Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Magia ja nie muszę chodzić do kliniki, moja gin powiedziała, że jak się uda, to mogę wrócić do mojego poprzedniego gin i tak też zrobiłam, a on ma prywatny gabinet i mogę zrobić badania gdzie chcę. Bardzo to wszystko drogie, ale u nas w przychodni na NFZ nie ma porządnego gin i sprzęt USG też do niczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chyba jutro udam sie do mojej lekarki rodzinnej i poprosze o skierowanie na badania,ryzyk fizyk co nie?! magia80 no sporo wyszly te badania,ale co tam,wazne zeby bylo okey.A i dzieki za komplement:)A Grzegorz to moj Chlopak i slubu raczej nie planujemy:) emka155 ja tez kupila zielona z nutka grejpfruta,nawet dobra,ale pije jedna filzanke dziennie.Ja lubie czarna herbate z cytryna i popijam caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) Czarnulla Witaj u nas i wpadaj jak najczęściej, no i oczywiscie wielkie GRATULACJE :-) idea ciekawe po kim tomaszek jest taki grzeczny, po tatusiu czy po Tobie :-) superburek to dopiero rodzice się zdziwili kiedy powiedziałaś, że przelew nie będzie potrzebny :-) maja, malinka dziewczyny główki do góry, tyle przeszłyśmy, że na 100% wykorzystałśmy "limit nieszczęść", nic więc złego przydarzyć się już nie może; no ale oczywiściw Was rozumiem człowiek tyle się starał, to teraz się martwi i dmucha na zimne :-) olafasola jak zdróweczko, katar i kaszel jeszcze Cię męczy? co do cen to niestety ja płaciłam podobnie, szkoda że nie są refundowane; fajna fotka :-) petitki bidulko aż do 34 tygodnia, wrr; kurcze tak się zastanawiam do iui i ivf łykałam tyle leków i się nie udawało, a teraz prawie wogóle, strasznie to dziwne; kciukaski za Twoje jutrzejsze usg :-) emka fajnie, że widziałaś już pęcherzyk, teraz przed Tobą oczekiwanie na serduszko, bombowa sprawa, aż łezki lecą :-) Ewcia u mnie niestety piersi nabrzmiały i zaczeły boleć, sąsiadka poleciła okłady z ciepłego mleka, chyba troszkę pomaga; poza tym dziś ostatnia luteinka, mdłości dalej nie mam, za to ogromny apetyt z przewagą na słone, więc chyba będzie chłopak hi hi hi a jak Twoje dolegliwości? :-) Iwi i jak, zdecydowałaś się na zmianę witaminek? :-) Eni witaj na forum :-) magia super, że mdłości wreszcie ustępują; dziękuję za radę i obiecuję ją stosować; generalnie nie jest z tym siedzeniem tak źle, a to w ciągu dnia na obiadek do rodziców wyskoczę, a to do klienta wpadę lub urzędu, ostatnio nawet z Zuzą byłam na kulkach; a co u Ciebie, bo zniknęłas nam na troszkę :-) Gosia, Nadzieja, Milka gdzie zniknęłyście, co u Was, Sabinki, Laury i Madzi :-) Sabiba mam nadzieję, że odpoczywasz na wsi, nie zapomnij o nas :-) Dziewczynki, jak tam Wasze brzuszki, już widoczne? mój się delikatnie zaokrąglił, zastanawiam sie tylko czy to z powodów ciąży czy raczej ogromnego apetytu hi hi hi Znacie może kosmetyki dla kobiet w ciąży i niemowlaków Mustela, co o nich sadzicie, dostałam wczoraj zestaw od sąsiadki na "dobry początek", a nie znam ich :-) Pozdrowionka ciężaróweczki i mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, sorki za byki :-) tak to jest jak nie chodziło się na dyktanda hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>jedna kolezanka dala mi balsam tej firmy i mowi,ze jest swietny,druga mowi,ze to droga firma,ale nie umiala okreslic,czy dobry,czy nie.Ponoc masc na ciemieniuche jest rewelacyjna! emka>ciesze sie,ze zarodek na wlasciwym miejscu!!!dbaj teraz o Was:) odnosnie czarnej herbaty?pijecie?ja juz od kilku miesiecy nie pije kawy,tylko inke i unikalam tez czarnej herbaty,ale teraz czasem bym sie