Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Witam i ja:) Maja przykro mo kochana.Na 100 bedzie dobrze!!!lekarze wiedza co robia! Dziewczyny jak sie liczy tydzien ciazy po in vitro???od dnia punkcji plus 14 dni????ja dzisiaj jestem 15 dpt i 20 dzien po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po przerwie:) jejku zanim nadrobiłam oba fora... sie rozgadałyście:) Na początek petitki- bardzo gratuluję, super że się udało. A jaka była beta? A liczy się od transferu plus 2 tygodnie, przynajmniej mi tak policzono do karty ciąży.Zresztą usg też taki wiek maleństwa wskazuje. Kiedy masz wizytkę z serduszkiem, a może z dwoma- kto wie:D kasiu- kochana ty masz dzisiaj zdaje się wizytę, oby to było piękne serducho:) koniecznie daj znać jakie wrażenia po wizycie, na pewno będą niesamowite. maja- bardzo mi przykro że czeka cię szpital ,ale z drugiej strony lepiej się przemęczyć w szpitalu i niech wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki, żeby zdrówko u was dopisywało i wszystko było dobrze. milka- widzę, że mała trochę Wam dokucza ale jak to powiadają dzieci są różne zatem nie każdy ma po urodzeniu najgrzeczniejszego Aniołka na świecie. Chociaż wyobrażam sobie, że i tak jak sie na nią patrzy to wszystko mija.... i jest fantastyczna. Emmi- to w takim razie czekamy na wyniki wizyty dzisiejszej i wiadomość jak to jest usłyszeć dwa serducha... No mi mdłości przyszły w 8 tygodniu, oby Ciebie ta przyjemność ominęła:) A jeżeli chodzi o krew to pierwsze badania miałam zlecone w 9 tygodniu i to była morfologia, toksoplazmoza, glukoza, badanie moczu i tsh, a i grupa krwi bo nigdzie nie mam wpisanej. Dla mnie to też nie były święta pełne obżarstwa bo niewiele mi w żołądku zostawało, ale i tak było miło posiedzieć u rodziców. Mam nadzieję, że te mdłości niedługo sobie gdzieś pójdą... Poza tym trochę pobolewa mnie brzuchol ale to podobno normalne i tyle... A wy młode mamuśki jak się czujecie? 3 stycznia mam kolejne usg, niby to genetyczne i już sie nie mogę doczekać:) Dziękuję za polecenie kremów, chyba zdecyduję się na początek na ta perfectę i zobaczymy jak będzie. Stanowczo wolę teraz się smarować mając nadzieję, że to chociaż trochę pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej mamuśki :-) Ja tylko na chwilkę - JEST SERDUSZKO :-) :-) :-) HURAAAAAAAAAA 7 tc ( jednak ), termin porodu 23.08.2011r. :-) wieczorkiem napiszę więcej :-) Pozdrawiam Was gorąco :-) PS. czas zmienić stopkę, może ta nowa bardziej spodoba się "pomarańczce" ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia gratuluje serduszka!!!!!!!!!!!:D:D Magia ja mialam robione hcg bez liczb.Wynik wyszedl wysoko pozytywny.Jesli bedzie serduszko to tylko jedno poniewaz mialam transferowana jedna blastucie:)jeszcze okolo 2 tyg i ide na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co tu tak spokojnie. Ja dopiero wróciłam z pracy, jak co roku o tej porze tyle pracy, że nie wiadomo od czego zacząć, no ale to tylko 2-3 miesiące i się uspokoi, trzeba przetrwać :-) Jak tam dziewczyny po świętach, u mnie chyba wszystko weszło w piersi - nabrzmiały i zrobiły się strasznie wrażliwe, ale da się wytrzymać. Znacznie gorzej z humorkami, kurcze ciąża, to zespół napięcia przedmiesiączkowego do 9 potęgi ha ha ha. Nie panuje nad swoim zachowaniem, wszystko mnie złości, krzyczę, o byle co płaczę, a za chwilę cieszę się jak małe dziecko, można