochana,jakie będziesz miała w tym roku wyjątkowe święta!!! Już ze swoją Królewną!!! Trzymam kciuki za 20.12!!! :) Mama urwisów No to Oleńka to zuch-dziewczynka,że nie straszne są jej igły!!! Piotruś powinien brać przykład z siostry. Życzę dużo zdrówka dla Twojego synusia! Iwi.83 Będę pamiętać i dziękuję za dobre słowo! :) Super,że Lenka tak pięknie rośnie i zdrowo się rozwija. No i daje rodzicom dużo czasu wieczorem na bycie sam na sam. Korzystaj,moja droga! Kasia Nie było jeszcze parapetówki i chyba nie będzie (przynajmniej w tym roku). Jakoś się tak złożyło,że pomagała tylko moja rodzina a oni raczej są nie trunkowi. Poczekamy na pępkowe :) :) Serdecznie gratuluję Ci dwóch Skarbów pod sercem!!! Niech zdrowo rosną ku Twojej radości!!! Kruszyna Jakoś daje radę. :) Najlepszy tekst jaki usłyszałam na szkoleniu z robienia zastrzyków z insuliny,to "proszę zrobić fałdę na brzuchu".... A mój brzunio jest mocno napięty i zrób tu fałdę,hi hi.... Nadzieja Gratuluję nowego mieszkanka! Ona, Olafasola,Ines Co słychać u Was? Dzisiaj wybieramy się do gin na wizytę kontrolną. Ciekawe czy zrobi nam usg? A poza tym powiem Wam,że mam utrapienie z tą cukrzycą ciążową....Mimo zwiększonej dawki insuliny ciągle mi ten cukier skacze jak chce.... :( Do zastrzyków w brzuch można się przyzwyczaić jak się je dostatecznie szybko zrobi ale te kłucia w palce są dla mnie gorsze. No i opuszki mnie bolą.... Do tego kręgosłup też daje znaki,że mu ciężko nosić ten "słodki podwójny ciężar". W nocy ciężko mi znaleźć dobrą pozycję do spania,ale to nie jest tylko mój problem. Takie są przywileje na tym etapie ciąży. Poza tym jest OK! I tego będę się trzymać choć ostatnio dość często łapię "chwiejność" i ryczę bez powodu.... :) A i najważniejsze....wczoraj kupiliśmy na allegro wózek! Nasz pierwszy tak poważny zakup! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Ciężaróweczkom! Malinko Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo!!!! Oby to faktycznie był ten polip... Wesoła 81 No to masz wesoło ze swoimi szkrabami! :) Fajnie,że są takie ruchliwe i radosne. Ale Ci zazdroszczę! Już są odchowane.... Tyle jeszcze przede mną.... Emmi82 Dziękuję! Staram się oszczędzać i naprawdę robię wszystko w żółwim tempie. Poza tym kręgosłup daje sam znaki kiedy mam robić przerwy. :) Cieszę się,że z bioderkami już wszystko ok. A jak będziecie nadal ćwiczyć stópki na pewno przyniosą one pozytywne efekty. Superburek Dzięki! ;) To super,że już u Was też doszło do normy. ;) I że Tymonek zdrowo rośnie. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć synusiowi w tej koszuli z muchą! A może uda Ci się zrobić mu z włosków irokeza,hi hi ;) Kushion Mam nadzieje,że już całkiem wyzdrowiałaś. Mnie (odpukać) jeszcze nie dopadło żadne przeziębienie,ale to pewnie przez to że prawie nie wychodzę z domu,bo mi ciężko. No i chyba od dziś masz w pracy pomoc,co? Ewcia 13 To smutne,że Maksiu tak cierpi przez ta stulejkę. Oby jak najszybciej udało się temu zaradzić. Gosia32 Pomyśl,kochana,jakie będziesz miała w tym roku wyjątkowe święta!!! Już ze swoją Królewną!!! Trzymam kciuki za 20.12!!! :) Mama urwisów No to Oleńka to zuch-dziewczynka,że nie straszne są jej igły!!! Piotruś powinien brać przykład z