napila,mozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola ja piję tą z dodatkiem opuncji figowej, bardzo mi smakuje. A w pracy piję zwykłą sagę z cytrynką:) Myślę że na morfologię na pewno dostaniemy skierowanie, chociaż to akurat nie jest takie drogie, ale zawsze jakiś grosz w kieszeni:) Kasia już nie mogę się tego serduszka doczekać!! No nieżle u Ciebie, już brzuszek się zaokrągla;) Ja mam cały czas taki duży, nieraz się śmieję, że wygląda na 6 miesiąc;) To po mamie, jak tylko sobie pojem to mi go wypycha:) Co to będzie za kilka miesięcy!! Superburek ja też kawy nie piję, myślę że taka czarna herbatka od czasu do czasu nie zaszkodzi. A Ty wiesz już kiedy ten program rusza i pójdziesz na pierwszą wizytę? Nie wiem jak Wy, ale ja mam jakiegoś lenia, ledwo pozmywałam naczynia, na nic nie mam ochoty! Tylko tv i komp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia - jesli sie uda to chemy miec niespodziankę i nie wiedziec do konca co bedzie:) zatem wyprawka bedzie w kolorach neutralnych:) zobaczymy czy ciekawosc nie zwyciezy emka - ja pije tą herbatke 3 dzien i naprawde lepiej sie czuje. mieszam z malinową bo sama jakos mi nie podchodzi. mi tez nic sie nie chce i wszystko odkładam na potem. jak tak dalej bedzie to urodze małego leniuszka. Kasiu - moje mdłosci sa mniejsze odkąd pije herbatke.wreszcie moge normalnie funkcjonowac choc lenia mam strasznego. no i apetyt rowniez mi dopisuje. dziwne ale juz widac brzuszek i zastanawiam sie czy cos sobie nie wymyslam. ale spodni juz nie dopinam i najlepiej w dresie. i wszyscy mówią ze brzuszek mam i ze tak wczesnie go widac. moze to nadmierny apetyt sie uwidocznił;) superburek - ostatnio słyszalam ze czarna herbata gorsza jest od kawy wiec ja pije duzo owocowych. Dziewczyny macie juz wybrane jakies imiona dla swoich Skarbów? u mnie narazie staneło na Lena i Maksymilian. a jak to bedzie ostatecznie to jeszcze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka155 ja siedze tylko przed kompem,ide z psem na spacer,a tak to zadna robota mnie nie rusza.A jak juz cos zrobie to pozniej leze przez godzine.Czuje sie tak jakby ktos spuscil ze mnie powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem kawoszem, bez kawy ani rusz rano, pytałam lekarza i powiedział, że jedną góra dwie słabe mogę pić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - mi lekarz powiedział to samo. Dziewczyny a która z was paliła przed ciąża? ja miałam nadzieje ze mni odrzuci i rozstanie z nalogiem bedzie łatwe a tu nie tak prosto. strasznie mnie to meczy i moze tez dlatego jem wiecej skoro odstawiłam fajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola ja dokładnie tak samo:)!! Zazwyczaj mówię, że czuję się jak "wypluta";) Mam nadzieję że to minie, bo na ogół to nie mam na nic czasu, a teraz, niech się dzieje co chce, a ja i tak palcem nie ruszę:) Ewcia jeszcze co do herbaty, to ja piję też żurawinę z maliną, że względu na nawracające zapalenie pęcherza! Na szczęście już dawno nie miałam, a pamiętam że Ty na początku ciąży albo trochę wcześniej też chyba miałaś problem z pęcherzem? No i jeszcze rumianek, to podstawa, jak czuję że coś mnie bierze, to od razu robię rumianek:) Kasia ja bym kawy nie potrzebowała w ogóle, bo mi nie smakuje, Piłam ją bo mąż mi kazał, mam bardzo niskie ciśnienie, nieraz zemdlałam w kuchni robiąc śniadanie:) Ale teraz nie piję i jakoś się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie paliłam, ale mąż niestety tak. Jak byliśmy na pierwszej wizycie w klinice to moja gin powiedziała, że palenie bardzo upośledza plemniki i to może być jedną z przyczyn naszych