Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Hej dziewczyny. Juz jestem po krótkiej przerwie. bylam troche u mamy, odwiedziłam przyjaciółke i miło spedziłam czas. KASIU - super ze dziewczyny wróciły:) i po takim czasie to napewno Zuza sporo urosła i coraz wiecej potrafi:) a te raczki muszą wygladac słodko. IDEA - fajnie ze czujesz sie dobrze i mozecie z M sie poprzytulac:) a najwazniejsze ze nadal to sprawia przyjemnosc:) napisz jak minął chrzest. NADZIEJA - fajnie ze babcie sa niedaleko i służą pomoca:) a wasza Laura juz taka duza. fajnie ze marcheweczka jej smakuje. PETITKI - mnie tez meczą mdłosci:( najczesciej od południa juz do konca dnia:( to strasznie meczace. podobno pomagaja ciastka imbirowe i dzis zamierzam je kupic. MAJA - co u Ciebie? jak sie czujesz? mam nadzieje ze wszystko ok. odezwij sie olafasola - gratuluje fasoleczki i faktycznie duża jak na tak wczesną ciąze. jak sie czujesz? malinka - jeszcze chwile i maluszek mocno da o sobie znac.wiecej optymizmu kochana bo jakis smutek poczułam. wszystko bedzie dobrze i wyprawke niedługo zaczniesz robic. zdrówka zycze Iwi - jakie witaminy bierzesz? Mi lekarz powiedział ze w I trymestrze tylko folik a od II trym beda witaminy. i zastanawiam sie czy któras z Was tez tak ma superburek - ciesze sie ze jestes juz spokojniejsza:) i tak trzymaj!a jak samopoczucie? Emmi - jak samopoczucie? su[er ze nie masz zadnych obciązen. człowiek spokojniejszy prawda Dziewczyny czy kazda z was chce poznac płec dziecka przed urodzeniem? chyba jestem jedyna która chce miec niespodzianke.. ciekawe czy wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja nie chciałam zeby to zabrzmiało pesymistycznie ,raczej chucham na zimne,tak juz pewnie zostanie:)obawy,obawy w koncu tyle na niego czekalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>rodzice plakali ze szczescia!tym bardziej,ze w dniu kiedy zobaczylam pozytywna bete i im o tym powiedzialam mieli przelewac nam pieniadze na in vitro!!! do lekarza jeszcze nie ide,bo czekam na miejsce w przychodni przyszpitalnej by zalapac sie na program "mama,zdrowie i ja"sponsorowany przez H.Gronkiewicz-Waltz,wszystkie badania,wizyty w tym usg 3d za darmo przez 9 miesiecy! olafasola>ja ostatnia @ mialam 2.12 wiec idziemy łeb w łeb :) idea>jak chrzciny?mam nadzieje,ze Tomaszek nie zagłuszal płaczem księdza w Kosciele? Emmi>widze,ze przechodzisz ciaze "bezobjwowo" jak ja :) nie mam mdlosci,nic mnie nie boli!tylko ciagle głodna jestem... co do płci to przeczytalam wczoraj,ze kobiety cierpiace na poranne mdlosci czesciej rodza dziewczynki,a te,ktore czuja sie czesciej glodne,chlopcow :) pozdrowiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburku to super ze idziemy leb w leb:)bardzo mnie zainteresowalo to co napisalas o tym programie darmowych wizyt itd.,to pewnie tylko w Warszawie co?ale by bylo fajnie jakby kazda przyszla Mama mogla skorzystac z tego:) Ewcia13 czuje sie dobrze tylko glowa boli i te skurcze,ale nie biore nospy,nic mi lekarz nie mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olafasola>wiem,ze ten program na pewno dziala w Wawie i jest sponsorowany przez prezydent miasta,ale jak jest w innych miejscowosciach,nie wiem niestety,moze podzwon,popytaj? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj watpie zeby na naszym kochanym slasku cos takiego dzialalo:)ale dowiem sie, a nuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj.witam was Wszystkie ciezarne i starajace sie:) Nam sie udalo:) 4.01 test-dwie krechy jak byk i radosc ogromna:) W piatek wizyta u gin i wczesna ciaza.dzis zaczynamy 6 tydzien i modlimy sie aby wszystko bylo dobrze.Nadal chodze do pracy ale ze wzgledu na fizyczny charakter pracy chyba pojde na zwolnienie...tak dlugo czekalismy na Fasolke:)Zycze wszystkim starajacym sie Dwoch kresek i upragnionego maluszka.Bede tu wpadac i dowiadywac sie co u Was.Pozdrawiam Was goraco Wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja na razie tak nieśmiało do Was zaglądam, bo chcę poczekać aż mi lekarz potwierdzi ciążę. Chyba jutro zadzwonię do niego, bo nie wiem czy nie będzie chciał mnie wcześniej zobaczyć, żeby sprawdzić jak to u mnie wygląda, bo dość szybko się udało po laparo:) Ale jestem dobrej myśli:) Tym razem mam tylko jeden objaw, jak na razie- prawie codziennie mnie mdli, nieraz cały dzień, ale cieszę się, bo to znaczy że coś się tam w środku dzieje:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i Kasiu- dziękuję za zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek-dobrze to ujęłaś - ciążę przechodze bezobjawowo:) aż mój M się dziwi, dlatego sie martwię trochę i ciągle niedowierzam. ja nawet nie mam większego apetytu. Mam już wyniki badań i w zasadzie wszystko ok - jeszcze zobaczę co powie lekarz. Niestety, hemoglobina mi szybko spada, bo dwa tyg. temu miałam 12,8 a teraz 12,6 zatem musze zacząć jeść pietruszkę i buraki, żeby za nisko mi nie spadła. Zrobiłam też HCG - wynik: 90 017,00 wg norm z internetu jest ok:)! Ja bym nie wytrzymała czekać na wiadomość o płci 9 miesięcy:) wolę wiedzieć, żeby też jakoś tak bardziej utożsamiać się z tym małym ludzikiem:) Trzymajcie się, ja jutro znów o 6 do pracy, ble... ale jak przeżyję ten tydz to potem mam tydz urlopu:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was zdaje relacje ze chrztu otoz Uwaga,Tomaszek po wyjsciu z klatki bloku po otrzymaniu dawki tlenu hehe zasnal i spal przec cala droge do kosciola cala masze,jak go woda ksiadz polal to tylko zamruczal heh, i spal az na sale gdzie byl chrzest jeszcze z godzine, az nie mogli sie goscie doczekac kiedy wstanie by zdjecie z ni zrobic hehe,takze grzeczne dziecko mamy super:)a chrzest ogolnie przebiegl super i potem tez :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suprburek tylko piersia,ale czesto z dwoch je,najpierw jedna, odpocznie z pol godzinki i druga ,smiejemy sie ze oproznia by nikt nie przyszedl i jemu nie wyjadl,jakies drugie dziecko hehe,wtedy spokojnie zasypia,dba o swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny MALINKA ja tez miałam taki pomysł ze usg by mi sie przydało w domu, nawet powiedziałam o tym lekarzowi, nieźle sie pośmiał ze mnie. W sumie to teraz tez by mi sie przydało, sprawdzałabym sobie swoją szyjke zeby sie mniej martwić:) a jesli chodzi o wyprawke to tez tak jak Ty myslałam i do tej pory nic nie mam, moze na podkarpaciu takie pesymistki mieszkają:) bo ja tez z podkarpacia SUPERBUREK pieknie beta urosła, fajnie ze mozesz sie zalapac na taki program z darmowymi wizytami, to bardzo duze odciążenie dziewczyny co do witamin to ja brałam tak jak Kasia, najpierw femibion do 12 tyg, potem nadal femibion tylko juz taki od 12 tyg przeznaczony, mój lekarz na kazdej wizycie dopytywał czy biore co do smaków i płci to chyba Was zaskocze, ja w sumie miałam mdłości przez cały dzien plus to ze na poczatku odrzuciło mnie całkowicie od słodyczy, jednego ciastka nie mogłam w siebie wcisnąć, ale potem jak wrócił smak na słodkie to jadłabym