Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość ghtt
Jakiś czas temu kupiłem materace piankowe producenta Alvare - w ich salonie firmowym w Warszawie, ale też mają z tego co patrzę sklep na stronie http://www.alvare.pl - jestem mega zadowolony z poziomu tego sklepu, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was serdecznie.Ostatnio z mężem również szukaliśmy wygodnego materaca do sypialni.Szukaliśmy takiego który przede wszystkim się nie odkształci,nie zapadnie no i będzie wygodni żebym nie wstała "połamana"z rana:) Pojechaliśmy do galerii Polskie Meble w Poznaniu gdzie wybór materacy jest spory.Zdecydowaliśmy się na materac firmy Koła gdzie w owej galerii znajduje się firmowy sklep.Wybraliśmy piankowy materac Bahrain H3.Powiem wam CUDO..Strasznie wygodny,cena przyzwoita a i obsługa bardzo miła i profesjonalna..Jeśli macie problemy z materacem to zapraszam do tego sklepu który mieści się w galerii Polskie meble-materace Koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sugerujcie się polecanym konkretnymi modelami materacy, bo to bez sensu. Każdy lubi coś innego. Po prostu trzeba trafić do dobrego sklepu, który Wam wszystko objaśni i pomoże w wyborze. Osobiście polecam sklep www.sypialnia.net w Warszawie. Są wyjątkowo dobrzy, wiem bo sprawdziłam w kilku innych sklepach poziom wiedzy sprzedawców i czasem jest fatalnie niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaNN
Chyba materac powinno dostosować się do własnych potrzeb i tego jak my lubimy spać. Jedni wolą mieć twardo, inni miękko. Podstawowym kryterium powinna być jakoś wykonania takiego materacu. Bardzo dobrej jakości materace widziałam tu http://sklep.sembella.pl/ a dużym plusem jest to że masz w nich regulacje twardości z czym ja spotkałam się pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrych doradców i duży wybór - różne firmy z materacami - mają na www.przyjemnysen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł79
Witam. Mam pytanko. Czy doradziliby Państwo kupno materaca kieszeniowego (mam na uwadze materace uznanej firmy Janpol tj. Wenus, Ariadna bądź Erebu), czy korzystniejsze będzie zakupienie materaca piankowego w podobnej cenie do wyżej wymienionych np. Tytan (firmy Janpol). Czy też materacy piankowych, ortopedycznych firmy Lectus (np.Astra Active). Może ktoś z Państwa orientuje się czy materace piankowe firmy Lectus odbiegają bardzo jakością od tych renomowanych z Janpolu. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam materac firmy Treenes, dla mnie rewelacja, nie spałam na lepszym. Cena może i nie jest najniższa, ale wiem, że ten materac posłuży mi na lata. Idealny. Kupiłam na www.przyjemnysen.pl polecam każdemu, można dzwonić bardzo fajnie doradzają, nie odczułam nacisku na sprzedaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Bryk
Za dobry materac warto zapłacić - w końcu połowę życia spędzamy w łóżku :) Polecam zorientować się w materacach Art Medic- mnie go polecił rehabilitant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Obecnie jesteśmy przed wymianą materaca .Ten ,który dotychczas mamy wytrzymał ponad 10 lat.Z tego co pamiętam nazywa się FAJARDO(średnio-twardy ze względu na mój kręgosłup) kosztował ponad 1000 zł .Teraz zamówimy podobny tylko twardy i z kokosem. Do innego nikt mnie nie przekona i już mężuś nie będzie krzyczał,że drogi bo po kilku nockach przyznał mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kokosem jest za twardy,jak dla mnie-jestem po operacji kręgosłupa i musiałam się takiego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo zajmuje się produkcją materacy blisko 23 lata. Będąc z wami szczery Ci co kupują materace na allegro są baranami. Po pierwsze jeśli wierzycie w oferte że materac posiada sprezyny kieszeniowe kokos lateks pianka pokrowiec pikowany 300g i w gratisie poduszka i cena materace 160x200 to 700 