Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

petitki super, że wszystko dobrze; no to czekam razem z Tobą na serduszko, zobaczysz robi niesamowite wrażenie :-) iwi dobrze, że to nie różyczka; nie miałam okazji Cię jeszcze spytać, z której części Polski jesteś i jak długo czekaliście na maleństwo; oczywiście jeśli nie masz ochoty odpowiadać zrozumiem :-) no i oczywiście życzę, aby wysypka szybko zniknęła :-) sabiba coś mi się wydaje, że tego bałwanka będziemy razem lepić, naszemu pod kuchennym oknem została już tylko jedna kula, ewentualanie jeszcze sanki nam zostają na tej górce przy wólczańskiej hi hi; to chyba Twoja pierwsza zima bez wypadu w góry, prawda? no, ale chyba bardzo nie żałujesz? :-) aaa gapa ze mnie, na co masz ochotę ostatnio, bo pączki chyba poszły już w zapomnienie :-) malinka problem w tym, że ja tylko mam ogromną ochotę na seksik, ale nie spytałam lekarza czy "mogę", więc poszczę jeszcze 3 tygodnie, hi hi słońce, a Ty jesteś na zwolnieniu? wiesz, coś mi się wydaje, że dostaniesz fajny prezent od synka na urodziny - pierwszego "kopniaczka" :-) superburek czekamy na betkę, o której masz wizytę u lekarza :-) Dziewczyny, w którym tygodniu poznałyście płeć maluszka :-) Pozdrawiam i do juterka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROBLEM W TYM KASIU ZE Z TYM SEKSIKIEM TO RÓZNIE,JA NA PRZYKLAD PO DELIKATNYM ,,BZYKANKU'' OK.GODZ.21 ZACZEŁAM KRWAWIC OK.2 W NOCY I WYLADOWALAM W SZPITALU NIE WIEM CZY TO BYŁO PRZYCZYNA CHOC MOJA GIN MOWI ZE TAK SIE CZASEM ZDARZA PRZY WCZESNEJ CIAZY A BYLAM WTEDY W 13 TYGODNIU.DO DZIS PO SEKSIKU LATAM DO ŁAZIENKI TAKI MI URAZ ZOSTAŁ.ALE NIE SŁYSZAŁAM,ZEBY TO BYŁO PRZECIWWSKAZANE WIEC JESLI U CIEBIE WSZYSTKO OK UZYWAJ DO WOLI:) JA OD POCZATKU WIEDZIAŁAM ZE TO BEDZIE CIAZA ZAGROZONA WIEC UWAZALISMY ZEBY NIC SIE NIE STAŁO NIE JESTESMY Z KAMIENIA:) CO DO ZWOLNIENIA TO OD PIERWSZYCH DNI MOJA GIN CHCIAŁA MNIE NA NIE WYSŁAC, ALE POSZLAM DOPIERO OD 21 GRUDNIA :)TO NASZ PIERWSZY I PEWNIE OSTATNI MALUSZEK WIEC BYM SOBIE NIE DAROWAŁA GDYBY COS SIE STAŁO ZWŁASZCZA Z MOJEJ WINY:(TAK niedługo moje 34 urodziny,stara d..a ze mnie a synus moze sprawi niespodzianke i w koncu sie odezwie bo tylko na usg moge go ogladac i podsłuchiwac. MAGIA-tak to juz 20 tydzien,leci ten czas ale to dobrze jeszcze tyko połowa,albo az połowa i nasze słoneczko bedzie z nami.Czuje sie dobrze dolegliwosci mnie opusciły czasem tylko ,,ponaciaga'' ale ogólnie jest ok,nawet waga drgneła w koncu w góre:)Na same swieta sie tylko przeziebiłam,ale tez juz sobie poszło choróbsko,ojadłam sie czosnku i pomogło,piłam tez gorace mleko z masłem i miodem i jest juz git:) EDYSIA-GRATULACJE:) NADZIEJA,MILKA,IDEA-mam nadzieje ze wasze skarbusie,chowaja sie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka -Kasiu-u nas wszystko wporzasiu malutka no jeszcze niema zabkow ale bardzo sie slini i wklada ciagle raczki do buski dzis mamy wizyte kontrolna i zobaczymy czy po chorobie niema juz sladu a w niedziele juz wracamy do bxl i troche przeraza mnie podroz no ale juz w kwietniu zjedziemy na stale hura.Teraz masz najpiekniejszy okres przed soba a z tymi przytulankami to ja tez mialam wielka ochote i dr mowila ze mozna tylko aby byl bezpieczny wiec korzystaj bo po porodzie przynajmniej