Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Malinka staram sie nie myslec o tych minimalnych plamieniach.Tez biore progesteron(400 2 razy na dobe i luteinke 3 razy dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola ktory masz dc?w ktorym dc mialas robiona iui??mysle ze to jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest 35 dc a inseminacja byla w 14dc.Tak sie martwie,chcialabym zeby w sobote juz cos ujrzal,bylabym spokojniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola to jeszcze za wczesnie,nie martw sie kochana!napewno niedlugo zobaczysz pecherzyk za zarodeczkiem:)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to mogl ten moj lekarz przyjsc mi troche pozniej,a tak sie bede denerwowac!grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olafasola Ola, ciąży pozamacicznej nie musisz się obawiać bo betka przyrasta prawidłowo (w pozamacicznej rośnie zbyt wolno) - u Ciebie jest OK. Emmi82 Anty (jak o nova29) to dość często stosowana praktyka ... petitki9 Plamienia występują podobno u co trzeciej ciężarnej. Tak naprawdę dopóki nie jest to "żywa" krew i są to tylko plamienia to nie ma co się martwić. Zwykle jest to efekt powiększania się macicy, często krwiaków lub niedoboru progesteronu. Wiem coś na ten temat bo zmagam się nie tylko z plamieniami ale i krwawieniami już od 20 dpt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Moja mala z babcia na spacerku wiec mam chwilke :) goska-ciesze sie ze Sabinka ma oskrzela czysciutke :) my juz podalismy marcheweczke ale tak do smaku i nie powiem smakowala mojej malej i z lyzeczka tez doskonale sobie poradzila :) magia-ciesze sie ze u malenstwa wszystko dobrze, oby tak dalej :) -Kasia-gdzie jestes??? :) milk_a-a Ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-gdzie się podziewasz?:) jesteś na zwolnieniu lekarskim? jak ogólnie się czujesz? Jakiś czas temu pisałaś o badaniu gentetycznym. Czy chodziło Ci o badanie usg 3D pomiędzy 11 a 13 tyg. tzw. genetyczne - ja właśnie mam takie zrobić, czy chodziło Ci o coś dodatkowego, jakieś badanie z krwii...? Sama się zastanawiam, czy powinnam robić jakieś dodatkowe badania prenatalne, ponieważ zastrzyki któe dostawałam do stymulacji miały w skutkach ubocznych napisane, że istnieje większe ryzyko wad płodu. Czytałam jednak, że niektóe z tych badań są ryzykowne, że można poronić. Wiesz coś Kasiu więcej na ten temat? dziewczyny, czy któraś jest z Wrocławia? możecie polecić gdzie najlepiej zrobić usg 3D?? dzieki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam wszystkim matkom powodzenia.:) ja nie mam dzieci, moze za parę lat. ale wam życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzis bardzo pozytywnie nastawiona,moja beta pieknie rosnie:)Jutro na usg i mam nadzieje ze zobacze Kropeczke:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola trzymam kciuki!!jak zobaczysz jeszcze tylko pecherzyk to nie stresuj sie kochana!:) Dziewczyny mecza mnie mdlosci od 4 dni i to calymi dniami.Znacie jakies sposoby zeby troche sobie ulzyc??? Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petitki9 ja to jestem taka troche w goracej wodzie kapana wiesz i juz bym chciala serduszko:)a z tymi nudnosciami nie strasz bo sie juz boje!ja sobie ide na urlop teraz a pozniej odrazu na l4 jak sie wszystko potwierdzi,tazke nawet jak mnie nudnosci dopadna to w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka - tak mam termin wyznaczony na ostatniej wizycie na 24 sierpnia a 26 sierpnia mam 4 rocznicę ślubu:) ja nie mam żadnych mdłości, czasem myślę że moze lepiej je mieć przynajmniej ma sie pewność że jest się w ciąży. ja nie mogę się doczekać większego brzuszka żeby już mieć pewnosć że ten dzidziuś już tam jest! dobranoc! p.s. jutro idę na badania krwii, trzymajcie kciuki żebym nie zemdlała, bo mi się to zdarza, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Dziewczynki :-) Nadzieja jestem jestem, tylko zasypało mnie pitami i sprawozdaniami; babcia to dobry patent na odpoczynek i chwilkę dla siebie; odwiedziny gości za Wami, czy ciągle trwają; co u Laury dalej bez pierwszego ząbka? no, a jak Ty się czujesz? :-) Gosia a jak u Sabinki, jest już pierwszy ząbek, czy dalej czekacie? Wy pewnie powoli pakujecie się przed powrotem; wracacie do Polski na święta? mówisz 6 tygodni ... i tak nie jest źle, ja po operacji musiałam zrobić przerwę 6 miesięcy, to dopiero była męczarnia, a pierwszy raz po był jak pierwszy raz wogóle - umierałam ze strachu hi hi :-) Emmi słońce ja pracocholik jestem i ciężko wygonić mnie z firmy, nie jestem na zwolnieniu, chciałabym pracować najdłużej jak to będzie możliwe; w pracy śmieją się ze mnie, że na porodówkę to prosto z za biurka mnie zabiorą; jeśli chodzi o samopoczucie bez zmian, dalej dwa pragnienia sen i seks, nie mam dalej mdłości, troszkę brzuchol i piersi ostatnio bolały, ale bardzo delikatnie; a co z Twoim zwolnieniem, jak masz się męczyć z tymi schodami to może jednak L4? :-) 28 mam biopsję kosmówki, która ma wykluczyć ewentualne nieprwidłowości w chromosomach, tj. mukowiscydozę ponieważ wystąpiła w rodzinie partnera. Poza tym z uwagi na mój wiek ze względu na zespół Downa, no i ze względu na poronienie oraz nieudane IVF. Najprawdopodobniej będzie robione przez brzuch. Niestety badanie jest bez znieczulenia ....., no ale za to przy okazji określają w 100% płeć. Co do ryzyka, to podobno bardzo niewielkie :-) A Ty kiedy robisz usg 3D? :-) Piękny masz termin porodu, super prezent na rocznicę :-) Maja kochana jak się czujesz, co z Twoją szyjką, dalej w łózeczku odpoczywasz? kurcze, ale długo męczyły Cię te plamienia :-) Sabiba jak Gabrysia, "obudziła" się już, czy dalej leniuszek; no no zaczełas rozglądać sie za wózkiem, super :-) Olafasola pięknie Ci betka przyrosła; jak samopoczucie? kciukaski za pęcherzyk :-) Superburek uwierzyłaś już, że jesteś w ciąży? jak się czujesz? powiedziałaś już komuś? :-) Magia co u Ciebie, dalej męcza Cię te wstrętne mdlości; piękny miałaś widok na usg, super, że maleństwo zdrowo rośnie; odpoczywasz już w domciu? :-) Prolaktynka a czy Ty nie miałaś przypadkiem w poniedziałek wizyty u lekarza, co u Ciebie? mam pytanko - jak wstawiasz te serduszka i kwiatuszki :-) Malinka i jak dostałaś już od synka "pierwszego kopniaczka", jak piersi, dalej bolą? szykujesz powoli wyprawkę? :-) Idea no, to rzeczywiście Tomaszek jest towarzyski; co nowego u Was? :-) Milka gdzie się podziewasz, co u Was? :-) Iwi jak Twoje krostki, mam nadzieję, że ustąpiły; jakieś dolegliwości ciążowe? widzę, że czekałaś na maleństwo tyle co ja :-) Ewcia gdzie zniknęłaś? jak się czujesz? :-) Petitki czy Ty dalej masz plamienia? no i widzę, że dopadły Cię mdłości