Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Nie o ten temat chodzi, tylko tak ogólnie piszę :-) Nie lubię takiego bezwarunkowego oceniania, jak w tamtym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czego sie mogłem spodziewać po Tobie...Nie rozumiesz podstaw tylko suczenie Cie interesuje.Jesteś monotematyczna.Pisałem z głowy i od razu.Nie mam chęci i czasu mysleć o Tobie po nocach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznico...Nie czytasz uwaznie a potem fantazjujesz i zmyslasz na potęgę:P Sobie nie zaprzeczam.Zaprzeczam Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konstruktywnie to juz bylo a Ty taka konstruktywna nie jestes:P Stowarzyszenia tez nie zakladasz...Moze klub dziwkarskich osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie kto to ?
Witajcie moi drodzy,widze,ze sie aferka jakas rozkrecila od wczoraj? Trzeba kompa pilnowac i historie kasowac jak sie ma cos do ukrycia nie? A wy sie zrecie od rana zamiast cwierkac? No ale kto sie czubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ldacznico...Poziom moich wypowiedzi nalezy do dobrych a słodzic i kadzic Ci nie mam zamiaru jesli nie widze niczego poza bezbarwnymi i nierozbudowanymi odpisami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie kto to ?
widze wlasnie :) ale kociaki juz takie sa czasem slodkie i przymilne czasem wystawiaja pazurki wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie kto to ?
a ja mam dzisiaj swietny humor na szczescie,pracy tez mam sporo ale jakos sie nie moge zabrac,wole was czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×