przez szesc tygodni nic hihi. Nadzieja-Sabinka tez jeszcze nie ma zabka ale slini sie bardzo i raczulki wklada do buski ale tez jest zdrowa i pieknie rosnie i je a 1 mamy nastepne szczeienie i ostatnie bo nastepne jak roczek bedzie miala. Petitki-no to czekamy razem z toba na serduszko a ty odpoczywaj i nie puszczam kciukasow. Malina17011977-napewno juz niebawem poczujesz maluszka napoczatku sa to takie bulgotania jak by ci sie przelewalo ale ten czas leci to juz polowa za toba zaraz wyruszysz po wyprawke. Magia-juz niedlugo ci przejdzie jeszcze troszke i ty bedziesz czuc ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka kochana spokojnie ja tez sie denerwowalam ze 20 tydzien i maly nie kopie,az nagle byl 20 tydzien i 3 dni a maz mial wyjezdzac na drugi dzien i prosilam synka by kopnal by tatus poczul na odjazd i sluchajcie tak kopnal ze az mazowi reka odskoczyla hehe magia u mnie tomaszek to aniol nie dziecko,kazdy kto przychodzi to sie zachwyca jakie grzeczne dziecko,a towarzyski ze hoho,nie polozysz go w lozeczku w sypialni jak wszyscy siedza i rozmawiaja w drugim pokoju,a z nami w towarzystwie w wozku bedzie spal,mozesz mu nawet tanczyc nad glowa hehe,a porod faktycznie to mialam bajke,po mamie to chyba mam,bo ona tak rodzila predko:) kasiu my poznalismy plec okolo 19 tygodnia bylo to wtedy 90%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea - widze ze masz super przepis na szybki poród:) moze i nam to pomoze:) napewno nie bedziemy sobie zalowac przytulanek skoro ochota jest i nie ma przeciwwskazan. Tomaszek to juz duży chlopak:) sama radosc. sabiba - odpoczynek na wsi jak najbardziej wskazany. szkoda ze bedziesz tam sama ale mysle ze nie bedziesz za bardzo rozpaczac prawda:) Kasiu - jesli chodzi o wygibasy to narazie nie ma z tym problemów ale jak brzuszek urosnie to trzeba bedzie z czesci zrezygnowac;) nadzieja - goscie to napewno mecząca sprawa a ty nie masz sie kiedy nacieszyc waszym szczesciem. moze jak juz wszyscy odwiedza to bedzie troche spokoju:) ciesze sie ze Laura zdrowa i grzeczna i oby tak zostało:) Iwi.83 - widze ze mamy bardzo zbliżone tp:) a z tymi plamkami to idz do lekarza bo nie ma żartów. ja tez miałam na poczatku krosty i było podejrzenie półpaśca. takze lepiej dmuchac na zimne petitki - ciesze sie ze widziałas juz pecherzyk i mam nadzieje ze teraz jestes spokojniejsza. ja tez byłam w 5t2d i tez był pecherzyk a radosci tyle ze szok. teraz trzymam kciuki za serduszko:) wspaniałe uczucie malinka - mam nadzieje ze piersi przestaną Ci tak mocno dokuczac. I zobaczysz jeszcze troszke i poczujesz ruchy swojego Skarba:) zdrówka życze magia - mam nadzieje ze mdłosci i wymioty wkoncu przestaną Cie meczyc. napisz jak bedziesz po badaniu. goska - fajnie ze u was wszystko ok. Jeszcze troszke i pojawią sie ząbki u Sabinki. Zdrówka wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! My czekaliśmy na ciążę przeszło 7 lat. u nas był niby problem z nasieniem ale myślę, że moja psychika też była przyczyną. Kasiu ja mam 27 lat i jestem z opolszczyzny. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja chyba nie miałam badan na cytomegalie ale na rózyczke to tak, ja nie chorowałam ale potem znalazłam w karcie z podstawówki ze byłam szczepiona i tak własnie mi wyszło w wyniku że mam przeciwciała. Zróbcie koniecznie to badanie tak jak i na toksoplazmoze. co do badań przezierności to u nas też robią to badanie niezaleznie od wieku, tak jak magia pisała mierzy sie na karku odległosc miedzy skóra a miesniami, tam jest taka przestrzeń i nie moze jej byc za wiele. petitki ja plamienia miałam praktycznie do konca 3 mies wiec nie martw sie malinka kolezanka poczuła ruchy dopiero w 24 tyg, wszystko zalezy tez od ułozenia dzieciatka i łożyska dziewczyny wymioty napewno nie szkodzqa dzieciatku, podobno swiadczy to o wysokim poziomie progesteronu, ja miałam to szczescie ze ani raz nie wymiotowałam, owszem mdłosci miałam ale tylko odruch wymiotny i tyle. ja tez myślałam czy wszystko dobrze że trace na wadze mimo braku wymiotów ale teraz waga idzie do góry że chciałoby sie żeby sie zatrzymała:) trzymajcie kciuki za moją szyjkę,żeby sie trzymała kupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! moja beta 48h po pierwszej wynosi 335,9 czy prawidlowo wzrosla? pomalu zaczynam wierzyc w moj maly cudzik:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek bardzo serdecznie gratuluję,to jest kolejny CUD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek gratuluję, hura udało się :) kochane nie będę na wsi sama :)mieszka tam moja babcia, kuzynka przyjaciółka :)wiec z doświadczenia wiem, że te dni szybko zlecą i będzie ich za mało :) dziewczyny co myślicie o wózkach firmy chicco?? podoba mi sie jeden, ale sama już nie wiem czy go kupić :(jak było daleko to wiedziałam, że go chce a teraz coraz wiecej wątpliwości, a może to moje niezdecydowanie hihi dziweczynki coś chyba w pogodzie jest i wszsytkie ochote na seksik mają hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- dziękuję że tak o mnie pamiętasz:) Faktcznie po sylwestrze było dużo sprzątania, spać się położyłam o 4 wiec naprawdę byłam mocno zmęczona. cały weekend przespałam. Od poniedziałku niestety do pracy, najgorsze jest dla mnie to wstawanie o 6 rano, masakra no. Ogólnie czuję sie w miare dobrze, poza tym bólem z prawej strony co myślę, ze to moze być wyrostek bo jesli nie jajnik to już nie wiem co. W piątek idę robić badania krwi, zrobię też leukocyty w kierunku tego wyrostka. Choroba od zwierząt/kotów to toksoplazomza tez musze to robić bo mam kicie w domu, a mam wynik ujemny więc muszę uważać, noi kotek z domu nie może wychodzić. Na różyczkę mi nie kazali robić, bo byłam szczepiona. na początku też muszę przyznać że miałam większą ochotę na seksik, ale też mąż się bał więc na razie się wstrzymujemy. Trochę mnie przestraszyło, jak jedna z was pisała, że miała po s krawienie... czasem jednak może to wywołuje jakieś skurcze czy co. nie mam mdłości, piersi bolą jak zdejmę stanik, a jak go mam to nic nie czuję, ogólnie czuję się bardziej senna i zmęczona. Niestety mój gin ciągle mówi, ze ciąża to nie choroba i trzeba żyć normalnie. Niby to prawda, ale wiadomo, że jak się tak długo staramy, to potem się człowiek boji, czy coś nie zaszkodzi. Codzienni robię np zakupy takie podstawowe to i tak zwykle ponad 3 kg jest, poza tym w pracy muszę zanosić kilka razy dziennie dokumenty z budynku do budynku, a to stare kamiennice i często nie ma windy. Czasem naprawdę jest ciężko wejść np. 3 razy pod rząd