do kompletu, przykro mi, trzymaj się dzielnie :-) Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to nawet nie sa plamienia,takie delikatne(raczej minimalne brudzenie)Mam dalej ale lekarz nie kazal sie przejmowac.Jak pojawi sie zywa krew to wtedy mam leciec do lekarza.Zastanawiam sie czy to czasami nie dzieje sie z powodu tego ze lykam acard 150 na rozrzedzenie krwi.Lekarz tlumaczyl mi ze macica sie powieksza i ze niektore kobiety tak maja.W srode ide na usg i zobaczymy co tam sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola to i taku Ciebie szybko bylo widac zarodeczek.Ja bylam w 5 tyg i 5 dniu i bylo widac malunia kreseczke.Lekarz jak nagrywaj film to mowil ze w tym miejscu widac ze przeplywa krew:)Tak bym chcicla w srode zobaczyc juz serduszko:) Milego weekendu wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU-maluch jeszcze nie kopie,mam nadzieje ze juz niedługo zacznie:) Najlepiej jakby kazda z nas miała takie urzadzonko jak USG w domu wtedy by sie nie martwiła ,a tak..??????????..Maz mi mówi :kup sobie to bedziemy go podgladac!, a potem sie z tego smiejemy:)WARIAT:) Piersi juz mniej bola,mam nadzieje ze w koncu przestana..............albo zaczna jeszcze bardziej....Z wyprawka jeszcze czekamy,ciagle sie boje ze cos pojdzie nie tak ,poszłabym juz chetnie na zakupy ,ale jeszcze sie wstrzymuje,choc ogladałam juz łozeczko i wozek,a wczoraj ,pajacyki i spioszki:)piekne teraz te rzeczy na maluszki:)ale poczekam aby nie zapeszyc i zaszaleje dopiero koło 8 m-ca:( OLA FASOLA-ZMIEN NICK NA OLA I FASOLA:)bo fasolinka juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- ja mam zrobić usg 3D między 11 a 13 tygodniem to wypada w pierwszej połowie lutego, ale jeszcze się nie umówiłam, bo właśnie zastanawiam się do któej kliniki (w mojej nie mają). Na razie nie mówili mi nic o dodatkowych badaniach gentetycznych, ale też nie mamy żadnych obciążeń więc może nie będą koniecze. Super, ze tak szybko poznasz płeć:) Ja oczywiscie ucieszę się z dzidziusia niezależnie od płci, ale w gruncie rzeczy troszkę wolałabym dziewczynkę, a mąż chłopczyka. Od kilku dni zaczynam mieć lekkie przeczucia, że może będzie chłopiec, bo ciągle mam ochotę na słone jedzenie, a od słodyczy mnie odpycha to trochę takie przepowiednie ale mąż się cieszy a ja też gdy widzę go takiego radosnego:) dziś miałąm ciężki dzień, bo na badania czekałam w kolejce 2 godz na głodzie w ciąży i z helikobakterem więc słabo mi było, ale dałam radę. w poniedziałek chyba będą wyniki. Na razie póki nie czuję się najgorzej też jeszcze popracuję, potem i tak rok będziemy siedzieć w domku:) olafasola- to faktycznie ogromna jest ta Twoja fasolka:), dbaj o nią i o siebie! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie wszystko ok, wysypka pomalutku znika i nic nowego się nie pojawia. Olafasola życzę Tobie i nam wszystkim spokojnych miesięcy i szcześliwego rozwiązania! Dziewczyny jak sie czujecie? mam do Was małe pytanko: kończą mi się witaminy, które się bierze w pierwszym trymestrze i nie wiem czy mogę już przejść na drugi trymest który zacznie mi się 25.01? doradźcie mi proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>dzieki za pamiec:) dzis powtorzylam bete,wynik powyzej 1400 wiec sie uspokoilam i zaczynam wierzyc w nasz maly cud:) powiedzielismy juz paru osobom,ale tylko tym,ktore