zł to mocno to przemyślcie. Cena sprezyny kieszonkowej polskiej produkcji w granicach 150 zł, kokos produkcji holenderskiej z (nie ma w polsce producenta) certyfikatami takimi prawdziwymi nie na potrzebe allegro około 100 zł, pianka plus boki 70 zł, lateks made in HOLANDIA A NIE TAJWAN LUB CHINY (nie ma w polsce producenta) blisko 350 zł, pokrowiec dobrej jakości 35 zł za m biezący czyli 140 zł, pianka termokurczliwa okolo 180 zł. Czyli mamy cene około 1000 zł oczywiscie ceny w przybliżeniu i mówimy o standardowych grubościach 2 cm. Co nam da wysokość około 22 cm. Ale to wy śpicie na tym cudownym sprzęcie. Nie zazdroszcze. Naprawde znam "świat" materacy od podszewki. I lepiej kupcie gorszej jakości a produkt naprawde Polski, niż nie wiadomo co z allegro. A koszt wysyłki najtanszy w granicach 50 zł. Doliczcie koszt produkcji marże VAT + dochodowy. Jak ktoś nie wierzy niech zadzwoni do jakiejś firmy i poprosi o ceny sprezyn lub lateksu. Jeśli chodzi o gwarancje 30 lat hahahah lub 15 lub 20 hahaha, ok moje materace wytrzymuja bezproblemowo 20 lat, chcecie spac za 20 lat na tym samym materacu? serio uwazacie ze jak wam się po 15 latach popsuje to ktoś wam to uwzględni? serio? materac uzytkowany niezgodnie z przeznaczeniem, materac nie był odwracany co jakiś czas. Gwarantuje wam że jakbyście rozłożyli taki materac po 15 latach w ciągu 10 minut polecielibyście do sklepu po nowy. Każdy się poci i wydziela inne wydzieliny a to wszystko idzie w materac. Nie wspominając o innych rzeczach ;) good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem materac tzw piankowy , jak dla mnie wygląda to na zwykłą gąbkę o większej gęstości niż ta którą się myjecie, nie wierzę żeby takie coś się nie ugniotło np po roku czy dwóch, materac 7 strefowy - widziałem jak ładnie wygląda symulacja gdy ktos leży na boku i biodra ładnie się zagłebiają a część brzuszna unosi do góry itd, tyko jak by wyglądała symulacja gdy ktoś leży na plecach? rozumiem że pupa wpada w dół i jest nienaturalnie wygiety kręgosłup, na razie obstaję przy kieszeniowym jednostrefowym tylko nie wiem czy z kokosem czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Nowo powstały Salon Snu w Krakowie na ul Sukienniczej 8/6 (budynek Angel Wawel) zaprasza ! Salon Snu to wyjątkowe, nowe miejsce na mapie Krakowa. Ideą powstania Salonu Snu jest troska o błogi, spokojny i w pełni komfortowy sen. W tym niezwykłym miejscu, pod okiem profesjonalnego fizjoterapeuty mogą Państwo wybrać dla siebie idealny materac, dopasowany wyłącznie dla Państwa komfortu oraz zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu wiemy jak dobrać materac , wraz z poduszką w taki sposób, by w trakcie snu czuć się jak w stanie nieważkości , budzić się w dobrej formie i w pełni energii witać nowy dzień! Z okazji otwarcia Salonu Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty 20% zniżki na wszystkie materace znajdujące się w naszym salonie. Nasz unikatowy salon to miejsce w którym łączą się najlepsze marki materacy : Tempur, Sealy, PerDormire, FEY, HILDING i inne. Proponujemy nietuzinkowy wybór materacy, łóżek kontynentalnych, kołder, pościeli . Dla nowych klientów bardzo atrakcyjne ceny materacy już od 400PLN Salon snu to niepowtarzalne miejsce mieszczące się przy ul Sukienniczej 8/6 w Krakowie (Budynek Angel Wawel - nad recepcją). tel.:+48 737 470 302 www.salon-snu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sen jest dla mnie bardzo ważny dlatego żeby mieć piękne i wygodne łóżko zamówiłam ramę w firmie, która zajmuje się obróbką metali http://gubad.com/produkcja, a jeśli chodzi o materac zdecydowaliśmy się na termiczny żeby zarówno mnie jak i mężowi spało się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria24