siostry. Życzę dużo zdrówka dla Twojego synusia! Iwi.83 Będę pamiętać i dziękuję za dobre słowo! :) Super,że Lenka tak pięknie rośnie i zdrowo się rozwija. No i daje rodzicom dużo czasu wieczorem na bycie sam na sam. Korzystaj,moja droga! Kasia Nie było jeszcze parapetówki i chyba nie będzie (przynajmniej w tym roku). Jakoś się tak złożyło,że pomagała tylko moja rodzina a oni raczej są nie trunkowi. Poczekamy na pępkowe :) :) Serdecznie gratuluję Ci dwóch Skarbów pod sercem!!! Niech zdrowo rosną ku Twojej radości!!! Kruszyna Jakoś daje radę. :) Najlepszy tekst jaki usłyszałam na szkoleniu z robienia zastrzyków z insuliny,to "proszę zrobić fałdę na brzuchu".... A mój brzunio jest mocno napięty i zrób tu fałdę,hi hi.... Nadzieja Gratuluję nowego mieszkanka! Ona, Olafasola,Ines Co słychać u Was? Dzisiaj wybieramy się do gin na wizytę kontrolną. Ciekawe czy zrobi nam usg? A poza tym powiem Wam,że mam utrapienie z tą cukrzycą ciążową....Mimo zwiększonej dawki insuliny ciągle mi ten cukier skacze jak chce.... :( Do zastrzyków w brzuch można się przyzwyczaić jak się je dostatecznie szybko zrobi ale te kłucia w palce są dla mnie gorsze. No i opuszki mnie bolą.... Do tego kręgosłup też daje znaki,że mu ciężko nosić ten "słodki podwójny ciężar". W nocy ciężko mi znaleźć dobrą pozycję do spania,ale to nie jest tylko mój problem. Takie są przywileje na tym etapie ciąży. Poza tym jest OK! I tego będę się trzymać choć ostatnio dość często łapię "chwiejność" i ryczę bez powodu.... :) A i najważniejsze....wczoraj kupiliśmy na allegro wózek! Nasz pierwszy tak poważny zakup! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Ciężaróweczkom! Malinko Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo!!!! Oby to faktycznie był ten polip... Wesoła 81 No to masz wesoło ze swoimi szkrabami! :) Fajnie,że są takie ruchliwe i radosne. Ale Ci zazdroszczę! Już są odchowane a przede mną jeszcze tyle.... Emmi82 Dziękuję! Staram się oszczędzać i naprawdę robię wszystko w żółwim tempie. Poza tym kręgosłup daje sam znaki kiedy mam robić przerwy. :) Cieszę się,że z bioderkami już wszystko ok. A jak będziecie nadal ćwiczyć stópki na pewno przyniosą one pozytywne efekty. Superburek Dzięki! ;) To super,że już u Was też doszło do normy. ;) I że Tymonek zdrowo rośnie. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć synusiowi w tej koszuli z muchą! A może uda Ci się zrobić mu z włosków irokeza,hi hi ;) Kushion Mam nadzieje,że już całkiem wyzdrowiałaś. Mnie (odpukać) jeszcze nie dopadło żadne przeziębienie,ale to pewnie przez to że prawie nie wychodzę z domu,bo mi ciężko. No i chyba od dziś masz w pracy pomoc,co? Ewcia 13 To smutne,że Maksiu tak cierpi przez ta stulejkę. Oby jak najszybciej udało się temu zaradzić. Gosia32 Pomyśl,kochana,jakie będziesz miała w tym roku wyjątkowe święta!!! Już ze swoją Królewną!!! Trzymam kciuki za 20.12!!! :) Mama urwisów No to Oleńka to zuch-dziewczynka,że nie straszne są jej igły!!! Piotruś powinien brać przykład z siostry. Życzę dużo zdrówka dla Twojego synusia! Iwi.83 Będę pamiętać i dziękuję za dobre słowo! :) Super,że Lenka tak pięknie rośnie i zdrowo się rozwija. No i daje rodzicom dużo czasu wieczorem na bycie sam na sam. Korzystaj,moja