na 4 piętro bez windy...poza tym prowadzę samochód, a to dodatkowy stres, bo ludzie jeżdżą zimą jak wariaci. A Ty Kasiu jesteś na zwolnieniu? ja jak będę się dobrze czuła, to chyba popracuję tak do 4-5 miesiąca, ale zobaczymy jak będzie. superburku - witaj serdecznia! ja nadal nie wierzę w moje szczęście naprawdę. Bardzo się boję tego badania 24 stycznia bo to potwierdzi wszystko. Jedynie to że nie mam @ utwierdza mnie że jestem w ciąży, ale chciałabym już czuć dzidziusia w brzuchu. pozdrawiam was wszystkie! ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - moja szefowa miała niedawno usg 3D w 12 tyg. i widziałam filmik i widac było wyraźnie fajfuska, a lekarz powiedział, ze bez wątpienia chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) Malinka robilas cos z tymi plamieniami??ja mam minimalne brazowe.Lekarz kazal sie nie przejmowac takimi brudzeniami ale mnie to niepokoi.Biore duzo progesteronu,wiec co to moze byc???hm....MAm nadzieje ze wszycho bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -Kasia-to ja jakas dziwna jestem bo ja nie mialam ochoty na sexik ;) moja mala nosi juz rozm 68 i czasami ten jest dla niej za maly a noge ma jak moja hi hi hi taki ma apetyt ;) ja plec poznalam w 18tc petitk-super ze wszystko dobrze, super widoczek co? jak ja tesknie za brzusiem....:) tzn chce byc drugi raz w ciazy ale jeszcze nie teraz musimy troszke poczekac...a czas pokaze co bedzie...:) magia-tak Slonce ciagniecie przeszly chyba naprawde przytulanka z mezem pomogly bo jak reka odjal ;)a Ciebie widze mdlosci i wymioty mecza...wiem cos o tym nic przyjemnego ;) goska-ciekawe ktora z naszych dzieci bedzie miala pierwsza zabek :) Eewcia- co do gosci to bylo ich duzo na poczatku jak mala przyszla na swiat pozniej chwila zeby odsapnac i teraz znowu...matkooo ja nawet nie mam kiedy odpoczac dobrze ze mala jest grzeczna bo tak to bym nie dala rady z tym wszystkim superburek-pieknie przyrosla, brawo :) Pozdrowienia i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj olafasola:) cieszymy się, że również ci się udało... Właśnie wróciłam od lekarza, wreszcie udało się zrobić badanie usg- mały, bądź mała dziś grzecznie współpracowało...:) Wszystko dobrze, ryzyko chorób genetycznych które badają jest niewielkie- to jednak trochę uspokaja człowieka:0 Maleństwo ma dwie rączki, dwie stópki, serduszko, żołądek... dwie półkule i kość nosową Fajnie tak wszystko na zbliżeniu pooglądać... No i ma już 53 mm:) nadzieja- o to fajnie, że przytulanki się przydały i pomogły:) Zawsze to fajna forma lekarstwa... i ja również zero ochoty na sexik... no mam nadzieję, że to się zmieni z czasem:) Ale mała już duża, przynajmniej nie musisz się martwić jedzeniem i spaniem- jak widać wszystko w najlepszym porządku. Emmi- a nie możesz iść na l4 skoro praca cie męczy? Powiem szczerze ja mam gdzieś kto coś myśli na ten temat, że korzystam z l4. Bardzo długo każda z nas starała się o to dzieciątko... i mam zamiar dbać o siebie jak nigdy, żeby nie było:) Zresztą zdanie pana doktora jest podobne, sam mnie do tego l4 ze względu na te mdłości i wymioty namówił i nie żałuje. Zazdroszczę dobrego samopoczucia:) maja - no to trzymamy za tą szyjkę, niech się trzyma:) I za męża niech kupi wszystko według twoich wytycznych... bo