ciagle, teraz nawet odpusciło na szczescie, wiec to sie bardzo zmienia EMKA głowa do góry, teraz musi byc dobrze IDEA tylko pozazdroscic tak grzecznego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-a moze nie jestesmy pesymistki z podkarpacia tylko po prostu sie boimy i to chyba normalne ze chciałybysmy jak najlepiej i bezproblemowo,a tu jak nie szyjka to plamienie lub krwawienie albo szpital takie juz zycie,ale uszka do góry bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja biore witaminki o nazwie FEMINATAL800. Dzisiaj mam bardzo zły dzień boli mnie strasznie głowa i cały dzień leżę w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi.83 mnie tez strasznie glowa boli,tak ze az mdli,i nie wiem co tu zrobic.Nie chce nic brac.Co do witamin to sie wlasnie zastanawiam jakie kupic.Bardzo chwala taki syrop Prenalen,wlasnie na taki czas jak teraz,przeziebien i infekcji.Chyba kupie bo jakos zaczelam kichac i katar mnie dopadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia widze ze i Ty tez sie meczysz z mdlosciami.Ja mam doslawnie calymi dniami.Czasami w nocy jak ide siusiu to tez mi jest zle.Masakra! Kasia aspiryne(acard) musze brac do 34 tyg ciazy. Dziewczyny w sobote w nocy jak bylam siusiu to zauwazylam czerwone niteczki krwi,troszke tego bylo ale rano juz nic sie nie dzialo.W niedziele polecialam do szpitala ale w weekendy nie robia usg.Zrobili mi HCG i progesteron i wszystko jest w normie.Teraz juz wszystko jest ok ale juz nie moge sie doczekac usg ktore mam w srode.MAm nadzieje ze wszystko bedzie ok. Czarnulka gratuluje!!:) Emka czekamy na dobre wiesci. Emmi Ty to masz szczescie!!:)ja tyle czasu czekalam na te mdlosci a teraz zle:Dheheh!!a niech juz sobie beda:) Idea swietnie ze synus taki grzeczniutki:Dtylko pozazdroscic. Malinka,Maja ja niestety tez mam problemy z plamieniami.No nie moze byc idealnie!!ale musi byc dobrze!! A ja co do witamin to biore tylko kwas foliowy i kwasy omega 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam wczoraj do mojego gin żeby zapytać czy mam przyjść wcześniej na wizytę po tych ostatnich przejściach i kazał przyjść od razu. Zrobił mi USG i jest pęcherzyk ciążowy w macicy:) czyli tam gdzie trzeba!! Z USG wynika że wczoraj było równo 5 tyg, więc owulacja u mnie się przesunęła o 2tyg!! Nic więcej nie było widać, ale powiedział, że na tym etapie to jest normalne, bo jest jeszcze wcześnie, ale jest pęcherzyk i mogę się już cieszyć:) Mam brać 2x1 duphaston i 1x febidion. Następna wizyta 31stycznia i już nie mogę się doczekać!! Dostałam całą listę badań do zrobienia Petitki mnie też męczą mdłości, dzisiaj pewnie będą przez cały dzień, bo zaczęło się jak tylko wstałam z łóżka;) Skoro badania wyszły w normie, to jest dobrze, może nieraz takie plamienia się pojawiają ale nie muszą oznaczać nic złego:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam tylko na toksoplazmoze i cytomegalie.Pewnie reszte kaze mi zrobic przy nastepnej wizycie.Dziewczyny tez tak duzo placiliscie za te badnia na toksoplazmoze i to drugie??bo ja 164 zl!!az mnie zamurowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka - ciesze sie ze u ciebie wszystko ok. jest pecherzyk wiec jest radosc:) dbaj o siebie. mi na mdłosci pomaga troche herbata Irving cytrynowo - imbirowa. mało smaczna ale wazne ze troche pomoga i moge lepiej funkcjonowac petitki - Tobie tez polecam herbatke. moze choc troche Ci ulzy bo wiem jakie to meczace. Uwazaj na siebie i odpoczywaj jak najwiecej. olafasola - ja robiłam toxo i całą mase innych badan (oprócz cytomegali-niewiem dlaczego tego lekarz nie zlecił) i zapłacilam 240zł wiec tez doznałam szoku Kasiu - co u Ciebie? jak samopoczucie? teraz bardziej zajeta jestes jak dziewczyny wróciły:) Idea - widze ze Tomaszek jest bardzo grzeczny i oby tak zostało:) maja - co u Ciebie? jak sie czujesz? czarnulla - gratuluje:) uwazaj teraz na siebie i nie przemeczaj się superburek - jak samopoczucie? mnie tez ciągle meczy głód. M sie smieje ze jem regularnie co 3 godz jak male dziecko:) malinka - co u Ciebie? malenstwo juz coraz wieksze i półmetek za wami:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Emka to dobrze wszystko dobrze się skończylo i FASOLKA rośnie na następnym usg napewno będziesz słyszeć już serduszko Olafasola to racja jeżeli chodzi o badania to włos się jeży ile one kosztują. Masakra! Ewcia to jest racja jeżeli chodzi o jedzenie to ja też muszę jeść trochę i często, a tak wogóle to mam 10tc i dalej jak coś zjem robi mi się niedobrze. Najgorszę jest to, że mam ochotę na jedzenie i jem a poten cierpię. 27.01 idę do lekarza już nie mogę się doczekać, wtedy już mi się zacznie 2 trymestr. jeju już bym chciała, żeby było po 20tc ale jestem niecierpliwa!!!! Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi- z tego co widze to jestesmy w tym samym wieku jesli 83 to Twój rocznik. i mamy bardzo zblizony tp :) ja tez tak mam z jedzeniem. głodna jestem to jem i ciagle niedobrze:( mam nadzieje ze niedługo to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINKA masz racje, musi byc dobrze iwi, olafasola mnie na poczatku ciazy tez tak strasznie bolała głowa ze myślałam czasami ze zeświruje, ale u mnie powodem było to ze bardzo obnizyło mi sie ciśnienie krwi a do tej pory miałam idealne. Teraz nadal mam niskie ale chyba organizm sie przyzwyczaił do takiego bo bóle mineły emka strasznie sie ciesze ze pecherzyk jest we własciwym miejscu, teraz juz wszystko bedzie dobrze:) EWCIA pewnie niedługo mdłosci minał, łożsko sie ukształtuje to bedzie juz lżej a u mnie po japońsku czyli jako tako :) brzuch sie niestety nadal napina wiec nie wiadomo co sie dzieje z szyjka, w sobote mam wizyte i juz mam nerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia racja mam 27 lat i mniej więcej w tym samym terminie będziemy witać na świecie nasze Maleństwa! Jak długo jestem po ślubie bo ja w tym roku mam już 8 rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) jejku rozgadałyście się strasznie... ale miło powitać nowe koleżanki, im nas więcej tym weselej. Ja wróciłam z tych strasznistych wyjazdów- ale 8 godzin w samochodzie to powiem wam nie lada wyczyn z chorobą lokomocyjną...:)Ogólnie nad morzem było super zatem nie ma co narzekać, a i pogoda okazała się dla nas łaskawa i na spacerek pozwoliła... Mdłości przechodzą, nie powiem że jest świetnie ale da się to wszystko powoli przeżyć zatem dziewczynki trzeba czekać i tyle... mam nadzieję, że tendencja będzie cały czas w tą samą stronę i już nie wrócą w takim natężeniu jak na początku. petitki- zawsze na mdlości podają sposoby typu migdały, imbir we wszystkich postaciach, cytryna, woda gazowana, podgryzanie ciasteczek, paluszków.... ale na mnie nie zadziałało nic:) kasiu- jak się czujesz ty nasz pracoholiku mały?? No pamiętaj przerwy ze spacerami jak pracujesz przy kompie- nie można cały czas siedzieć. malinka- tez kiedyś wpsominałam, że marzę o swoim usg ale jakoś mikołaj nie posłuchał i nie zakupił mi takiego