droga! Kasia Nie było jeszcze parapetówki i chyba nie będzie (przynajmniej w tym roku). Jakoś się tak złożyło,że pomagała tylko moja rodzina a oni raczej są nie trunkowi. Poczekamy na pępkowe :) :) Serdecznie gratuluję Ci dwóch Skarbów pod sercem!!! Niech zdrowo rosną ku Twojej radości!!! Kruszyna Jakoś daje radę. :) Najlepszy tekst jaki usłyszałam na szkoleniu z robienia zastrzyków z insuliny,to "proszę zrobić fałdę na brzuchu".... A mój brzunio jest mocno napięty i zrób tu fałdę,hi hi.... Nadzieja Gratuluję nowego mieszkanka! Ona, Olafasola,Ines Co słychać u Was? Dzisiaj wybieramy się do gin na wizytę kontrolną. Ciekawe czy zrobi nam usg? A poza tym powiem Wam,że mam utrapienie z tą cukrzycą ciążową....Mimo zwiększonej dawki insuliny ciągle mi ten cukier skacze jak chce.... :( Do zastrzyków w brzuch można się przyzwyczaić jak się je dostatecznie szybko zrobi ale te kłucia w palce są dla mnie gorsze. No i opuszki mnie bolą.... Do tego kręgosłup też daje znaki,że mu ciężko nosić ten "słodki podwójny ciężar". W nocy ciężko mi znaleźć dobrą pozycję do spania,ale to nie jest tylko mój problem. Takie są przywileje na tym etapie ciąży. Poza tym jest OK! I tego będę się trzymać choć ostatnio dość często łapię "chwiejność" i ryczę bez powodu.... :) A i najważniejsze....wczoraj kupiliśmy na allegro wózek! Nasz pierwszy tak poważny zakup! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Ciężaróweczkom! Malinko Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo!!!! Oby to faktycznie był ten polip... Wesoła 81 No to masz wesoło ze swoimi szkrabami! :) Fajnie,że są takie ruchliwe i radosne. Ale Ci zazdroszczę! Już są odchowane a przede mną jeszcze tyle.... Emmi82 Dziękuję! Staram się oszczędzać i naprawdę robię wszystko w żółwim tempie. Poza tym kręgosłup daje sam znaki kiedy mam robić przerwy. :) Cieszę się,że z bioderkami już wszystko ok. A jak będziecie nadal ćwiczyć stópki na pewno przyniosą one pozytywne efekty. Superburek Dzięki! ;) To super,że już u Was też doszło do normy. ;) I że Tymonek zdrowo rośnie. Koniecznie zrób mnóstwo zdjęć synusiowi w tej koszuli z muchą! A może uda Ci się zrobić mu z włosków irokeza,hi hi ;) Kushion Mam nadzieje,że już całkiem wyzdrowiałaś. Mnie (odpukać) jeszcze nie dopadło żadne przeziębienie,ale to pewnie przez to że prawie nie wychodzę z domu,bo mi ciężko. No i chyba od dziś masz w pracy pomoc,co? Ewcia 13 To smutne,że Maksiu tak cierpi przez ta stulejkę. Oby jak najszybciej udało się temu zaradzić. Gosia32 Pomyśl,kochana,jakie będziesz miała w tym roku wyjątkowe święta!!! Już ze swoją Królewną!!! Trzymam kciuki za 20.12!!! :) Mama urwisów No to Oleńka to zuch-dziewczynka,że nie straszne są jej igły!!! Piotruś powinien brać przykład z siostry. Życzę dużo zdrówka dla Twojego synusia! Iwi.83 Będę pamiętać i dziękuję za dobre słowo! :) Super,że Lenka tak pięknie rośnie i zdrowo się rozwija. No i daje rodzicom dużo czasu wieczorem na bycie sam na sam. Korzystaj,moja droga! Kasia Nie było jeszcze parapetówki i chyba nie będzie (przynajmniej w tym roku). Jakoś się tak złożyło,że pomagała tylko moja rodzina a oni raczej są nie trunkowi. Poczekamy na pępkowe :) :) Serdecznie gratuluję Ci dwóch Skarbów pod sercem!!! Niech