Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Kasiu - super :) strasznie się cieszę :). Gratuluję dwóch maluszków - niech rosną zdrowo. Wyobrażam sobie Twoją radość. Malinko - ja przez całą ciażę też nie poznałam kibelka bliżej. Czekam na informacje od Ciebie we środę. Mamo Urwisa - bardzo dziękuję - jestem trochę spokojniejsza. Przewertowałam oczywiście już cały internet i cóż - co ma być to będzie. Ponoć po cesarce mogą wystąpić jakieś zakrzepy, ale mam nadzieję że cała cc przebiegnie bez powikłań. Ja mam brzuch ogromny i już nie da się nic naciągnąć. Wiem, że moje stresy nie skończą się wraz z porodem - dopiero się zaczną :) Masz rację - taki los mamy :) Maju - strasznie mi przykro, byłam pewna, że po operacji będzie już tylko lepiej. Mam nadzieję, ze to tylko taki etap przejściowy - trzymam mocno kciuki za małą Majeczkę - niech szybciutko wraca do zdrowia Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam w ten okropny poranek. U mnie samopoczucie wporządku natomiast jest czas porządków świątecznych więc dużżooo roboty i dlatego trochę Was zaniedbuje;( wesoła ale ty masz fajnie z tą kochaną parką;) wielkie gratulacje!!! bo chyba jeszcze nie miałam okazji Ci pogratulować;) niunia ty uważaj na siebie i nie przemęczaj się a co do cukrzycy i tego kłucia bardzo współczuje;( ja za każdym razem pewnie bym mdlała bo strasznie nienawidze igieł ;) ZDRÓWKA! Emi-75 witam i ogromne gratulacje!!! teraz dbaj o siebie i fasolkę;) Gosiu współczuje i mam nadzieję, że te zastrzyki pomogą i wszystko dobrze się skończy;) zdrówka dla Was;) i szybkiego porodu;) bo to już tuż tuż... mama urwisa zdrówka dla dzieciaczków ;) Ecia27 witaj u nas;) iwi super że Lenka jest grzeczna i pięknie przybiera na wadze;) bo chyba to jest najważniejsze a reszta to dodatek;) hehe a drugie to mamy tyle lat na ile się czujemy;) czyż nie?? dziubasek super że dolegliwości juz mijają;) maja tule mocno i bardzo mocno współczuje sytuacji!!! trzymaj się!!! nawet nie wiem co napisać.... magia super że Lenka taka szczęśliwa bo to chyba u dzieci najważniejsze;) a co do ciemieniuchy to dziękuję na zapas za informację;) Kasiu super wieści! wielkie gratuluje! ale fajowo dwie fasolki!!! czad;) i współczuje przytulanek z wc ale z drugiej strony tak jak napisałać to dobry znak więc przytulaj się ale nie zaczęsto hehe;) dziewczyny które narzekają, że mają mało czasy żeby do nas pisać;( rozumiemy ale spróbujcie... nie musicie pisać codziennie ale bardzo jesteśmy ciekawe co u Was i czy wszystko wporządku;) więc czekamy... Ines napisz co tam u Was?? Miłego dnia dla Was;) zmykam jakis obiadek upichcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja>strasznie mi przykro z powodu tych wymiotow :( kurcze,musi w koncu przyjsc dla Was laskawszy czas,za co mocno trzymam kciuki!!! Kasia>super wiesci! 2 maluszki :)za rok czekaja Cie wesole swieta i duzzzooo sprzatania hehe w tym roku juz leniuchuj i nic nie rob :) trzymajcie sie cieplo! acha!wlasnie listonoszka przyniosla list,ze zostalo przydzielone nam becikowe :) az sie wzruszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłalam chyba wszystkim, których dane miałam:) Jak ktoś ma kogoś innego to wysyłać, niech będzie to nasz profil ale tylko laseczek z tego forum. Superburek- nie mam namiarów na starą nk, po tym jak prosiłam o skasowanie fotek jakoś nie dostałam nowych. Ale jak będziesz miała to podeślij:) Oh jeszcze nie poszłam po becikowe- zatem gratulacje;) Kasienko- gratuluje tych dwóch cudków, oby zostały z mamuśką całe 9 miesięcy i dały wam popalić po urodzeniu, hehe:) Jejku, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA-SUPER WIESCI 2 MALUSZKI OGROMNIE SIE