sprzętu;) Zdróweczka, i daj znać jak poczujesz ruchy maleństwa- to dopiero musi być coś niesamowitego. Ewcia- jak wytrzymasz i nie zapytasz o płeć podziwiam:) Ja jestem bardzo ciekawa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilam sobie, a raczej Idea mi pozwolila:) wstawic fotke na profil na nk:):)a mnie dalej boli glowa:( Wiecie co ja sie strasznie zaczynam bac,bo tak trabia znowu o tej swinskiej grypie,chyba przestane z domu wychodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi - ja jestem 2 lata po slubie a Ty kurcze juz 8:) wczesnie wyszłas za mąż. magia - sama jestem ciekawa czy wytrzymam zeby nie poznac płci. moj M mówi ze nawet jak mi lekarz powie to jemu mam nie mówic. niespodzianka do konca:) maja - wiem ze ci ciezko ale staraj sie nie denerwowac. nerwy tu nic nie pomogą a zobaczysz ze malenstwu jest bardzo dobrze u mamy pod serduszkiem. zdrówka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia spróbuję z tą herbatką, ja popijam sobie zieloną ale gdzieś czytałam, że w ciąży to nie powinno się za dużo zielonej pić. Mnie też dzisiaj tak ssie w żołądku! Zjadłam trzy śniadania i teraz też już czekam na obiadek:) Iwi no tak do końca to się jeszcze nie skończyło;) Ale... byle do 40 tygodnia:) Ja wczoraj byłam na wizycie a dzisiaj też bym chętnie poszła! Nie wytrzymam chyba do 31!! Chyba każda z nas jest taka niecierpliwa:) Maja dzięki:) Co ja bym bez Was zrobiła? My nikomu jeszcze nie powiedzieliśmy, zwyczajnie ze strachu i oprócz męża tylko Wam się mogę wygadać:) Maja Tobie już dużo nie zostało widzę;) Już niedługo przytulisz swoją dzidzię, super:) Dziewczyny co do tych badań, to nie próbowałyście "wyciągnąć" od lekarza rodzinnego skierowania przynajmniej na niektóre badania? Ja jutro idę do przychodni i poproszę żeby mi dał, może na wszystkie nie będzie mógł, ale przynajmniej częściowo i trochę mniej to wyjdzie. Oj mdli mnie, mdli, ale dobrze mi z tym:) Cieszę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - ale nawet jak mu nie powiesz to kolor wyprawki może cię zdradzić;) Mój chce syna- heh, zatem pewnie będzie córcia znając życie... emka- no u mnie badania trzeba robić w tej klinice do której chodzę, przynajmniej tak wolą- pewnie z powodów finansowych zatem nie da rady... zatem chyba nie ma sensu. ;/ Ale wam zazdroszczę tej ochoty na jedzenie...:) No i emka- a gdzież Twoja stopka??:) olafasola- to nic tylko zostaje nam koleżankę na naszej klasie przywitać;) No teraz nic tylko na siebie uważać, ale to w sumie trudna sprawa. Bo nie należało by się w takim razie z nikim spotykać i męża też w domu trzymać- nic, trzeba mieć nadzieję, że jako coś czosnek z miodem pomogą. Przy okazji- bardzo fajna z was para:) Ja za toksoplazmozę płaciłam- IGG 47 i IGM też 47- razem 94 złote- chyba trochę drogo cię to wyszło. Fajnie, że zbadałaś cytomegalie, mój mi nie kazał i chyba zrobię sobie na własną rękę. Reszta badan rozpisana w karcie ciąży- ale chyba po 9 tygodniu. maja- już niewiele zostało, 31 tydzień- ale pewnie stres nie mniejszy jak na początku. Dbajcie kochana o siebie, odpoczywajcie a szyjka na pewno zostanie niezmieniona... idea- to tomaszek to taki mały łakomczuch:) Ale przynajmniej nie musisz się martwić, że ci pokarm w piersi się zastoi... A poza tym śliczny ten twój dzieciaczek i do tego grzeczny.... szczęściara ;p Emmi- ja też mam hemoglobinę na poziomie 12,6 i doktor powiedział: nie jest największa, ale też nie ma zmartwień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×