zdrowo rosną ku Twojej radości!!! Kruszyna Jakoś daje radę. :) Najlepszy tekst jaki usłyszałam na szkoleniu z robienia zastrzyków z insuliny,to "proszę zrobić fałdę na brzuchu".... A mój brzunio jest mocno napięty i zrób tu fałdę,hi hi.... Nadzieja Gratuluję nowego mieszkanka! Ona, Olafasola,Ines Co słychać u Was? Dzisiaj wybieramy się do gin na wizytę kontrolną. Ciekawe czy zrobi nam usg? A poza tym powiem Wam,że mam utrapienie z tą cukrzycą ciążową....Mimo zwiększonej dawki insuliny ciągle mi ten cukier skacze jak chce.... :( Do zastrzyków w brzuch można się przyzwyczaić jak się je dostatecznie szybko zrobi ale te kłucia w palce są dla mnie gorsze. No i opuszki mnie bolą.... Do tego kręgosłup też daje znaki,że mu ciężko nosić ten "słodki podwójny ciężar". W nocy ciężko mi znaleźć dobrą pozycję do spania,ale to nie jest tylko mój problem. Takie są przywileje na tym etapie ciąży. Poza tym jest OK! I tego będę się trzymać choć ostatnio dość często łapię "chwiejność" i ryczę bez powodu.... :) A i najważniejsze....wczoraj kupiliśmy na allegro wózek! Nasz pierwszy tak poważny zakup! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,nie mogłam wysłać posta właśnie chyba ze 4 razy a tu o .... psikus! Sorrki! Ale to chyba wina netu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, byl juz u Was Mikołaj???? Malinko calym serduszkiem jestem z Tobą, mam nadzieję, że to tylko ten głupi polip!!!!!! Trzymaj się Kochana i pisz jak wrócisz!!!! Dziewczyny dziękuję za poradę w sprawie krzesełka już mam wybrane tylko muszę zamówić. Zdecydowałam się na ceratkowe, jak Wam się podoba ten model, fioletowy: http://allegro.pl/nowosc-krzeselko-baby-design-pepe-2011-wys-0pln-i1964630475.html Pozdrawiam Was gorąco! udanego dnia i dużo prezentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś się porobiło z forum nie można się zalogować a pożniej wyskakuje kilka wpisów;) sorki;) u mnie mikołaj był zostawił mi pod poduszką małego czekoladowego mikołajka;) ale ten mój mąż jest kochany;) iwi krzesełeczko cudne ten kolor a hipcie ekstra;) niunia hehe dobre z ta fałdką;) tulę z powodu cukrzycy;( i powodzonka dzisiaj na wizycie;) napewno będzie dobrze;) gratuluje wózkowego zakupu;) a na jaki się zdecydowaliście?? dziewczyny to dużo prezentów mikołajowych Wam dzisiaj życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop Kasiu miałaś z nami dzisiaj poplotkować i co do tej pory nic;( pamiętaj że masz się nie przemęczać;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna jestem jestem, tylko jeszcze w pracy i nie mam czasu. Jak tylko wrócę do domku, to tak jak obiecałam poplotkujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedzę cały dzień na allegro i wymyślam prezenty dla całej rodziny i mam mętlik może wy mi jakos pomożecie muszę kupic prezenty dla siostrzenic moją 2 i 4 latka i dupa nie wiem co??? tego wszystkiego jest tak wielke?? plissss pomocy;) cały czas myślę o naszej malince i ciekawe co u niej;( mam nadzieję, że niedługo napisze jest spowrotem i jest wszystko ok Kasiu ty nasz pracoholiku uważaj na siebie!!! musisz tyle pracować przecież masz parcowników, nie możesz im teraz dać troszke więcej pracy a sama więcej odpoczywać, przecież wiesz, że