zwariować. Mamuśki czy Wy też tak miałyście? Za to nie mam mdłości :-) Oczywiście dzisiaj od rana poryczałam się ze szczęścia, serduszko robi niesamowite wrażenie :-) Dzisiaj oficjalnie zaczełam 7tc, no i mam już kartę. Za 2-3 tygodnie zestaw badań z krwi, a za miesiąc jakiś test i biopsja kosmówki, brzmi strasznie, ale jak trzeba to trzeba. Prolaktynka kochana gdzie zniknełaś, co u Ciebie? :-) Nadzieja coś mi się wydaje, że u Laury pojawią się pierwsze jedyneczki; spokojnego ząbkowania; co u Was? :-) Kotka Maleństwo i Ty jesteście bardzo silne, trzymaj tak dalej super kobietko i niech ciąża nie przynośi Ci więcej takich niespodzianek :-) Malinka jak się czujesz, co u Was? Wybraliście już oficjalnie imie dala synka? :-) Ewcia, Emmi dziewczyny między nami jest tylko tydzień różnicy, będziemy "razem" rodzić :-) Milka_a, Gosia no proszę, Wasze małe kobietki już ochrzczone, teraz możecie odliczać czas do komunii; co u dziewczynek :-) Nika Dawid, ślicznie; my też się zastanawiamy dla chłopczyka między Bartek a Dawid; :-) Idea Tomaszek rośnie jak na drożdżach; jak po wizycie? :-) Maja kochana wracaj szybko do zdrowia; obyś szybko wróciła do domku :-) Petitki fajnie, że wpadłaś do nas; jak samopoczucie? zobaczysz serduszko to super przeżycie :-) Magia kochana ja w te święta też sobie pozwoliłam, wcinałam ciasto jak nigdy dotąd, ale co tam następne święta dopiero za cztery miesiące ha ha ha; a jak tam brzusio, już pewnie widoczny :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiba co u Gabrysi? wróciła ci ochota na pączki czy poświętach dalej masz ochotę na ciasto? Ja chwilowo mam już dosyć ciasta, ale na myśl o lodach aż ślinka mi leci .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na krótko. niestety, jest już tylko jedno serduszko, jest mi przykro i źle, cały czas płaczę i martwię się o to drugie.... _Kasiu- podziwiam Cię za Twój optymizm i pozytywne nastawienie, ja jestem kłębkiem nerwów.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi kochana nie martw się za wcześnie; osobiście znam kilka takich przypadków, gdzie w 6-7 tygodniu nie było serduszka, ba nawet wydawało się, że pręcherz płodowy jestpusty, a potem w 8-9 tygodniu wszystko było OK i serduszko pięknie biło; GRATULUJĘ pierwszego serduszka i czekam razem z Tobą na drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a może 2gie serduszko dopiero na następnym usg będzie widać? To wczesna ciąża. Trzymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu kochana a co to za biopsja kosmowki?mam nadzieje ze to nie prenatalne inwazyjne badanie gdzie pobieraja plyn z naklucia w macice,bo to czasem grozi poronieniem,nie chce cie straszyc ale mi to odradzano. a Tomaszek rosnie szybciutko,wstawilam fotke na nk.a my chrzcimy 9.01.2011r,ja juz wychodze na zakupy,do fryzjera,maz swietnie sobie daje rade z babelkiem naszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny byl motyw,jak trzeba bylo zmienic pampersa,znalazl jednego w szufladzie,zaklada i mysli ,u mnie to zawsze tak wysoko byl zalozony a u niego ledwie do pepka siega hehe,a okazalo sie ze wzial za malego nr 1 ze szpitala a ja juz zakladam 2 mini:)taki zarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea kochana dokładnie tak, chodzi o prenatalne badanie diagnostyczne, które ma wykluczyć ewentualne nieprwidłowości w chromosomach. Mam mieć ją robioną w 11tc, aby wykluczyć m.in. mukowiscydozę