wiedziely o naszych problemach i podejsciu do in vitro! olafasola>gratuluje KROPY;) kiedy Ty mialas ostatnia @? nadzieja>jak ten czas zasuwa,Laura wcina marcheweczke,a jeszcze niedawno wszystkie czekalysmy na jej przyjscie na swiat!!! pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie powiem wam ze ja tuz widzialam zarodeczek w 5 tyg ciazy i wtedy tez lekarz zalozyl karte i wyznaczyl date porodu:) emmi z tymi zachciankami na plec bylabym ostrozna,ja mialam wszytskie objawy na corke,wszystkie mowili,jadlam slodkie,ksztalt brzucha,cera i co wyszlo sliczny synek:)takze tym sie nie sugeruj a ja juz bylam na kontroli,wszytsko wrocilo do normy,spytalam lekarza czy my z zmezem juz mozemy hmm,a lekarz mowi no wie pani ze strony medycznej juz wszytsko oki,pozostaje ta psychiczna czy pani jst gotowa a ja sie smieje i mowie ze tak,on zdziwiony i rozbawiony taaaak?no to mozna i smieje sie hehe,takze juz sprobowalismy i czulam sie jak przed pierwszym razem takie napiecie i niepewnosc czy bedzie bolalo ale bylo oki :) pokazalismy Tomaszka lekarzowi i zawsze marzylam jak chodzilam tam na wizyty,kiedy ja dam zdjecie na sciane w klinice mojego malenstwa i w koncu sie spelnilo ,dalismy 2 fotki do kolekcji sukcesow kliniki:) a jutro mamy chrzest tomaszka,oby byl grzeczniutki jak zawsze:) pozdrawiam was wszytskie i gratuluje,olafasola faktycznie sugestia ze zmiana nicku jest swietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ostanii okres mialam 3 grudnia,czyli 6 tydz,lekarz jeszcze karty mi nie zakladal.Mamy przyjsc 25 stycznia,to moze wtedy jak bedzie serduszko.Zreszta zaczynam sie tez zastanawiac czy nie zmienic lekarza zeby byl na miejscu,bo tu musze dojezdzac.No ale na ta nastepna wizyte pojade. idea chyba zmienie ten nick na serio:) Iwi.83 nie dziekuje:)a co to tych witamin to ja tez jestem w kropce czy zaczac cos brac oprocz foliku?,moze mi doradzisz Emmi82 toz to gigant jest 10 mm:):) A tak wogole to ide na urlop a pozniej odrazu na l4!!Zreszta ja w pracy duzo dzwigam,duzo fizycznie musze sie wymeczyc,takze daje sobie spokoj!!pozdrawiam Was Cieżaróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) olafasola super pomysł z tym nickiem "ola i fasola"; Twoja fasolka już całkiem duża, czy to napewno 6 tydzień, hi hi jak się czujesz, masz jakieś objawy :-) idea no no to kochana używajcie sobie teraz do woli, no i pracujcie nad siostrzyczką dla Tomaszka; życzę "spokojnego" chrztu :-) superburek pięknie Ci betka przyrosła; a jak rodzice zareagowali? kiedy idziesz do lekarza? masz jakieś objawy? :-) Emmi super, że nie masz obciażeń, człowiek zawsze spokojniejszy; My początkowo chcieliśmy dziewczynkę, ale teraz jest to bez znaczenia, oby tylko maluszek był zdrowy; a z tym jedzeniem, to tak poważnie, bo ja też zdecydowanie słone niż słodkie ( no to już wiem dlaczego Sabiba tak wcinała pączki :-) ) bidulko wymęczyłaś się na badaniu, no ale jak mus to mus; kurcze szkoda, że nie będziesz mogła wykonąć badania usg 3D u swojego lekarza :-) malinka takie usg w domciu to byłby super patent; jejciu ja już nie mogę doczekać się, kiedy poznamy płeć i zacznę szaleć na zakupach; kochana a co tak zawiało pesymizmem, co ma iść nie tak, teraz to już tylko z góreczki; jeszcze chwilka i będziesz tulić synka w ramionach; wstaw kochana fotkę brzuszka na NK :-) petitki no to w