problemów. Wizyta była 31 sierpnia, a mąż od 2 września nie pali!! Kupił tylko jedną paczkę jak byłam w szpitalu, wypalił i znowu nic! Ale w końcu kiedyś mi obiecał, że jak będę w ciąży to przestanie palić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo..:) emka- stopka super;) olafasola- próbować zawsze warto, jak nie da to nie:d ale pewnie wszystkie podstawy badać na nfz można... w końcu za coś płacimy. Chłopak, nie chłopak i tak super wyglądacie:) kasia- oj no to widzę, że nie jest tak źle z tym siedzeniem :d A obiad u rodziców to musi być świetna sprawa... że też do moich mam ponad 200 km. Chociaż wpadłam do nich po drodze z nad morza i nawet mama zapakowała mi pyszny obiadek na dzisiaj...:) u mnie brzuszek już widać... no ale to koniec 13 tygodnia zatem chyba już tak powinno być. Nie powiem, ze sie objadam bo bym skłamała- ale mam wielki apetyt na melony (niestety tylko na melony) i absolutnie nie mogę wcisnąć mięsa... nie jadłam nic mięsnego od wielu tygodni. Po za tym nadal nie kupiłam żadnego kremu na rozstępy- może jutro:) A Kasiu jak to jest- jak Zuza zacznie chodzić też możesz ja do pracy zabierać? To musi być komfortowa sytuacja. Iwi- dasz maila dam namiary:) sueprburek- ja nie mogę czarnej herbaty i kawy- przestały mi smakować...jak widać organizm sam wybrał. Zielona czy też biała ewentualnie.... emka- ja to mam lenia cały czas... ciężko mi się zmobilizować do pracy ale jak mus to mus. ewcia- ja się zastanawiałam nad Hanią, Blanką, Oliwią... a męskie może Jakub? Ale jeszcze szukam, szukam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam wszystkie nowe koleżanki:) ja miałam wczoraj masakryczny dzień i dlatego nawet nie miałam siły do Was napisać. W moim pokoju w pracy na 6 osób trzy są chore więc boję się strasznie, że się zarażę. W dodatku robotę za chorych trzeba wykonać więc mam niezły sajgon. Pod koniec dnia zadzwoniła chora koleżanka, że jej chłopak podwiezie L4 żebym zaniosła do kadr bo dziś ostatni dzień. Chłopak przyjechał 15.15 a ja musiałam biec prawie 2km do innego budynku, do kadr aby zanieść to L4 do godz. 15.30. Przez to wszystko srasznie mnie brzuch bolał i ledwo do domu dojechałam. Wieczorem za to przyszła do mnie pani weterynarka pobrać koteczce krew na toksoplazmozę. To był naprawdę koszmar. Gdybym wiedziała, że kotu pobiera sie krew w ten sposób czyli wkuwa samą igłę a potem czeka aż krew sama nakapie do probówki, to nigdy bym jej tego nie robiła. Najpierw nakuła jedną nóżkę, a krew z nerwów przestała lecieć. Kotka się tak darła i wyrywała, że ledwo z mężem daliśmy radę ją utrzymać. W drugiej nóżce zrobił sie krwiak po wbiciu i po 5 min stwierdziła że nic z tego i dopiero udałos sie pobrac z przedniej łapki. Tak mi jej było żal, była przerażona, cała w krwi i wszystko trwało jakieś 1,5 godz. masakra. Cały obrus był we krwi i ta pani miała ręce ociekajace, w pewnym momencie poczułam że zwymiotuję i zemdleję, bo ogólnie źle reaguje na krew. Jakoś przeżyliśmy, ale to był koszmar, do 4 w nocy nie spałam ze stresu a o 6 dziś znów do pracy. Czekam na urlop. Dziś wypoczywam i kicia też. U mnie nadal ciąża bezobjawowa:) Choć widzę, że brzuszek lekko się zrobił wypukły:) Kasiu- ja też jestem kawoszem, ale czytałam, że wg najnowszych badań nie powinno się pić w ogóle kawy, więc nie piję i jakoś daję radę. olafasola-fajnie Ci że możesz poleniuchować:) magia- wiem że ta hemoglobina nie jest najniższa, ale wiesz moja mama ma anemię i ja też mam skłonność więc sie trochę boję, skoro tak szybko mi spada. U ciebie to już 13 tc, a u mnie jutro dopiero zaczyna się 8:) trzymajcie się, idę