musimy buważać a do 12 tyg najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ojj, coś serwer nam szaleje :-) i do tego tak smutno zaczął się dzisiejszy dzień, Malinko mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, trzymaj się dzielnie :-) kruszyna kurcze właśnie mi uświadomiłaś, że oprócz choinki brakuje mi jeszcze prezentów hi hi ;-) Co do pracy, to nie przemęczam się. A dziewczynom nie musiałam dawać więcej pracy, same jak potrzeba podbierają mi dokumenty, narzekać nie mogę. Zresztą i kto to mówi ;-) kawka zbożowa powiadasz ;-) A ja też się pochwalę - nie piję kawy od 3-ch tygodni, co dla mnie jest mega wyczynem :-) Iwi Ja od Mikołaja dostałam słoik ogórków konserwowych i słoik kremu czekoladowego oraz tradycyjnie jak co roku rózgę :-( A Tobie co przyniósł Mikołaj? ;-) Niunia no kochana, ale się rozpisałaś ;-) Fajny prezent sprawiliście sobie na Mikołajki. Pochwal się jaki wybrałaś :-) miholichol jak ja Ci zazdroszczę takich długich spacerów z psem. Nasze staruszki ledwo 20 minut wytrzymują :-( maju jak się ma Majeczka, dalej nie chce sama jeść i wymiotuje :-( magia ale z ciebie śpioszek ;-) no, ale jak Lenka daje pospać to wykorzystuj :-) he he tak się dopraszałam o nowy profil na nk, a chyba tylko jeszcze tam nie weszłam ;-) Ewcia piękny harmonogram, ja już nie mogę się doczekać :-) kiedy planujecie zabieg? :-) Ty szczęściaro ominęło Cię pranie firanek w tym roku ;-) nadzieja gratuluję mieszkanka :-) pamiętam jak na początku roku pisałaś o wpłatach na nie, a tu proszę już klucze. Ale będziesz miała zabawę z urządzaniem. A kiedy planujecie przeprowadzić się :-) idea to w domku masz dwójkę dzieci hi hi ;-) wesola radość radością, a powiedz dajesz sobie sama radę czy ktoś Ci pomaga? :-) Mnie jeszcze przed transferem koleżanka chciała odwieść od bliźniaczych planów przesyłając fotki swojego brzuszka w tygodniowych odstępach. Powiem szczerze po 26 tygodniu zrobił się ogromnyyyyyyyyyy :-) kushion 4 tygodnie szybko zleci, a potem to już tylko zostanie Ci pakowanie walizeczki :-) A Wy gdzie spędzacie święta? :-) monia jak tam po połówkowym mikołajkowym usg :-) sabiba pamiętam pamiętam ;-) w tym roku nikt nam nie będzie przeszkadzał :-) superburek ale fajny prezent mikołajkowy zrobiła Wam listonoszka :-) masz rację na przyszłoroczne święta będzie dużooooo sprzątania, a na te już sobie daruję :-) Gosia nie stresuj się już tą zakrzepicą, masz jeszcze troszkę czasu, zastrzyki na pewno pomogą :-) Mama Urwisa jak rączki Piotrusia, rumień już się cofnął całkiem? :-) dziubasek jak zdróweczko? :-) Oleńki, gdzie zniknęłyście :-) Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - niewile znam mam blizniakow, ktore od poczatku zajmowalyby sie maluchami bez pomocy. To juz nawet nie chodzi o matke (chociaz oczywiscie tez), ale o dzieci. Jezeli sie nimi zajmujesz sama, to musisz sie pogodzic ze spora iloscia placzu. A ja jakos sie z tym pogpdzic nie chcialam. Teraz to juz co innego. Moge sie nmi spokojnie sama zajmowac, chociaz czasem mam pomoc, bo bylabym zupelnie wykonczona. Co do brzuszka - mniej wiecej na poczatku 7miesiaca wygladalam tak jak inne kobiety przed porodem. No ale da sie to jakos zniesc. Trzeba troche bardziej na siebie