ponieważ wystąpiła w rodzinie partnera, a poza tym z uwagi na mój wiek ze względu na zespół Downa i wcześniejsze poronienie oraz nieudane IVF. Nie wiem tylko jeszcze czy będzie robione przez brzuch czy przez pochwę. Lekarz zapewnił nas, że to badanie daje w 98% możliwośc wykrycia nieprawidłowości, a przy tym w dzisiejszych czasach jest bezpieczna, odsetek poronień nie jest duży, a po badaniu może wystąpić tylko niewielkie krwawienie. super, że macie już ustalony termin chrzcin :-) a co do pampersa, to pamiętam kiedy Sabina się ze mnie smiała jak przyznałam się jej, że raz założyłam go Zuzie tył do przodu i zorientowałam się dopiero kiedy go zmieniałam; buziaki dla Tomaszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa gapa ze mnie,bioderka dobrze nast wizyta w marcu,polozna poradzila mi jak byla szerokie pieluchowanie woec od 7 doby zycia tak robie i to napewno pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja znowu swiruje:(przestaly bolec mnie piersi i boje sie ze to oznacza cos zlego!mialyscie moze tak???? wczesniej w nocy nie moglam sie obrocic na bok a teraz prawie nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petitki ja jak zaszłam w ciąże też różnie było z piersiami raz bolały tak ze bie mogłam bluzki założyc, a na drugi dzień nic, wiec nie matrw się na zapas, nerwy nie pomoga :) Kasiu ja nie mogę patrzeć ani na ciasto, ani na pączki :) przedawkowałam w świeta.Gabrysia jakas leniwa ostatnio, albo zmieniła pozycje i kopie bardziej do środka :) maja trzymma kciuki, aby wszsytko było dobrze:) Emmi wszsytko bedzie dobrze, może drugie się ukryło, moja mała tak się układa,że jest sama w brzuszku a nieraz tez nie mozna sprawdzic serduszka :) pozdrawiam Wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) Idea super, że bioderka OK; widziałam nową fotkę - Tomaszek to straszny przystojniak i jaki już duży :-) Petitki kochana nie świruj, to w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie, stres nie wpływa dobrze na ciąże; spokojnie - będzie dobrze :-) Emmi mam nadzieję, że już się tak nie denerwujesz; wierzę, że na następnej wizycie zobaczysz drugie serduszko; jak tam przygotowania do Sylwestra? :-) Gosia super torcik miała Sabinka :-) Milka_a wreszcie pochwaliłaś się Madzią, śliczna dziewczynka :-) Sabiba "poszalejesz" w Sywestra, to i Gabrysia się "rozrusza"; kiedy robicie większe zakupy, mam na myśli łóżeczko, przewijak itp. :-) Nadzieja gdzie zniknęłaś :-) Magia, Prolaktynka to w poniedziałek czekamy na dobre wieści po wizycie u gin. :-) Prolaktynka bliższa sercu jest Ci dziewczynka czy chłopczyk? :-) Magia kupiłaś już jakiś krem, ja chyba też się skuszę :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Petitka-gratuluje niech malenstwo rosnie duze a tymi piersiami to sie tak niemartw mnie tez raz bolaly ze dotknac niemozna bylo a raz nic nie czulam wiec glowka do gory wiem ze ciezko jest niewiedzac co sie dzieje . -Kasiu-super ze juz slyszalas serduszko nieobejrzysz sie jak bedziesz tulic malenstwo .Sabinka jest juz zupelnie zdrowa a na zabki jeszcze czekamy . Idea-grzeczniutki ten twoj malutki mezczyzna Maja-wszystko bedzie dobrze a ty sluchaj sie lekarzy i odpoczywaj glowka do gory juz niedlugo malenstwo bedzie z toba Magia-mnie mdlosci oposcily jak zaczal sie 4 miesiac.Daj znac jak po usg genetycznym. Sabiba-juz polowa za toba jeszcze troszke i Gabrysia bedzie z toba fajnie.JUz szalejesz po sklepach robiac wyprawke. Nadzieja-a wy gdzie dziewczyny sie podzialyscie. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie czwartek dniem zmiany tygodnia zatem dzisiaj oficjalnie zaczęłam 12 tydzień ciąży. :) kasiu- planuje kupić ten perfecta mama, ale jak na razie planuje- a ty? ;) Kupiłam wczoraj gazetkę chyba "m jak mama" jest tytuł i tam polecają rożne kremy muszę poczytać i zobaczę. Uważam, że na pewno nie zaszkodzi krem a jak nie pomoże no to trudno- zniosę rozstępy w porównaniu ze szczęściem jakim jest dzieciątko. Brzuszek trochę widać, ale to w sumie fajnie chociaż powoli będzie trzeba pomyśleć nad nową garderobą a na pewno nad nowymi stanikami... Bo naturalnie mam biust 75 d a teraz pasują na mnie tyko 3 staniki z posiadanych.. masakra. :) A ty już 7 tydzień, super na pewno jak zobaczyłaś serduszko to się trochę uspokoiłaś... bo to już zawsze jakaś pewność. Mi nie robili żadnych badań podchodzących pod prenatalne ale pan doktor powiedział, że przy 30 jak nie ma powodów to i nie ma po co robić- zatem wierzę że tak jest. petitki- nie martw się na zapas, ja tez nie codziennie czuję że bolą mnie piersi, zatem nie ma co doszukiwać się powodów do stresu. Poczekaj kochana spokojnie do usg i zobaczysz ze będzie dobrze. A bierzesz cały czas luteinę czy tez duphaston? A i może wiesz jednojajowe bliźniaczki ci się trafią.... nigdy nie wiadomo:) emmi82- szkoda że było Ci dane tylko jedno serce zobaczyć tym razem, ale może rzeczywiście trzeba czekać i okaże się że są dwa serducha. A jak nie skarbie to trzeba wierzyć, że to jedno maleństwo będzie się dobrze rozwijać i rosnąć. kiedy masz następne usg? I nie denerwuj sie emmi za dużo, bo to też nie sprzyja zdrówku - odpoczywaj i czekaj na kolejne badanie, wiem że łatwiej powiedzieć niż zrobić ale musimy być silne dla tych słodkich maluszków. Arhen- oj to była bardzo wyczekiwana ciąża, zatem gratuluję maleństwa :) idea- zatem powoli wracasz do normalnego życia;) A co ma sobie nie dawać rady, w końcu jest tatą. To tylko mamy czasem nie wierzą w swoich mężów... sama znam takie przypadki, że tacie nie wolno tknąć maluszka bo mu coś zrobi... bez sensu. goska- no to mam nadzieję, że moje tez pójdą wówczas w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia ja marze o blizniakach:)zobaczymy...:)Co do progesteronu to biore cyclogest 400(dopochwowo) dwa razy na dobe i 2 razy po 1 tabletki luteiny(pod jezyk). Emmi czasami tak jest ze pierw pojawia sie jedno serduszko a po tygodniu widac juz drugie.Bedzie dobrze!! Dziewczyny badalyscie FT4 a ciazy????ja zbadalam i wyszlo ze mam na dolnej granicy.Lekarz powiedzial ze mam sie nie denerwowac i zapisal mi euthyrox 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia w przyszłym tygodniu wybiorę się na zakupy, ale prawdę mówiąc jeszcze nie jestem zdecydowana który; dziewczyny tyle piszą pozytywów o perfecta mama więc może na ten się skuszę; co do serduszka, to rzeczywiście niesamowite wrażenie iogromna radość; niestety co do badań, to wolę je zrobić teraz i przez kolejne miesiące "spać" spokojnie, niż zamartwiać się przez całą ciążę; jak tam Twoje mdłości, minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatni dzień tego roku. Maja - trzymam mocno za ciebie kciuki i zycze ci dużo zdrowka. Wiem ze Ci cieżko ale zobaczysz wszystko bedzie dobrze i maleństwo przyjdzie na swiat zdrowe we własciwym czasie. sciskam