poleniuchować. Myślami jestem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi- oj to jakaś jazda wczoraj.... gdzie ty kochana pracujesz jak masz 2km odległości od kadr. Teraz biegać nie ma co tylko o siebie dbać:) A kotek biedny, też nigdy nie słyszałam o tym, że zwierzątkom tak się pobiera krew. Pewnie jakaś trauma dla takiej małej kici- ale na szczęście nie trzeba tego procederu powtarzać. Oj to z anemia musisz uważać - bo z tego co mi mówił doktor większość kobiet kończy ciąże z anemią, ale 8 tydzień to na pewno za wcześnie. Zatem może jednak ta pietruszka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ciężaróweczki :) ja nadal baluje na wsi, chociaż z bałwana i sanek nici :) Gabrysia chyba lubi tu przebywać, bo ciągle się wierci i kopie :) koteczek na szczęście grzeczny i daje mi pospać :) emka ja też mam ogromnego lenia :)hihi petitki trzymam kciuki za jutrzejsze usg :) Kasiu nie wiem czy słone to na chłopaka, ja na początku tylko słone i ostre no i będzie Gabrysia :) Eni, czarnulla witaj u nas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiu chyba po mnie Tomaszek taki grzeczny,bo ja taka bylam jak bylam mala,a moj maz hmm jak go kiedys prababka pilnowala,zasnela a on spal w kolysce,rozbujal sie i skoczyl jej na lecy,jeszcze chodzic nie umial a skakal,do smierci ja wystraszyl mowila,szatan nie dziecko,ostatni raz go pilnuje wykrzykiwala hehe,a potem to jak sie chcialo Andrzejka mego o cos poprosic by zrobil to rodzice sie zastanawiali,co bedzie lepiej jak sami to zrobia czy naprawic szkody jak on wykona ich prosbe(zawsze z trudnym konsekwencjami)haha,taki byl lobuziak:) a jesli chodzi o maliny i cokolwiek z nim zwiazane to czytalam ze sa niewskazane w ciazy bo moga powodowac skurcze macicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki :) My z Laurka jeszcze w lozeczku ale ona jeszcze przysnela na chwilke wiec wpadam do Was :) idea10-hi hi hi fajny byl ten Twoj mezulek :) sabiba-ciesze sie ze malutka taka grzeczna ;) magia-jak sie czujesz??? Ewcia-bardzo ladne imiona wybraliscie dla dzieciaczka :) -Kasiu-dziekuje ze pytasz u Nas bez zmian za 2 tygodnie kolejne szczepienie i pozniej bedzie przerwa do 7 miesiaca zycia malej :) poza tym moja mala z kazdym dniem robi jakies postepy widze ze te cwiczenia na rahabilitacji duzo jej daja i poza tym bardzo je lubi :) Czarnulla-GRATULUJE :) Gosia-jak malutka? :) milk_a-a Ty gdzie kochana jestes? jak Madzia? nadal ma problemy z brzuszkiem? zaraz wstawie jakas foteczke malej na nk ;) Pozdrowienia kochane :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. u mnie dzis wstretna pogoda. szaro buro i ponuro:( sabiba - widze ze odpoczynek na wsi bardzo Ci słuzy:)i pewnie Gabrysi tez odpowiada swieze powietrze dlatego tak sie wierci:) idea - niezły aparat był z Twojego mezusia:) Tomaszek napewno grzeczny po mamusi:) mówisz ze maliny niedobre w ciązy? hm ja pije duzo herbaty malinowej plus sok z malin... troszke mnie wystraszyłas nadzieja - fajnie ze u was wszystko ok i Laura tak pieknie rosnie. super ze lubi cwiczyc:) buziaki dla was magia - ja zawsze chciałam miec Kubusia no i mam:) mój M ma Jakub wiec synek bedzie miał inne superburek - co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) Iwi jesteś bardzo podobna do mojej koleżanki ze szkolnej ławki z liceum :-) superburek a Ty używałaś już tego balsamu, jakie są Twoje odczucia :-) emka leniuchuj kochana, bo kiedy jak nie teraz; ja też mam bardzo niskie ciśnienie i niestety od rana tylko kawa stawia mnie na nogi; jak Ty to zrobiłaś, jak Ty funkcjonujesz bez kawy :-) Ewcia ja ostatnio ciągle