Są tu różne opinie, zazwyczaj związane z reklamą. Same cuda. Bardzo mi się podoba post Pana, który materace produkuje. W 100% go popieram. Dopowiem, że doradzanie typu - najlepszy to sprężynowy, jeszcze kokosowy, albo nie ma nic lepszego niż termoelastyczny, to po prostu bzdura. Dlaczego? Ludzie - różnimy się budową ciała, masą, wrażliwością na naciski, poddatnością na allergie, a czasem po prostu chorobami. Dlatego najlepiej porozmawiać z profesjonalistami w stacjonarnych salonach. I rozmawiać, a nie kręcić nosem, że my wszystko wiemy. Warto zagłębić się w skład chemiczny materaca, bo do produkcji używa się różnych materiałów. Profesjonaliści posiadają certyfikaty ekologiczne, jakościowe na stosowane pianki. Wystarczy, że klej zastosuje się kiepski, najtańszy i potem mamy np. objawy alergii, a nikt nie wie skąd. Nie mówiąc już, że np. dla osób z astmą to już poważny problem. Potrzebujesz porady, to zapraszam na www.facebook.com/doriasc oraz na www.doria24.pl. Służymy pomocą i oczywiście zachęcamy do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał z Targówka
Dzięki takiemu forum trafiłem w Warszawie do fajnej firmy: www.doria24.pl w Centrum Jupiter na Woli (teraz się to jakoś inaczej nazywa, ale nie pamiętam. Kupiłem u nich materac Swiss Dynamic. Miałem wziąźć termoelastyczny (mają tam takie różne, większość całkiem fajnych), ale generalnie doradzono mi, jako osobnika cierpiącego na nadciśnienie tętnicze, bardziej przewiewny materac z jakieś takiej pianki nasączanej lawendą. Przestrzegli mnie że jak kupię termoelastyczny, to mogę mieć duży problem z poceniem się na takim materacu, szczególnie latem. W sumie to nawet fajnie było, bo tak nie czułem naporu na sprzedaż, wręcz doradzono mi się naprawdę zastanowić i poczytać. Nie miałem czasu, więc kupiłem - stara jest zadowolona, bo materac i do tańca i do różańca. Teraz zacząłem szperać i to to fajne ustrojstwo w nim jest. Tutaj na forum znalazłem ich link do bloga www.doria24.blox.pl - się trochę człowiek podszkolił, ale jako iż kupiłem już to myślę, że będę z niego zadowolony. Zobaczymy jak to będzie, ale faktem też jest że się czułem jak na wywiadzie jakimś, bo ciągle mieli jakieś pytania do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielskowa3
Na pewno polecałabym Wam zajrzeć na tą stronę http://www.cottonco.pl/ Łózka razem z materacem mają ponad 65cm wysokości. Materace są materacami kieszeniowymi, wykonanymi ręcznie w Anglii. Materace są wypełnione są bawełną, wełną, kaszmirem oraz jedwabiem. Są bardzo grube - ponad 26 cm i dzięki temu niesamowicie komfortowe. Wspierają ciało, idealnie wpływają na kręgosłup dzięki czemu wstajemy wypoczęci i zrelaksowani. Jeżeli dzielimy materac kieszeniowy z inna osobą nie dzięki specjalnej technologii nie będziemy odczuwać ruchów tej osoby i nie będzie nam zakłócać snu. Dla mnie to najlepszy z wyborów jeśli chodzi o profesjonalne łóżko i materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria24
Zastanawialiście się czasem, z czego są robione Wasze materace? Skąd takie różnice cenowe? Jeżeli to Was interesuje, to na http://doria24.blox.pl dostępna jest już pierwsza część artykułu na ten temat. Zapraszamy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaK
Do doria24: naprawdę super artykuł. Ja u was kupiłam materac Termopur Comfort i jestem zadowolona. Wiem, że nie jest to super materac, ale spełnia moje oczekiwania. Może kiedyś będzie mnie stać na lepszy model, to jeszcze do Was wpadnę. Dzięki za naprawdę dobrą poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria24
Warto. Chroni to materac bardzo skutecznie. Tylko zakłóca pracę materaca termoelastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta742
Tutaj http://www.materace-wawa.pl/oferta/materace-1 jest bardzo duży wybór materacy w dobrej cenie. Warto dopasować produkt do swoich potrzeb. Należy poczytać o rodzajach materacy oraz ich cecha, aby wybrać taki, który się sprawdzi w naszej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×