mocno petitki - moje gratulacje!! bardzo sie ciesze ze dołączyłas do grona szczesliwych:)nie martw sie niczym bo wszystko bedzie ok Kasiu - to wspaniale usłyszec i zobaczyc tak długo wyczekiwane serduszko:) gratuluje. Trzymam kciuki ze badania i wierze ze wszystko bedzie dobrze i ze to tylko formalnosc. Twój optymizm jest zaraźliwy:) Emmi - nie martw sie bo faktycznie jeszcze jest wczesnie i moze nastepny razem beda 2 serduszka. zycze duzo zdrówka Sabiba - Gabrysia rozleniwiła sie przez swieta ale zobaczysz ze teraz juz nie bedzie takim leniuszkiem:) Nadzieja - co tam u Ciebie? jak Laura? pozdrawiam U mnie kiepsko bo mecza mnie mdłości:( i wcale nie są one poranne tylko calodniowe:( dziewczyny jak sobie z tym radzicie? a tak poza tym to wszystko ok. Mam juz wyniki badań (240 zł!) i w pn wizyta. Mam jeszcze pytanie odnosnie liczenia tygodni ciazy bo chyba cos pokreciła. Liczac od ostatniego okresu wychdzi mi dzis 8 tc i 1 d czyli to 9 tc? Ale ten pedzi:) A tak wogóle to jakie macie plany na dzisiejszy wyjatkowy wieczór? ja niestety po raz pierwszy od wielu lat spedzie go w domku. jesli dam rade to pojedziemy do szwagierki a jak nie to wspólnie z M spedzimy ten wieczór. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze miłego dnia oraz udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ostatnio jestem zabiegana ciagle goscie do Nas przychodza i nie mam czasu na nic i jeszcze zaliczylam chorobusko ale juz jest dobrze ale boje sie o mala :( bo kolejnego szpitala nie przezyje :( Kochane chcialam Was zyczyc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, dziekuje za piekny wspolny rok dokladnie rok temu potwierdzilam betka ze jestem w ciazy...wszystkie bez wyjatku jestescie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chce zlozyc Wam wszystkiego najnajlepszego w Nowym Roku 2011 niech bedzie on radosny i pomyslnny. Sciskam mocno . Sabinka, Malgorzata i Robert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE SPEŁNIENIA MARZEN I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2011 ROKU :)AGNIESZKA,GRZEGORZ I MALUSZEK:) KASIA-GRATULUJE SERDUSZKA ,CUDNY ODGŁOS,PRZYNAJMNIEJ CZŁOWIEK WIE ZE DZIECIATKO ZYJE:)CO DO HUMORKOW TO FAKTYCZNIE ZESPOŁ NAPIECIA PRZEDMIESIACZKOWEGO NA MAX.MY CZUJEMY SIE DOBRZE, NIE MAMY JESZCZE IMIENIA:(ALE OPCJA MIKOŁAJ LUB GRZES BARDZO MI SIE PODOBA:) MAJA-WRACAJ SZYBKO DO ZDROWKA ARHEN-WITAJ MY CZEKALISMY 10 DŁUGICH LAT:)GRATULUJE CÓRECZKI IDEA-NO TO NIEZŁY UBAW Z TA PIELUSZKA MIAŁAS A TOMASZEK SLICZNY:) PETITKI-JA NA POCZATKU TEZ MIAŁAM BOLESNE PIERSI A TERAZ WCALE NIE MARTW SIE WIDOCZNIE TAK JEST. MAGIA -WYGLADA ZE MDŁOSCI MNIE OPUSCIŁY,A CO U WAS? EWCIA-JA MIALAM MDŁOSCI DO TERAZ CZYLI DO POCZATKU 5 M-CA CZESCIOWO POMAGALA PEPSI ALBO COLA NA SNIADANIE KANAPKA Z BIALYM SERKIEM I POMIDORKIEM :) DZIEWCZYNY CO DO KREMOW NA ROZSTEPY TO SA ROZNE MNIE ZNAJOMA PANI DOKTOR POLECIŁA OLIWE Z PESTEK WINOGRON BO JEJ POMOGŁA JA NIE PRÓBUJE NIENAWIDZE SIE NATŁUSZCZAC ANI BALSAMOWAC POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zycze Wam zdrowych dzieciaczków, bezproblemowych ciaz ja dzis wyszłam ze szpitala, dostałam zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płuc u malenstwa i stwierdzili ze nie mam po co byc w szpitalu, na ktg nie ma skurczy a na napinanie brzucha nie maja sposobu, wiec nadal lezenie i byle jakos do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×