przed lustrem wypatruję czy już brzuszek widać, wyginam się i napianm i zastanawiam kiedy będzie jak piłeczka; ja na szczęście nie palę więc nie mam tego problemu :-) magia w 13 tygodniu to już pewnie masz śliczny brzusio, a pochwalisz się nim na nk; jeśli chodzi o Zuzę, to rzeczywiście mam ten komfort i mogę bez problemu zabierać mała z sobą, jak zacznie chodzić też, wszystko zależy ode mnie; a co do obiadków, to dopiero od niedawna, wcześniej rodzice mieszkali 170 km od nas; na szczęście razem z bratem ściągneliśmy ich na stałe do Łodzi :-) Emmi ja w Twojej sytuacji chyba zdecydowałabym się na zwolnienie, nie ma co się przemęczać; kurcze, nie rozumiem czemu pobierali krew Twojej kotce, chcieliście sprawdzić czy ma we krwi wirusa; ja robiałam sobie badanie z krwi i wyszło, że mam własne przeciwciała i psiakom i fretce nie pobieraliśmy już krwi; jak to jest :-) sabiba ha ha ha mój bałwan już też się roztopił; pamietasz, my na początku bardziej chcielismy dziewczynkę, teraz to bez znaczenia; no ale jak będzie chłopak to Gabrysia będzie miała nażeczonego ha ha ha kiedy wracasz do domciu, bo mąż już chyba wrócił prawda? :-) idea no to zdecydowanie Tomaszek ma geny po Tobie, a z męża fajny łobuziaczek był :-) nadzieja ale Wam zazdroszczę, że tak długo w łóżeczku; mnie śpioch ostatnio łapie dwa razy w ciągu dnia, tak ok 12-13 i później ok 17, a do tego jakaś zmęczona jestem, a przecież wcale się nie przemęczam; super że Laura robi takie postępy, na ząbki dalej czekacie? :-) Gosiu co Was, jak po chrzcinach? :-) Pozdrowionka kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ale Wy jesteście aktywne już dzisiaj. Ja dopiero co wstałam i zajadam śniadanko. Oglądałam Wasze zdjęcia- prześliczne a Dzieciaczki słodkie! Ja też co chwilę zaglądam do lustra i się głaszczę po brzuszku. Kompletujecie już wyprawkę?Ja na razie tylko oglądam w necie i koduję co mi się podoba i co się przyda, ale już nie mogę się doczekać tych zakupów- w końcu czekałam ponad 7 lat! Dziewczyny słyszałyście od kiedy nie można spać na brzuchu? Masakra nie umiem zasypiać w innej pozie ale co się nie robi dla Maleństwa! Życzę Wam udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dopiero wstalismy z Tomaszkiem i on juz po sniadanku a ja przed:) nadzieja a na jaka rehabilitacje chodzisz jak moge wiedziec,na co masaze? niestety jak twojej kotce tak samo pobiera sie dzieciom krew,wbija igle i nakapuje,mi tak pobierala bo mam problem z zylami to mowi pobiore jak dziecku i tak zrobila i w szpitalu widzialam jak tak pobierala niestety,ale lepiej tak niz mialyby zyly szukac i kluc niewiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie w ten pochmurny dzień kasiu duzo czytałam o musteli ale ja osobiscie nie uzywam, wiele osób chwali ale rozstepy to jednak sprawa genetyczna i jesli ktos ma predyspozycje to nic nie pomoze co do malin to podzielam zdanie idei, ja odstawiłam całkowicie od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny, smutny dzień. kurcze ja dziś nie mogłam się zwlec z łóżka, zaspałam do pracy i ledwo przesiedziałam te osiem godz. tak mi się chce spać, chyba ciśnienie bardzo spadło. Jeszcze tylko jutro, bo już w piątek chcę wziąść urlop:) i potem tydz. wolnego już nie mogę się doczekać. Kasiu- ja mimo iż u rodziców mieszkałam 10 lat z kotami (jeszcze przed ślubem), to niestety nie mam żadnych przeciwciał, co oznacza,że w każdej chwili mogę się zarazić. Dlatego też postanowiłam zbadac moją koteczkę, bo jak jej wyjdzie ok, to przy zachowaniu ostrożności nie będę musiała sama się badac na toksoplazmozę co miesiąc. Wynik będzie za 10 