CIESZE ,TERAZ TYLKO ODPOCZYNEK,RELAKSIK NA MAXA I WIELKI BUZIAK,OSZCZEDZAJ SIE JAK MOZESZ. KRUSZYNA -BLAGAM ZOSTAW TE PORZADKI,ALBO NIECH CI KTOS POMOZE. GOSIA-BEDZIE DOBRZE CC SZYBKO MINIE CHOC POWIEM SZCZERZE TEZ SIE BALAM TRZYMAM KCIUKI ZA SZCZESLIWE ROZWIAZANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia dzieki;) malinka co do sprzątania to większość rzeczy robi mój kochany mąż głównie te cięższe;) ale ja oczywiście nie mogę siąść do was bo to by głupio wyglądało ;) dlatego staram się wspierać jego w tych trudach ;) oczywiście oszczędzam się! a ty jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane i dziekuję za wywołanie mnie z krzków :) maju strasznie mi przykro, ze musicie przez to wszystko przechodzić, a robiłaś może posiew kału małej??u nas Gabi wymiotowała po wizycie w szpitalu, okazało sie,że podłapała jakąś bakterie i miała luźne kupy i wymioty, dostała leki i jak ręką odjął, wszystko sie skończyło i apetyt wrócił :) sciskam mocno Kasiu jeszcze raz przeogromne gratulacje :) a Kasiu odnośnie choinki, bo tylko ona Ci została, kup w tym roku wcześniej ;)pamiętasz jak rok temu jadłyśmy lody a R szukał choinki hihi Iwi super,że Lenka taka grzeczna :)Gabi waży chyba cos ok 8,5 kg dokładnie nie wiem bo ostatnio jej nie ważyłam, ale mój kręgosłup daje coraz większe znaki, że Gabrysia troche waży :) Mama Urwisa współczuję, musiałś strasznie dużo p przjść, ale mam nadzieję że wszystko idzie ku dobremu Ewcia dużo siły dla Was, ale pamiętaj że po zabiegu będzie już tylko lepiej :) dzubasek tak jak pisały dziewczyny, kup sobie maść clotrimazolin (do kupienia bez recebty)i jak tylko zaczyna swędzieć smaruj, szybko przechodzi malinka jak się czujesz, jakmaleństwo??czekam na wieści w środe kruszyna uważaj na siebie, posprzatasz na wielkanoc hihi magia poprosze dane do naszej klasy :) sabiba@wp.pl przepraszam,że nie do wszystkich, ale pamiętam o każdej z osobna i cieplutko myśle :) a co u nas ?? gil do pasa, Gabrysia podłąpała jakieś coś, wczoraj byliśmy u lekarza i okazało się,że to poczatek zapalenia okrzeli, miała wcześniej temp, ale rosną nam zębole wieć myslałam że to powód :) dalej rehabilitujemy mała, jest coraz lepiej ,dodatkowo trzy razy w tyg przychodzi pani masażystaka do Gabi,bo stwierdziliśmy że przez to że troszke mniej używała tej rączki to ma problem z mięśniami, taki jak by przykurcz,lekarze twierdzą że to nie możliwe, że to problem wyłącznie neurologiczny,a pani masuje ją już dwa tygodnie i jest znaczna poprawa, tatuś odczuł to ostatnio na swoim nochalu hihi a tak jest mega slodziakiem i gadułą :) nadaje cały dzień, opitala zabawki i bije się z jaśkam, ostatnio nie wystarczył jej jasiek i podjęla walke z duża poduchą, ale przegrała hihi zaliczyła już pierwszego guza przestawiając krzesło ;) a i ostatnio wstaje ok 2 i ma ochote na zabawe :( a zeby mama z tatą nie byli wkurzeni, to jak już sie podchodzi do łóżeczka kupuje nas uśmieszkami i woła tata tata :) ale sie rozpisalam hihi nic ide robic obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ogromne gratulacje Sabiba super ze Gabrysia robi postępy, dużo zdrówka dla niej:)a długo Gabrysia wymiotowała? emmi proszę dowiedz się co dawali znajomi swojej córce, pytałam dwóch lekarzy to stwierdzili że dla takich małych dzieci nie ma nic na apetyt a to co jest dla większych to działa tylko w reklamie. Współczuję że Julcia nie chce jeść, wiem jaka to niemoc:( magia, mama urwisa, gosia, malinka , Kasiu, kruszyna,superburek dziękuję za słowa wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju Gabi wymiotowała ok 1,5 tyg, zanim zorientowaliśmy się co może być i czekaliśmy na posiew kału, jak dostała leki