uwazac. Czesto wczesniej pojawiaja sie skurcze itd. No ale czym jest te kilka trudnych miesiecy przy podwojnej radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - niewile znam mam blizniakow, ktore od poczatku zajmowalyby sie maluchami bez pomocy. To juz nawet nie chodzi o matke (chociaz oczywiscie tez), ale o dzieci. Jezeli sie nimi zajmujesz sama, to musisz sie pogodzic ze spora iloscia placzu. A ja jakos sie z tym pogpdzic nie chcialam. Teraz to juz co innego. Moge sie nmi spokojnie sama zajmowac, chociaz czasem mam pomoc, bo bylabym zupelnie wykonczona. Co do brzuszka - mniej wiecej na poczatku 7miesiaca wygladalam tak jak inne kobiety przed porodem. No ale da sie to jakos zniesc. Trzeba troche bardziej na siebie uwazac. Czesto wczesniej pojawiaja sie skurcze itd. No ale czym jest te kilka trudnych miesiecy przy podwojnej radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła a powiedz jeszcze proszę, w którym tygodniu przyszły na świat Twoje maluchy i czy miałaś jakieś dodatkowe badania zlecane w ciąży ze względu na bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! :) Zgłaszałam do usunięcia tą za dużą ilość postów ale jak widać jeszcze są. A tak w ogóle to dziś mamy chyba jakiegoś Mikołajowego chochlika bo widzę,że nie tylko mi to się dziś zdarzyło. Jeśli chodzi o wózek to kupiliśmy tego typu,tylko ten z kwiatkami: http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-freestyle-twins-foteliki-i1968700271.html Poza tym jesteśmy po wizycie i wszystko jest po prostu idealnie (tylko żeby nie zapeszyć) :) Szyjka zamknięta,wysoko.Dziewczynki rosna prawidłowo,mimo mojej cukrzycy. Kushion Odnośnie terminu cc to dziś wstępnie mój gin ustalił na 16 stycznia. Więc ja będę przed Tobą! Buziaczki-ściskaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu moje maluchy urodzily sie w 38 tugodniu. Jezeli chodzi o badania, to standardowo, tylko duzo czesciej. Przede wszystkim mialam sporo razy robione usg (w tym oczywiscie 2 czy 3 razy doppler).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesola dziękuję za info i pewnie będę Cię jeszcze zanudzać pytaniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - pytaj kiedy tylko masz ochote. Lubie wracac myslami do tamtego okresu:) Niunia - dlaczego tak wczescie masz wyznaczona cesarke? Jezeli termin rzeczywiscie masz 11 lutego, jak w stopfe, to gin chce Ci rozwiazac ciaze w 36 tygodniu? Dlaczego tak wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki -Kasia- za info o lekarzach. Mam namiar od swojego lekarza żeby zrobic sobie w Gamecie usg ultrasonograficzene. denerwuję sie że u mnie to wszystko powoli idzie.... może w styczniu laparoskopia - mam nadzieje że nie wyjdzie mi podejrzewana endometrioza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczysie z wami wiesciaminy ja wlasnie wrociłam do domu i juz dziele na 99% bedzie chlopak nawet lekarz wydrukował nam zdjecie siusiaka z malenstwem wszystko wporzadku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Malinko- to nie może być to co piszesz. Szczerze mówiąc jak wczoraj napisałaś o tych bólach to zastanawiałam się czemu od razu nie jedziesz do szpitala...ale pewnie Ty wiesz najlepiej co robić. Trzymam kciuki w każdym razie