dni. magia- no niestety , nie chce na razie pisać gdzie pracuję, ale firma zajmuje kilkadziesiat budynków i tak codziennie musze zanosić jakiś dokumenty po kilka razy. W sumie to czasem na zdrowie wychodzi, bo też 8 godz. nie powinno sie siedzieć w jednej pozycji, ale jak jest deszcz to się nie chce wychodzić. Ja nie jestem pracoholikiem, ale póki nie czuję się najgorzej, to się jeszcze zmuszam. Oczywiscie jakby coś złego się działo, to od razu pójdę na zwolnienie. Póki co planuję popracować tak do kwietnia i do tego czasu będę musiała wykorzystać całe 26 dni urlopu, bo jesli urodze w sierpniu, to już nie wrócę do pracy, bo umowę mam do 31 grudnia 2011. Więc będę pracowała ale z odpoczynkami, to może jakoś dam radę:) aha kiedyś pytałam czy jest ktoś z Wrocławia, wygląda na to że tylko ja - szkoda:( pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka -Kasiu-fajnie ze juz dziewczyny wrocily a Zuzka napewno urosla ja widze jak moja mala rosnie i zmienia sie z dnia na dzien ;jeszcze zabkow nie ma i jest marudna a dzis mialysmy szczepienie i znowu stres przezylam ale tylko troszke poplakala ;A z tym spaniem u ciebie to ja mialam podobnie tylko bym spala i bylam zmeczona ale jak zaczal sie 5 miesiac to energia mnie rozpierala .A chrzciny przebegly spokojnie Sabinka byla grzeczna tylko jak polewal ksiadz glowke to zaplakala.Ucaluj Zuzie. Nadzieja-u nas wporzadku dzis mialysmy ostatnie szczepienie a nastepne jak bedzie miala 12 miesiecy czy twoja Laura tez proboje siadac jak lezy bo moja tak przyciaga glowka do klatki piersiowej i nozki jakby usiasc chciala . Idea-alez ty masz spokojnego synusia aby to sie niezmienilo w pozniejszych latach hihi. Milka_a-a co u Was dziewczyny jak Madzia Czarnula-gratulacje Sabiba-malutka chyba lubi swieze powietrze a ty odpoczywaj ile wlezie Edysia-Lenka jest piekna jak dajesz sobie rade i jak sie ty czujesz. Pozdrawiam przyszle mamusie i niech malenstwa rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) goska-oj tak nie mysli o tym by lezec ma tyle sily ze wygrywa ze mna mala cwaniara ;) my ostatnie szczepienie bedziemy mieli za niecale 2 tygodnie i wtedy tez przerwa....:) Emmi82-odpocznij kochana nalezy Ci sie :) idea10-kochana my chodzimy na masaze bo mala lubila bardziej prawy boczek i przy tym byla troszke krzywa teraz juz jest ok lubi i prawa i lewa strone ale nadal chodzimy bo kobietka ma wolne terminy wiec zaproponowala cwiczenia ogolnie nawet do czasu kiedy mala zacznie chodzic bedzie kontrolowac wszystko co robi a jak bedzie miala problem np. z siedzeniem badz czyms innym to wtedy skupi sie na tym...skoro nic za to nie place a mala lubi tez cwiczenia to czemu nie :) -Kasia-hi hi hi zmeczeinie widze Cie lapie to norlalne kochana...co do zabkow to nadal czekamy...ale Laura slini sie strasznie wszystko ma mokre do tego wklada cale dlonie do buzi hi hi hi :) 3 IUI nieudane, 1 ICSI udane 14.09.2010 córcia Laura jest już z Nami 3 IUI nieudane, 1 ICSI udane 14.09.2010 córcia Laura jest już z Nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze tlko o sobie ale mecza mnie tak mdlosci ze szybko musze sie polozyc i napic czegos goracego! Widzialam dzisiaj bijace serduszko!!!!!!!huraaaaa!!!!!kruszynka ma 9mm:) Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja moj Tomaszek tez woli bardziej prawy boczek,a kto na to kieruje i sprawdza ze pptrzebne sa masze?jutro mamy pierwsze szczepieni to myslicie ze tam sie dowiem, a wy szczepilyscie dzieciaczki swoje od [neumokokow i rotawirusow bo rozne opinie nslyszalam i waham sie.?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×