dla faceta to chyba wielkie wyzwanie...:0 Iwi- oj to ty jeszcze młoda laseczka jesteś:) kasiu- no mam nadzieję w takim razie, że doktor pozwoli ci na wygibaski- bo co masz tak pościć:) hehe ależ ci zazdroszczę... kiedy masz kolejną wizytę? Jutro ruszam w drogę, sporo kilometrów przed nami bo ponad 400 mam nadzieję, że nie będzie jakoś nieprzyjemnie. Moja choroba lokomocyjna trochę przeszkadza w jeździe, ale może nie będzie tak źle. :) Pozdrawiam Was i do poczytania za kilka dni pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia-to super ze dzidza tak pieknie sie rozwija i rosnie ,jezeli moge ci cos doradzic to podczas podrozy czesto rob przystanki i spaceroj tak mi zawsze kazala robic moja gin aha i jeszcze podczas jazdy ruszaj stopami aby krazenie bylo lepsze zycze szczesliwej podrozy. Nadzieja-no ciekawe ktorej wyjda szybciej my dzis bylismy u dr i oskrzela sa czysciutkie co mnie bardzo ucieszylo juz od 15 stycznia moge wprowadzic zupki jezynowe a potem juz z mieskiem zobaczymy czy jej posmakuje a ty kiedy zaczniesz podawac swojej niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia- wielkie dzięki za rady- tak zrobię z tym spacerowaniem i ruszaniem stopami. A wczoraj położna widząc moją tragiczną dietę, a w sumie to że niewiele i w brzuchu zostaje- doradziła mi wcinanie zupek jarzynowych dla dzieci... zatem mamy podobną dietę z sabinką:) Chociaż mam nadzieję, że jej to będzie bardziej smakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobietek ktore maja dzis wigilię-kochane Wesołych świąt, spelnienia marzeńSylwia,Andrzej i Tomaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju moje ostatnie pytanie bylo do Ciebie.Pokrecily mi sie nicki:o Dziewczyny denerwuja mnie te brudzenia.Nie moze byc wszycho idealnie!!hehe!W srode mam kolejna wizyte. Superburek piekna betka!!!:D A z ta ochota na seksik to ja tez tak mialam;)nie wiedzialam co sie dzieje...hihi! Nadzieje wspanialy widoczek:)az nie moglam uwierzyc.We wczesnych ciazach nie widzialam nawet pecherzyka a teraz taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petitki ja w sumie miałam tak ze kilka dni miałam spokój a potem na dwa dni wracało plamienie wiec ja praktycznie co tydzien byłam u lekarza bo tak sie bałam za kazdym razem, lekarz zawsze robił usg i zawsze było ok. a chyba w 9 tyg dostałam plamienia i ono nie chciało ustac, chyba dopiero w 13tyg skonczyło sie całkowicie i do tej pory odpukac nie pojawiło sie ani razu, lekarz w koncu stwierdził zeby sie tym nie przejmowac bo jest ok, no ale ja i tak troszke sie martwiłam, jak widac niepotrzebnie. wiec i Ty sie nie martw kochana, bedzie dobrze, buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova29
witam serdecznie ja z takim pewnie dość typowym pytaniem.Otóż biorę tabletki antykoncepcyjne od miesiąca i mam zamiar jeszcze je brać kolejny miesiąc.Zdecydowałam się na ten krok ponieważ od roku staram się o dziecko i nic nie wychodzi.Nigdy nie brałam tabletek anty i sobie wymyśliłam ,że jak będę brała je przez dwa miesiące,odstawię je ,zacznę zażywać kwas foliowy i witaminy to w końcu się uda.Chciałabym się dowiedzieć czy mój pomysł jest choć troszkę w dobrym kierunku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova29- szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o