Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

superburek - super ze jestes:) nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia - ja równiez nie miałam badania cytomegalii i różyczki. w sumie niewiem dlaczego ale mój lekarz mi tego nie zlecil. moze wypowiedza sie pozostałe dziewczyny czy miały te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia- zazdroszczę apetytu, ja nic nie mogę w siebie wcisnąć. Bułka z masłem i ewentualnie jakiś banan to mój standardowy posiłek, wszystko inne zwracam. No i nie mogę jeść nić co ma związek z mięsem- wszystko powoduje wymioty, zatem jak na razie moja waga spada a nie rośnie;/ Co prawda ja też po hormonach przytyłam kilka kilogramów więc spadek wagi się przyda, ale nie wiem jak to wpływa na maleństwo:(. No właśnie ja też nie wiem dlaczego lekarz mi nie przepisał tych badań - ale w sumie nie ma ich w karcie ciąży to pewnie dlatego... bo teraz kazał zbadać to co jest w karcie. Zobaczymy co powie mi w środę bo zapytam co i jak:) Superburek- Witamy, witamy. Taka łada betka na pewno będzie wszystko dobrze mamusiu...:) Powtarzasz betę po 48 godzinach? Oj to pewnie do mulenia i innych takich trzeba sie będzie przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia - ja mam mdłosci a mimo to wielki apetyt:( tylko otworze oczy rano a juz mysle o sniadaniu:( a z tego co mówił lekarz to wymioty nie są grozne dla dziecka i oczyszczają organizm wiec to nawt dobrze ze są (tak słyszałam) ja bym chciała troche ograniczyc to jedzenie bo jak tak bedzie cały czas to bede wygladac jak słonica. jak byłam teraz u lekarza to jedna babeczka mi przygadała ze ona jest w 9 miesiacu a wazy mniej niz ja! bez sensu ta uwaga bo kazda z nas jest inna i co jej do mojej wagi. no ale widac rozne są kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek- to trzymamy kciuki za wysokasna bete jutro i daj znac jak juz bedziesz znała wynik. a kiedy idziesz do lekarza? ja poszłam szybko bo był to 5 tc 9 (liczac od ost. okresu) i było juz pieknie widac pecherzyk ciążowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia>do lekarza zapisze sie jak poznam jutrzejszy wynik bety :) wczoraj minelo rowno 4 tygodnie od ostatniej @ wiec pewnie wizyta wyjdzie ok 5tc jak Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jeszcze nie kupiliśmy łóżeczka, ani wózka :)kupuje narazie takie małe rzeczy kocyki, ciuszki i inne potrzebne, po łóżeczko jedziemy jak wrócimy, bo moj mąż jedzie w góry z moim bratem i jego żoną, a ja w tym czasie jade na wieś karmić kotka i pieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia- ty sie wagą nie martw, po porodzie będzie czas aby nadmiar kilogramów zrzucić. Ja też niestety mam lekką nadwagę trochę z własnej winy trochę przez hormony ale nie będę z tego powodu rozpaczać- i nie sądzę, że kogokolwiek poza mną i lekarzem powinno to interesować;) A to oczyszczanie- no kochana ale ile można? 5 tydzień mi zaraz będzie leciał jak mnie tak to męczy- już chyba wszystko oczyściłam...:) A jesz jakieś witaminki? Ja jem jakieś witaminy zawierające kwas foliowy i duphaston (ten mam jeść do końca 13 tygodnia ciąży). Niestety po luteinie zostało mi jakieś zapalenie i musiałam wziąć antybiotyk, niby tylko 5 tabletek ale zawsze to jakiś dyskomfort i stres o maleństwo. superburek- ja byłam pierwszy raz w 6 tygodniu i serducho już było słychać i widać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, my po siwtach kasiu cudownie,pierwszy raz w trojeczke cudowne uczucie,niedlugo sie o tym przekonacie:) a Sylwester przed telewizorkiem,potem o polnocy wypilismy szampana z mezem,poogladalismy fajerwerki i poszlismy spac heh, kasiu ta ochota na seksik to chyba jako objaw ciazy hehe bo ja tak samo mialam,nie bylo przeciwskazan wiec my szalelismy do 8 miesiaca ciazy :)kiedys kolega wspomnial(ojciec 2 dzieci)ze uzywac do woli to wtedy latwiej sie rodzi i moj porod trwal godzinke:)pozdrawiam, witaj superburku na tym forum,cudownie ze naturalnie tez tobie sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u mnie ok poza tymi dziwnymi brazowymi uplawami jesli w ogole moge je tak nazwac.Od 3 dni zauwazylam minimalne brazowe uplawy ale dzisiaj ide do lekarza i zobaczymy co zobacze na usg.To bedzoe moje pierwsze usg,dzisiaj mam 22 dpt.czyli 5tydz i 6 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj superbureczku, ciekawa byłam kiedy się skusisz i wpadniesz do nas, super że już jesteś :-) mam nadzieję, że nie odwołałaś wizyty i jutro grzecznie idziesz do lekarza :-) Dziewczyny Edysia urodziła :-) idea mam nadzieję, że u mnie też nie będzie przeciwwskazań, podpytam na najbliższej wizycie, bo oczywiście umknęło ostatnio; no kochana chyba rzeczywiście szaleliście, skoro poród tylko godzinkę trwał, pozazdrościć i nic tylko seksik uprawiać; pozdrawiam i przesyłam buziaki dla Tomaszka :-) magia kurcze jesteś kolejną osobą, która mówi o problemach po luteince, a ja mam ją jeszcze przez tydzień brać; no cóż może nic złego się nie wydarzy :-) nie przejmuj się nadwagą, ja też przytyłam 8 kg, a co tam zrzucimy po porodzie :-) jak wygląda to badanie przezierności? no no 5 cm to już spory maluszek, jeszcze chwila i będziesz znała płeć :-) sabiba ale Ci się sielanka szykuje, wieś zimą i zwierzątka; a tak wogóle to czemu nie jedziesz z rodziną w góry? :-) maja wyobrażam sobie zdziwienie męża, faceci normalnie nie mają pojęcia ile taki maluszek potrzebuje rzeczy; jeszcze troszkę czasu zostało, więc życzę Ci aby jednak udało się wyskoczyć na zakupu; a zdecydowaliście się już na imię :-) iwi.83 co u Ciebie? napisz do nas :-) ewcia a masz już sprawdzonego "wygibasa" ciążowego ha ha :-) emmi Ty kochana, to chyba jeszcze mieszkanko porządkujesz po imprezce, pamiętaj nie wolno Ci się przemęczać :-) malinka straszny leniuszek z Ciebie, albo bardzo skryta jesteś, bo coś mało piszesz do nas, jak się czujesz? :-) petitki ciągle zapominam Ci powiedzieć, że mam troszkę rybek na wydanie, łapiesz się hi hi, jak tam Twoje brunatne plamki, mam nadzieję że ustały, co powiedział lekarz:-) Nadzieja, Gosia, Milka co z Wami? A co u naszych nowych koleżanek: Prolaktynka, Nika, Kotka, Arhen :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwi kurcze ściągnełam Cię myślami. co u Ciebie, jak się czujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia hihihi a powiem Ci ze mi sie niedawno rozmnozyly:Da niby na wiosne tylko lubia poszalec:P Te moje brazowe plamienia sa minimalne.Zauwazam je tylko wtedy kiedy wkladam progesteron dopochwowo.Dzisiaj ide do lekarza to sie okaze.To bedzie moje pierwsze usg,stresuje sie stroszeczke. witaj Iwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wcinam tyle tabletek ze musi byc dobrze.Jem sterydy10mg,acard150 i progesteron 400 2Xna dobe oraz luteine 3Xdzinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... U Nas wszystko dobrze, malutka rosnie jak na drozdzach...jest zdrowa, spi ladnie, je ladnie i niech tak zostanie, tylko ciagle mamy gosci i powoli mnie to zaczyna wkurzac...bo nawet chwili dla siebie nie mamy...no ale coz trzeba jakos to przezyc ;) -Kasia-jak sie kochana czujesz? petitki-trzymam kciuki za wizytke :) milk_a, Idea, goska-jak tam dzieciaczki sie chowaja goska-jak Sabinka zabkuje? moja jeszcze nie za to bardzo sie slini... Edysia-odezwij sie, gratuluje :) Iwi.83-witaj u Nas :) magia-jak sie czujesz??? superburek- o kurczeeeeeee....ale niespodzianka GRATULUJE!!! co u reszty??? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kasiu, wszystko by bylo dobrze gdyby nie to, że jak tylko cos zjem to jest mi nie dobrze ale najgorsze są bóle głowy, nie można wyrobić! Dodatkowo dostałam jakiegoś uczulenia i mam czerwone plamki które swędzą. Nie jest ich dużo ale swędzą! Na kiedy masz termin bo ja na 8-9 sierpień teraz zaczęlam 9 tc. Dziękuję za zaproszenie na ten wątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że na forum nie można dodawać suwaczków!!! Było by weselej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petitki daj znać jak wrócisz od lekarza, zaciskam piąsteczki :-) idea Edysia odezwała się na "inseminacji ...", może wpadnie i do nas :-) nadzieja ogólnie czuję się dobrze, ostatnio mam ochotę na sen i seksik hi hi; kochana wcale Ci się nie dziwię, że jesteś wkurzona, no ale trzeba "pochwalić" się Laurą; no właśnie co tam nowego u małej - penie juz nie takiej małej, jaki rozmiarek nosi już Laura :-) iwi a byłaś słońce z tymi krostkami u lekarza? mam nadzieję, że to nic poważnego, a miałaś różyczkę? jutro zaczynam 8 tydzień, termin mam 2 tyodnie po Tobie, zostało jeszcze 231 dni :-) sabiba kobieto jak Twoje nowe hobby? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zostaje bo oni idą wysoko w góry :(wiec chyba bym nie dała już rady :)i brzuchol mam już taki, że nie zmieszcze się w moje wyprawowe ciuchy :) już nie wspomne o próbie założenia raków na buty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinka no tak, brzusio masz już całkiem fajny więc byłoby ciężko; no ale zawsze możesz bałwanka u babci ulepić hi hi słoneczko, a wiesz że zobaczysz Gabrysie już za 101 dni ( ooo polecam z tej okazji film 101 dalmatynczyków ha ha, ale mam humorek ), no i będzie starsza od mojego malństwa tylko o 130 dni :-) ale mnie wzięło na cyferki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiba a tak wogóle, to powiem Ci, że coś w tym filmie jest, bo Zuza zawsze się cieszy jak go widzi, i dzieciaki brata też go uwielbiają więc może i Gabrysi się spodoba, no i przy okazji może skusisz się na pieska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam u lekarza bo to wygląda na jakieś uczulenie. Różyczka to na szczęście nie jest!mam nadzieję, że przejdzie samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz po wizycie,widzialam pecherzyk i mala kreseczke:)Lekarz mowil ze na tym etapie czasami jeszcze nic nie widac poza pecherzykiem.Teraz czekamy na serduszko.Wizyte mam za 2 tyg. a tymi brudzeniami kazal sie nie przejmowac.Wzielam sobie zwolnienie na 2 tyg:) Dziekuje za kciuki:)ale jeszcze nie puszczajcie:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA-to fajnie ze dobrze sie czujesz no i jeszcze ten seksik ,szalejesz nie ma co,ale jak ci słuzy to sobie nie odmawiaj:) Dzieki za wywołanie,nie pisze bo duzo nie ma o czym,kolejna wizytka 12 styczen .Zaczeły pekac mi sutki i piersi mam obolałe ,kupilam dzis w aptece DERMOPANTEN moze pomoze.Brzunio mnie cos pobolewa dołem ,a jutro 20 tydzien sie zacznie.Mama mnie dzis spytała czy czuje ruchy,odpowiedziałam ze jeszcze nie,ale dała mi do myslenia,przestraszyłam sie nie na zarty.Zaraz jak przyjechałam do domu weszłam na forum,a tam pisze ze od 20 tygodnia czuje sie ruchy ,czasem wczesniej i ze duzo zalezy od budowy ciała .Ulzyło mi. MAGIA-widze ze dolegliwosc nadal cie nie opuszcza,a jak sie czujesz poza tym? SUPERBURKU-trzymam kciuki za wzrastajaca betke:) PETITKI-ja tez miałam upławy,ale to wszystko sprawa zmian zachodzacych w organizmie tak mówiła moja gin,wiec sie nie martw bedzie dobrze:) pozdrawiam reszte dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka- już 20 tydzień ale ten czas szybko leci... słyszałam, że z tymi ruchami jest różnie.... zatem na pewno nie masz się czym martwić tylko cierpliwie czekać. A tak poza tym miewasz się dobrze? A u mnie poza mdłościami, wymiotami i tym że wiecznie mi słabo, ale to może fakt że tyle wymiotuję to potenguje czuję się dobrze. Zatem czekam aż przejdzie wszystko co towarzyszy czasem pierwszemu trymestrowi... edysia- super, cieszę się że mała sie urodziła i już razem leniuchujecie w domku. gratulacje z naszej strony:) A jak zatrucie, bardzo cię przed tym porodem wymęczyło? nadzieja- oj z tymi gośćmi to tak jest, ale każdy pewnie chce poznać waszą małą córeczkę...:) Super, że Laura tak ładnie rośnie i jest zdrowa, to najważniejsze. A jak twoje samopoczucie skarbie? Przeszły już wszystkie poporodowe dolegliwości? sabiba- no tak góry to nie jest jednak najlepszy czas dla tak zaawansowanej ciąży i to zimą, pilnowanie kota i psa wydaje się być rozsądniejsze...:) IWI- a może jednak lekarz by ci cos przepisał, bo po co masz się martwić? Ja tam wychodzę z założenia, lepiej chuchać na zimne. kasiu- powiem szczerze, że dokładnie nie wiem jak wygląda- bo jak pisałam Pan doktor nie pokazał ze względu na brak współpracy malucha...:( Na pewno da się je zrobić przez brzuch, i coś mierzy na tym usg- odległość od tkanki podskórnej do skóry na wysokości karku, ale dokładnie nie widziałam. Opowiem jutro, jak się uda plan zrealizować:) Kochana jak do tej pory po luteinie ci nic nie jest to ten tydzień dasz radę..., nie ma co się martwić. A z płcią jest tak, że mi wszystko jedno za to mąż chciałby synka... no zobaczymy jak będzie. Teraz jeszcze za wcześnie na takie nowiny. idea- twój poród to chyba jakiś mały rekord, nic tylko pozazdrościć czasu:) A jak mały się sprawuje? Z tego co milka pisała madzia troche jej grymasi i ma różne dni, a jak to u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×