Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belzekupa

wpisujcie tutaj najgorsze prezenty jakie w zyciu dostaliscie

Polecane posty

Gość belzekupa

ja zaczne. swego czasu moj ojciec kupił mojej mamie na gwiazdke: krem przeciw zmarszczkowy i samoopalacz :D moja mama poczula sie troche nie swojo.. wkoncu to niewypada kupic swojej kobiecie taki krem i pokazac jej ze powinna go stosowac, a ten samoopalacz to juz w ogole kosmos. jak sie potem dowiedzialam moj tata nawet nie wiedział co kupuje. po prostu wziął z pulki najdrozszy krem do twarzy i najdrozszy balsam :D ja raz pamietam dostalam od chlopaka na urodziny.. lusterko. takie stojące nieduże.. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara35,.,
Ja dostałam od teściowej..........kalesony! Były to takie czarne rajstopy jakby getry bez stóp,szkopół w tym ,ze miały rozporek.........hahaha.Na nastepne Swięta dostałam od niej piżame ,który była przeogromna.Otrzymałam ją z komentarzem "chyba nie będzie za mała?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie taki zly
ale dostalam seksowną bielizne. od babci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
ksiązka kucharska od -męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
ja zawsze dostawałam od tesciowej pizame różową z polaru z misiem jak dla dziecka a mam 26 lat :( w te same świeta dostałam od ciotki równiez pizame ale juz normalną a od szwagierki majtki i podkoszulek .... ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
dostałam suszarkę do grzybów - od teściowej (nie lubię grzybów i ten stary grzyb o tym wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
na urodziny róznież dostalam pizame od tesciowej ..zieloną dla dzieci ... innym razem jakies dzieciece majty .... beczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam od mikołaja ;)
krem do depilowania nóg - czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy dostał w prezencie od brata - płyn do płukania ust! Później cały wieczór sie dopytywał, czy śmierdzi mu z ust czy coś w tym stylu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry był
a co byscie chcieli dostać cwaniaki? nieraz naprawde niewiadomo co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uplakana tu siedze
i czytam hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostałamm
książkę którą już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFGGBB
TAKA BĄBKA TO ŁADNY PREZENT. JA DOSTAŁAM OD CHŁOPAKA SUSZARKĘ DO GRZYBÓW A NAJBLIŻSZY LAS MAM 10 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie taki zly
oj wiadomo przeciez ze ciecko czasami kupic i nikt raczej pretensji do nikogo nie ma. liczy sie gest. co nie znaczy ze nie mozna sie teraz posmiac :D a od babci dostalam seksowna koronkowa bielizne. w kolorze szaro-czarnym z rozowymi wstawkami. piekna. do tego kiedys mi jeszcze kupia taka seksi, krotka pizamke z jedwaniu i sama wreczajac rzekla "masz na nocowanie z chlopakiem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
mi moj maz kupil 3 pary skarpet :( myslalam ze mu jebne w czoło ... od tamtej pory nigdy mi prezentow nie kupuje bo mowi ze nie wie co mi kupic bo wszystko mam i ze i tak mi sie nie spodoba ,,, daje mi pieniazki okolo 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowo bordowy(nie znosze różowego) szlafrok jak dla babci jadzi. Dodam , że dostałam od siostry mojego ojca. A rok wcześniej coś glinianego na kształt torebki na prezenty z mikolajem reniferem, domkiem i grom wie czym jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uplakana tu siedze
fajna babcia aczkolwiek bym sie lekko zawstydziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam pusta koperte pczyczepiona do czekolady- chyba ktos zapomnial ja zapelnic, a moj chlopak czteropak piwa. Dodam tylko, ze on nie lubi piwa. Poza tym to piwo bylo zapakowane w papier z mikolajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie taki zly
a ona to takim luzackim tonem zawsze mowila. glupio mi nie bylo bo wtedy nie mialam chlopaka nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
a ja mezowi za kare kupilam wage !! hahahah bo jest grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×