takim pomysle, aby brać tabletki anty, gdy chce sie mieć dziecko. Po pierwsze sądzę, ze warto abyś poszła do kliniki niepłodności, przede wszystkim na początku musisz ustalić przyczynę czyli zrobić wszystkie badania - hormony tarczycy, prolaktynę takie które w razie złych wyników utrudniają zajście w ciążę. Poza tym warto aby Twój partner też sie przebadał. Po braniu tabletek anty trzeba odczekać ze staraniami jakieś 3 miesiace więc nie radze Ci ich brać. Każdy lek to jakaś niepotrzebna chemia. Powodzenia! magia - super że Twoja dzidzia tak wspaniale rośnie, w takim razie też pójdę na usg 3D w 12 tygodniu, aby tyle sobie zobaczyć:) Już się nie mogę doczekać, sądzę że to badania naprawdę da mi więszką pewność, że wszystko jest ok i będę mogła moze w końcu zacząć się spokojnie cieszyć z dzidziusia. Co do L4, to wiesz jeśli ja nie mam mdłości i ogólnie niby dobrze sie czuję, to nie wiem czy jakiś lekarz mi da w ogóle zwolnienie. Oczywiście jak poczuję sie gorzej to pójdę i dodatkowo nieco ubarwię, aby mi je jednak wypisał. Na razie czekam do 24 stycznia na kolejne usg:) po drodze mam tydz. urlopu to trochę wypocznę. magaia-powodzenia w trasie! pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i życze udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy macie tez takie uczucie skurczow?Bo ja przez ostatnich pare dni bardzo to odczuwam.Biore duphaston i przestalam plamic,ale skurcze zostaly.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafasola ja mialam takie male skurcze,jakby gilgotanie w brzuchu.Na skurcze mozna brac no-spe 3 xdziennie po 1 albo 2.Tak mi powiedzial moj lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka17011977m
OLAFASOLA-PETITKI dobrze ci radzi na skurcze tylko no-spa ja tez biore sporadycznie gdy zle sie poczuje choc staram sie nie uzywac:) PETITKI-plamienia w koncu powinny cie opuscic ,ja na plamienia brałam 3x1 badz 2x1 duphaston i przeszło nie martw sie:) SUPERBURKU-beta pieknie przyrosła-gratuluje:) Maja -trzymaj sie jakos i duzo lez, a powinno byc w porzadku:) MAGIA-twoje słoneczko ładnie sie rozwija oby tak dalej:) NOVA-ja o maluszka starałam sie kilka lat, tabletek anty nigdy nie uzywałam ,az do czasu gdy po stymulacji clostylbegytem wyrosła mi torbiel.Wtedy moja gin dała mi REGULON i torbiel znikła,a dwa cykle pózniej byłam w ciazy.Uwazam ze tabletki nic nie pomoga na ciaze,a raczej zaszkodza moja siostra brała je odkad zaszła w pierwsza ciaze,jak chciała zajsc w druga musiała sie sporo naczekac....ale w koncu jej sie udalo i ma 2 dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka17011977m dzieki za odp,te moje skurcze to takie jak przy okresie,ale czytalam ze to normalne,jak narazie wytrzymuje,w sobote ide do lekarza to go zapytam co i jak.Jutro odbieram trzeci wyniki bety,mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobrze.Najbardziej to sie martwie ,ze w sobote ten moj lekarz dalej nic nie ujrzy na usg.Bylismy we wtorek i nic nie widzial i napomknal o ciazy pozamacicznej,az sie wystraszylam nie na zarty.Pozniej poczytalam i chyba bylo za wczesnie poprostu zeby cos zobaczyc!Tego sie trzymam.Jestesmy w sumie 22 od inseminacji,to chyba za wczesnie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×