to wymiotowała jeszcze dwa dni a później było już ok, leki barła tydzień i kolejny posiew kontrolny. A jak z kupkami u małej, sa normalne czy bardziej luźne, zawierają śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich troszku sie nieodzywałam ale czytam was codziennie na bierzaca ja dzisiaj zaczełam 20 tc zleciało nawet niewiem kiedy jutro ide na usg i mam ogrpmna nadzieje ze z malenstwem wszystko wpozradku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kasiu serdeczne gratulacje! Super wieści! Maju nie wiem co Ci napisać. Tak mi szkoda Majeczki bo wyraźnie coś jej dolega. Gorzej, że nikt nie wie co. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Niestety nie potrafię pomóc. Dziewczyny dziekuję, że o mnie pamiętacie. Ja staram się czytać co dzień. Z pisaniem gorzej. Przyznam, że trochę już jestem zmęczona. MAło śpię, bo mi się miednica rozchodzi. W pracy trzeba funkcjonować jeszcze 4 tygodnie. Synek mi sporo urósł bo ciężko mi się oddycha, pocieszam się tym, że niedługo brzuch powinien trochę opaść. Po pracy robię świąteczne porządki lub np kleję pierogi. Oczywiście mąż mi we wszystkim pomaga, mój SKARB. Ale ja muszę wszystkiego doglądać sama. Poza tym dochodzi szkoła rodzenia i ogród w weekendy w którym sprzątam na raty (wiem, że już prawie zima) u nas dopiero jabłka opadają i samo ich pozbieranie to dla mnie duży wysiłek ( mam taki przyrząd do zbierania śmieci i tym chwytam jabłka bo o schylaniu się nie ma mowy, buty ubieram na bezdechu). A jakoś nie potrafię zrzucić wszystkiego na męża, zawsze wszystko robiliśmy razem, wydaje mi się, że mu milej jak choćby się koło niego kręcę. Muszę wymyślić jakiś patent na golenie, bo stało się ono dla mnie robotą na pół godziny. No i wyszedł mi wielki post o mnie samej. Chyba sporo we mnie egoizmu. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o poradę które krzesełko mam wybrać ceratkowe, czy z materjałowe, bo jestem w kropce. jakie Wy macie dla swoich pociech? A i jaki Wam się podoba kolor? Pozdrawiam jutro coś więcej napiszę bo teraz nie umię bo Lena jeszcze nie śpi pomyliły jej się czasy ;-) buziaki http://allegro.pl/praktyczne-krzeselko-stolik-do-karmienia-kidsplay-i1950589536.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie jakies bolesci tak jakby rana po cc i podbrzusze i lekkie krwawienia z maluskimi skrzepami. Nie wiem co to ,ale mysle ze to ten polip,a jak nie dowiem sie we srode,w kazdym razie jutro leze i nic nie robie.Bedzie co ma byc przeznaczeniu nie uciekne,ale złamac tez sie nie dam.Jem caly czas 3x2 duphaston i witaminy i jakis dowcipny zel sobie zapodaje co wieczor.Wiec czekamy do srody znow jak na bombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - juuuupi! Gratuluje. Ale sie strasznie ciesze. Niech fasolki rosna zdrowiutko i dostarcza Ci kiedys tyle radosci, co moje:) Gosia32- no niestety zator pluc daje na ogol malo przyjemne objawy. Nie jest tajemnica, ze jezeli sie go nie wykryje na czas, to stanowi bezposrednie zagrozenie zycia. Ja nie bylam w stanie oddychac , a przejscie do drugiego pokoju wydawalo mi sie wyczynem porownywalnym do dlugiego biegu:) Z czasem nawet ciezko bylo mi usiasc, bo mialam mega zadyszke. No wiec trudno bylo przeoczyc, ze cos sie dzieje... Do tego ciaza, wiec trudnosci diagnostyczne. Pobyt w szpitalu. No ale wszystko sie dobrze skonczylo, a to jest najwazniejsze. Przed cesarka i znieczuleniem standardowo sprawdza sie krzepliwosc krwi. Co do czasu, jaki Ci pozostal do porodu. Ja bralam konskie dawki heparyny i w tydzien d-dimery spadly mi z 2000 do 1000. kruszyna - dziekuje bardzo:) Swieta swietami, ale nie przemeczaj sie przesadnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu hip hip hura super ze sa dwa maluszki. ciesze sie bardzo,a swieta spedzmy oczywiscie w Polsce,ale tu jest przepieknie udekorowane na swieta podobno i bede miala okazje zobaczyc. maju mam nadzieje ze porady tu dane beda pomocne,i znajdziecie przyczyne dolegiwosci Majeczki,oby tak bylo i ulzyc kruszynce. iwi zdecydowanie polecam ceratkowe krzeselko,latwo sie czysci,ja mam kuoione tu w Moskwie ale jest takie jak ma Coneco FABULA zielone.super jest,ma kolka a to wazne i regulowana wysokosc,zdejmowany stolik.pasy oczywiscie.podnozek. magia super ze mala tak je,oby tak dalej,nasz Tomaszek tez pieknie jadl jak byl malutki,wrecz pochlanial te sloiczki i tak mu zostalo,jest jak odkurzacz ,uwierzcie mi wszystko je.babcia zachwycona ze maly zjadl u niej calego golabka i ziemniaki,mowi jakby nie widziala nie uwierzylaby hehe,co mu nie damy to wcina.juz wprowadzilismy nawet mleko krowie.(o tyle o ile ono od krowy,ze sklepu hehe)ja mu podaje 5 posilkow dziennie i staram sie regularnie. wazy 10 kg rowno. ewcia a co do skorki na hmm ptaszku u chlopcow,nam kazala lekarka lekko odciagac podczas kapieli i tak tez robilam i nadal robimy i mysle ze jest w porzadku,bo nic mu sie nie dzieje nie choruje. nadziejo ale my jestesmy,po prostu zapomnielismy o tej zabawie w wybieranie przedmiotow,chyba w stresie bylismy ehh, wogle nie ten tort zrobili co mial byc i z sala przeboje byly ale ogolnie urodzinki udane,wszyscy zachwyceni Tomaszkiem,ze taki grzeczny,pogodny,je ldnie,potem pospal ,bawil sie, cudo jak my to mowimy. a jesli chodzi o stara nk to przywrocilam pierwotne haslo takie jakie bylo na poczatku. wszystkie Was kochane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentow to my kupujemy kolejke,bo juz wszystko prawie ma hehe,tata rozpieszcza,a kolejka to tez dla taty oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam, jesteście kochane :-) Napisałam długachnego posta na inseminacji i chciałam jeszcze tu coś skrobnąć, ale padam z sił. Nic dziś "wielkiego" nie robiłam, a jestem strasznie zmęczona. Tak więc dziś grzecznie się pożegnam życząc spokojnej nocki, a jutro z Wami poplotkuję. Przepraszam, buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Kasiu-serdeczne GRATULACJE :) bardzo sie ciesze :) malinko-Sloneczko trzymam ogromiaste kciuki, bedzie dobrze wierze w to tylko duzo odpoczywaj Idea-ciesze sie, ze urodzinki się udały :) my tez bysmy zapomnieli o wybieraniu ale w ostatniej chwili ktos z gosci Nam przypomnial :) hihi a jak maly? broi pewnie co? :) Pozdrowionka Kochane ps. a co u Nas bylismy dzisiaj zobaczyc nasze nowe mieszkanko male i przytulne :) kluczy jeszcze nie mamy ale do soboty na pewno beda wiec bedziemy dzialac poki kaska na to pozwoli ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Kasiu - gratuluje 2 maluszków!super wiesci i oby tak dalej kochana. wypoczywaj jak najwiecej i dbaj o siebie. trzymam mocno kciuki za wasze SZCZĘSCIA:) nadzieja- no super ze zaraz bedziecie miec klucze do swojego gniazdka i życze wytrwałosci w jego urządzaniu:) a kaska przy tym idzie jak woda niestety malinko- sciskam gorąco i trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze. odpoczywaj kochana idea - teraz w domu masz dwoch chłopaczków bawiących sie wspólnymi zabawkami:) super widok. u mnie pewnie bedzie tak samo jak tylko mały troszke podrosnie to tata bedzie kupował bez konca:)super ze Tomaszek ma taki apetyt i je wszystko co dostanie:) Iwi - kochana ty widze juz krzesełko kupujesz dla małej a ja jeszcze ciagle nie moge zdecydowac sie jaką mate wybrac:( tylko tego i wiele mi sie podoba wiec trudny wybór. musze sie pospieszyc bo wkoncu Maksymilian bedzie za duzy do maty;) ta twoja mata tez super wiec doszła kolejna i mam trudny wybór. Pytałas jak wygląda nasz dzień.tak w skrócie napisze. wstajemy tak miedzy 8-9. 