Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Błękitne Niebo

Barcelona - Wasze wrazenia z wakacji

Polecane posty

W tym roku planuje pojechac w wakacje do Barcelony, interesuje mnie zarówno zwiedzanie jak i odpoczynek na plaży:) Czy ktoś z Was był już w Barcelonie? Jakie wrażenia? Co zwiedziliście? Jakie warunki pobytu? Będę wdzięczna za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała czarna
ja jade do Chorwacji Barcelona jest nijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne miasto-polecam oczywiście Park Guell,Sagradę Familię, La Ramblas i stadion FC Barcelona.A najlepiej pochodzić po uroczych uliczkach barcelońskich i poczuć atmosferę miasta od środka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barcelona nijaka? no nie wiem... ja tam jade bo poprostuu muszę na żywo zobaczyć architekturę Gaudiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina - czy byłaś tam z jakimś biurem podróży czy na własną ręke? my z mężem wybieramy się sami i zastanawiam się czy może znasz jakieś dobre miejsce noclegowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też głównie dla architektury Gaudiego chce tam jechać;) Też jestem ciekawa, właśnie lepiej z biurem podróży czy samemu? i Jak to wychodzi cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zdecydowanie polecam samemu:-)Mieliśmy taką mapę z zaznaczonymi zabytkami i poruszalismy się albo na nogach albo metrem (dziecinnie proste). Niestety w temacie noclegu nie pomogę, bo akurat podczas zwiedzania Barcelony, spędzaliśmy urlop na Costa Brava i dzięki temu mielismy rzut beretem do Barcy,także nocowaliśmy w naszym kurorcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam lecieć do Barcy we wrześniu, ale mi nie wyszło niestety. Noclegi możesz zamówić u Polaków. Wejdz na forum Barcelony na gazeta.pl i tam poszukaj. Podobno tak jest najtaniej i najlepiej, poza tym te noclegi są w centrum miasta i jechać byś musiała tylko do Sagrady Famili i do parku Gaudiego. Reszta wszystko mozna na pieszo. Sa tam tez takie restauracje gdzie za kilka euro masz szwedzki stół. O tym tez poczytasz na forum. Ja juz nie pamietam nazw a nie bylam wiec tylko podpowiadam. Zreszta mieszkając u kogos w domu (bo takie sa te noclegi) masz kuchnie wiec mozesz wziasc jakies zupki czy kabanosy zeby bylo na szybkie sniadanie czy jakas kolacje. Bilet poluj w promocjach Ryanair. Mi za 2 osoby z bagazem wychodzilo cos kolo 1000 zl wiec dosc tanio. Z lotniska (tych tanich linii) są autobusy do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujnynutymkjkyj
barcelona nijaka?? ja bylam rok temu w barcelonie,w tym roku w Choorwacji i dla mnie Chorwacja to nnnuuudyyy!! pełno Polakow, doslownie na 10 osob 8 to Polcay,a nie po to wyjezdzam z kraju,zeby slyszec wszedzie "kurwa" itd Barcelona jest przepiekna, planuje tam wrocic, ja bylam pod Barcelona, w Calafell, mozna stamtad dojechac takim szybkim pociagiem do Barcelony w pol godzinki. Wynajmowalismy apartament Ancora Romana, jechalismy samochodem z dusza na ramieniu,bo za apartament 3 pokojowy 50 metrow od plazy na 4 osoby placilismy 700 zł i sadzilismy ze pewnie albo bedzie to rudera,albo w ogole nic nie bedzie,a tu niespodzianka!! pokoje duze, wyposazone, taras,plaza wielka,szeroka i pusciutka,obok dlugi deptak,elegancki hotel... Naprawde polecam,my jechalismy z Neckermanna,dojazd wlasny,nie mam zielonego pojecia dlaczego te apartamenty sa takie tanie,ale na pewno jeszcze tam pojade. Jesli bedziesz chciala to moge opisac wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly byl z kumplami w barcolonie pojechali jakos na poczatku pazdziernika a pogoda sie udala i wykapali sie jeszcze w morzu!:) mial duzo zdjec opowiadal ze warto pojechac, swietne jest widowisko tego kompleksu fontan pojechali na 4 dni, a kwatere wynajeli od jednego faceta ktory zajmuje sie wynajmowaniem wlasnie takich mieszkanek malych dla turystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollipopopop
upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yujnynutymkjkyj (;)) ja jestem bardziej nastawiona na zwiedzanie, wolałabym jednak być w Barcelonie na miejscu, a przy okazji skoczyć na plaże odpocząć;) Ale możesz opisać więcej, może się skuszę, bo cena jest rzeczywiście niezła;) Jaki to region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrwtwr
Region to podobno Costa Dorada, tutaj jest oferta z Neckermanna http://www.neckermann.pl/Wycieczki-Oferta-AUTO/Hiszpania/Costa-Dorada-REU/62378-Apartamenty-Ancora-Romana.html Ale widzialam ze sa tez na innych stronach, nie wiem na jakiej jest to zasadzie. Jak my jechalismy to byly promocje np 7 dni za 6, apartamnet 6osobowy w takiej cenie jak dla 4 osob - i wlasnie ten wzielismy. Z ciekawosci wpisalam sobie teraz na stronce Neckermann ile teraz trzeba zaplacic i wychodzi mi ze ponad 2 tysiace:/ Nie wiem czy ja cos zle wpisuje, czy tak strasznie pozdrożalo. Jesli podrozalo to przepraszam za zamieszanie, widocznie udało nam się wtedy trafic a teraz podniesli ceny, ale nie dziwie sie, bo miejsce znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitne Niebo
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
A marzę o tym żeby pojechać do Barcelony.Ostatnio zaglądałam na http://www.facebook.com/AllInclusiveComPl i tam widziałam zdjęcia budynków Gaudiego. Naprawdę robią wrażenie. Poza tym klimat tego miejsca jest niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynaaaa
polecam noclegi ze strony www.noclegiwbarcelonie.pl wlasnie wrocilismy z wakacji i jesteśmy bardzo zadowoleni, mieszkanie czyste w dobrej lokalizacja, blisko plaza, bardzo mila obsluga, mogę z czystym sumieniem polecić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KataloniaBlog
Barcelona jest wspaniała! Ja byłem z żoną na własną rękę i myślę, że to najlepszy sposób by docenić urok tego miasta. Nie wyobrażam sobie być ciąganym i przeganianym przez przewodnika z miejsca na miejsce. Zapraszam na www.KataloniaBlog.pl gdzie opisuję naszą podróż i daję wiele praktycznych porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilety do wnętrza Sagrady można kupić przez Internet, odpada czekanie w kolejce :) ja moge jeszcze polecic Parc de Motjuic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×