żeby było wszystko dobrze. Buziaki Kasiu- aż łzy mi stanęły w oczach jak przeczytałam o tych Twoich wymarzonych bliźniaczkach:) teraz dbaj o Was aby maluszki zechciały zostać z Tobą już na zawsze! Ściskam mocno! maju- Postaram sie dowiedzieć co to był za preparat, może w weekend się uda, bo Ci znajomi to są znajomi znajomych więc rzadko mamy z nimi kontak. Ale cały czas pamiętam. Iwi- dzięki za temat o krzesełkach bo też lada dzień mnie to czeka. ewcia - ja mam matę Safari canpol. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jest uszyta z takiego amteriału, że jak Julia zwymiotuje to prawie nie wsiąka i jak zetrę to nic nie widać. Poza tym mogę ją prać bo nie ma w niej pozytywek, a jednak jak dziecko leży na brzuszku to ciągle coś tam się ulewa. Współczuję problemów z Maksiem, też wiem jak to jest jak dziecko płacze i nie można nic zrobić. Przepraszam, że do wszystkich nie napiszę, ale mam zły nastrój, bo z Julią też nie jest dobrze. Nadal bardzo płacze przy jedzeniu i ciągle jej się ulewa a nawet wymiotuje. Dziś robiliśmy badanie moczu, jutro wynik i wizyta u lakarza. buziaki dla Was! Malinko - trzymaj się i daj znac jak tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, dziewczynki ja tylko na momencik. ostatnio mam tyle pracy, że brakuje mi dnia na wszystko. do tego świąteczne porządki, przygotowania do świąt, uff ten grudzień... wybaczcie więc, że tak na skróty, ale musiałam pogratulować Kasieńce :) tak więc Kasiu wielkie całusy, ściskano i gratulowanko! nawet nie wiesz Skarbie jak się cieszę :) Malinko trzymaj się nam! czekamy na wieści! u nas dalej spokojnie jeśli chodzi o ruchy i troszkę mnie to dziwi bo w piątek na usg mała tak fikała a ja w ogóle tego nie czułam :( no nic widocznie muszę jeszcze poczekać. za tydzień usg połówkowe( 22 tc). swędzenie przeszło i mam nadzieję że szybko nie wróci :), ale żeby nie było tak kolorowo w nocy biodra bolą i do tego doszedł nadgarstek. lekarz mówi, że to ponoć częste w ciąży. dziewczyny jestem codziennie ale czasem już brak sił by napisać. wszystkie razem i każdą z osobna więc pozdrawiam! Majeczko nie mam pojęcia jak pomóc :( wiedz, że strasznie mi przykro bo domyślam się co czuje mama, która nie może pomóc dziecku, ale trzymam kciuki i niech majeczka wraca do zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie.Kasiu gratuluję i trzymam kciuki aby wszystko było ok do porodu. Emmi i Maju tak czytam i teraz sobie uzmysłowiłam,czy byłuście u lekarza bo w piątek nasz synuś miał wymioty i biegunkę.Na pogotowiu w sobotę wieczorem lekarz stwierdził wirusówkę tyle że kupy lejące było jedna dziennie a wymioty w piątek po południu i sobota rano,potem już nie wymiotował.Jakoś jak był jeszcze na cycu i wymiotował to na pogotowiu dostał zastrzyk i było lepiej.Trzymajcie się dziewczyny zdrowo i ciężarówki oszczędzajcie się ,gani ta co to robiła,tak na poważnie to żadne okna czy inne brudy nie są tak ważne jak maleństwa które nosicie pod serduchami.Posiewy warto wykonać ;te na bakterie i na pasożyty jeśli jest duży kontakt z innymi osobami różnego wieku.Mam nadzieję że wszystko szybko wróci do normy i u Ciebie Ewcia też.Pozdrawiam serdecznie Wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×