2 godziny zabawy np w leżaczku i na kanapie potem jedzenie i spanie. tak w ciagu dnia mały spi 3 razy w tym 2 drzemki po ok pół godz i jedno długie spanie 2-3godziny. mały uwielbia sie bawic z tata wieczorami i super sie smieje na głos:) duzo gada po swojemu i nardzo sie slini i iągle ma rece w buzi. smiejemy sie ze bez reki w buzi nie potrafi nic powiedziec. lubi jak mu spiewam i gilam po brzuszku. Maksymilian tez ładnie przybiera i wazy juz 7,5 kg:) i tez narazie nic nie dajemy, dopiero za miesiac mamy wprowadzac soczki. te nasze bąble na cycu tak fajnie rosną prawda:) o 19-19.30 kąpiel jedzonko i tak po 20 mały juz spi. zasypia sam w łóżeczku choc ma tez gorsze dni i czasem musze go brac jeszcze na cyca:) na noc dostaje butle i wypija 180 mm! jak mu nie dam to ryk nie z tej ziemi, łakomczuch jeden. spi tak do 1-2. w nocy tak z 3 razy budzi sie na jedzenie. a jak u was wygląda dzień? ile Lenka juz wazy? kushion - nie szalej tak z tymi porzadkami kochana! oszczedzaj sie i co najwyzej dotrzymuj towarzystwa M podczas pracy:) maja- przykro mi ze malutka tak sie męczy a wy razem z nią. mam nadzieje ze wszystko szybko sie wyjasni i wroci do normy. dużo zdrówka dla Majeczko. tzrymaj sie kochana sabiba - mam nadzieje ze po zabiegu bedzie lepiej ale zanim go zrobią musimy wyleczyc tan stan zapalny i zrobi w przyszłym tyg usg brzuszka i nerek. oczywiscie wszystko prywatnie bo kolejki straszne. dużo zdrówka dla Gabrysi. widze ze macie bardzo wesoło w domku i mało juz zawładneła całym domem:) super kruszyna - nie szaleje z porządkami kochana! jeszcze zdążysz sie nasprzątac Gosia - wspołczuje zastrzyków ale napewno pomogą wiec trzymaj sie dzielnie kochana.jeszcze tylko troszke zostało wiec dasz rade superburek - tak jak juz pisała Mama Urwisa problemy z ukł moczowym rozpoznaje sie po badaniu moczu. moj mały miał przez 3 dni stan podgoraczkowy i zrobilismy badanie a tam wyszło ze odczyn zasadowy, ślad białka i leukocyty 80:( dzis powtorzylismy badanie i juz jest znacznie lepiej nic w piątek. ja tam nic na poczatku nie robiłam z siusiakiem ale mały tak płakał i na wizycie pani doktor zajrzała do siusiaka odciagneła skorke (tzn tylko troszke bo sie nie dało) i widac było mocne zaczerwienienie:( a taerz stan zapalny jest w srodku a na siusiaku nic nie widac. mama nadzieje ze wszystko szybko minie a po zabiegu bedzie ok magia - dzieki za dobre słowo. jesli chodzi o brzuszek to juz było wszystko super i nawet odstawilismy ss a tu przy tym zapaleniu ukł mocz znów straszny płacz i juz niewiem od czego:( super ze Lenka ma taki apetyt i ładnie wcina nowe smakołyki:) z dnia na dzien uczy sie nowych rzeczy:) ps u nas tez łazienka cała zalana po kąpieli Maksymilanka:) a ile radosci prawda:) Emmi - jak tam Julka? mama nadzieje ze juz tak nie płacze przy jedzeniu. przepraszam ze nie do wszystkich ale nie dam juz dzis rady U nas tak sobie. Dzis mielismy ciezki dzien po ciezkiej nocy:( przez to zapalenie mały jest marudny w nocy i biedny sie meczy a dzis caly dzien płakał a od 15 to wrzeszczał tak ze juz nie mielismy pomysłów co z nim robic. nie chciał tez jesc a to do niego nie podobne wiec moze przyplątało sie zapalenie ucha?:( niewiem ale biedny dzis tak sie wymeczył a my razem z nim. tata bawił go na całego a on biedny smiał sie i płakał na zmiane. kurcze jak to cięzko tak patrzec jak maluszek sie meczy a niewiadomo jak mu pomoc. na szczescie po kąpieli wypił mleko i zasnal od razu wiec odpocznie po ciezkim dniu. oby noc była spokojna. od