środę zobaczysz swoją fasolkę i pewnie poznasz termin porodu; do kiedy masz brać acard? :-) Iwi super, że wysypka ustępuje; jakie bierzesz witaminki? tzn. chodzi mi o to czy zawieraja w sobie kwas foliowy czy bierzesz go oddzielnie; ja biorę femibion ( poprzednia nazwa feminatal ) i magnez, mam je brać do końca 12 tygodnia; ja raczej poczekałabym do końca trymestru ze zmianą :-) W piątek wróciły dziewczyny, kurcze ale przez ten miesiąc Zuza urosła; zaczeła też raczkować, o ile tak można powiedzieć; jak rączki proste to pupa za ciężka, jak pupę podniesie to rączki za słabe, ale kilka "raczków" zrobi i się przewraca na boczek :-) Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea10-ja wiem że takie poznawanie to barziej zabobony, może na usg 3D uda się już coś zobaczyć:) Super uczucie jak możesz dać zdjecie swojego synka, w mojej klinice też jest taka gablota, to moze kiedyś i moje maleństwo tam zobaczę. olafasola-jak masz ciężką pracę, to bardzo dobrze że idziesz na zwolnienie, trzeba się oszczędzać, tyle lat starania... ja mam pracę biurową wiec nie ejst najgorzej to moze wytrzymam jeszcze jakieś 2 miesiace:) iwi83-mi na razie nie kazali brac żadnych witamin, zatem nic na ten temat nie wiem. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ,no wlasnie tak sie zaczynam zastanawiac nad tą moja Fasolką,jak sobie wyliczam na tych kalkulatorach na necie to wychodzi 6 tydzien,lekarz jak sie zapytalam to przytaknal ze 5!Wiec sama nie wiem?!Z usg wynika ze ma 10 mm,mysle ze to nie jest zle???Z takich objawow ciazowych to bol glowy,skurcze,troche jestem senna.Teraz sie troche zdenerwowalam bo moj tesc juz obdzwonil cala rodzine,a prosilam zeby jescze dwa tygodnie poczekac!!grrrrr pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Juz jestem po krótkiej przerwie. bylam troche u mamy, odwiedziłam przyjaciółke i miło spedziłam czas. KASIU - super ze dziewczyny wróciły:) i po takim czasie to napewno Zuza sporo urosła i coraz wiecej potrafi:) a te raczki muszą wygladac słodko. IDEA - fajnie ze czujesz sie dobrze i mozecie z M sie poprzytulac:) a najwazniejsze ze nadal to sprawia przyjemnosc:) napisz jak minął chrzest. NADZIEJA - fajnie ze babcie sa niedaleko i służą pomoca:) a wasza Laura juz taka duza. fajnie ze marcheweczka jej smakuje. PETITKI - mnie tez meczą mdłosci:( najczesciej od południa juz do konca dnia:( to strasznie meczace. podobno pomagaja ciastka imbirowe i dzis zamierzam je kupic. MAJA - co u Ciebie? jak sie czujesz? mam nadzieje ze wszystko ok. odezwij sie olafasola - gratuluje fasoleczki i faktycznie duża jak na tak wczesną ciąze. jak sie czujesz? malinka - jeszcze chwile i maluszek mocno da o sobie znac.wiecej optymizmu kochana bo jakis smutek poczułam. wszystko bedzie dobrze i wyprawke niedługo zaczniesz robic. zdrówka zycze Iwi - jakie witaminy bierzesz? Mi lekarz powiedział ze w I trymestrze tylko folik a od II trym beda witaminy. i zastanawiam sie czy któras z Was tez tak ma superburek - ciesze sie ze jestes juz spokojniejsza:) i tak trzymaj!a jak samopoczucie? Emmi - jak samopoczucie? super ze nie masz zadnych obciązen. człowiek spokojniejszy prawda Dziewczyny czy kazda z was chce poznac płec dziecka przed urodzeniem? chyba jestem jedyna która chce miec niespodzianke.. ciekawe czy wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×