soboty nie uzywamy chusteczek nawilz a przy kazdej zmianie pieluchy myje małego w wodzie z mydłem wiec troszke z tym zamieszania ale nie jest zle. Jesli chodzi o swiateczne porzadki i u mnie nie bedzie zadnych rewolucji bo dopiero od 4 miesiecy jestesmy na swoim wiec jeszcze sie nie nazbierało rupieci:) okna myje co 2 tyg bo nadal nie mam firanek i niestety co chwile widac brud na szybach:( musze do swiat kupic a allegro firanki to przynaj,mniej czeste mycie okien mi odpoadnie bo zimą to juz nie bedzie takie fajne:( kurcze ale sie rozpisałam!!! Jeszcze jedna prosba do wszystkich mam. napiszcie jakie maty polecacie dla maluszków i powiedzcie mi do jakiego wieku dziecko z tego naprawde korzysta? pozdrawiam goraco i buziaczki dla wszystkich maluszków:) ps jutro mikołajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jade do szpitala nie wiem co bedzie pewnie najgorsze-poronienie byle bez komplikacji,brzuch boli jak na okres wiec chyba nie mam zludzen.trzymajcie sie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, zaciskam mocno piąstki, oby to był tylko ten cholerny polip i maluszek był silniejszy od niego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko- trzymam kciuki, jejku niech wszystko będzie dobrze. Koniecznie daj znać, jak będzie wiadomo co i jak. Ewcia- ja mam taka w miarę zwykłą i niedrogą mate zaraz poszukam ci linku na allegro. Jakoś nie chciało mi się 200 zł na matę wydawać, bo zakładam że Lenka tego nie zauważy;) Mała od kilku tygodni na niej leży i jest zachwycona;) A ja mam święty spokój, hehe.... http://allegro.pl/mamtu-mata-edukacyjna-pacyfik-swieci-gra-poduszka-i1976014418.html I myślę, że jak chcesz kupić to już najwyższa pora- bo teraz widzę duże zainteresowanie a nie wiem jak będzie potem. Iwi- na pewno ceratkowe, nie ma co się zastanawiać biorąc pod uwagę naukę samodzielnego jedzenia;) Ja planuję kupić plastikowa, takie rozkładane potem na stoliczek i krzesełko co by mi jeszcze się przydało do pokoju dziecięcego. O coś w tym stylu, ale nie konkretnie to bo tutaj nie podoba mi sie siedzonko: http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-cesar-ii-nowe-kolory-i1951986740.html. Zresztą już by mi się przydało do jedzenia, bo póki co sadzam ją w wózku. A teraz wracam do sprzatania w sypialni, bo wstyd przyznać właśnie wstajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko - kochana trzymam mocno kciuki aby maluszek został z Tobą a te bóle były tylko zwiazane z polipem. trzymaj sie kochana i daj znac jak wrocisz. sciskam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko jak przeczytała to serce na moment mi staneło;( trzymaj się musi być dobrze!!! daj znać jak już będziesz mogła. dziewczyny po weekendowych porządkach teraz cały czas odpoczywam!!! daje słowo;) sabiba dużo zdrówka dla Gabrysi, super że rehabilitacje pomagają i trzymam kciuki żeby już niedługo wcale nie były potrzebne;) monia123 napewno bedzie dobrze i daj znać po wizycie;) kushion powodzonka w tej końcówce już bliżej niż dalej;) dasz radę;) iwi no ja jeszcze nie z tych praktycznych ale ja jeżeli miałabym kupować to ceratkowe bo łatwiejsze w czyszczeniu;) nadzieja super swoje cieplutkie gniazdko;) gratulacje!!! Ewcia13 współczuje sytuacji z synkiem taka bezradność jest najgorsza;( zdrówka dla niego!!! a co do okien to nieżle masz, co dwa tygodnie ja bym chyba juz miala firanki bo ja myc okien nienawidze;) magia mata fajowa a co do spania to póki możesz to pewnie trzeba korzystać;) bo z czasem pewnie będzie coraz mniej tego snu. p.s. ja też niedawno wstałam a co należy się;) a teraz śniadanko i kawka zbożowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×